S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

teodorka
23. únor 2010

bambi pustila som si perlickovy a sama som si robila a Tomi si len tak vegetil vo vanicke dla som mu do nej olejcek tak mal nozicky ako babatko a teraz uz spia obidvaja 🙂

frisbee
autor
23. únor 2010

teoška,tak šup šup ku mne,ja mám nohy ako starý lovec krabov 😀 😀 😀 😀 😀

teodorka
23. únor 2010

😀 😀 fris ...inac ja som mala vzdy nohy krasne a teraz ja neviem co sa stalo uplne su zdeformovane ...este aj plesen mam na palcoch a neviem sa jej zbavit uz skoro rok 😝 neviete nieco ucinne?

bambi09
23. únor 2010

fris 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ešte že nie lovec veľrýb 😀 😀 Starenka a more 😀 😀 😀
teo,no teda,neverím 😀 😀 😀 tea tree si skúšala?? 😕 😕
tinika,hihi,no že sa ukážeš,už som ťa spomínala,aj som ťa videla v iných témach a priznávam,aj albumčeky pozrela a malý je prekrásny 😵 😵 😵 normálne som cítila tú úžasnú bábenkovskú vôňu z tých fotiek-nemôžem ani uveriť,že naša malá neriadená strela už bude mať dva rôčky 😅 😅 😅 tak si užívaj maminkovanie a ukáž sa,aspoň sem-tam 🙂 😉 nech ste zdravučkí a šťastní 😵 😵 a ešte by ma zaujímalo,čo ocinko šepkal malému na tej fotke z pôrodnice 😀

frisbee
autor
23. únor 2010

ja neviem...ja som zase zdedila suché päty,krátke prsty a obludné malé nechty,no modelkovské nožičky nemám 😝 😀

bambi09
23. únor 2010

fris,ja sa ťa začínam báť 😀 😀 😀 😀 sa popisuješ,ako keby si bola malá obluda 😀 😀 😀 😀
teo,ty máš pfaf???sa s tebou nekamošim-aj ja scem 😎 😎 😀

frisbee
autor
23. únor 2010

no niektoré partie by sa dali vymeniť 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
23. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 ale slúžia??slúžia,tak neprotestuj 😀 😀 😀 niekto nemá nohu a nesťažuje sa 😅 😅 😅
myslím,že každá máme niečo,s čím nie sme spokojné 😅 vymením nos,nechceš??zn.súrne a navždy 😀 😀 😀

frisbee
autor
23. únor 2010

no ešte by sme mohli chodiť zahalené 😀 😀 😀 😀 ...teoška nie,tá je dokonalá 😉

bambi09
23. únor 2010

na teošku mali asi dobrú schému,keď ju vyrábali 😀 😀 na nás nie-málo materiálu asi bolo 😀 😀 😀
ale ja sa v podstate nesťažujem,hlavne,že to chodí,myslí,maká 😀 😀 😀 obal nie je podstatný 😉
vidím,že ti už asi hlava padla,tak dobrúúúú 🙂 😉
a ja nie som rajo3,ja som len rajo2-kde by som 3 cecíky nabrala??? 😀 😀 😀 😀 šak nie som krava 😀 😀 😀 ja som len koza 😀 😀 😀

simona55
24. únor 2010

ahojte baby moje ja som mala strasne hnusny sen, bolo strasne vela ludi,vyzeralo to ako by pohre, a nejaky netvor alebo mrtvy clovek? uz neviem ako ho nazvat, nevidela som ho ale za kazdu cenu mi chcela Davidka usmrtit zobrat. no clovek ma starosti a este aj tieti hnusne sny este pridaju.ale radsej ich neidem lustit.bolo to neprijemne,ale taky sen ako mala bambi by som aj ja prijala 😀 😀 😀 😀 jééééééééééééé ozaj vcera bolo krasne vonku, dufam ze to uz ostane.

frisbee
autor
24. únor 2010

dobré ránko...ja som včera zaspala ako drevo,divím sa,že som nemala horové sny ako simonka,po tom,čo som celý večer lovila na googlíku sériových vrahov a posledné bola hlava,ktorú odrezala Čubirková svojemu chlapovi.
simi,nemysli na ten sen,budeš sa zbytočne trápiť...a zobudila si sa rýchlo?Ja keď mám hnusný sen,tak sa sama prebudím,aby som sa ubezpečila,že to nie je pravda 😝

baby,hodím vám sem link,čo som našla na českom beremese v tchýních.Je to z pošty pre teba,a takú zlú,sebeckú a bezcitnú matku len tak nenájdete.

frisbee
autor
24. únor 2010

Má to 4 časti,potom si to rozklikajte na boku,volá sa to Já z Ostravy...končí to Já z Ostravy4 😝 😠

https://www.youtube.com/watch?v=4enRX0yDEPw
veronkaj
24. únor 2010

ahojte,

vôbec Vás teraz nestíham čítať, nieto dávať odpovede ale myslím na Vás a občas ked mi príde niečo pekné aspoň prepošlem,
mám teraz toho viac tak vybavujem čo sa dá a poobede mi dáva zabrať tá nová práca.
no ale čo už krízu pociťujeme tak robíme čo sa dá.

a len tak letmo ja som mala dnes tiež hrozný sen ale už si ho nepamätám podrobne.
dcéra bude mať prázdniny tak sa vytešuje a dúfam, že sa máte podstatne lepšie ako my.

zajtra ak stihnem poobede z vás čo to prečítam.

pa

simona55
24. únor 2010

fris ja som sa zobudila az ked mm ma budil o4,30rano vtedy ho pripravujem do prace,ale to som zabudla napisat ze vruke som mala strieborny krizik,vies ako z ruzenca, a to som stale ukazovala tomu netvorovi alebo co to bolo, a vtedy sa trochu zdialil,a potom zase pokusal. ae viem ze bolo to nieco s pohrebom,brrrrrrrr.pomali sa poberiem varit obed,len uspim Davidka.

vladkaz1
24. únor 2010

cafte mame tlacivo vsetko vybavene uz ist len na zapis ,boli sme vonku a na nakupe vonku je nadherne pocasie stvorene na prechadzku .
Malu mam uz v postielke a ide sa hajuskat 🙂
Bambi ak mi ju nezoberu od septembra ,od januara urcite 🙂

simona55
24. únor 2010

Vladi odkolkych rockov beru do skolky? aj ja spekulujem ze dam na jesen maleho, v juni bude ma 2 roky, co myslis ak nebude mat pleny zobrali bi ho?

vladkaz1
24. únor 2010

az od 3 r. zalezi na skolke moja ... 🙂 ja si mylim ze malu nezoberu aj ked je sikovna a nema plienky mame tu natresk v skolkach a beru pred skolskych a tak uvidim nech aspon od januara inak zosediviem 😀

teodorka
24. únor 2010

no teoska je urcite dokonala 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 som sa zasmiala 😀 😀 mam slaby zrak,medzeru medzi zubami ,zilave nohy, chude ruky,dlhe prsty na rukach aj nohach 😝 😝 😝 tak ak je toto dokonaloost taksa hlasim na prednu stranu Vogue 😀 😀 😀 a este k tomu tie plesnave nechty no nadhera fakt 😀 😀
bambi tea tree som neskusala kua ten je asi na vsetko zacnem to asi aj popijat a mozno mi aj rozum dojde 😀 😀
bambi ano mam pfaf aj overlock aj stroj a je super len ta cena obidvoch spolu bola desna 😝
a inac jar citit aj u nas juj zase vytiahnem za chvilu sexi tricocka 😀 😀

frisbee
autor
24. únor 2010

tu som,boli sme v Brne obzerať kuchyne,som neš´tastná,výpredaje za pusu včetne spotrebičov a nám to sem nevlezie 😒

teoška 😀 😀 😀 😀 nestraš,keď sa začneme takto všetky popisovať,tak z toho vyjde,že sme sa tu zišli panoptikum voskových figurín 😀 😀 😀 😀 😀

teodorka
24. únor 2010

fris co mate malu kuchynu ? 😒 daj do garaze 😀

frisbee
autor
24. únor 2010

vtipálku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..pol metra mi chýba,tož su nasraná 😎

teodorka
24. únor 2010

zavolaj si domov A je to 😀 😀 pomozu 😎 faaakt 😕 😀
bezim na kafco 🙂

bambi09
24. únor 2010

ahojte
som nasraná 😠 😠 😠 dovalíme sa k MUDr. a MUDr.nikde 😠 😠 😠 bola tam len sestra,tak ráno zas-na porazenie 😖
noc bola mizerná,malú dusilo,ale teraz je relatívne dobre,máme doma Robitussin,len je až od dvoch rokov 😒 😒
tak dávam len Stodal,ale ani ten mi už nechce brať,strašne je mrzutá 😒 😒
tak sa "teším" 😝 😝
teo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no,tie Pfaf-y majú aj PC,že?? 😝 😝
fris,vybúraj pol metra k Jarune a je to 😀 😀 😀 budete si štrngať cez linku 😀 😀 😀 škoda no,že vám to nevlezie do baráku,ostrov nebude 😒 😒 tak sme na tom rovnako 😝 😝
simonka,no fuj,také sny 😝 😝
Vladi,tak nech vám škôlka vyjde 🙂 😉 a vonku je fakt príjemne,my sme sa pekne prešli,tak aspoň niečo,keď už sme múdru nevybavili 😝 😝

vladkaz1
24. únor 2010

Ahojte my sme pospali jak dobre juuj pojdem spapkat polievocku ..
Bambi no teda nic moc ,ale ked nesedi sirup alebo nepomaha mala by si zmenit .
Kasel sa lieci dlhsie nez choroba moja

teodorka
24. únor 2010

no uz som doma z kavy bolo vino 😎
bambi pc tam nemam je to 5 rocna pfafka a vysli spolu na nejakych 35-40 000 ale priznam sa ten stroj je inteligentnejsi nez ja 😀

langkofel
24. únor 2010

Tak ahojte,

Fris ten odkaz na you tube, no otras baba a ta Ivetka ake milene stvorenie, chuda...

Sny, ani nespominajte, vcera som si kupila denik, co si obcas kupujem a bol tam priloha zurnal o SVADBE, som si to pozerala vecer....no a ten sen potom, skusala som si 3 svadobnych siat, pomahala mi do nich sucastna sefka, a jedny mi boli strasne velke, sucastny partner tam sedel v kresle a strasne sa rehotal (mohol byt aspon ticho) a boli sme na SK v dome mojej nebohej babicky...Fuj ale som sa zobudila spotena...a hned ma napadlo ze s bielymi satami, je to tusim daco neprijemne, no neviem presne.
A malo to pokracovanie, hned rano som zbehla do pekarne, miesto cokolady som mala v kolaci marmeladu 🙄 , v robote som si poranila ruku, pustila pracku s bielymi uterakmi a jednym cervenym (vsetko bolo ruzove), po robote som isla na urad, jasne ze som nic nevybavilla, chybalo mi jedno tlacivo, a potom sa na mne este aj kadernik vyburil....No teraz to vyzera dobre, lebo mi to vyfukal do rovna, len som zvedava ako to bude vyzerat ked mi zase nabehnu moje kucery 🙄 , no tak dufam ze toho bolo na dnes dost.

Jaj a este som chcela napisat Vladke ze sme asi rovnaka krvna skupina...ako si opisovala, co by si spravila muzovi keby ta podviedol....Ved ja vam raz napisem, co som ja povyvadzala....dnes sa na tom riadne bavim....A tej cupke, no ta musela mat so mna nervy...

langkofel
24. únor 2010

Hihi ale som sa rozsupla

vladkaz1
24. únor 2010

Langoska no tesim sa ,moj mi sem tam povie, ked ma svoje zachvaty zlosti a kriku ,ze mi preskakuje ,ale co uz zabije sa ked som taka pekna? 😀 😀 😀 😀 😀
tesim sa popis mi 😀

frisbee
autor
24. únor 2010

langoska 🙂 🙂 ...no ale super si popísala.Tie sny,to je divné,asi to tak býva pred úplnkom,človek je z toho unavený,keď sa ráno zobudí.Ty ale ja som bola minule zo seba tiež nešťastná,ako sa mi nedarilo v kuchyni.
No napíš,čo si mu vyviedla,nech sa pobavíme,už je to za tebou,už to človek vidí s nadhľadom 😉