S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

darina60
15. únor 2010

Vladi, aj mna nasral včera a som tu, kašlať na to. Mna ten môj serie pravidelne v mesačných intervaloch 😉 To sú chlapi. Ale o teba by sa mal starať teraz viac. A mala by si aj Ty ísť k dokine a on postrážiť malú. A tie herpesy nemôžeš dosťať od nej. 😖 😖
Fris a bambi vy máte 😕 😕 Ja neviem koľkátky asi 3 😉
A Veri čo malý hovoril na očkovaní, bambi vie, tak sa budem opakovať. Ked ho očkovala, že daj mi pokoj, nechaj ma, chod preč, mám z teba nervy. Ja som mu ani ruky nevládala držať od smiechu 😀 😀
A potom urazene odišiel od nej a v čakárni mi hovorí, ta dr. je horšia ako pani učiteľka.

vladkaz1
15. únor 2010

Dari ,ved normalka ja mam pocit, ze si sedi teda sakra na kable, ten moj chlap ,nieze v pravidelnych intervaloch ma nasiera ,ale to uz by ani nebol den kedy by ma nenasral ... som mu povedala inak dnes nebojte sa ze je k ... nehambim sa za to ,tak ma vytocil a ja sa uz chora trepat s malu dokine mozem? Sobecky hnusak je to .. aj som mu to vytmavila ... teraz chodi jak posraty okolo mna a malej .. nech ide do riti .. ma teda dnes sklamal statocne 😝 ale naco pisat ,nebudem to rozoberat tu lebo zas su tu cudzie oci a usi ... potom ma preberaju cudzi ludia po TT 😔 😝

veronkaj
15. únor 2010

darinka no také podobné som zažívala s dcérou, ked jej brali krv ked bola malá, vtedy však pritom aj kopala, platkala až tak, že odpadla a doktorke, sestričke aj mne jej bolo veľmi ľúto, ono to malo pôvod v tom, že ked bola mešia boli sme vyše dvoch mesiacov v nemocnici, robili jej veľa bolestivých vyšetrení, často jej brali krv a raz jej jedna doktorka vylepila takému malému dievčatku, lebo jej nemohla trafiť a plakala a doktorka bola nervozna. ale teraz už je dobre.

vladkaz viem pochopiť aké to je, a oni chlapi si to vôbec neuvedomujú, a že po troškách nás hnevajú a potom ked vybuchneme že pretečie pohár tak sa čudujú a nakoniec sú chúďatká. no nakopať ich je málo.
a ty sa ukludni a oddychuj, dcéra a macko pu by mali radi doma pokojnú a milú maminu, oni nemôžu za ocka

bambi09
15. únor 2010

Vladka 😕 😕 😕 😕 špióni nech sa bodnú-choďte do prdele!!! 😠 😠 😠 Vladi,ak potrebuješ,sme na skype 😉
Vladkoš dostane na holú,trpasličia banda sa chystá do TT-bacha na náás,hééj?? 😀 😀
dari,no my sme s frisuľou ceckane 😀 😀 😀 😀 ja keď dokojím,tak o číslo uberiem,ale frisuľa je Lollo Ferrari 😀 😀 😀 😀 😀 kočica-samica-sexica 🙂 😉
veronka,ty tiež dostaneš po holej-5km šlapať v zime s kašľom 😠 😠 😒 ej,ej,bude bum,bum 😀 😀 😉
a s tým odberom krvi sa mi vynorili spomienky-fuj,ako sme s mladým v TT u lekárky nevedeli ani na 6-ty x napichnúť žilku ☹ ☹ ☹ chudáčik,si vytrpel 😝 😝 a raz nám odpadol,sestra zabudla dať dole škrtidlo 🤐 🤐 😢

frisbee
autor
15. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 ale bývala som bezceckaňa 😀 😀 😀 😀 😀 😠 😠 😠

vladi..to nemyslíš vážne,že sem lezú také hovadá...tak si budeme písať súkromne...no už aby boli tie uzavreté skupiny,kua
idem si dať nejaký prášok,je mi zle 😝

veronkaj
15. únor 2010

bambi a ty dnes taká bojovníčka hotová xena 😀
no my sme pôvodne išli len tak sa prejsť ale ten terén bol pre terén kozy a nie pre nás, ale no čo vzdáme sa,?? to nieee a krpatý punťo vyskakoval jak srnka a ked sme prišli kde bolo odhrnuté utekal pred nami frajer jeden.
ale tak padlo nám dobre sa trochu prejsť. a dávam záväzok treba začať cvičiť asi provokatívne pri paneláku budem aspoň doma na stacionári bicyklovať pomôže to???

fris z čoho ti je zle,????

bambi09
15. únor 2010

fris,ale veď buď rada,vieš,koľké by brali tvoju veľkosť?? 🙂 😉 ja vždy svojim didušám poďakujem,že mi živili a živia dve deti 😀 😀 😀 a mám ich za to rada-a nielen ja 😅 😅 😀
veru,už aby boli tie skupiny 😖 😖 😖
a z čoho je ti zle?? 😕 😕
aj môjmu nb je zle-prehrieva sa-neviem,či mal žhavú noc aj on 😅 😀 😀 😀 ,tak ho teraz na hodku vypnem a dám malú spať-je dnes hrozná 😝 😝
potom prídem,ale musím aj variť a niečo porobiť 🙄 🙄
tak zatiaľ pájte 😀 😀 😀

veronkaj
15. únor 2010

aké skupiny,??? čo ste vymysleli???

bambi09
15. únor 2010

veronka,si viem Kuťa predstaviť 😀 😀 😀 a ty sa najprv dolieč-choď za MUDr.-ou,nech ťa popočúva-to nem sranda 😒 😒 a potom môžeš začať picyklovať-ako naša bývalá suseda hovorila 😀 😀

veronkaj
15. únor 2010

bambi keby bol na to čas, ale stále je niečo

a malý bol fakt zlatý sme sa nasmiali, my došli zničený domov a on sa chcel ešte hrať ale potom došlo aj naň,
pubertiačka začína mať svoje maniere,
a čím ďalej tým mám na všetko menej času
a neviem či to iba ja ale občas mi totálne dochádza fantázia čo variť.

čo ste mysleli aké skupiny???

vladkaz1
15. únor 2010

jaj baby diki musela som to dostat von zo seba lebo ma hroooze vytaca ,teraz je jak milius upratal mi byt aj riady umyl ani som mu nenavarila no serem ho ...
keby ste vedeli co mi povedal ,tak am nasral ..
No mala spi uz tristvrte hodinu ma zakazane behat po byte ,uz ma len 37 ,7 tak to neni az taka hruza musi to vylezat ... jednocho inak nejde ,bude cely den na rozpravkach ked inak nepojde ...
A musim jej este odobrat moc ,do sterilnej skumavky .
Bambi no on si tak nieoc s toho robi ze by dostal na holu ,pre tu prihlasku nebol ,ja ho kaslem nepojde on idem ja studovat a nech je doma s 2 mi detmi za trest 😀 som mu to aj povedala .
Pojdem sa osprsit len som namocila vanu s takym smradlavym sairajtom ,tak cakam a oplachnem to len troska .
Ach jaaaaj a ze nic nerobim ,no 😠

frisbee
autor
15. únor 2010

vladi...predýchaj to,neznervózňuj sa,šetri červíčka,hoď na to salám 😀
veri..to vie bambuľa,že majú byť nejaké skupiny 😉
idem si uvariť kávičku a chvíľu tu budem

simona55
15. únor 2010

o akych skupinach pisete co co co 😕 😕 😕 😕 vladi nenechaj sa vytocit,chlapi su chlapi,vcera aj mi sme boli jak psy,uz som sa nechcela stale hadat ,tak som radsej hltala tie slova a obysla mm.

vladkaz1
15. únor 2010

ja nehltam ja chapem ,ze je zomna aj nervozny sme dvaja taliani a hlavne ja mam hnusnu povahu .. tiez by som sa mohla krotit kolko krat .. baby ale keby ste ho poznali ani inak to pri nom nejde nez mu nevynadat ...
Proste ma salam parky 😝

nikinka008
15. únor 2010

Ahoooooj 🙂 ....tak vam pridem do skoly a tam sa vo velkom vsetko preraba 😖 potesilo ma to 😀 ale nie som sa prehnala zbytocne 🙄 teraz som sa vratila z prechadzky strasna zima je mrzne chvilku snezi chvilku prsi ale aj tak som sla ze by mala mi zaspala 😀 😀 teraz spinka v kociku 🙂 ale som vymrzla 😔
Rozmyslam co varit,baby hodte tipy co ste dnes dobreho kuchtili 😀 😀

nikinka008
15. únor 2010

vladka,tak to nebolo pekne od TM ze sa k tebe tak zachoval 😠 ked ste obe chore 😖 teraz sa hnevate? 😕
bambi,fris 😀 😀 😀 😀 ceculky 😀 😀 😀 ....tož 😀 😀 😀

nikinka008
15. únor 2010

simi,rastie mladej maminke brusko? 😅 😕 🙂
vladi,nemas nove fotky bruska,ako nam rasties 🙂 😉

vladkaz1
15. únor 2010

Niki nehnevame , ja sa hnevam 😕
fuuuha brusko nemam , ale mozem pofotit ,uz si pripadam jak taky narcis ,ze sa len fotim 😀
Zjedla som spagety ,som plna ,mala ma suchy zemiak v supke som jej uvarila chuda 🙂 ,no dieta je dieta

frisbee
autor
15. únor 2010

niki,no to naštve človeka,a prečo vám to nejako neoznámili,že škola nie je? 😕 tož sa nám nesmej,že sme ceckane 😀 😀 😀 😀 😀 😀

baby,cvičila som psy,to som si dala blbec,je mi na omdletie...idem s okom do hospůdky na niečo teplé a veľké 🙂

nikinka008
15. únor 2010

vladka 😕 😅 tak ale mas pravo sa hnevat 😉 a len fooooot brusko aspon ti ostanu krasne spomienky na neho 🙂 a lucka ma dietu kvoli hrdielku?chuda male 😔 ako to znasa 😕

vladkaz1
15. únor 2010

Niki nie koly hrdielku ,ale brusku ,2 hy den sa stazuje ze ju boli ... 😉
Fris aj ja som ceckana ,no lepsie byt ceckata ,ako plocha 😀 😀 😀 😀
Fris setri sa ,ty si motovidielko ,ved ked ti neni dobre tak odpocivaj 🙂

bambi09
15. únor 2010

tak my sme si s malou pekne schrupli 😅 😅 😅
fris,niečo teplé a veľké do úst??hmmmmmm 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nech ti padne na úžitok 😀 😀 😀 😀
Vladenka,ty margarétka,kľudne sa pochváľ 😵 😵 😵 sme krásne,sme múdre,sme ceckaté 😀 😀 😀 nech závidia 😀 😀 😀 😀 majú čo 🙂 🙂 😉
ach,variť idem,chlap síce dnes príde neskôr,ale už sme hladní,takže šup-šup song 😀 😀 😀

vladkaz1
15. únor 2010

bambi no super som sa zasmiala ,mudre ceckate to je prirovnanie teda 😵 😀 ,na jednotku 😵
a co ides dobre varit ?
mala nechce lezat uz, pooooc 😖 ,no ja som prave na rychlo spravila tie spagety s masom .. co to je u nas jedny spagety to ma muz na veceru sam 😝 😀

bambi09
15. únor 2010

Vladi,naša turbomyš nedokáže ležať,aj keď je chorá 😅 😅 😅
a idem urobiť kuracie rezne,zemiačky a zeleninkovú polievočku,mala som oddychový víkend,len rýchle varenie a chlapi aj upratali,aj rias umyli-poteší 😀 😀 a konečne tú krtkovu tortu,som jak fris,tiež si mesiac kupuje čokoládu 😅 😅 😅 mám na ňu takú chuť,juchuchu 😀 😀 😀

vladkaz1
15. únor 2010

juuuj bambi turbomys mam aj ja doma ,ale ranko bola macalka veru ..
Hmmm ty si sikovna ,tortu by som si dala aj ja co robis chute? HMMM????
Nemam doma nic ziadna zasoba vsetko sme pozrali doslova 😅 a do obchodus sem sa mi nechce sice to mam kusok ale nechcem malu tahat po vonku a musim nakupit nad 5 eur tusim s kreditku sa inak platit neda ..ale sak to by aj nebol problem ,mam na nieco chut

bambi09
15. únor 2010

rias=riad 😅 😅 😅

vladkaz1
15. únor 2010

bambi si ma navnadila ,kupila som ingrediencie a idem spravit to pyte ,minule chutilo hlaven mne tak idem na to 😀

frisbee
autor
15. únor 2010

tu som,hahahaha,trochu pripitá na ten paralén 😀 😀 😀 😀 ,dala som si dvojitý grog a alžírsku kávu a zajtra ideme s okom do Rakúska plávať do termálov,ja toho sviňáka bacila najprv zamrazím a potom uvarím v tej teplej morskej vode 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
15. únor 2010

Fris no teda ,tak vam bolo dobre a bude este len suuuuper 😉 😉 😉 uzite si tooooo
ja mam kyselinu jak hrom a to hccem kolac piect ,nejako som leniva ,ale co nespravim koly malej ze?

simona55
15. únor 2010

pomooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc niekto ma spehuje z inej temy 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😠 😠 😠 😠 bude zmena nicku, aj foto aj album zmyzne.