S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

darina60
20. lis 2009

Nika, neboj, ja ked som bola v porodnici, tak pri odchode to jedna baba dostala, tak si ju tam museli nechať a viem, že jej dávali infúzky. 😉
Juli tak vidíš, ty vajce dávaš, mi s Veronkou ee 😀 😀 😀

jalao
20. lis 2009

Dievcata, majte sa krasne a pekny vikend prajem pracovitym aj nepracovitym zenuskam... 😉 😉 😉 Prcham....

darina60
20. lis 2009

a to čo tak skoro 😕 😕 😕

nikinka008
20. lis 2009

dari tak ako chutila kacica? 😀 a z coho ti je tak zle 😕 no ja by som si tu kacku na tvojom nedavala 😀 😔

nikinka008
20. lis 2009

na tvojom mieste 😀

darina60
20. lis 2009

Nikinka, ja neviem z čoho, lebo ja od leta ako som nedobrovolne schudla, tak mám taký citlivý žalúdok. No a tak mi hocikedy býva zle, potom to prejde. V noci som sa zobudila, bola som hore asi dve hodiny kým som zaspala. Medzitým som si šupla milku čokoládu 😀 A potom to začalo, kačku som si dala, však nie vela, lebo v jedálni aj tak veľa nedávajú. A práve mi nebolo zle 😀 😀 Ale našťastie mi nič neporobila 😀 😀
Niki a správy o otcovi nemáš také čerstvejšie, či sa mu nepolepšilo?

monicka32
20. lis 2009

Caute Karkoolky,hlásim sa z dovolenky ani som sa rozlucit nestihla ,ale uz som spat a tak skoro neodídem 😎 .Vrátila som sa síce živá ,ale chorá jak svina a tak teraz ležím skušam oddychovat ako sa da pri dvoch deckách a mužovi,ale ten pracuje tak to akoby ani nebol doma iba ked chce jest .pit,a este urorkovat 😀 😀 to mu ani moje bacili nevadia ale pusu mi teda pre istotu nedá 😅 😝 .Darinka ja budem asi zatra robit kacicku ,juuj ja to mam hrozne rada aj s lokšami a kapustickou mnnááám aj zle mi moze bit hlavne aby bola dobráá chrumkavá.Dokonca aj mne bolo pár krát už zle s kačky ono je to naozaj dost tucné a tažké jedlo ale stojí to zato.Juj si ma teraz fakt navnadila.A co nasa Fris už zdrava?a vanja a ostatne a co simi a jej drobec?Snad už ste vsetky OK a fičíte na doraz ,ja dufam coskoro tiež lebo ja neviem oddychovat a ked nevládzem nic robit to mam ako za trest.Idem vas prečítat a ozvem sa coskoro.paaa

simona55
20. lis 2009

Fris ze vraj masaz zo sasunitim? 😀 😀 😀 😀 😀 to by som aj brala 😀 😀 😀 😀 Nikinka, tuto diagnozu poznam, mal ju nedavno mm bratranec, ze vraj mu preriedovali zili v nohe,ale pod narkozou, bol v nemecke iba dva dni a potom siel domou, uz dneska si nerobia moc z takich to veci problem lekari 😝 😒 len mi ktory nevieme co to znamena.

frisbee
autor
20. lis 2009

čaute moni a simi...no baby,na žalúdok a žlníčník jedine jablčný ocot,zaberá okamžite,to radím furt 🙂 ...
moni,vitaj do klubu chorých 😕 a kde ste boli?
simi....ty si sa tu pri nás pokazila 😀 😀 😀 😀

darina60
20. lis 2009

Fris, hned ma napadlo, ked som písala, že mi je zle, tak poradíš jablčný ocot 😀 😀 😀
Fakt ako dobre Ťa poznám, práve budúci týžden bude 5 mesiacov čo som sem prvý krát napísala 😀 😀 A ozaj ten jablčný ocot je ten čo sa dá kúpiť normálne v obchode? A akú to má chuť, fuj či dá sa 😀 😀
Moni, ja doma moc kačku nerobím, lebo mužovi sa zdá ťažká. A mali sme ju tu v práci aj s červenou kapustou a lokšami, mnam, raz za čas zhrešiť 😀

frisbee
autor
20. lis 2009

milá darinka 😀 😀 😀 😀 ...šak sa poznáme 😀 😀 😀 😀 ...ty brďo,to je doba...a ja že prečo priberám,lebo sedím furt na koňovi 😀 😀 😀 .Ocot normálne v obchode,ale radšej nemecký alebo taliansky,náš smrdí ako staré fusakle 😀 😀 😀 ...ble,ale zaberá 😀

darina60
20. lis 2009

Jasné fris, dnes idem kúpiť ten make up tak možno aj jablčný ocot 😀 😀 Ja nepriberám ja som za tu dobu zostarla aspon o desať rokov, myslím psychicky, ale aj sebavedomie išlo aj o sto percent hore 😀 😀 A už je pomaly taká držka zo mna ako si ty 😀 😀 A kolegyne ked hovorím sem tam o tebe tak jej hovorím to je tá najlepšie vyzerajúca štyridsiatnička čo poznám 🙂 🙂 🙂

monicka32
20. lis 2009

Dik za privítanie ,boli sme v cicmanoch u znamich .Ćhlapi na stvorkolkách a mi jak sprosté vari upratat deti vyvenčit a dosla som domou miesto relax .znicena a chorá.Pozerala som príspevky dozadu a co si kupila Teo tie misky ja mam tiez ale aj gulate aj hranate.su prekrasne.Inac ja som drbla s kona pred piatimi rokmi na hubertuse pekne saltom na trtác a mozem povedat ze este min.pol roka som to cítila ale uz je dobre iba ked vela stojím tak sa to sem tam ozve.inác ten jablcný ocot je bleee ja to do seba neviem dostat a teraz cítam ze je aj nejaký iný ktorí sa dá.tak skusim.Jéé a Vladka ma nové foto.Penééé 😀

frisbee
autor
20. lis 2009

dari...už skoro päťdesiatnička 😀 😀 😀 😀 ...no a potom ešte včielka Maja 😀 .Tak ty si mala také nervy,ja som takto zchudla naraz pred rozvodom,mi kosti hrkotali 😒 ...ale to sebavedomie,to je to najväčšie plus,čo si mohla získať,už ťa tak nič nezaskočí,už to nedopustíš 😉 🙂 .Ozaj,nezabudni si ten ocot naliať do nejakej ochutenej minerálky...trochu octa a asi dve deci niečoho,nech si neurobíš dieru do čreva 😀

darina60
20. lis 2009

Ale, ešte do ´50-tky máš ďaleko, to ja mám do 40-tky ovela bližšie. A kukla som vedla do témy, ty nosíš bombarďáky 😀 😀

frisbee
autor
20. lis 2009

to bol humor...oko totiž tvrdí,že ...poslední kapka u chlapa jde do kalhot 😀 😀 😀 😀

simona55
20. lis 2009

fris moja mamina, pijala ten ocot na chudnutie, a vies ako jej to pomohlo, no normalne som jej zavidela, ale ja som nemala osvahu to pit, predtim par rokov dozadu som vypila aj normalny ocet ale teraz uz fuj mne to nechuti.ale mozno ked tolko spominate ten ocot mozno ze skusim,ved aj psy skusaju nee 😀 😀 😀 😀 😀 .fris, ja si tm predstavujem ako sediveho,husto vlaseho, a bradateho muza, 😀 😀 😀 ja neviem preco ale ako by som ho poznala, normalne ked cez den spomeniem na teba, co sa stava casto, tak momente ho mam pred sebou, 🙂 😵 takeho ,ale nie ako starca 😀 🙂

frisbee
autor
20. lis 2009

simi 😀 😀 😀 😀 opak je pravdou....málovlasý hladkooholený,nosisko a pusa ako Redford,športový mladistvý typ 😀 😀 😀

vladkaz1
20. lis 2009

Cafte 😀 , na chate bolo uplne super, taky vzduch na jednotku ... jaj tak som sa tam dobre najedla ,celu cestu domov mi travilo ,inak boli sme na Brezovej ,teda este za hodne tam nejako 😀 Myjava tie kopanice
Moj isiel asi po roku na pivo s kamosmi ... tak nech ide ,som slamenna vdova 😀 ,nasi isli kamosom na 50 siatku tak som mamu malovala aj vlasy fukala bola kocica riadna 🙂
Fu nemozem nejako vytravit este od obeda ...hruza
Mala je dnes rozcarovana ,tam bola strasne dobra ,aj na ture sme boli ,ako nahle sme prisli domov otras, otras otras ,odtrhnuta od retaze

simona55
20. lis 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeee prepac ☹ 😵

frisbee
autor
20. lis 2009

vladi neboj,určite sa na vzduchu unavila,zaspí ako ja 😀 ....ty,dúfam,že si nerobila nejaké namáhavé pohyby,lebo ti prídem dať na riť,veď vieš,že mám za teba zodpovednosť 😀

vladkaz1
20. lis 2009

Nie pohoda .. moja mala je neznicitelna .. akoze je uplne oplasena .. pisala som mojemu ,ci nemoze prist, ze je mi zle, som zvedava ci pride alebo sa namna vykasle 😝 najlepsie bude ked sa vygrcam ..

teodorka
20. lis 2009

moje zlate a VY sa kde tulate?som Vas hladala az na druhej strane ☹ 😎

nikinka008
20. lis 2009

Ahojte,,,,kde ste vsetky? 😕
Dari tak ta noha ho velmi boli nemoze ano chodit a este na to vsetko dostal dnu ☹ tak potesi ☹ inak nic nove mozno zajtra mama ide za nim tak uvidime... ☹ ☹ ☹ ☹

nikinka008
20. lis 2009

fris ty si dnes na nocnej?prijemnu nocnu tu prajem 🙂 a preco tam mate zimu hm? 😕

frisbee
autor
20. lis 2009

iba kuknem a zmiznem...no super,tu je nejaká zábava,opilci lietajú hore dole,bude to asi až do rána,ani oka nezažmúrim,prievan jak sviňa 😠

frisbee
autor
20. lis 2009

niki,dobrá dušička,drž palce 😉

nikinka008
20. lis 2009

fris a kde to robis nocne nejako mi to vypadlo 😅 😕 ...a drziiiiiim drziiiiiim 😀

bambi09
20. lis 2009

ahojte 🙂
teta fris dnes pracuje??? ☹ ☹ ☹ opilci nech zaľahnú a Ty píš na koňa 😀 😀 😀

vanja
20. lis 2009

normálne mám výčitky svedomia, že som tu tak dlho nebola 😅 😅 😅
ale ináč ahojte 🙂