S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
15. bře 2010

ahoj, lango, no veru liecte sa. 😉 Tak vravis, ze virus je aj u vas...nepozna statne hranice 😝 Som zvedava, ktory s mojich to prvy prinesie zo skoly/skolky. 😖

bambi09
15. bře 2010

no,už som chcela kričať na fris,že budíček 😀 😀 😀
julka,ale šak na tej torte je aj krémik,aby to ľahšie kĺzalo dole krkom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ja som urobila klasiku,tmavý + svetlý korpus,džem malinový a 3 druhy parížskej šľahačky z tohto receptu
http://www.mimibazar.sk/recept.php?strana=4&id=...
dobrá je,len žiadne umelecké dielo 😅 😅 ale držala pokope a to je hlavné 😀 😀 chcem sa naučiť robiť aj také poťahované,aj si chcem tú hmotu objednať,ale to potrváááá 😀 😀
Vladka,no,pekné vlásky,už ti to dorastá-super a brušenko milučké,ale nezdá sa mi veľké 🙂 😉 o 10 týždňov nám rodíš,ty brďo-ale to ubehlo 😅 😅 a na tej fotke si hore bez?? 😀 😀 😀 dúfam,že sa neurazíš,si robím prču,ja viem,že máš podprduuuu 😀 😀 😀 😉
langoška,no fuj,nech ste rýchlo aj vy fit ☹ ☹ a som čítala,že som do nej naliala a som čakala,že dočítam ...slivovicu 😀 😀 😀 no fuj,som hnusná,čo?? 😅 😅 😝

frisbee
autor
15. bře 2010

bambuľááááááááááááááá,za prvé som to konečne dostala,za druhé a to je najhlavnejšie..trpaslíčkovi trepem ručičkou,mačkám nožičku a posielam pusinku 🙂 🙂 🙂 🙂

idem do sprchy a potom volať opravára,držte palce 😉

vladkaz1
15. bře 2010

bambi ty si moj poklad no teda vzdy mi taku naladu spravis ranko 😀 som bez a kozy mi vysia az na brusko 😅 😀 😀 😀 😀 😀 (mam podprdu 😀 )
jaj ty jak by som si dala tortu ma tu provokujes ze nasadnem na vlak a idem na tortu bambule 😀

jalao
15. bře 2010

mnam, bambi, tie kremy vyzeraju bozsky... 😎 ja davam do parizskeho kremu normalnu cokoladu na varenie...
Frisula, co pracka? Dufame, ze si nemusela ist na potok! Jak Popelka. 😝 😝 😀

langkofel
15. bře 2010

Bambi, slivovicu 😀 😀 😀 😀 😀 , aj to som uz skusala, ale nie na virus.
Ked sme boli minuly rok na slovensku, tak mala mala v ustach tie afty, take ranky....a ja namocila vatovu tycinku do slivky a som jej to potierala tym, ked ma videla s tycinkou v ruke uz kricala, "slivovicu nieeeeeeee" 😀 😀 😀 .
Apropo zmizlo to od nej pomerne rychlo, ale zalovala sa aj tatkovi doma, ze mama mi davala slivovicu....inac sprosto pozeral.... 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
15. bře 2010

lango, moji znami davaju odmala svojej dcere hruskovicu kloktat pri angine...a vraj overeny sposob... 😀 😀

frisbee
autor
15. bře 2010

baby,toto sú podnikatelia..volám chlapovi,má takú veľkú reklamu na nete,akí sú rýchli a spoľahliví,ale telefonát vyzeral takto:
On" Prosym" /tak to znelo,tak to napíšem foneticky 😀

Ja:Dobrý den,já nevím,jestli volám správně,je to elektroservis,prosím?

On:Jo.

Ja:Prosím vás,nám se o víkendu pokazila pračka,asi to bude čerpadlo,neodsává vodu,vůbec to nevydává takový ten sací zvuk,chtěla bych se s vámi domluvit na nějakém termínu....a ble ble,do detailu som mu všetko popísala,včetne adresy a ktorý barák to je...

On:Vy bydlíte u hlavní silnice?Hm,to je už starší pračka.

Ja...no moc ne,asi 3 roky.

On:Hm,tak já se stavím dnes nebo zítra.

Ja:Jé,mockrát vám děkuju.

On:Hm.

Škoda,že sa nedá reprodukovať ten pomalý hlboký hlas a ako som si tam povykladala do telefónu sama zo sebou.Na nete má,že je blesk,že opravu zahájido 24 hodín,som sa nespýtala od čoho sa tých 2čh počíta 😀 😀 😀 😀

bambi09
15. bře 2010

fris 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hmmm,zážitok 😀 😀 😀 tak teda ne odsáva??no,potešenie moje 😠 😠 😠
Vladi,aj nabudúce a na tortu kľudne príď,ten karamelový krém je taký fantastickýýýý 😀 😀 😀 fakt,ako v starých poctivých veterníkoch 😵 😵
a ešte raz všetkým ďakujem za gratulácie,už mám veľkú babu,fňuk,som dojatá 😅 😅 😅 aj keď je krpaňka,už je to veľká slečna 😉
fris,už si sa bála,či nie si tehu,čo??ti lepilo?? 😀 😀 😀
sme nejaké opoždené poslednú dobu v tomto 😀 😀 😀 za chvíľu sa tak zosynchronizujeme, že to budeme mať naraz 😀 😀 😀 😅
a teda langoška,slivovica je dobrá,ale len ako liek 😀 😀 😀 dobre si robila 😉 aj hruškovica môže byť,ale ja to kloktať,tak hodím asi šabľu 😅 😅 😀

frisbee
autor
15. bře 2010

bambuľa 😀 😀 😀 😀 nebála,skorej toho,že už som stará 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
15. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀 ti tak verím 😀 😀 😀 ty a stará,pche 😀 😀 😀

nikinka008
15. bře 2010

bambi,,,,ja som si to az teraz vsimla 😀 prajem malinkej vsetko vsetko najlepsie ku krasnuckym 2 rocikom 🙂 pusinku 😅 a nech maminku pocuva 😀

frisbee
autor
15. bře 2010

ha..tak teraz ako mám zafarbené vlásky,tak som na tom lepšie 😀 😀 😀 🙂 ...ozaj,ako to umývam,lezie mi tam nejaký červený tón..no ako dvojiky,vrtuľa 😀 😀 😀 😀

niki,a čo si dostala od manželíka?

teodorka
15. bře 2010

co to ? co to? kto to tu oslavuje ?aj ja sa pridavam ku gratulaciam aj ked mam vo Vas este niekedy gulas ze kto je kto? teda okrem bambi a fris 😀 tie su jasne 😀
a inac ked sme uz pri alkohole hruskovica je dobra so spritom to odporucam 🙂 🙂 a mozte kludne aj kloktat 😀 😀 ine uz ani nebudete chciet kloktat 😀
ked sme uz pri virusoch vcera som na hbo kukala taky blud film az mi zimomriavky naskakovali myslim ze sa to volalo smrtiaci virus ..ja len tak pre odlahcenie temy 😀 😝
no dobre idem uz radsej do roboty tam som uzitocnejsia 🙂 🙂

frisbee
autor
15. bře 2010

teoška..bambulina malá a nikinka majú dnes...no dvaja trpaslíci 🙂 🙂 🙂 🙂

teodorka
15. bře 2010

ten film sa volal Stalo sa [a nie smrtiaci virus 😀 ]ale bolo to o viruse brrrr
aj nikinka je trpaslicka? 🙂

frisbee
autor
15. bře 2010

teo,tak čo sa rozrušuješ nad takými filmami..ale ty si ako ja,dívam sa v noci na thriller a potom sa idem v posteli dočúrať,že sa bojím ísť na záchod 😀 😀 😀 😀

nikinka je trpaslíčka iba vekom,je to naše dieťatko,ináč je vyššia ako my 😀

teodorka
15. bře 2010

fris no ved to 😀 parkrat ma aj na sedacke vystrelo co som sa zlakla 😀 ale dopozerala som to 😀
a kolko to ma nikinka rokov ?nech jej mam co zavidiet? 😀

frisbee
autor
15. bře 2010

sladkých 20 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

teodorka
15. bře 2010

joooj nikinka tak to Ti gratulujem este raz 🙂 🙂 🙂 to sa taky vek inaaaac oslavuje 🙂 🙂 🙂

bambi09
15. bře 2010

teoška 😀 😀 😀 😀 😀 hahoj,rada ťa vidím 😵 😵 ako naša malá hovorí-jada vidim 😀 😀 😀
a také fuj nepozeraj,lebo sa ti stiahne riťka 😀 😀 😀
niki,vďaka 😵 😵 😵 ...ja by som brala,mať ešte raz 20-pružné telo,pevné prsia...ale rozum by som nemenila 😀 😀 😀 😀 ááách 😉
fris,šak ti píšem,že sa za chvíľu budeme aj podobať a naraz menštruovať 😀 😀 😀 😀 😀
a teo,ako si to myslela s tým,že sme jasné??? 😕 😀 máme sa uraziť?? 😀 😀 😀

frisbee
autor
15. bře 2010

no že sme také výrazné osobnosti,že nás nejde nezapamätať si 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
15. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ešte že tak 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
15. bře 2010

niki je v škole,ale dúfam,že večer napíše,ako to oslávili 😵 😵 😉 a čo dostala 😵 😵

frisbee
autor
15. bře 2010

no nejakú jedničku by jej v škole mohli dať,keď už má ten berfdej 😀 😀 😀 😀

bambi09
15. bře 2010

veru,veru,angloši skúpi 😀 😀 😀

teodorka
15. bře 2010

fris 😀 vystihla si to 😀 presne tak som to myslela 🙂 🙂 🙂
bambula aj ja Ta rada vidim 🙂 🙂 🙂
fris Ty si bohova z tou anglictinou 😀 😀 😀
ja som este furt doma ..nie a nie do tej roboty odist

frisbee
autor
15. bře 2010

teoška..veď viem,ako myslí Panna 😀 😀 😀 😀 😀
no čo,to už predsa učili národovci..píš,ako počuješ 😀 😀 😀 😀 😀 aj lav júúúúúú,aj lav jú túúúúúúú 😀 😀 😀

nikam nechoď,asistentka zaskočí 😀

bambi09
15. bře 2010

teo 😀 😀 😀 😀 no heš,heš,ale zas práca nie je zajac,neujde-viem aj sprosté prirovnanie,ale zmazali by ma 😀 😀 😀 😀
tiež som tu stvrdla,tak už musím it 😀 😀 😀 pááááááááááá lásky,moc sa netešte,ešte dnes prídem 😀 😀 😀

teodorka
15. bře 2010

paaa bambi 🙂
fris ja tooože ťibjáááá 😵 😵 😵 😵 😵
ved hej zaskoci ale predsa by som sa tam mala dokopat