S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
11. led 2010

Vladi,kravy obraz je dobrééééé 😀 😀 😀 ale kľud,si unavená,my ti rozumieme 🙂 😉 choď hajať,dobrúúúú 😵
a železo+kyselina listová je ideálna kombinácia 🙂 😉
fris,veď ja vieeem,mňa to šoklo,ako rýchlo im to pribúda 😀 😀 😀 inak sú to fajn baby 🙂 😉

langkofel
11. led 2010

ahojte, kravy? kde?

juj moj terorista este nespi, bola tu kamoska a tak jej to mlelo...len jej vobec nedoslo ze moja mala rano vstava do skolky a ja do roboty a pol 8 som ju musela doslova vyhodit 🙄

frisbee
autor
11. led 2010

simo,no vždy sa počíta iba za ten uplynulý rok,neviem,ako je to u vás...baby,raďte 😉

langoška,ha,to je presne to,čo ľudom nedochádza,mm bol raz iba na 14 dní doma a zase odchádzal kamsi na 4 mesiace,a večer pred odletom,keď mal vstávaťo 4.tej ráno k nám večer prišiel sused a my sme sa ho do polnoci nemohli zbaviť...to bolo tak nepríjemné....

bambi09
11. led 2010

http://www.socpoist.sk/materske/1293s#kto-ma-narok
simonka,mrkni sem,tam píšu 270 dní v posledných dvoch rokoch
ten koooň ma už štve,posledné dni je pomalýýý,alebo nejde vôbec 🙄 🙄 🙄
langoška,hmm,také kamošky potešia navečer 😀 😀 dobre si urobila 😉

nikinka008
11. led 2010

jaaaj som nas nevedela najst a sme hned na zaciatku 😀 😀 ....mala uz spi,s mm si robime pizzu 😀 potom si vas precitam a napisem idem este umyt riad 😝

nikinka008
11. led 2010

aj mna uz ten kooon stve a dost 😠

bambi09
11. led 2010

dnes som zažila šok,pozerám Ticketportal,že Leonard Kohen,tak namiesto Lordov,že by sme šli,ale ma skoro prekotilo-jedna vstupenka cca 3.000 Sk,za dve mám letnú dovolenku v apartmáne v Liptovskom Jáne 🙄 🙄
takže kultúra nebude,jedine tak lístky do divadla z firmy 😅 😅
niki,dobrú chuť 😉

frisbee
autor
11. led 2010

bambuľa,za to máš aj dovolenku v Taliansku..ty brďo... 😕

bambi09
11. led 2010

fris,no veď práve 😕 😕 😕 ja viem,že za kvalitu sa platí,ale čo je veľa,to je moc 😀 😀
a Lordi ma ani neštvú už veľmi,Flatley už aj tak netancuje-už to nepotrebuje,videla som dokument,kde bol medzi najbohatšími mužmi sveta,tak ten je už dááávno za vodou 😝 😝 😝 len neviem,prečo je dočasne pozastavený predaj vstupeniek,to nem bude dobré 😕 😕

jalao
11. led 2010

ahojte, ideme na dovolenúúúú? 😉 😉
Bambi, tak to je drahá kultúra veru...ja idem s mamou v stredu na Radošincov a to som šťastná v obyčajnej kinosále za 10 evrí. 😀 😀
Niki, no vy máte dnes den talianskej kuchyne - mnam, špagetky ľúbime a pizzu ani nevravím... 😝 O upratovacom mužovi ja môžem tiež len snívať...ked má na starosť deti, resp. len malá Táňu, tak už iné nezvládne nič...je to veru hollý fakt. 🙄

jalao
11. led 2010

a ešte som zabudla podakovať za mailiky, ktoré rozposielate, každý jeden ma poteší...ja som teraz trošku z formy, ale ked sa spamatám, roztočím to na mailoch aj ja, slubujem! 😉 😉 😉

jalao
12. led 2010

Dobre ranko a tu v noci nikto, rano nikto... ☹ ☹ co vas zaveje zaviali?

veronkaj
12. led 2010

dobré ráno babulky

vladkaz - ty si podarená, že kravy obraz, nuž aj mne by sa zišiel, ale som rada že je všetko ok tehulka naša a čo macko pu kope už často??
simonka- v téme paragrafy tam si treba pohľadať alebo najlepšie zavolať priamo do sociálky nech viete na čom ste,
frisbee nieje na záhradu ešte trochu skoro??? kam sa ponáhľaš??
bambi ja by som tak chceli ísť na Erosa ale až do kOšíc je takk ďaleko keby bol v Ba idem hneď
jalao - náhodou aj s nimi je sranda ale koníku sa nevyronajú

jalao
12. led 2010

ahoj veron, no sak konik je konik a radosinci zase radosinci...kazde vnimam uplne inak. Dnes mam hroznu krizu, spala by som jak batola...zmahaju ma hormony, krize bolia 😖 😖 Ale musim sa nastartovat, nech ma firma zo mna nejaky ten uzitok... 😉 😉 Tak blokada vam uz skoncila Veron, komplikovalo ti to dopravu?

frisbee
autor
12. led 2010

dobré ránko...hlásenie,mrzne ako na Sibíri...čo u vás? 🙂
veri,a
keď ja musím v zime oklepávať sneh z ihličnanov,mám okrasnú záhradu,už som do nej nastrkala toľko prachov,všetko by sa mi zlámalo,keby som tomu nepomáhala,a to sa ešte snažím spáliť lístie,čo je na ohnisku a pod snehom mám ešte tri veľké hromady,minulý rok,keď prišla jar,tak som mala záhradku upravenú ako park,bola mierna zima,tak som tam furt čosi robila 😉

jalao,ty šukuľka,mala by si zaslúžene oslavovať a iba sa vyvaľovať v posteli...ty brďo,matika 🙂

jalao
12. led 2010

fris, ja som mala vzdy z matiky nocnu moru a silny komplex, na prijimackach na VS pred X rokmi 😝 som na nej vzdy pohorela, tak som rada, ze som tento nepodstatny komplex prekonala 😀 😀 Momentalne ma to velmi tesi a povzbudzuje, ale o par dni uz po tom ani pes nestekne 😉 😉 , uz tu budu ine vyzvy...A to ma zaujalo, co si napisala o tej zahrade...a psikov necvicis v tomto svojom parku? ci mas nejake sektory v zahrade? A mrzne trosku pod nulou, aby som nezabudla. 😉

frisbee
autor
12. led 2010

jalao...no my máme veľký dvor,takže cvičíme na dvore,záhrada je do kopca,tam by to nešlo,je tam veľká skalka,potom trávnatá plocha a po obvode ihličnany a kríky.Tu je asi mínus 8.....ble

jalao
12. led 2010

jeeej, to moze byt pekne. A este sa ta spytam, psy ti behaju aj volne po zahrade? Lebo my sme sa uz o tomto s MM bavili, ze ked nam bude behat ten munsterl. stavac po dvore, ci nebude ocuravat kriky a kvety...da sa toto nejako naucit? Kamosi malu labradora a ten robi na travniku zlte flaky ☹ ☹ ☹

simona55
12. led 2010

dobre ranko,vcera som sa sem nevedela dostat,neviem co robil tento hnusny net,a diki za mailiky len som ic nevedela vobec otvorit,a ked sa otvorili tak mojho syna fotky mi vysli. 😀

frisbee
autor
12. led 2010

Ahoj,simi,to je nejaký problém na koňovi,že vraj sa to opravuje 😕

jalao,behajú mi všade,oni vedia,že do záhonov nesmú,ale stejne počúrajú kraje,tomu nezabrániš,okrem toho nám tam chodia zvieratká z lesa,čo je nad nami,veveričky,bažanti,cudzie mačky...zatiaľ mi nič nezahynulo,ja mám tú záhradu takého prírodného horského rázu,každý večer polievam,takže sa to osprchuje...no v momente,keď ten pes ucíti nejaký pach,tak si značkuje svoje územie...a vieš,že ja som blázon,mne je to zvieratko milšie,než tie rastliny,takže to ma až tak neberie. 😉
Kedysi na začiatku,keď bola skalka nová,tak som tam mala aj vzácne skalničky,ale teraz je to skorej terénna vlna,než skalka,plazivé rastliny a ihličnany sa rozrástli a pokryli celú plochu a samozrejme zahubili tie malé rastliny,takže to iba nenásilne korigujem a nechávam prírodu,nech tvorí sama.
Predtým to vyzeralo tak vzorne upravené,teraz je to skorej ako anglický park. 🙂 ....taká sloboda 😀

veronkaj
12. led 2010

jalao ja tiež by som spala jak kon, minulú noc som nespala ani minutu a včera som doma neriešila nič, pretože k nám došli kvôli faktúram som riešila potom nám naťahovali k dcére internet, potom som chcela ešte niečo do práce si robiť ale bola som už ako mrtvola, z práce mi nešlo auto naštartovať a tak a večer som uvarila ešte na dnes, a o 20,00 som zahlásila dobrú noc, takže sme sa ani poriadne nerozprávali, tak asi dnes. polovička mi dala síce pusu na dobrú noc aj povedal že ma ľúbi ale ja zas mám rada vo veciach jasno a nenechám si len tak všetko páčiť takže dnes mu tichým a kludným spôsobom vysvetlím čo som chcela včera.

a cesta mi ani nehovor, máme prácu hneď vedla tej cesty, benzínka OMV veľká čo bola stále plná tak za celý ten čas sa k nej nemalo ako žiadne auto dostať tak majú stratu riadnu, my sme to obchádzali po prilahlích uličkách ako kto poznal a ľudia čo sem chodili mhd šlapali pár kilometrov peši lebo sa nedalo potom ked aspon mhd pustili mali to lepšie.
teraz je už ok.

fris to musí byť veľmi pekná záhrada, ja mám rada kvety ale nadanie pre ich pestovanie nemám ale aspoň aranžovať ich viem pekne.

bambi09
12. led 2010

ahojte 🙂
len vás pozdravím a dočítam,mám dnes deň super Blbec s veľkým béééééé 😠 😠 😠
a včera som teda riadnu chybu vypotila,že Leonard Kohen 😀 😀 😀 😅 jasné,že Cohen,nech sa staručký pán neurazí,keby nás náhodou čítal 😀 😀 😀 😀 ale to bol ešte následok šoku,tak nech mi je odpustené 😀 😀 😀
julka,na radošíncov sa chystám už dllllllllllllllllllllllllllllllho 😅 😅

simona55
12. led 2010

cawko Verííííííííííííí ,a ty sa kde tulas?uz som sa o teba strachovala,co je stebou?Fris,vcera mi ml,dcera vysvetlovala,ze mami,vies preco sa ta teta vola ze fris, ja ze ktora? 😀 no ta co ma ten strasidelny dom 😀 😀 😀 😀 😀 no a preco? vravim jej 🙂 a ona ze ,vies ide na niektorom programe dajaka relacia, a ta tata takim menom sa tam predvadza a vzdy lieta ako tanier, 😀 😀 😀 😀 😀 a potom ju to napadlo ze aj ty sa mozno preto tak volas. 😀 jeeeeeeeeeee fris rano som kukala v tv ako sa ma uvaz pani zima ,aj stanicu vlakovu ukazovali olomouc ,a okloie,no pekne, 😉

veronkaj
12. led 2010

simonka neboj tu som, občas dobehnem, len cez sviatky som bola doma a mali sme problém s internetom, včera nám to opravil a aj dcére sme dali natiahnuť kábel,

fris teraz som zistila tú tému strašidelnú no veselo máš doma občas

frisbee
autor
12. led 2010

bambuľa,čo sa deje,prečo deň blbec??? 😕 😕 😕

simi,dobre to dcéra zistila 😀 😀 😀 😀 ,podľa toho lietajúceho taniera,čo hádžem psovi 😀

veri...no ani mi nehovor,a to som tu furt sama.

baby.svieti slnko,išla som skontrolovať situáciu na kopci,mm sihol pred tým mrazom striasť sneh z ihličnanov,ale bohužiaľ kríky sú komplet obalené zamrznutou snehovou vrstvou,takže ležia na zemi...no neviem,čo zachránime 😝

Ten sneh je tak zamrznutý,že sa nepreborím a psi majú zodrané vankúšiky na labkách...veri,treba mazať aspoň detským olejčekom.

langkofel
12. led 2010

no a som v rit... Doteraz som sa nebala, alebo som si to dako nepripustala, ved co mi ine zostava, ze? Ale ja zvedavec zvedavy som nazrela do tej Strasidelnej temy a som jasna, uz som aj rolety povytahovala, lebo sa mi zda ze tu je sero a uz len nacuvam.
Fris u teba by som umrela od strachu a to fakt nemam problem chodit v noci po drevo do pivnice, ale teraz neviem, neviem...

frisbee
autor
12. led 2010

langoška,neboj sa,ja tiež chodím v noci po záhrade a nebojím sa,toto ma ale položilo.Preto mám dom plný psov a mačku 😀 😀 😀

langkofel
12. led 2010

teraz som si vsimla co som vcera napisala , ze ahojte, kravy? kde?
Dufam ze som sa nikoho nedotkla, myslela som to tak, ze o akych kravach to tocite? Sorry kocky, az teraz som to po sebe videla 😖

frisbee
autor
12. led 2010

langoška,my sme to pochopili,neboj,hahahahaha,ale je to vtipné 😀 😀 😀 😀

langkofel
12. led 2010

ty fris a keby si rozvesala po dome cesnakove vence, aj dekoraciu by si mala peknu...