S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

teodorka
12. lis 2009

jalao aj som aj nie som 😎 upratujem a po kazdej mistnosti Vas kuknem 😎 no zavislost 😀 a dnes do roboty nejdem sa mi nechce po vcerajsku...

veronkaj
12. lis 2009

darinka no mladý sa neumúdril má vypnutý telefon asi nemá kredit, alebo potom volá len komu chce ale náhodou som nechtiac dnes vstala skôr ako zvyčajne a mladý bol doma sprchoval sa. , takže asi chodí ráno sa šup osprchovať, aj veci na pranie pribudli do koša takže prezliecť, a ráno než vstal drahý už bol preč.

ja som taká unavená poslednú dobu že ani zaspať nevládzem a drahý včera že či nič nebude aj by chcel ale ja som už nevládala ani paplon dať na seba a navyše mi je už zopár dní zle od žalúdka. tak si beriem na pondelok volno hádam mi to trochu pomôže.

kristinka - som rada, že to tak dopadlo aj ked to ešte nebude uplne bez problémov ale to najhlavnejšie si zvládla.

jalao, fris, teodorka, super že ste tu a vanja je kde::::
jalao ano lenže ked si dám zopár pohárikov vína potom mám chuť na uhorku a včera a posledné dni som jak zbité hovado. 😀

veronkaj
12. lis 2009

komu mám som poslala ráno meiliky tak sa trošku zabavte 😉

frisbee
autor
12. lis 2009

veri..odpočiň si...myslím,že je to aj psychikou..a mladédo úplne vypusť z hlavy,akoby nebol....je dospelý,tak nech sa stará o seba sám...no jednanie má teda ako pubertiak 😉

nikinka008
12. lis 2009

Ahojky....ako sa mame? 🙂 My sme s malou doma sami od vcera.Mm siel vcera rano o 5 do toho Londyna vybavit malej ten cestovny pas,ale ked mi volal tak len same zle spravi mal 😠 Na ambasade mu povedali ze potrebuje aj malej fotku,ale na internete sa nic take nepisalo keby sme to boli vedeli tak nejaku donesie.Jedno stastie ze som mu dala fotoaparat a tam mame vsetky fotky malej.Tak siel do photoshopu a tam mu zase povedal ze ma prist po fotky o pol 5 a pritom mu ambasadu zatvarali o pol 4 😖 tak potesi 🙄 ....tak sa musel ubytovat v tom najlacnejsom hoteli,vravel ze izba nieco strasne 1.5x1.5 😝 😝 ogrcane plachty a dalej ani nechcem vediet co este....chudacik moj musel tam ostat ale co uz vratit sa nemohol 😖 tak siel potom po tie fotky a ten hlupak mu spravil fotky ked mala tam mala asi 2-3 mesiace a mala tmave huste vlasy co teraz je pravy opak,no na nervy 😠 😠 som velmi zvedava ci nas pustia ked uvidia ze mala sa nepodoba ☹ dnes mi este mm nevolal ci uz nieco vybavil tak cakam dnes by sa uz dufam mal vratit....
A dakujem pekne za krasne mailiky som sa pobavila 😀 😀

jalao
12. lis 2009

Veron, diky za mailky. 😉 😉
Ja ked som unavena, moze mi tam aj desat uhoriek tancovat, mna to uz nerozhodi. A vino mi opanta hlavu, takze ak uz prave nikde potom nespievam, netancujem, alebo sa nerehocem v spolocnosti, tak pre mna je jedina cesta - postel a spanok. 😀 😀 😀
A mas pravdu, predlzeny vikend na 4 ti isto pomoze...len nie, ze ho stravis ako zena za pultom , v jednej ruke vareska a v druhej vysavac... 😖 😖
Teo, ja keby som mala chodit rano do roboty len podla toho, ci sa mi chce, alebo nechce...tak neviem, neviem 😀 😀 😀 A upratuj pekne, aj mne by bolo treba, len nieto ziadnej pracovnej sily na to.. ☹ ☹ A to uz si rozbehla velke vianocne??
Fris, tak skoroemigrantka....no, tak to by si nam tu pisala na konika kdesi z Floridy?? 😀 😀

frisbee
autor
12. lis 2009

jalao..z Británie,ex mal dohodnuté miesto v BBC 😀 😀 😀

jalao
12. lis 2009

jeeeej 😀 . by ste boli s Nikinkou susedky 😀 😀
chudiatko Niki, to su nervy, to je fakt, ale ja myslim, ze dnesni colnici to uz tak kriticky neberu, nie? Dieta sa meni, tak im to vysvetlite 😉 😉

nikinka008
12. lis 2009

jalao....dufam ze budes mat pravdu a ze nas tam nenechaju 😀 .... 😕 to by bol riadny pruser 😖 uvidime snad to dobre dopadne 😝 ved skade by sme vzali cudzie dieta 😀 😀

veronkaj
12. lis 2009

nikinka - no to mu teda také ubytovanie nezávidíme, to u nás sa tuším také ani nenájde, hlavne nech to dopadne dobre

inak moja dcéra má chripkové prázdniny v celej škole idú až v stredu sa vytešuje

jalao ono to nejako tak dopadne, v sobotu musím rýchlo doobeda navariť, potom ideme pred obedom zubárovi - sukormník, potom poobede musíme isť na jednu návštevu - dohodnutú a večer na oslavu a tak musím niečo nachystať aj na oslavu a ešet aj upratať musíme, v nedelu klasika a tak sa teším že budú 4 dni skúsim aj relaxovať, ale chceme si papiere nachystať na podpisy takže bude to také všelikajé
a ja chcem spať, náš kuto spí už tri hodiny 😠

a fris nikam nepôjde teda z koníka ak chce môže ísť kam chce ale len vtedy ak tam kôn bude mať drát na pripojenie. 😀

nikinka008
12. lis 2009

veronkaj...ved nieje ani co zavidiet vsak 😝 ale co uz neurobi kvoli malej 😀 😅 uz aby prisiel domov 😠
tak mas doma veselo co?ked dcerka je doma? 😀 😀 a kolko ma mala? 🙂

kristina25
12. lis 2009

jalao - no zo zaciatku som to nebrala, ze hura. Prisla som domov z pojednavania tak som preplakala min. hodinu. Ale ked s nim sa nedalo. Co uz zacinam novy zivot, verim si, ze bude lepsi aspon sa o to pokusim. 🙂
Darinka - to ti znamienko vyrezali? Lebo ja mam na chrbte dost velke a sa mi cucha a podpiru. V lete sa bojim opalovat, aby som nedostala niejaku rakovinu. Rozmyslala som, ze si dam vypalit dusikom.
frish - aj na mna uz ide niejaka pliaga. Rano som isla s malou na pesi do skolky, lebo mam defekt na aute. 😠 Lialo ako z rimby, premokli mi to topanky, kym som dosla domov tak som mala cele ponozky zaliate vodou. Uz to na mna lezie. Musim si nasadit nieco, aby mi to preslo. Neviete niejaky recept.

teodorka
12. lis 2009

baby v desperadkach dala miriam tento vtip 😀 tak som ho posunula aj Vam a nemusite mi dakovat 😀
Pre lepsiu naladu
Pristupi chlapik k bankovnej prepazke:
'Mozem si tu otvorit ucet?'
'Aky typ uctu by ste si, pane, predstavovali?' pyta sa uradnicka.
'To je snad jedno, kurva!'
'Pardon, pane?! Zrejme som zle pocula!'
'Povedal som, ze je to kurva jedno! Proste nejaky pojebany ucet!'
'Taketo vyrazy tu, pane, nemozete pouzivat!'
'Do pici...ake vyrazy ??!'
Dialog sa este chvilku podobne rozvija, az uradnicka strati trpezlivost a zavola manazera.
Manazer prichadza k zakaznikovi:
'Nejaky problem, pane?'
'Kurva, akyze problem !! Akurat som trhol v sportke zajebanych sestdesiat melonov a chcem si tu proste
otvorit jeden obycajny pojebany ucet!'
'Aaaaha..., usmeje se milo manazer..., a táto stara pica vam tu kurví naladu, co?'

nikinka008
12. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 super vtip som sa pobavila 😀

darina60
12. lis 2009

Teo, už som ho tam čítala, dobre som sa nasmiala 😀 😀
Kristi, tak v novom živote ti želám len a len to najlepšie, žiadne sklamanie, ale ako ťa tu čítam, ty si sillná žena 😉 😉
Ano to znamienko mi vyrezali. Ja som pôvodne chcela ísť na laiser, ale kožná mi doporučila vyrezať. Tak mi to robili na chirurgii. A svokre to vyrezávali min. týžden tiež na tom mieste ako máš Ty 😉 😉

bambi09
12. lis 2009

ahojte 🙂
ja len nákuk a výkuk 😀
frisuľa,ako??už pošli tú pliagu niekam do banky 😀 😀 😀 teodorka,vďaka za zlepšenie nálady,u nás vám svieti slnko,neuveriteľnééééé,včera bolo hnusobne,tak som v šoku 😅 😅 😅 😅 ale príjemnom 😀 😀 😀 😀 😀 veronka,aj ja scem mailík,baby ma prudko zanedbávajú 😠 😀 mailovku som Ti písala do IP už dávnejšie 😅 😅
dari a k Teba moja pondelková IP dorazila??? 😕 😕 😕
veronka,ja som v šoku,ani som nedočítala,ako si prišla o toľké jurá???to Ti tá mladého frajerka čorkla?? 😕 😕 😕 😕
niki,tak držím palce,nech všetko dobre dopadne a babky uvidia malinkú 😵 😵 😵to je teda des,dokazovať,že moje dieťa je moje dieťa 😝 😝
kristi,gratulujem k úspechu,tak začni znova 🙂 😉
dari a to Ťa nejako dlho bolí,nie??máš veľkú ranu??ja to teda radšej ešte zvážim,vyberanie toho znamienka 😝
pekný deň všetkým 😵 😵

bambi09
12. lis 2009

a ešte Vladenka naša namilšia,užívaj si chlapa a keď túži po hokeji,dopraj mu 😀 😀
môj ma v pondelok vytočil,že známy má prístup na F1 vo VIP zóne,tak už básni,že pôjdu s mladým,no čistý konec 😠 😠 😀 😀 😀 chlapi sú fakt ako malé deti 😝 😝
Macko Pú už nehnevá??dá Ti napapať??a to Gastro...si fakt kúp,ešte sa Ti nie raz zíde 😅 😅
a dnes budem štrajkovať za návrat Simonky do našej témy:
ja scem Simonkuuuu,ja scem Simonkuuuu,ja scem Simonkuuuu..... ☹ ☹

jalao
12. lis 2009

Veron, pokial nema aj tvoja mala chripku...su taketo prazdniny vitane 😀 😀 😀 😀 Nas mlady kedysi takto bol tyzden doma zdravy a ked sa malo nastupit do skoly tak ju dostal a dalsi tyzden lezal doma chudak horuci a ukaslany.. 🙄 🙄 to uz veru zabava nebola...
A o Frisin kabel sa nebojme, to je elektrotechnicky typek... 😀 😀 😀
Teo, tak co, vobec mi neodpovedas na moje dotazy o upratovani!! 😀 😀 😀 Clovece, ja by som tiez tak potrebovala... 😖 😖 😖 Ja uz mam ale zajednanu Vladusku z Trnavy, to je najaktivnejsia upratovacka z tejto particky, ze moja? 😀 😀 😀 😀
Kristinka, to je normalne, ze si si hodinku pobulila, ja myslim, ze uz aj predtym dost a este aj budes prilezitostne, ked to nejak silnejsie dolahne...ale postupne to bude lepsie a lepsie, drzime ti fakt palce!! Takto uz mas svoj cisty stol a je len na tebe, co nan nalozis... 😉 😉

simona55
12. lis 2009

ahoj ja len na skok, prepacte mi ze sa tu malo ukazujem ale sme chory, ale aj riesim rodine problemy, v ktorom som sa ocitla nahodou.ako sa mate? fris uz si zdrava? a ostatne?

frisbee
autor
12. lis 2009

simonka,simonka,simonka 😀 😀 😀 😀 bambuľa ťa privolala 🙂 🙂 🙂 🙂 ..ja trochu lepšie,hlavne ty píš o sebe,miláčik,lebo ti prídem dať na riť,že na nás zabúdaš 🙂 🙂 🙂 🙂 ...kľudne hoď IP,poradíme ti,poslúžime 🙂 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
12. lis 2009

ozaj,niki,ešte sa informujte na tú fotku,nech nemáte nejaké problémy 😕
bambuľa,hlásim,že Jamieson je super,kako mám hnedé 😀 😀 😀 😀
teo 😀 😀 😀 😀

bambi09
12. lis 2009

Simonka 😅 telepatia?? 😀 😀
mrzí ma,že máš problémy,len dúfam,že Ťa ešte mladá neurobila babkou?? 😕 dostane na riťku,mladá žena a babkou byť 😅
fris,to Popíčí si mi už raz poslala,ale vďaka,zas som sa zarehnila,nemá to chybu aj Nerudná Tchýně 😀 😀 😀 😀 😀
Júlia si slnko v sieti,Júlia si čarovnáááá 😀 😀 😀 😀 na toto sme tancovali na našej svadbe s tuctom detí v kole 😀 😀 😀 len študuj,študentka naša usilovnááá,raz to trápenie prinesie ovocie 🙂 😉 😉
ale zas môžeš občas nechať pokušeniu voľný priebeh a napísať do témy 😀 😀 😀 nechápem,že sme večer vždy také besné 😀 😀 😀
a som zabudla napísať,že som včera v Tescu na Kamennom zažila šok,všetko je tam prerobené,prehodené,mala som pocit,že sme v zlom obchode,keď sme vyliezli z výťahu,vyzerá to tam,ako v snobskom butiku 😀 😀 😀 a tam ja teda nechodím 😀 😀 😀 tak som bola mierne nesvoja,ale nie dlho 😀 😀 😀

nikinka008
12. lis 2009

bambi....tak hadam nebude potrebne to dokazovat 😀 😀 😕

nikinka008
12. lis 2009

fris...mm sa este vobec neozval ze ako pochodil tak neviem zatial nic este 😖

bambi09
12. lis 2009

fris,hej??ja mám hnedé aj bez Jamieson,to mi je novinka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale nie,toto má dobré vstrebávanie a nezaťažuje TT,tak som rada,už len počkať na neskoršie účinky a bude dobre-myslím tie pozitívne,že ja som roky nekrvácala z nosa,čoho som si ako decko užila nad hlavu 🙄 🙄 🙄

bambi09
12. lis 2009

niki,možno má lietačky,tak nestíha ☹ skús ho prezvoniť,to čakanie je hrozné 😒 😒
my sme včera čakali na muža,len zbehol v Tescu ešte do potravín a my sme ho čakali pri lekárni,kde sme potrebovali nakúpiť a malá mi medzitým nakŕmila chrumkami túlavú cicu,3x si umyla ruky v mláke a 2x padla na kolená 😀 😀 😀 všetko išlo do prania 😀 😀 😀

jalao
12. lis 2009

Aha - Simonka sa nasla! No vitaj...neboj, aj my mame problemy...vsetky mame...ale pocujes, v BA uz svieti slniecko, to je dobre znamenie od Bambi...
Inak - Bambi...som sa teraz urazila... 😠 😠 😠 ...ja uz miesto v tvojom zozname nemam 😔 😔 😔 😔 😔 Ja tu pritom s Veron taham tazke denne sichty.... 😠 😠

jalao
12. lis 2009

Bambi...uz som sa odrazila... 😝 😝 😝
A nebolo nahodou tesco uz zmenene na MY? Lebo vraj po novom to uz bude tak...

bambi09
12. lis 2009

a v aute to dorazila,keď džem zo šatôčky skončil na jej bunde a sedačke 😅 😅 😅 aby mi nebolo ľúto,že tá bunda je málo zafúľaná asi 😀 😀 😀
v poslednej dobe vôbec nenosíme kočík,ani nosič,chce len ja čama,ja čama 😀 😀 😀
a najlepšia je,keď sa zobudí a víta sa so svojím plyšovým zverincom,zoberie hračku a povie eš mačo,ňo,eš mačička,ňo,eš šjonik,ňo,eš Oškaj(čítaj Oskar-to je modrý kôň 😀 ),ňo,eš jajačik,ňo,eš babika,ňo... 😀 😀 😀 😀
sa z nej vždy šúľam 😝

bambi09
12. lis 2009

Júlia,veď som Ti venovala samostatnú kapitolu,už aj sa odraz ešte raz!! 😀 😀 😀 😀 cmuk
no,My je v Prahe na Národní třídě,ale tu je to furt Tesco 😀 😀 😀 len ako keby iný obchoďák,chudáčik Prior,čo všetko už zažil 😀 😀 😀
veronka a Julka a darinka ťahajú ranné šichty,zvyšok trpasličej bandy večerné a nočné,ale sme kolektív,čo??? 😀 😀 😀 😵 na pohľadanie 😀 😀