S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
7. srp 2009

citala som , ze chlap v domacnosti ti prida hodinu roboty denne!!!

frisbee
autor
7. srp 2009

ja už to neriešim,on si zabrble,umyje linku,dvíha obočie,ale keby som tie veci začala brať jednu po druhej do ruky,tak by utiekol so slovami,já ti tady překážím,ty chceš,abych už byl zase pryč??? 😀 😀 😀 😀 😀 moj citlivý rak 😀 😀 😀 😀 takže ja si perfektne upracem až v pondelok a vydrží to celý týždeň 😀 😀 😀 😀

jalao
7. srp 2009

no hej, to mas dobry system, ale ako to mam spravit ja, ked je doma stale?? A produkuje ten svoj binec nepretrzite...niekedy to potichu zvladnem a spratavam, ale niekedy mam toho proste plne zuby, vypenim na neho, ze je jak nase dalsie decko, ze ma to vrcholne nebavi po nom upratovat...a napatie stupa a stupa... 😠

frisbee
autor
7. srp 2009

tak som mu to teraz povedala,čo o ňom píšem 😀 😀 😀 😀 idem pustiť pračku,tak som sa ho pýtala,čo chce vyprať...dovolil mi pozbierať ponožky po dome,dokonca sa tomu usmieval a že má ešte jedno tričko vonku na plote 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale keby ste ho poznali,on je tak poriadkumilovný,ale tie jeho veci sú des 😀 😀 😀

jalao..rezignuj,to je márny boj... 🙂 🙂 🙂

jalao
7. srp 2009

A tym, jak je vela na stavbe a vela tiez sportuje...ma tych svojich kopeciek po byte kade-tade..slak ma ide z toho niekedy trafit, poviem ti! Som mu uz kolko krat hrozila, ze jedneho dna pride a bude mat vsetky tie svoje kopecky nahadzane v jednom vreci!!!! On ma tiez veci - roznosene, ponosene, nenosene, na chalupu, na behanie, no nervy moje! joj, jak som sa tu vytocila - tzv. samovytocila 😒

bambi09
7. srp 2009

jalao,kľuuud,aj u nás sú ponožky,čo ešte nie sú špinavé občas pod posteľou 😀 😀 😀
my máme smolu,že máme malý byt,preto chcem dom,tam sa ten bordel stratí 😀 😀 😀
a ja tiež zas periem,mladému som včera zobrala špinavé prádlo,nech má menej balenia 😝 😝 😝

frisbee
autor
7. srp 2009

bambi,vezmem ti ideály...nestratí,ledaže by si mu zriadila pánsku "trucovňu" a tam to švihla vždy do krabice 😀 😀 😀

jalao
7. srp 2009

Bambi, keby si videla tie haby, ake doniesol mlady zo skautskeho tabora pred par tyzdnami....no nechci...VSETKO bolo od blata...od ruksaku az po spodne pradlo 😠 Ale u neho to akceptujem...boli v stanoch a mali aktivity typu - preteky 100m cez potok napr. 😀

jalao
7. srp 2009

fris, ja mu asi v nasom buducom dome zriadim takuto malu miestnost, ale poviem mu, ze hosti budem vodit tam...to bude ozaj jeho reklama!! 😀 Vzdy mu poviem, ze to ho jeho mama doma poriadku nevedala naucit 😒 Preto sa snazim syna ucit aj domacim veciam, hoci ma 2 mladsie sestry, ale sak nech sa chlapec priuca aj pracam v byte, nie? Bambi, tvoj Pato musi vam doma pomahat? Lebo moj syn tvrdi, ze on JEDINY na svete musi doma vysavat 😀 vramci svojej partie.

frisbee
autor
7. srp 2009

no viete čo,keby ste videli,ako ten moj vie upratať,navariť,postarať sa o deti....ale tie ponožky nešťastné 😀 😀 😀 😀

bambi09
7. srp 2009

fris,šak máš ideálneho chlapa,čo tam po ponožkách,každý máme niečo,úprimne,aj my baby,nie?? 😀 😀 😉
a keď už bude ten domček,tak asi fakt takú izbu zriadim,ale to by si mala vidieť,aký má môj poriadok na pracovnom stole v robote,všetko musí mať na mm presne svoje miesto,chráň Boh mu niečo posunúť alebo premiestniť 😀 😀 😀 a doma bol tiež vycvičený inak pomáhať,ale ja som urobila chybu,že som ho k ničomu nepustila,lebo ja urobím všetko najlepšie,nie?? 😀 😀 😝 😅 ale čím som staršia,tým viac je mi fuk,či mám super povysávané,v živote sú aj dôležitejšie veci 🙂 🙂 😉 ako mať vygruntované,takže už obaja chlapi vysávajú,čistia WC aj odkladajú riad,polievajú kvety atď.,len im to musím povedať,aby to urobili,už som rozmýšľala,že kúpim papagája a naučím ho rozprávať,aby im to pravidelne pripomenul-treba povysávať,vyčistiť WC... 😀 😀 😀 mňa to už nebaví 😀 😀 😀 takže jalao,povedz mladému,že môj syn vysáva,čistí WC,odkladá riad,stará sa o sestru,aj prebalí,keď je to nutné 😅,čistí škrečkovi klietku,vynáša smeti,tak nech si nerobí vrásky ten Tvoj puberťák a neskúša to na Teba,môže byť rád,že ho to učíš,nechcela by som takého zaťa,ako je zvyšok jeho partie 😒 😒 😒
a hlavne,že sa mladý vrátil zdravý,prádlo sa dá oprať 😀 😀 😀 😀

simona55
7. srp 2009

ahojte. no pekne uz je str43 😀 ja som vas od rana sledovala,ale bola som leniva pohnut prstami , 😀 😀 😀 😀 😝 a pisat ja neviem clovek je ako nenabyta bateria 😀 😀 😀 😀 😀 raz dole raz hore, teraz pijem kavu a skusim sa nabit. 🙂 potom sa ozvem ak nezliham 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
7. srp 2009

ja idem vypratať jednu miestnosť,kde budeme opravovať strechu v tej starej časti do dvora,tiež budem až tak po piatej,baby 🙂 🙂 🙂

jalao
7. srp 2009

bambi, ved ja si to viem uvedomit, ze vie robit milion inych veci dobre, vyborne, aj si ho vazim, aj vsetko OK, ale toto su take tie kazdodenne starosti a ja ked pridem domov z roboty a to chodievam aj doucovat 2x tyzdenne a doma sa podknem hned za dverami o narozkladanych 10 parov tenisiek a sandaliek, tak mi adrenalin v momente stupa. To nie je, ze by som ich nemala rada alebo nemilovala... Na synovi neustupujem a MUSI robit to, co mu nakazem, to je jasne, bez diskusie. Ale tie jeho reci okolo toho...fuuu. Moje deti si vodia domov casto kamaratov a ten pohyb ludi je u nas fakt poriadny, podla toho sa u nas citia fajn, aj ked ja, ako zena, mam na ten neporiadok svoj pohlad. Nemam rada take mamy, co nedovolia kamosov domov, aby nerozhadzali, poznam aj vela takych mam!!

bambi09
7. srp 2009

jalao,ja som to tak nemyslela,úúúplne Ťa chápem a máš pravdu,keď kamoši chodia,cítia sa u vás dobre 🙂 🙂 😉
tak toto nepochopím,čo si napísala,že zakazujú vodiť domov kamošov,lebo urobia bordel 😕 😕 😕 ja teda ženy,čo majú našuchorené vankúšiky na gauči a človek sa až bojí sadnúť,aby niečo nepokrčil fakt nemusím 😝 😝 😝
poriadok áno,ale nie takéto veci,veď aj žiť treba,nie len upratovať 😀 😀 😀
ja idem žehliť a napatlať farbu na vlasy,návod je v poľštine,tak dúfam,že nebudem zelená,ako vodník,alebo bez vlasov 😕 😕 😀 😀

jalao
7. srp 2009

ja idem dnes s MM do Rajca, na registraciu, zajtra ide bezat maraton!! ☹ Ja to vzdy tak zle prezivam kazdy rok, aj teraz sa mi z toho stahuje zaludok...Tak drzte palce, nech to vsetci prezijeme.

bambi09
7. srp 2009

držííííme 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 nech dobre zabehne 🙂
a idem fakt robiť,čítam,len nebudem stíhať písať,ako simonka 🙂 🙂 😉
večer som vaša,keď dorazíme tú Paťovu izbu 😝 😝 😝

jalao
7. srp 2009

chudak, isto aj zaver len prekraca, ale hlavne u tychto vytrvalcov je vraj nevzdat to 😒

bambi09
7. srp 2009

jali,ja behanie neznášam,maximálne tak šprint na 100 m,ale vytrvalostný beh nie 😝 😝 😝
ale obdivujem tých bežcov,ako sa volá tá super pani,čo behá v kroji??pani Šuňová???tak tú veeeeeľmi obdivujem 🙂 🙂 🙂 😉
a s maratónom je to ako so životom,ako si napísala,len to nevzdať,aj keby si cieľ mala len odkráčať... 🙂 😉

jalao
7. srp 2009

zlatko, pani Sunova minuly rok prave zomrela...poznali sme sa s nou. Chodievala aj na tento Rajecky maraton...ale ved jasne, klobuk dole. Mame od nej aj zivotopisnu knihu. A presne, ako pises, mm hovori, ze maraton je v hlave, nie v nohach... 😕

vanja
7. srp 2009

ahoj te tu snehulienka 😀

frisbee
autor
7. srp 2009

ja som na skok,Snehulienka,tvoj predposledný trpaslík 😀 😀 😀

vanja
7. srp 2009

ešte si musím pozisťovať, ako sa volali,

frisbee
autor
7. srp 2009

mne sa to motá s tými v češtine,viem,že posledný bol kýblik...to je bambi 😀 😀 😀
v češtine to bol šmudla...hneď sa pozriem do googlu 😀

vanja
7. srp 2009

dala som pre vladku do albumu vyrezávaný melón, aký sme dali urobiť našej mame na 70-tku.

jalao
7. srp 2009

partia,majte sa pekne, koncim tu dnes, ahoj v pondelok vsetky.

frisbee
autor
7. srp 2009

ahoj,jalao 🙂 🙂 🙂 🙂 pekný víkend

vanja
7. srp 2009

ahoj jalao cez víkend neprídeš? 🙂

frisbee
autor
7. srp 2009

vanja,pekný melón...ale už som deformovaná z tých našich debát......aj z uhorky by to šlo? 😉 😉 😉 😉

jalao
7. srp 2009

zlatko, az v pondelok rano. Vikend mam "narvano". Dnes som sa tu tackala z temy na temu cely den,ale dievcata su asi kade-tade, aj pri vode, na dovci, s malymi vonku...Ja uz mam svoje materske odkrutene a pripajam sa takto v praci, ked sa da. 🙂