S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

langkofel
22. led 2010

http://www.aqua-dome.at/xxl/_lang/de/_area/ther...

toto je to kde sme boli,
ale u nas je tiez tu blizko take bazeny, vyrivky, slany...a tam sa plati myslim 8,50 na 3 hodiny, tam obcas s malou chodim.

langkofel
22. led 2010

juj rozpustam nocnu smenu, teda ak sa uz nerozpustila sama 😝

Dobru noc kocky.

frisbee
autor
22. led 2010

no super to je 🙂 ...tam,kam chodíme my je tiež nejaká celodenná vstupenka,ale my chodíme iba rýchlo tam a rýchlo naspäť.

frisbee
autor
22. led 2010

dobrú,letím do vaničky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bambi09
22. led 2010

teda,vy ste sa tu vykecali 😅 😅 😅
fris,aj ja scem IP,komu preskočilo??teda takých je na MK viac,ale s kým máš konkrétne ty skúsenosť?? 😀 😀 😀
ideme aj my hajať,sme z tých blbých nocí grogy 😝 😝 😝 😝 pááááááááááááááá

jalao
22. led 2010

aha! nočný život!! 😀 Bambi, neutekaj hned!

frisbee
autor
22. led 2010

tu som,akurát som išla vypnúť noťas,prepošlem vám to

jalao
22. led 2010

ahoj fris
aj mne to prepošli,nech som v obraze..

jalao
22. led 2010

ok, diky, zaumývané čítanie...poviem ti... 😉 😉

vladkaz1
23. led 2010

Langoska to je nadhera ,vazne ja take veci mozem 🙂

frisbee
autor
23. led 2010

dobré ránko...no kde ste???
langoška,tak teraz som si rozklikala všetko,čo si poslala o tých vašich termáloch...to je úžasné v tej krajine,aj živú webcameru som si pustila,tiež sa tam pekne vznáša para...vyzerá to tam super 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
23. led 2010

Fris no tu som ... mala mi tu robi neporiadok mam upratane pomoooc
A moj este spi dosiel neskoro v noci ,ja som vcera necakane zaspala s prezratym bruskom 😖 ,o to horsie sa mi dnes rano vstavalo

frisbee
autor
23. led 2010

ty moje prežraté bruško 😀 😀 😀 😀 😀 ,teraz je to ešte dobré,ale až bude červíček polmetrový,tak budeš cítiť aj piškót,nebudeš mať v brušku miesto 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
23. led 2010

hmm teraz moze mat pol kila 🙂 , no co potom ked bude mat 3,5 kila uz len rodit
som nevyspata hruza 😔

frisbee
autor
23. led 2010

no dúfam,že odpočívaš vždy,keď to ide....musíš zbierať sily 😉

vladkaz1
23. led 2010

hmm da sa to?
Dnes si pride jedna kocka k nam pre vajicko od kamosky ,tak musim na nu pockat slubila osm to ked som domaze kamoske pomozem ,nerobi mi to problema ,isli pre oni a ja som doma
Inak musim varit len v ladnicke mame asi 10 sat jogurtov nic viacej a klobasy 😝

frisbee
autor
23. led 2010

No a ani von sa nedá poriadne ísť,u nás je slnko a mínus 10,hlásili,že arktický vzduch,to je akurát na obehnutie baráku a rýchlo domov....som sedela na záchodíku,bohužiaľ je na verande a aj keď tam je radiátor,skoro mi polovičky odpadli do misky 😀 😀 😀 😀 😀

simona55
23. led 2010

ahojte, frisulka aj ja chcem ip 🙂

vladkaz1
23. led 2010

NO Fris tak ten hajzlik nezavidim na verande 😔 , ved porobite a bude teplucko 😀
Ja sa snazim zobudit uz manzela ved pridu pre to vajicko o hodinu dve neviem .
Jaj a mam novu podusku na gauci 😀 , zereku sa vam pochvalim ,v tej farbe ako mam zaves

frisbee
autor
23. led 2010

simi,ahoj,už som ti poslala,rozklikni si ten link a uvidíš,čo je to zač 😝

vladi...a to je pekné,ja sa tiež teším z každého malého doplnke,ako sme boli v tej Ikea,chcela som vankúšiky na sedačku,pretože tie,čo má sú ožužlané od psov,ale nekúpila som,v Znojme je obchod s bytovým textilom,majú tam fantastické,ale bohužiaľ ich nedám na sedačku so psami,sú drahé ako svińa ☹

simona55
23. led 2010

fris moc som stoho nevyrozumela 😀 😝 ale neva di, 😉 ja som myslela ze tam bude nieco exskluzivne 😀 😀 😀 alebo eroticke. 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
23. led 2010

😀 😀 😀 😀 simi,erotiky tam bola hromada,mali sme problém s jednou bláznivkou,to by si musela čítať tie debaty,ale už je to stejne vymazané...ale ona všade kuká,tak nechcem písať sem 😀 😀 😀

vladkaz1
23. led 2010

Prepacte nevenujem sa ale konecne som dorobila tie halusky a musime ist do obchodu neskor sa stavim 😉

bambi09
23. led 2010

ahojte 🙂
ja len rýchlozastávka-fris,na tú IP len toľko-no coment 😀 😀 😀 😀 😅 🙄 🤐 😒 😠 😖 stačí??? 😀 😀
Vladka,načo budíš muža,keď si prišli pre vajíčko?? 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dúfam,že sa neurazíš,ale nech je veselo 😉
na záchodíku my máme teplo,ale smradu ako v krčme,už tých susedov pod nami nemôžem ani vystáť,aký smrad od nich ide-je mi z toho na vracanie 😠 😠 😠 cítim to furt-cez deň,v noci-no des a hrúza bývať pod blbcom a nad fajčiarmi 😠 😖 😖
malá je už klop,klop,klop lepšie,ešte v noci mrnkala,ale to už neboli revy divých zverov,ale normálny plač 😅 😅 😅
tak sa dalo-ešte trochu soplíkuje,ale lepší sa 😵 len vonku nemôžeme do tej strašnej zimy 😒 😒 😒 mrzne,až praští 😝 😝 😝 😝 chlapi idú na ľad o 18:00-majú niečo vybavené z firmy do Devínskej-škoda,že je malá chorá,išli by sme všetci 😒
a fris-sorry,ale večer som zaspala pri telke,tak som na teba nevybafla,len som došla vypnúť nb a vrátila som sa do postele 😅 😅 minulý týždeň bol náročný,tak som ani nestihla vaše debaty ☹
ale celkovo ma prestáva baviť MK-čítať tie debaty je niekedy smutné-nemyslím naše,ale niektoré-hlavne také kontroverzné témy-urážky,zosmiešňovanie iného názoru ako mám ja stále dokola ma nebavia-nejako mi to nechýba,tak sa venujem radšej zmysluplnejším veciam 😅 😅 😅 dúfam,že ma to prejde 🙄 🙄
prajem vám pekný zvyšok soboty a idéééééééééééééš cicaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

frisbee
autor
23. led 2010

bambuľa,kľííííííííííd 😀 😀 😀 😀 však až bude dobre,tak ti zase pojde rapotalka 😀 😀 😀 😀 😀

a ber všetko pozitívne...kontroverzné témy sú nutné,jasne,že sa tam objavia urážky,ale mysli na to,že vďaka kontroverzným témam sme sa všetky spoznali 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
23. led 2010

bambula caaau ,no isiel moj si kupit fajky tak som musela obliekat malu a dat im to von ,to bolo kamosky ja som sa jej len ponukla aby som pomohla .
Mam navarene tie halusky a zajtra chrenovku a este je syr iba polka to bude mat mala 🙂
Dnes sme mali romantikus a vasen ked mala spala sa teskam 😀 ,moj mi povedal ze vobec nemam velke brusko take akurat ,mne pride uz obrovske

frisbee
autor
23. led 2010

vladi 😀 😀 😀 😀 😀 no vidíš,veď by to tak dlho nevydržal chudák čakať,až červík vylezie,však on si zvykne,že to ide aj s bruškom 🙂

vladkaz1
23. led 2010

Fris ano ,nechcem to tu moc rozpisovat ,ale ten moj muz sa nezda 😀

frisbee
autor
23. led 2010

no viem si predstaviť 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
23. led 2010

😀 kebyze tu je ten smajlik taky co sa hambi dam ho sem 😀