S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
12. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 neboj,on už došiel na to,čo má doma 😠 😀 😀 😀
a kašli na tých blbcov,ako ste žili s jedným,budete aj s dvoma,aj ja som sa bála,ako utiahneme hypotéku počas materskej a vidíš,žijeme,dýchame,neboj,Ty si šikuľka(šukuľka tu už dlho nebola 😀 😀 ) a všetko spolu zvládnete 😵 😵 😵 len nech je zdravie a je všetko,znie to ako klišé,ale je to tak 😵
nie nadarmo si doma financmajster a Tvoj môže byť rád,že si taká 🙂 😉
a ja nemám výhrady k žiadnemu jedlu,na všetko treba zarobiť a my doma nevyberáme,hlavne,že je čo do úst 😉

vladkaz1
12. lis 2009

😉 Bambi aspon si ma rozosmiala sukulka ,super, ze dosiel na to co ma doma, ja o tom ani popochybujem ,ako sa ti to podarilo?
😀 😀 😀
Poslem mojeho na prevychovu .. 😀 😀 😀 , ale len docasne a pjosim po prevychove 😀 vratit spat nepouziteho 😀 😀 😀 😀 😀umyteho a prevychovaneho samozrejme ... ale neee sak by mi srdce pistalo ja len take silacke reci mam 😀 😀 😀 no cista schyza som 😀 😀 😀 uz aj narcis dnes bol a co bude este? 😀 😀

vladkaz1
12. lis 2009

😀 😀 😀 😀 ja viem co uhorka 😀 😀 😀 😀 😀 idem poobtazovat draheho ... otvoril si pifco .. fuuuuuj 🙄 tak nist nebude 😝

bambi09
12. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 neboj,po 15-tich rokoch pôsobenia aj Tvoj bude taký 😀 😀 😀 aj my sme mali blbé obdobia,ale všetko sa dá vydržať,keď máš prečo 🙂 😉
a nesmúť,za chvíľu budeš rodiť zas,veď fakt už začínaš 4-tý mesiac 😅 😅 😅 bože,ako to letí 😝
a ja viem,že Ty svojho ľúbiš,ako koňa,aj on Teba,len ste ešte mladí na to,aby ste to aj priznali 😀 😀 😀 to ma držalo pár rokov v manželstve,kto z koho,keď ma to prešlo,pochopila som,o čom to je 😀 😀
vy ste spolu ešte krátko,neboj,všetko príde 😉

bambi09
12. lis 2009

Vladi,prečo nič nebude?? 😕 šak pifčo na uhorku môžeš,alebo naopak??? 😀 😀 😀

vladkaz1
12. lis 2009

ano mas pravdu, sme spolu teraz neviem ci 4 ty ci 5 ty rok .. musim preratat .. a 2 rok manzelstva budeme mat teraz ..
idem odpocivat k telke cakala som na tvoju odpoved nech zas nezdrhnem jak smrad bez rozlucenia 😀 tak zatim .... pokukam panelak a pridem este na nocnu kuknut 🙂

vladkaz1
12. lis 2009

smrdi smrdi ... pifco 😝 😀 😀

bambi09
12. lis 2009

oki,Vladi,pokukaj,potom ešte nakukni,aj ja idem,páááá 🙂
čo smrdí to presmrdíííí 😀 😀 😀

vladkaz1
12. lis 2009

😀 😀 😀 oki packo moj kuka este hokej tak 5 minut do konca tak pojdem na panelak dufam ze mala spi uz do raka bieleho 🙂

frisbee
autor
12. lis 2009

no ale tototototo nie..čo to čítam za smútok..vladi,ty si jedna super baba s krásnou rodinou a červíčkom...a bambulin chlap može zapaľovať sviečky v kostole za to,že sa mu nezatemnil mozog a nenašiel si jednoduchú sliepku...tu nechcem žiadne slzy,okiaľ nejde o život,ide o kako 😀 😀 😀

niki...píš 😕 😕 😕

teodorka
12. lis 2009

babenky tak kdeze ste?
😎

vladkaz1
12. lis 2009

Fris nee smutok realita ,ale ved my sme pohoda pisali nie? ved aj kolko smajlov 😀 jaj kocky odchadzam prdet do duchne ... a rannu smenu vitam ja skor poobednu ako vzdy 😅 tak vam prajem nadhernu nocku 😵

jalao
12. lis 2009

ahojte kočeny, idem len okolo, nezastavujem....mám spoždení. .... 😀 😀

nikinka008
12. lis 2009

ahojtee,,,,prepacte ze som nedala vediet az teraz...tak nastastie dosiel domov v poriadku uz aj s cestovnym preukazom pre malu 🙂 ale doma jej spravime normalny tento je len kym pojdeme domov,tiez jej tam mohol dat inu foto ten hlupak co to robil,este ze tam nedal ked bola len v perinke 😀 😀 a tolko penazi si za to vypytal 😠 😠 ..mm sa mi nemohol ozvat lebo mu dosiel kredit na mobile ale tak ja som mu predsa volala a nedvihal mi to tak som mala dost 😠 no nic to uz je jedno,no a ked som videla fotky tej izbe tak som mala dost... 😝 jedno stastie ze sme nesli vsetci lebo to by som si s malo tam nevedela predstavit 😖 izba vyzerala ako nejake vazenie 1.5x1.5 2 poschodove postele miniaturne okienko a strasny smrad a to mu ze vraj dali nove obliecky ale vravel ze strasne zapachaly no nieco strasne chudacik musel zazit 🙄 a ze ked isiel vonku sa vyvetrat tak ked sa vratil tak nasiel izbu prehadzanu 😕 este ze si tam nic nenechal....na dalsi tyzden ide zase prec na 2 dni na jedno skolenie tak zase budeme s malou sami a potom sa uz chystame domov 🙂

jalao
12. lis 2009

dnes ani nestudujem, ani nič iné prospešné nerobím...dohnal ma nejaký vírus...dokelu....musím sa do zajtra vschopiť...cesnak už som mala, aj citronové čaje, aj sodu som si rozpustila podľa pokynov...idem do deky, píšte, nech mám raáno čo od vás čítať v robotke.
dobrú noc pripojeným a dobré ránko rannej smene... 😉

jalao
12. lis 2009

niki, tak vidiš, ešteže všetko dobre dopadlo, tak mu daj teplú stravu a vonavu posteľ a on rýchlo zabudne... 😉 😉

frisbee
autor
13. lis 2009

ahojte..niki,no vidíš,tak všetko dobre dopadlo 🙂
jalao...no len sa pekne nadopuj vitamínmi,to je fakt nejaká pliaga ☹
tak baby,a kde ste boli nočná smena,há???? 😕
ja som varila,že dnes budeme mať zase murára,budú zatepľovať jednu stenu,a blbec som ochutnala fašírku,čo sa rozpadla...no a v noci som sa zobudila o pol štvrtej ako mi bolo zle,už som nezaspala...takže idem teraz...vy nastúpite,ja odchádzam 🙂 🙂 🙂

veronkaj
13. lis 2009

dobré ráno babulky,

frisbee ty si ma normálne predbehla??? ja som už dávno umývala vo firme a ty si píšeš , no super, ako ti je zlatko lepšie už???
vladkaz a ty čo moja, my si ťa tu hýčkame, a nebuď preboha smutná más krásnu rodinku, v brušku krásneho macka pu a na svete úplne obyčajné vzácne rodinné šťastie , keby sa tak aj mne podarilo nuž ale o tom ja už ani nesnívam.
bambi - že dedko , no ten môj nechce dieťa práve preto lebo je už roky šedivý a že by si z neho všetci srandu robili že je to vnúča.a že dieťaťu by sa smiali či to s dedom chodí von, ale tvojmu to určite urobil ten neoholenú fúz

babulky včera prišiel večer mladý domov, najedol sa v izbe si zobral všetok riad čo tam mal, hodil ho do dresu a všetko bez slova potom večer mi dal prečítať polovička list čo mu syn napísal, vôbec to nemá súvis s tým, že som povedala o pomáhaní , jediné čo sa ho dotklo je tá frajerka ale odišiel a vzdoruje pre iné.MOja dcéra má 13 ale omnoho viac rozumu ako on.

no idem makať.zdravím pracujúce podme na šichtu

jalao
13. lis 2009

Dobre ranko, Veron a plus ostatne...
fiha, ze list...ake dramaticko-epicke... 😀 😀 😀 A kde teda teraz vlastne byva?? U nej? Nech si uzije tej "slobody a lahkosti bytia"...ale kde na to berie, ked si nezaraba... 😒 😒 😒
Ja som bola vcera s mojou trosku po meste pochodit, ze ci by jej cosi do ocka nepadlo pod stromcek...ukazuje mi same somariny, ale asi budem musiet jednu z tych somarin vybrat, aby mala ozaj radost..inak sme kupili nove rukavicky, ktore nemaju ukoncene prsty napriklad 😠 😠 ...podkolienky, leginy a take detaily, co ona na seba rada dava 😉 😉 , no a stale chce tie topanky, co maju zospodu to koliesko, tak uvidim, ako to vyda. MM je slubil aj male akvarko, co sa mne moc nepozdava...tak som povedala, ze ak bude ryba, tak ja si kupim kocura!! Ale o tom nechce ani pocut..vravim, ze kocurik sa vecer prituli a mozem ho hladkat a co s rybou??? Tak mi povedal, ze mam vecer skrabkat jeho miesto kocura, ak mi len o to ide... 😀 😀 😀

vladkaz1
13. lis 2009

Veronkaj ten vas syn je troska puberiak viec nez dost a to ze mu to tolerujete? 😕 dostal niekedy po zadku ked sa takto chova?Sak ho zivot raz nauci inak padnut na usta veru .. 😒,nieze by som mu to priala ....
A ja som neni smutna vobec nie .. neviem s coho si to usudila 🙂
Prajem vam krasne ranko a nech sa vam dore pracije a odpociva 😉

veronkaj
13. lis 2009

ahoj jalao

nie občas je u nej a ked je hladný a potrebuje vymeniť veci príde domov, a dnes doma aj spal.
tie rukavice to sú super 😀 rukavice, načo sú mi rukavice bez prstov??
a kocúra vyber pekného a správne uvažuješ len aby nežiarlil že budeš mať kocúra namiesto manžela ale nech sa trošku potrápi, a škrabkať budeš oboch aj ja tak musím na jednej strane kuťo a na druhej ruke polovička. no keby si nás videla sa urehotáš. alebo položim kuťa a poviem teraz pána domáceho 😀

jalao
13. lis 2009

Ahoj, Vladus...tak ty ides coskoro oslavovat, co? 😉 😉 Vcera si mala trosku spliny, to asi Veronka myslela, ze si trosku do smutku presla...ale ja si pamatam, ze so mnou hormony mavali na vsetky strany, ked som bola tehotna, bola som precitlivela a divne som na veci reagovala...MM som casto kadeco vycitala, kadeco som si aj namyslala, no fakt, potom ma to rychlo zase preslo...smiesne chovanie 😉 😉 😉 Tak ber to tak, ze hormony ta teraz riadia, inak vsetko funguje uplne normalne 😀 😀 😀
A Lucke vsetko najlepsie...ak budete fotit potom oslavenkynu, tak nam ju ukaz.. 😉 😉

vladkaz1
13. lis 2009

Bolo to skor uvazovanie nahlas nad vsetkym ,neber to ako mavanie hormonov ,to inak somnou mava 😅 ked nastupia hormony ... a nemam pocit ze by to preslo do smutku .. skor som tak len dedukovala ved tam bolo kopec smajlov 🙂

vladkaz1
13. lis 2009

Jalo ano idem upratovat ,tortu robim az v nedelu tak pohoda dnes bude taky volny den len mame doma hrozny bordel .. to vzdy ked sme vcetci doma .. 😀

frisbee
autor
13. lis 2009

vladi...včera to znelo tak smutno,vieš 🙂 🙂 🙂 ...baby,tak nespím...prišiel hovnocuc a strážim psov 😠

jalao
13. lis 2009

dobre, dobre, tak potom je vsetko v uplnom poriadku 😉 😉 😉
Veron...no to ti ja nevysvetlim, naco su jej take rukavice... 😒 😒 😒 proste to chce, asi to dakde take videla a hotovo...Ona ma rada taketo veci - kadejake silty, navleky a leginy a podkolienky, vcera knurala, ze chce velku satku a ked som jej v obchode ukazovala, ze takuto? alebo takuto? ...tak prevracala ocami, ze jeeezis, taku nieee...takze tazko sa jej v tom jej uhle pohladu na detaily vyznat.. 😉 😉 Jedine, co na tom ocenujem, je to, ze ma nejaky svoj styl a svoju predstavu... 🙂

vladkaz1
13. lis 2009

🙂 😀 no baby uz som lezala ,prostinal zavedeny a cakallo sa 😀
Fris vazne no mozno ja som taka pesimistka ,ale nebolo to nejako smutno myslene ,skor som len uvazovala .. ved aj Bambi ma pochopila ... 😵
Jalo je super ze je dcerka taka rozhodna a ma svoj svoj styl a presvecenie ,to je dobre .. 🙂
Fris odpocivaj hlavne hovnocuc pojde prec a lahni si 🙂

frisbee
autor
13. lis 2009

vladi 🙂 🙂 🙂 🙂
jalao..načo načo..sa to nosí..to je pádny dovod 😀 😀 😀

vladkaz1
13. lis 2009

Fris stale si melem svoje co? 🙂 🙂 🙂 🙂

veronkaj
13. lis 2009

vladkaz - v rýchlosti som čítala a mala som ten pocit, že si smutnučká,
zajtra tu asi nebudem, tak nech sa dortička podarí a maličkej všetko naj hlavne zdravíčko 😉

jalao - jasné treba ich nechať, moda je moda, a pokial ti nechodí ako strašidlo alebo tak tak je to stále dobre, ona určite vie v čom je jej dobre, ja mojej tiež už kupujem len s ňou aby som neriskovala že mi to ofrfle.