S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
20. srp 2009

bambi...máš tam tému pre teba a ty sa flákaš v električkách 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
20. srp 2009

ahojte baby, kde ste????????????????????
ja už som doma asi tak necelé dve hodiny, deti som rýchlo okúpala a teraz vybaľujem a robím kôpky na zajtrajšie celodenné pranie.
no a vy sa mi kde flákate?
Snehulienka nebola doma, tak sa tu pokazila morálka či čo?
Alebo mi zahýbate? 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
20. srp 2009

Hlásim,že bambucha sa fláka v sexuálnych témach 😀 😀 😀 😀

vanja
20. srp 2009

no to snáď nie..............
a to akože prečo a ako?
a vlastne načo?

frisbee
autor
20. srp 2009

lebo sa ním pokazila 😀 😀 😀 😀

vanja
20. srp 2009

budeme jej musieť dať školenie, že čo a ako.
a ty ako fris, auto už behá 🙂

vanja
20. srp 2009

no keďže sa všetky flákate, idem spať,
tak ahojte zajtra, dúfam, že už v plnej poľnej 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
20. srp 2009

vanjuška,tu som,decko mi prišlo....auto je v servise,cena opravy zatiaľ 35000.- 😠

bambi09
20. srp 2009

Snehuľka,dobrú noc a som rada,že si šťastne späť 🙂 🙂 😉 a ako??dobre bolo??že sa pýtam,čo?? 😉
pozerám Noc v archíve-prča 😀 😀 😝
ja už nevládzem,zajtra ešte poobede zraz s kamoškou aj s malými a víkend bude posteľový,upracem,navarím a veget,to sa nedá 😝 😝 😝 ale kým sú prázdniny,nech to stojí za to,za chvíľu začne škola a už len doma budeme až do Vianoc 😝 😝

frisbee
autor
20. srp 2009

sotva zaženiem bambuchu od sexu,už tam je vanja 😀 😀 😀 😀

bambi09
20. srp 2009

šak práve pozerááám,že ja už nič 😀 😀 😀 a vanja dáva školenia 😀 😀 😉

bambi09
20. srp 2009

fris a mladá dorazila??všetko ok??

frisbee
autor
20. srp 2009

je tu,pijeme ružové vno a pozeráme ten e-mail o súťaži o najmenšieho 😀 😀 😀

bambi09
20. srp 2009

jéééj,tak vám je fajn,slint 😀 a aký mail???ozaj,dík za ten dnešný 😅 😅 zajtra sa Ti povenujem,už by som mala byť doma do 18-tej 😝 😝 😝

bambi09
20. srp 2009

no nič,idem ja do tej vane a spať,lebo som hotová,som normálne rada,že na víkend hlásia dážď,aspoň ma nebude nikde trhať z domu 😀 😀 😀
tak kočky dobrú noc a vy fris si ešte poseďte a užívajte si krásnu noc 🙂 🙂 😉

frisbee
autor
20. srp 2009

nemáš sa flákať,keď tu máš prácu 😀 😀 😀

bambi09
20. srp 2009

však už sa mi ani nechce,už mám dosť 😀 😝 😝
tak dobrú mami a pozdrav sestru 😀 😀 😀 a nech dobre zatancuje 🙂 😉 pááá a cmuk 😉

frisbee
autor
20. srp 2009

ty ty ty 😀 😀 😀

bambi09
20. srp 2009

Ty to budeš platiti 😀 😀 😀

frisbee
autor
21. srp 2009

trpaslíci,nástup,nech šéfka vidí,že sme vzorné 😀 😀 😀 😀

jalao
21. srp 2009

pridavam sa fris...ja som na tu vasu sefku teda uz fakt zvedava... 😀 😀 Ci odobri moju ucast, alebo ma odveli 😒
😀 😀 😀

frisbee
autor
21. srp 2009

ahoj...no neviem,čo povie,že ohrozuješ jej postavenie 😀 😀 😀

jalao
21. srp 2009

neblazni! to isto nie...ja som tu len take chudiatko pasivne, co sa tu cez den samo so sebou rozprava 😒 😒 😒
😀 😀

frisbee
autor
21. srp 2009

myslím výškou 😀 😀 😀 😀

jalao
21. srp 2009

fris a to nevies, ze ja nosim casto aj opatky!! 😀 😀 Aj dnes mam...

frisbee
autor
21. srp 2009

mne ani opätky nepomožu..furt nosom pri zemi,že bambi,že dari 😀 😀 😀 😀

jalao
21. srp 2009

fris, vratim sa k tomu munsterlandovi...poznas niekoho, kto ho ma? My sme ho raz videli "nazivo" u jedneho pana, bol fakt krasny, akurat ta polodlha srst mi vadi...mne by stacil aj taky maly bradac, alebo nieco s kratsou srstou, ale MM chce len tohoto MMS. My priestor na vybeh mame a dufam, ze najdem energiu aj trpezlivost na to, aby som ho dobre naucila "poriadku" 🙂 🙂 ak nieco o takomto psikovi vies, daj vediet, hoci to s temou priamo nesuvisi, aspon cosi. 😝 😝

frisbee
autor
21. srp 2009

jalao...nepoznám nikoho a osobne sa mi síce loveckí psi páčia,ale ten pes musí mať výcvik a pevnú ruku...oni tie pudy hodne prevládajú.Ja som mala kedysi velšteriéra,miláčika láskyplného,ale krutého zabijáka všetkého živého a nemohli sme ho ani pustiť z vodítka.Takže loveckého doporučujem iba tam,kde bude mať svoje využitie. 😉

frisbee
autor
21. srp 2009

ahe,ešte...ten malý musterland má jemnú povahu,je to aportér,miluje deti a potrebuje veľa pohybu

jalao
21. srp 2009

praveze som o tom vela citala, a prave tento MMS je taky najviac jemny a aj spolocensky v porovnani s ostatnymi stavacmi, pud nech si realizuje, ak tam zaciti nejakeho plaza, to budem len rada a sliepky chovat neplanujem 😀 😀 Myslim, ze pokial nebude mat vyslovene polovny vycvik, tak bude skor lenivy a kamaratsky. MM chodieva do lesa, takze tam sa moze vybehat do sytosti. Ved si sa isto stretla s vyzlami, co maju byt polovne psy, spia s detmi v posteli a pozeraju aj telku 😀 😀 , poznam takych sidliskovych par...