S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
4. pro 2009

baby,ja sa s vami lúčim,volali mi z elektra,že im došiel pre mňa budík s meteostanicou...oko je jak decko,si to vybral pod stromček,to je 20 km na jednu stranu a potom musím do obchoďáku pre potraviny,to je zase kilometre na druhú stranu,prídem až večer.Držte sa 🙂

veronkaj
4. pro 2009

nikinka pane bože to čo ste mali teda to bol zážitok, no chúdatká obe, to cestovanie beriem,to zaťaží aj dospelého človeka nieto ešte dieťa ale vidíš zvládli ste to ale ten pes, no to by si mali domáci uvedomiť, že to teda sranda nieje, ten pes nieje zvyknutý na vás a kto vie ako by zareagoval a ešte k tomu bojovný, teraz aby si dávala pozor na dieťa aj seba ešte omnoho viac. a super že už to máte za sebou tú cestu.

nám sa raz s dcérou na vychádzke ked bola maličká stalo že na nás skočil doberman, vraj štena ale bolo nám po krk a malá sa od vtedy skoro 3 roky bála veľkých psov aj na sídlisku zastavila nepohla sa a plakala.

veronkaj
4. pro 2009

ahoj frisbee drž sa aj ty, no utekaj ale opatrne

kristina ahoj ty si tu už dlho nebola, čo nové u vás,

inak téma psy - moju mamu volľakedy napadol susedov pes vlčiak, mňa keď som bola asi 12 ročná napadol nejaký fuzač, kolegovi v práci roztrhol zlatého retrivera pitbul na prechádzke za bieleho dňa, je veľa takých prípadov, jednoznačne dieťa a pes a človek a pes stále tam ostražitosť musí byť pretože stále je to len zviera.

jalao
4. pro 2009

ahojte vsetky a Niki, vitaj na SVK! 😉 😉 No davaj na toho drobca len pozor, ine sa neda a nediv sa jej chudiatku, tam ste v UK povacsine asi sami a naraz ine prostredie, novi ludia okolo nej...chapem, ze sa nevedela zorientovat najskor, ale postupne si isto zvykne... 😉 😉 😉 A lozi 4-nozky, ci cupka okolo nabytku, ci ako? alebo jej babicka prichystala choditko? 😅 😅 to je fajn, ze ste tu cestu dobre zvladli, tak si uzivajte teraz domace prostredie a rodinku 😉 😉 😉
Kristinka, tieto besiedky v skolke ja zboznujem...my pojdeme az v januari, na nejaku fasiangovu a potom ku dnu matiek chodievam pravidelne... 😎 😎 Ja mam tiez 4-rocnu princeznu, takze sme na tom podobne.. buduci stvrtok pojdeme do roboty MM pozriet "ozajstneho" Mikulasa, tomu bude aj spievat, uz sa rozhodovala, ktoru mu zaspieva...najviac sa jej paci ta z reklamy / Ahoj, Adusko, robim tvoj puding oblubeny... 😀 😀 😀 😀

veronkaj
4. pro 2009

ahojte babulky, zdravím pomaly poobedňajšiu a nočnú smenu, ja idem z práce, ešte cchem zbehnúť do parfumérie nejakej lepšej lebo MP používa dosť taký nezvyčajný parfum ( a dosť aj drahý) a už nemá tak mám aspoň čo k vianociam len ho musím zohnať hocikde ho nemajú a potom pod horúcu sprchu niečo na mňa ležie, dnes varím špagety s mäsom tak letím.

všetkým na koníkovi želám bohatého mikuláša a krásny víkend. pa

bambi09
4. pro 2009

ahojte 🙂
ja sa vám tak nenápadne na chvíľku vsuniem,som rada,že niekoho receptíky potešili 😵
niki,ja som v šoku,až mi zle zostalo,ako som to prečítala,môj muž mal u starej mamy vlčiaka,ale bol v koterci,ja som sa ho aj bála zo začiatku,nechodili sme tam často,ale neskôr som ho už aj pohladkala,potom ho ukradli a už psa nikdy nemal ☹ ja by som bola v šoku a ako píše Julka,ak to máš krvavé,čím skôr k lekárovi-moje nervy,otrasný zážitok 😒 😒 😒 😒 malá si zvykne na nové tváre,neboj,naša babku nevidí často,tak tiež potrebuje chvíľu na spamätanie,keď prídeme a deda nechce ani vidieť,to plače,až na druhý deň ho ako tak toleruje 😀 😀 😀
tak si užite návštevu a na toho hafanana pozor,hlavne malú mať stále na očiach,to fakt nie je sranda 😒 😒 😒
ja keď v telke vidím niečo také-zakázala by som tie bojové plemená úplne-načo je to dobré??? 😠 😠 😠
fris,dobre nakúp a šetri sa,mala by si zájsť k MUDr.,už to dlho trvá u teba ☹ ☹
veronka,tak drahý je náročný??? 😀 😀 môj parfém nepoužíva,len vodu po holení,teda balzam a má aj nejaké krémiky,čo som mu kedysi kúpila,ale veľmi to nepoužíva 😅 😅 😅 on je stará škola,ale nie že chlap má smrdieť 😀 😀 😀 😀 ja nejako takých chlapov,čo sa moc o seba starajú tiež nemusím-metrosexuálov 😀 😀 😀 😀
ale neber to prosím v zlom na tvojho,on určite nie je taký 😀 😀 😀 ale zas keď chlap dobre vonia,to mám rada 😉 😉 😉 😉 neznášam takých smraďochov,čo si slipy menia raz za mesiac a potom smrdia-fúúúúúúúúúúúúúúúúúj 😀 😀 😀 😀 😝
darinka je dúfam v pohode,aj tinika,vanjuša sa možno večer ukáže,monicka ahoj 🙂 🙂 😉
tak baby,makajte,pečte,oddychujte,koníkujte,ja zas idéééém... 😀 😀 😀

bambi09
4. pro 2009

a Vladenka má príkazom oddychovať a šetriť sa,ak bude potreba,ja ti vďačne tých mojich zvyšných cca 10 kíl rada prenechám 😀 😀 😀 vidíš,ako ťa oblepíme,že budeš nešťastná z tej našej slaninky 😀 😀 😀

frisbee
autor
4. pro 2009

tu som,bambuľa vrtuľa 😀 😀 😀 😀

bambi09
4. pro 2009

frisuľaaaaa-vrtuľaaaa,ahooooj,ako??? 😉

frisbee
autor
4. pro 2009

divne.prišla som z nákupu a klepú sa mi kolená. 😝 chvíľku sedím a pijem kávu,potom sa pustím do umývania linky 😝 ...no hlavne,že mám tú meteostanicu pre oko,to je jediný darček,čo mám,myslela som,že frknem do Znojma,ale strašná hmla a kolóny áut,tak som sa na to vykašľala.Tondovi sa zapálila druhá žliazka,tak behá za mnou a chce na ruky,no to bude noc 😕

bambi09
4. pro 2009

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 joj,tak sa šetri,mala by si veru zájsť k tomu múdremu,nech ti scedí krv,či nemáš nejaký zápal v tele 😕 😕 😕
a Toník to má z čoho-preboha?? 😕 😕 😕
mne muž doniesol adventný venček a dve fľašky toho mňamkového vínka,mali v Kauflande v akcii,tak rozmýšľam,či večer otvoriť-neotvoriť?? 😀 😀 😀
je dobre,že máš darček a že si nešla do Znojma,tu je hmla,prší-hnus počasie,sedíme len doma 😝 😝 😝 idem piecť,večer sa napojím 😉

simona55
4. pro 2009

bambi co si mi to poslala 🙂 ( tam neni nic

simona55
4. pro 2009

jezisi maria, 😕 ☹ niki ja som si ta ibateraz precitala , boze a ten pes ako ze utocil na vas? zo zlosti? ani nechcem pomysliet na to co by malej urobil boze chran. ☹ ☹ 😝 bojim sa aj ja ,prave som sa vcera z mm na takuto temu zhovarali,aj my mame ieco podobne ako pittbul,je est malinkew asi ma5mesiacov este ze je za ohradou 😝 ☹ neviem ci si nieco nevimyslim aby zmizol 😉 😝 lebo si je zamilovany do stafordou , pittbulou, rozne bojove plemena. davaj te si pozor.fris co to je za hocico naco sa to pouziva?

bambi09
4. pro 2009

ahoj simi,v prílohe máš recepty na medovníky,babám to prešlo(dúfam),tak aj tebe by malo 😕 😕 😕 mrkni ešte raz,otvor prílohu 🙂 😉

simona55
4. pro 2009

aha dobre pozrem,aj tak som sa chystala nejake upiect, 🙂 nejako nemam cas nanic, 😝 mam same vibavovackya vibavovackya neni nicvibavene ☹ 🙂 uz som lezala v posteli ,aj maly aj velky uz spia 🙂 a ja nejako nviem zaspat 🙂 tak si tu chvilku potukam a zaroven rozmyslam ☹ a potom pojdem spat.

bambi09
4. pro 2009

tak ma mrzí,že máš starosti,ono sa vždy niečo pritrafí,čo treba riešiť 😝 😝 😝
keby ti to neprešlo,daj vedieť-pošlem ešte raz 😉
a dobrú noc,dnes asi nočná nebude,neviem,čo je s fris 😕 😕

simona55
4. pro 2009

ja som to pozerala ale tam neni nic, no fris uz asi spi 😀 😀 ved dneska upratovala o106 😀 😀 😀 a take starenky dost ustanu . 😀 😀 😀 😀

simona55
4. pro 2009

tak dobru noc vam vsetkym 😉 🙂

frisbee
autor
5. pro 2009

hahahahaha...dobré ránko...to vieš,simi,že starenky ustanú,hlavne také maličké ako ja 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
5. pro 2009

Ahojte zienky domace 😀 ,tu sa veselo pracuje jake sikulky ste no teda . 😀
Ja som sa dnes rozhodla ze nic nevarim ,doma si kazdy co chce a co ladnicka da a hotovo ,to sa neda kazdy den varit .
Ale idem si zarobit cesto na linecke a idem napiect jendu varku ,moj muz to neje ,mala ma mikulaskeho a mikulaskeho takze mi to nezjedia a bude na vianoce aspon nieco napecene ,nasla som dobry jedenoduchy recpt a vsetko ako suroviny mam na to domka . 🙂
Inak nic nove ,vcera sme boli u nasich doslo mi tam hrozne zle vyvratila osm obed a isli sme domov ,mala mala neskutocnu radost s mikulaskeho ,sak jak decko 😀 .
Dnes na vecer chceme ist do mesta ,sa len tak prejst a nazbierat vianocnu atmosku 😅 a prevetrat hlavy 🙂
pekny vikendik vam prajem 🙂

vladkaz1
5. pro 2009

cfte tak ja mam jednu varku lineckych upecenu ,hmm voni nam cely byt mnam .. na dnes staci 😀 aspon mala krabicka 😀

frisbee
autor
5. pro 2009

no vladi,pracovnica naša,to voní až sem.Ja čakám,že mi kamoška mladej prinesie letenku,my sme včera s mladou bojovali skoro dve hodiny,ona mi ju poslala na net,nešlo to vytlačiť,tak dúfam,že sa to tej kočke podarí a nezabudne na mňa 😒 .Snažím sa doladiť ten barák,vonku je škarede,dnes budú po dedine chodiť čerti a Mikuláši,kreténi sa bavia tým,že hádžu petardy pod brány,kde štekajú psi,tak budem asi od piatej zavretá so psami v dome,to je pre nich na infarkt. 😝

vladkaz1
5. pro 2009

Fris to co je za ludi preboha????? 😕 ked vam este nehadzu do umytych okien vajcia je dobre .. ,ale chapem ako sa psy boja aj nas sa boji chuda ..
a niesom pracovnicka ved to bola len taka zabavka nic ine som nerobila a pojdeme s kamosku na toho mikulasa do mesta s detmi a moj bude doma cucat na hokej 😅 😀
a vy ste pracovnicky sukulky 😀 sak stale nieco porabate ,ja uz s vami nestiham 😀

frisbee
autor
5. pro 2009

vladi...no to chodia pubertiaci v maskách,ohromne sa bavia na psoch 😝 .Teraz som prišla z kopca,snažila som sa nahrabať to lístie z celého orecha na hromady,od tej doby,ako opadalo je stále vlhko a neuchlo to,tráva pod ním už začala hniť...vyzerá,že budem páliť až do jara,koľko tam toho je. 😝

teodorka
5. pro 2009

aj nam vonia cely byt ...hodila som do aromalamp pomarancovu,vanilkovu aj skoricovu vonu ...ha a ani piect nemusim 😀 sikovnica som ja 😀 no ale dnes ma moj dozral ...vravi ze vies ze mozog sa sklada y 80% z kvapaliny?...ale Ty ju mas brzdovu 😕 🙄 😀 no nasral ma ...mna taku inteligentnu takto dostat 😀

vanja
5. pro 2009

teo a to ako mohol, mesiac bez sexu a hotovo 😀 😀 😀 😀
no dnes asi každý mikuláščííííííííííííííííí
aj my sme boli,
poobede sme troška poupratovali okolo domu a potom sme išli do mesta na mikuláša a rozsvietienie viaočného stromčeku.
Pootom prišla sesternica s deťmi tak sme posedeli popili vínka.
Teraz mám deti vo vani, idem ich umyť, uložiť spať a možno ešte trocha prídem. Manžel mi totiž sľúbil mikuláša dnes v noci, tak budem čakať........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
5. pro 2009

vanja...bradatého mikuláša??? 😀 u nás konečne dostrieľali,umyla som chudákovi Tondovi zapálenú riť a som vaša 😀

vanja
5. pro 2009

bradatého, ako inak 😀 😀 😀 😀

vanja
5. pro 2009

idem vybrať deti, potom prídem.

frisbee
autor
5. pro 2009

jasan 🙂