S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
19. bře 2010

tak ste si akosi aj zvykli byť bez koňa asi?? 😀 😀 😀 😝 keď tu nikto nie je 😅 😅 😅

frisbee
autor
19. bře 2010

nezvykli..závisláci sa nezaprú 😀 ..akurát som mala moc práce.

bambi09
19. bře 2010

čo ste umreli bez koňa??? 😀 😀 😀 fris jediná prežila?? 😀 😀 😀
až na to,že je dnes kôň pomalý môže byť 😅 😅 😅

bambi09
19. bře 2010

božinku,Davidovi Krausovi by som zakázala spievať 😀 😀 😀 😝 😝 😝 ale však v šou vlastného ocinka môôôže... 😒 😒 😒

frisbee
autor
19. bře 2010

s kým si debatuješ,vrtuľa? 😀

bambi09
19. bře 2010

trpím samomluvou 😅 😅 😅 doma je len malá,s tou moc nepokecám 😀 😀 😀 tu tiež nikoho,tak teda dobrú noc,idem eroticky snívať 😀 😀 😀

frisbee
autor
19. bře 2010

no ja som tu,oko išlo teraz konečne spať 😀

bambi09
19. bře 2010

si mu konečne dala??si nemohla skôr?? 😀 😀 😀

frisbee
autor
19. bře 2010

není čím,bambuľa 😀 😀 😀

bambi09
19. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀 ty nemáš čím,ja nemám s kým 😀 😀 😀 😀 servus 😀 😀 😀 škoda,že nemám robertka v šuflíku 😢 😢 😢 😝
na gigola mi nenechali peňo 😀 😀 😀

bambi09
19. bře 2010

hehe,jakých smajlov mi to tam hodilo 😀 😀 😀 😀 malo byť 😅 😅 😅 😝

frisbee
autor
19. bře 2010

ty robertka...róbert nemá sval ani chlp,ani živočíšne teplo 😀 😀 😀 😀

bambi09
19. bře 2010

😀 😀 😀 😀 no a čo,raz za rok stačí aj taký-bez chlpov 😀 😀 😀 😝

frisbee
autor
19. bře 2010

sa potrebujem kukať z oka do oka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
19. bře 2010

a ja že ty potme 😀 😀 😀 😀 no,necháme to už,lebo dostaneme kárne opatrenie 😀 😀 😀
brúúú a zajtra dúfam tu budeme v hojnom počte 😵 😵 (teda vlastne už dnes 😅 😅 ) mne príde poobede kamoška,ale potom tu budem 😵 😵 😵 páááááááááááááá

frisbee
autor
20. bře 2010

dobré ránko...no nie je dobré,zle som spala,furt sa mi zdalo,že som zavrela omylom našu mačku v garáži,ona mi vždy v noci vlezie do postele....neprišla,ani keď behám teraz po vonku a volám ju,bože,dúfam,že sa jej nič nestalo 😕

simona55
20. bře 2010

ahojte koniarky, skoro som sem netrafila 😀 😀 😀 😀 chybali ste mi, ty vole bez kona neviem zit 😀 je to normalne 🙂 ?

frisbee
autor
20. bře 2010

ahoj simi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ,ja som bola tiež ako bez duše,ale ubehlo mi to,že sm mala moc práce.Čo malý,už je v poriadku?

bambi09
20. bře 2010

😅 😅 😅 😅 😀 závislááááčky 😀 😀 😀 😀 ja čakám kamošku,trošku upratujem a mám dosť,budúci víkend si asi vyrazím ja 😀 😀 😀

bambi09
20. bře 2010

fris,mačka už prišla?? 😕 😕 😕 či ju niekde neznásilnil nejaký kocúr?? 😕 😕 😕
simonka,vy doma ako??už dobre??sa všetko ligoce,čoo??? 😀 😀 😀 ja to moc nepreháňam 😝 😝 😅 ,muž sľúbil,že zoženie tepovač,lebo tie koberce už prosia o vytepovanie,ale až budúci týždeň,tak musím počkať 😝 😝
chysám sa v pondelok na okná,tak dnes len tak zbežne upratujem,ani nevysávam 😝 😝 😝 som nejaká oťapená,tu je pod mrakom,sme si s malou schrupli 😅 😅

frisbee
autor
20. bře 2010

bambuľa moja,fuj,spadol mi kameň zo srdca,prišla,ja som kvoli nej ani nespala,fuj...odpočívaj,chrupkaj,trpaslíci to potrebujú 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
20. bře 2010

tu sa dívam na Londýn na počasie..haha,a na to,ako jazdia vľavo na kruhové objazdy 😀 😀

http://www.livestation.com/account/streams/1030...

teodorka
20. bře 2010

ahojte krasavice 🙂 ja som si dnes prvy krat sadla ...v noci sme boli trsat rano som sa chytila varit ,prat ,zehlit a potom sup na prechadzku a konecne seeeeedim 😝
a Vy ako? juj dnes bolo bohovi teplo sa tesim jak najata 😀

frisbee
autor
20. bře 2010

tak čo,teoška,vrtela si kostrčkou? 😀 😀 😀 😀
u nás zima a pod mrakom 😠

teodorka
20. bře 2010

joj vrtela vrtela ...len teraz mi je dako na grcky ...prisla som na to ze hruska a hruskovica su dve rozdielne veci 😝 😀

frisbee
autor
20. bře 2010

liquééééééééééééére 😀 😀 😀 😀 😀 ..šak si sa mala poradiť s tetou z Moravy 😀 😀 😀 😀

teodorka
20. bře 2010

nabuduce sa na Teba urcite obratim 🙂 😀

frisbee
autor
20. bře 2010

slivovííííííca,rum a borovíííííííca...lalalalala 😀

teodorka
20. bře 2010

ja som mala hruskovicu 😝 idem hodit sprchu a hajde do postele ...tak dobru noc prajem vsetkym a hlavne nepite hruskovicu 😎

frisbee
autor
20. bře 2010

😀 ale to je pieseň 😀 😀 😀

dobrú,hruška moja 🙂