S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

nikinka008
7. únor 2010

vladka,aha jasneeee 😀 no vidis tak si pozicas ten na 2 mesiace a potom si kupis ked dostanes peniazky 😉
ani my by sme inde nezili keby sme nemuseli,doma je doma ☹ ☹ ale to uz nezmenis 😔 ..

vladkaz1
7. únor 2010

😀 firs hmm ja som sa stahovala s MM lom len 2X vlastne najprv sme boli v 1zb. a potom sem ale ja sama som si dost pocestovala ,zila som v NItre a v Ba a V TT s nasimi .. a tak .. na mladu kokcu myslim ze dobre ..

nikinka008
7. únor 2010

fris 😕 😕 ....ja by som tiez brala nejake miesto kde je stale teplo a more 😎 🙂

vladkaz1
7. únor 2010

Niki mam aj teraz peniaze ,ale mozem za to kupit satnik a zariadit detom novu izbu no tak ma to laka .. ved 2 mesiace ubehnu jak voda si myslim 🙂 ,neviem este sa rozhodnem podla dan situacie ..ako pridu dane

nikinka008
7. únor 2010

vladka,tak si kludne zariad izbicku pre deti aj satnik,ved kocik si kupis potom ako si pisala 🙂 😉

frisbee
autor
7. únor 2010

niki,jasné,keď tu máš rodinu,ktorá ti pomáha,my sme tu v podstate sami,chýbala by mi možno povaha týchto našich národov,sme takí srdečnejší,ale teda pevne dúfam,že skončím niekde vonku.

vladkaz1
7. únor 2010

hmm ja viem len neviem ci spravim dobre...som nerozhodna sama sebe sa cudujem ,ale ja taka niesom nerozhodna vzdy co poviem to plati

nikinka008
7. únor 2010

fris a kam by si tak sla 😕

vladkaz1
7. únor 2010

idem si vyfukat vlasy a vyvesat pracku stavim sa este 🙂

nikinka008
7. únor 2010

dobre vladka zatial pa 🙂

frisbee
autor
7. únor 2010

niki,sama ešte neviem 🙂 ,ale to stejne ešte nehrozí,pokiaľ mám toľko zvierat 🙂 .Idem aj ja,pes mi hádže loptu na nohu ako blázon,musíme ísť cvičiť,on nedá pokoj 😀 Budem tak za hodinu.

vladkaz1
7. únor 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... som podstrihnuta troska ako som slubila foto

nikinka008
7. únor 2010

vladka pekna fotka 🙂 aj vlasky idu ti 😉

vladkaz1
7. únor 2010

no sak nic extra .. nechavam si to dorast ,som jak morena ,teraba prefarbit zas a dam si do ofci melir 🙂

frisbee
autor
7. únor 2010

vladi,ako herečka 🙂 🙂 🙂 ...vieš,že sa mi páčiš 🙂 🙂 🙂 🙂

tak sme vymrzli a zdrhla som domov,začínajú mrazy...to neskončí 😝

vladkaz1
7. únor 2010

oooo Fris dakujem ,niesom ako herecka to mam daleko 😀 ,ale pochvala ma velmi potesila teraz ked som tehu pripadam si ozaj jak taka ludra ..

nikinka008
7. únor 2010

vladka ale kde to si len ty myslis 😅 fris ma pravdu,si velmi sympaticka a pristane ti to 😉 🙂

vladkaz1
7. únor 2010

🙂 Niki foto skresluje ale dakujem ,aj vam to svedci 😉

bambi09
7. únor 2010

ahojteee 🙂
fris,vydrž,v krematóriu ti bude až horúco-neboj 😀 😀 😀 😀 my sa doma hádame,že muž chce byť spopolnený a ja nie 😀 😀 😀 fuj,to je téma 😝 😝 😝
ale to bol len čierny humor,ja ti to moríčko prajem a sebe aspoň tú "šoperku" a fííííííííííííííííííííí po Európe-prídem ťa navštíviť 😀 😀 😀
páááá,prídem neskôr a dočítam vás-dnes fičííte 🙂 😉

frisbee
autor
7. únor 2010

vrtuľa,kam furt letíš,ani na skype nie si 😕 😕 😕 😕

vladkaz1
7. únor 2010

no ved leti jak strela jak doleti tak odleti nie?

bambi09
7. únor 2010

venujem sa rodine 🙄 🙄 😀 😀 😝 😝
mladá celé poobedie prespala 😕 😕 vstala po 10-tej a o 13:30 zalomila a ťahala až do 16:30 😝 😝 😝
letííííím,brm,brm 😀 😀 😀 😀

nikinka008
7. únor 2010

Ahojte baby,citim sa hrozne ☹ 😔 stala sa hrozna vec potom vam napisem ☹ ☹

bambi09
7. únor 2010

niki,čo je?? 😕 😕 😕 😕 😕 moje nervy... 😕 😕 😕

frisbee
autor
7. únor 2010

niki,nestraš 😕 😕 😕

vladkaz1
7. únor 2010

jezis niki co je?

vladkaz1
7. únor 2010

tak teraz som tu nervozna jak pes niki napis preboha

frisbee
autor
7. únor 2010

no ja tiež nerváčim 😕 😕 😕

vladkaz1
7. únor 2010

☹ ja uprimne toto neznasam

teodorka
7. únor 2010

a ja neznasam ked mi v noci zvoni telefon ..sa mi rozbucha srdce a idem k telefonu s takou maaaaalou dusickou ...bo furt sa bojim ze nejaka zla sprava 😒