S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
21. únor 2010

ahojte,predstavte si,že som spala do pol desiatej ako zabitá,konečne sa mi upravil spánok,ako som ho mala rozhádzaný po tých nočných 🙂 .
simi,pekne odpočívaj. 🙂
vladenka,hoď to na chlapa,že dovliekol domov kočiar 😀 😀 😀 ..ale nie,povedz jej normálne,že to bolo náhle a bla bla.Tak za to sa nemože uraziť,to je iba tvoja vec,čo a kde si kúpiš alebo nekúpiš. 😉

vladkaz1
21. únor 2010

Fris jasne aspon ze tak si si dala do kopy ten spanok super ,ja od rana od 7 dem strasim ...
ano nejako jej to poviem ,zas budem pocuvat ze je to unahlene ze som vyhodila peniaze ,ale je to moja vec ja si rozumiem 🙂

frisbee
autor
21. únor 2010

baby,pomoc 😕 😕 😕 😕 ..ja mám dneska deń blbec,na čo siahnem,to potentujem,varenie mi nejde,jemne nakrájanú cibuľu,čo mala byť do ryže som hodila do mäsa a plátky do ryže,tri hodiny so nebola schopná dovariť mäso..a to bolo nakrájané na pásiky,postavila som si sklenenú nádobu s múkou na sporák,že zahustím šťavu a zároveň som chcela variť ryžu,zrazu rana...omylom som pustila platničku pod tou sklenenou nádobou,prdla mi celá...ja neviem,čo sa mi ešte dnes stane 😲 😕 😠

vladkaz1
21. únor 2010

Fris no popi... 😔 fakt den blbec ...

teodorka
21. únor 2010

fris to poznam ,ja som tak zohrievala caj v sklenenom cajnicku na ohni 😀 ale nastastie to iba prasklo a pomaly vytekalo ,keby sa cajnik naraz rozletel to by bola ina sranda 😀
baby idem ja od Vas prec lebo vsetky ste tu chore tak nech sa nenakazim 😀

bambi09
21. únor 2010

ahojte 🙂
teo,utekaj,je tu bacilonosička 😀
mne teda vôbec nie je lepšie-naopak-ležím už tretí deň a bolí ma celé telo 🙄 🙄 🙄 teplotu vysokú nemám,ale myslím,že je lepšie mať 2 dni horúčku,vypáliť bacily a mať pokoj 😢 😢 😢
v hlave mám kladivá 🙄 🙄 ležať ma už nebaví,ale keď vstanem,som ako na kolotoči-ááách 🙄 🙄 🙄 ☹
muž bol vyvenčiť malú-už to nutne potrebovala,mladý dobral ATB,ešte pokašliava,ale zajtra ide do školy,tak budem na malú sama 🙄 🙄 keď otvoril balkón na vyvetranie,normálne mi bolo ľúto,že nemôžem ísť von-taký závan jari som cítila,vtáčiky štebotali a ja v posteli ☹ ☹ 😒 už mi to lezie na mozog 😔
dúfam,že vy ste zdravé a fris-taký deň B.poteší 😖 😖 😖 čo si zamilovaná?? 😅 😅 ale neboj-zajtra bude dobre 😉

frisbee
autor
21. únor 2010

bambuľa....len pekne lež..ozaj,máš na koňovu konkurentku,že rajo3 😀 😀 😀 😀
strašný deň,bojím sa na niečo siahnuť,že čo zase vyvediem 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
21. únor 2010

ahojte uz mam vanicku jupi jooo ,no tak sme komplet tesim sa a mam pokoj 😉
Bambi no to je mi luto ze si tak ble 😒 ,neboj bude lepsie hodne pi prosim ....ved vetracku si mozes otvorit bude sa ti lepsie dychat ja som bola vonku moj prespal skoro cely den chudak ☹
Fris moja no co lepsie ?
Teo ja s teba skapem 😀

teodorka
21. únor 2010

vladi co stoji taky kocik?s Tebou sa bavit mozem ha bo Ty si len tehotna 😀 ale ostatne tu soplia ,kaslu a bacile roznasaju 😝 😀

frisbee
autor
21. únor 2010

vladi..super,už budeš mať pokojnú dušičku 🙂 🙂 🙂
teoška....vlaďka ti predá,až budeš potrebovať 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
21. únor 2010

Teo no spod ruky ma stal rocny moja 420 cat eur ,inak novy ako ktory okolo 500 🙂 560 eur v nemecku
no ja ta nakazim ale tehotenstvom hihi
pojdem si lahnut dnes som vycerpana 🙂

teodorka
21. únor 2010

vladi ved ja sa chcem nakazit 😀 tieto Jane kociky su vraj dobre preto som sa pytala na cenu pouziteho...
fris diky za sprostredkovanie obchodu ,provizia je Tvoja 😀

vladkaz1
21. únor 2010

Teo no tu na sk 3 kombi stoji 25 tis,. 😝 v kamennom obchode ,ta nova kolekcia 27 tis
Inak ten 09 model v kamennom obchode je teraz akcia tusim za 650 eur neviem moja

frisbee
autor
21. únor 2010

😀 😀 😀 vyberiem v naturáliách....jablkový koláč 😀 😀 😀

teodorka
21. únor 2010

dnes som piekla makove rozky ...beres??????? 😀 😀

teodorka
21. únor 2010

kurnik to co je take drahe na tych kocikoch? 😝 to aby som bola doma rok a pol a potom uz bude vonka behat po svojich 😀

vladkaz1
21. únor 2010

teo no ved sama si pisala ze je drahy 😀 ,ja som proste chcela
Ja chcem makove rozky 🙂

teodorka
21. únor 2010

dam Ti recept,chceees? 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
21. únor 2010

ne ja chcem kolac upeceny 😀

teodorka
21. únor 2010

😀 😀 😀 som Ta chcela odrbat co? 😀 😀

frisbee
autor
21. únor 2010

ja scem koláčik 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
21. únor 2010

no chcela si ma veru ty potvora 😀 😀 😀 😀

teodorka
21. únor 2010

babenky smola prave sme ich secky sezrali ...takze uz len ten recept Vam mozem poslat 😀

frisbee
autor
21. únor 2010

teoška...si sa vykakala na kamošky 😀 😀 😀

teodorka
21. únor 2010

fris to by som si nikdy nedovolila 😕 😀

frisbee
autor
21. únor 2010

no a kde je teda koláčik?tu čakám pred domom ako hladný pes a nyšt nepriletelo 😀 😀 😀 😀

teodorka
21. únor 2010

sak som Ti uz tri krat klopala na okeeenko a Ty ne a ne otvorit 😀

frisbee
autor
21. únor 2010

šak som stála na ulici..to si bola tyyyyy? 😀

simona55
22. únor 2010

ahojte neni bambi neni nocna,teo robila si z mieseneho cesta tie rozky? ja som robila zase makovolekvarove buchty a tvarohovolekvarove, try plechy nech maju aj na ranajky,ved uz pomali mivlasy budu zrat,uz nech je leto,viac piju ako jedia 😀 😀 😀 😀 😀 Bambi ako sa mate ? uz ste zdravucki, Veronka co ako sa mas? a ostatny?Vladi uz ledva cakas co kedy budes kocikovat oliverka ze,? ja som tiez ledva cakala, hlavne uz tie posledne tyzdne boli tazke, no a teraz sem tam dostane na zadocek ,ale zaroven ho milujem. Vcera mi dcera povedala ze mami vies preco nechcem odist byvat k priatelovi? ja ze preco? lebo nebudes mat tam blbca ako som ja? 🙂 ona ze mamíííííííííííí, 😒 no ze preto ze mi bude Davko véélmi chybat, a bola by som viac smutna ako vesela. 🙂 🙂 🙂 🙂 a uz aj plakala. hovorim ty niesi normalna.táááááááák strasneho lubime. 😀

nikinka008
22. únor 2010

Dobre ranko prajem,nemala som cas pisat 😖 😀 😀