S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
23. srp 2009

ahojte 🙂
ja mám dnes takúto náladu ☹ 😒 😝 a ani neviem,prečo,žeby mrcha?? 😠
a ja do kostola chodím,teda už som dlho nebola,ale teším sa na naše detské omše u bratov Minoritov 🙂 po prázdninách začíname 😉 ale všetky vás tu milujem,v našej partii,ste fajn baby,to je dôkaz,že na MK sa dá nájsť aj dobré,len treba dlhšie hľadať 🙂 🙂 😉

frisbee
autor
23. srp 2009

bambucha,optimizmus to chce.. 😀 😀 😀 no ty píšeš,keď my obedujeme 😀 😀 😀
ja viem,že chodíš do kostola,ale aj sa podľa toho chováš,na rozdiel od tých oných z tamtej témy 🙂 🙂 🙂

my sme tu iba samé dobré,akurát nás ubúda nejako 😀 😀 😀

bambi09
23. srp 2009

ale nechovám,ja mám veľa čo naprávať a doháňať,ale jednu osobu nijako nemôžem zahrnúť do dobrých myšlienok 😒 😒 ale vy ste tu pozitívna energia 🙂 😉
a dobrú pochuť,môj chlap neznáša jesť presne na určitú hodinu,lebo doma museli o 12:00 sedieť za stolom,tak u nás je to také voľné 😅 😅 ja som dnes taká nijaká,len polihujem,nič ma nebaví,ale sa musím zmobilizovať,lebo budúci víkend ideme k našim a treba všetko pobaliť,tak budem musieť,či sa mi chce,alebo nie 😝 😝
ja nie som dobrá kresťanka,ale nerobím druhým vedome zle...takže tak 😔

frisbee
autor
23. srp 2009

a tak nebuď prehnane skromná 😉 .my tiež obedujeme podľa toho ako to vyjde,dnes som sa poprvýkrát pokúšala spáchať čiernohorský rezeň,milovala som ho kedysi v BA,keď sme chodili z práce na obedy na stravenky 🙂 ,no ale musím natrénovať to cestíčko,to je sviňucha,tam sa dáva postrúhaný zemiak a ono je to po chvíli riedke,potvora.Ináč chuťovo sa mi to podarilo,ale použila som pri tom varení celý svoj neslušný slovník 😀 😀 😀 😀 .Dneska budem akurát pobehovať a zajtra doobeda nebudem doma,tak sa nebojte,že som sa stratila vo vysokej tráve..trpaslík malý,starý 😀 😀 😀 😀

bambi09
23. srp 2009

fris 😀 😀 😀 😀 😀
tak super,že sa podarilo,ja som včera robila zemiakové placky a tak rýchlo tie nové zemiaky černajú,keď sa postrúhajú 😝 od mamy si donesieme zásoby na zimu,z vlastnej záhrady,tak som rada,ja bez zemiakov neviem variť 😝 😝 a na tú trávu by ste si mali kúpiť bio kosačku a hnojičku-2v1-ovečku a mala by si viac času na koňa 😀 😀 😀

vanja
23. srp 2009

🙂 čauko baby,
bambi dík za tip zemiakové placky už dávno neboli 🙂

bambi09
23. srp 2009

vanja,ja som sľúbila mail a nestíhala som včera a dnes som také bléééé 😝 😝 😝 takže bude,len dočkaj 😅
my ľúbime zemiaky na akýkoľvek spôsob,teda mladý najradšej hranolky a zemiakové šúľance a východniarske pirohy,mňááám 😀 😀

frisbee
autor
23. srp 2009

vanjuška,ahoj,ja som si minule spomenula na tie zemiakové placky plnené mäsom a lečom,už sme to nejedli sto rokov...keď my sa stravujeme tak ľaho a málo 😀 ...mám výborný recept na lasagne,čo som jedla v Lotyšsku,ideme sa užrať,ale dáva sa tam špenát,takže keď ho rodina náhodou neje,máte smolu 😀

vanja
23. srp 2009

moja malá sa ma minule pýtala, že kedy budú zemiaky v šupke s maslo a mliekom. 🙂

vanja
23. srp 2009

minule sme to mali aj ako nedeľňajší obed 😀

bambi09
23. srp 2009

mňam,to je lahôdka,aj lasagne môžem a tie placky plnené,to je mňamka,naposledy som to jedla s mužom v Trenčianskych Tepliciach,keď sme doviezli mladého na sústredenie,ale to bolo dávno 😅
ale dlhuje mi kávu v PN aj prechádzku pri Váhu a ešte iné veci k tomu,len sa nejako nevieme vybrať-nemám s kým malú nechať 😉 tak keď bude varovanie,pôjdeme 😀 😀 😀

frisbee
autor
23. srp 2009

bambi,ty si provokatér,kto ťa sem nasadil? 😀 😀 😀
zemiačky s maslom sú najlepšie jedlo....nemajú konkurenciu...no majú...halušky 😀 😀 😀 😀

bambi09
23. srp 2009

jaaaa???neprovokujem,to vy,ako tu vypisujete o jedle 😀 😀 😀

vanja
23. srp 2009

hlavne, žesme všetky po obede.Baby idem, lebo slečne chce ísť sa pohrať na pc, tak ak večer nezxaspím. tak prídem.
Včera som šla malú ukladať o 20-tej, že reku nech rychlo zaspí, aby som mohla pozerať film, a zaspala som aj s ňou. Zobudila som sa o pol jednej v noci. 😀 😀 😀

frisbee
autor
23. srp 2009

prechádzky 😀 😎

bambi09
23. srp 2009

😎 😎 😎 no,tak lacno z toho nevyleze 😀 😀 😀 ešte parfém a zlaté náušnice a ... 😀 😀 😀 😉

frisbee
autor
23. srp 2009

šetri na domček,ty 😀 😀 😀

bambi09
23. srp 2009

hmmm,kedy to bude?? 😖 ešte v tomto živote?? 😀
ale fakt už musíme ubrať,mladý za chvíľu škola-školné,taká kniha,hentaký zošit 😝 😝 😝 a ešte do tej Prahy chceme,tak potom priškrtíme rozpočet a bude sa šetriť,veď za chvíľu sú Vianoce 😀 😝 😝

frisbee
autor
23. srp 2009

no ja som zvedavá,čo to blbé auto a aká bude tá suma 😠 ...mm ide asi na tri dni do Rakúska,ja už to bez auta nevydržím...

bambi09
23. srp 2009

a kedy by si mala ísť preňho?? 😕 to Ti ešte nepovedali ani presnú sumu?? 😕 tak to je fakt na nervy,taká nepredvídaná porucha,my máme diesel,že vraj tam by sa to nemalo stať,ale som mužovi hovorila a že počul,že sa také stalo,ako Tebe 😒 😒

simona55
23. srp 2009

cawte, no aj mi sme obedovali niekedy oo pol 13, 😀 jedno ducho som to nestihla, no ale neboli az tak hladni, nastastie. 😝 🙂 ja neviem urobit ryzek v cesticku, 😀 jedno ducho uz mi to tolko zien hovorilo ze tak a tak sa to robi ale nejdeto,apritom to milujem, k tomu zemiakove pyre, uhorkovy salet a mnáááám 😀 😀 😀 vani ja som este nerobila zemiaky v supke a ktomu maslo,musi to byt mnam vsak? no raz tio skusim.bambi , ak sa smiem spitat , akej viery si? dns som varila haluskyz perkeltom a lecom, a kuraciu polievku a ryski , a ryzu, z calamadou.a teraz dcera rob i palacinky ,s tvarohom a nato vanilkovy puding. ja uz len veget.

bambi09
23. srp 2009

simonka,nerob chute,hééj 😀 😀 😀
ja som RMK,teda katolíčka 😝 mama je evanjelička,ale vydala sa za katolíka,tak musela prejsť na jeho strunu 😀 😀

frisbee
autor
23. srp 2009

bambi,povedali,že do utorka,ale už je tam tri týždne,tak im moc neverím.suma bola predbežná 35,tak uvidím 😝 ...simonka,samé dobroty máte... 🙂 🙂 🙂 🙂

bambi09
23. srp 2009

idem vychystať malú s mužom von,aj mladý pôjde na bicykel a ja si urobím manikúru a požehlím,čo som včera vyprala,tak len občas nakuknem a večer popíšeme 🙂 😉

bambi09
23. srp 2009

Bože,veď to už mohli nový motor dať za takú sumu,to asi prasklo tesnenie a dostala sa voda do oleja,čo?? 😒 😒

simona55
23. srp 2009

bam , ja aha, aj ja som katolicka a moja cela rodina,len svagrina a jej rodina chce zmenit vieru, vies maju 6rocnu velmi choru dcerku, ona len lezka a velmi malo vnima, ☹ ☹ ze oni si myslia ze mala robi pokroky ze to je vdaka tejto viere nechcenm to tupisat aka to je viera, aby som neporusila nieci tu.ale nam sa nevidi ze by robila pokroky bohu zial, ☹

bambi09
23. srp 2009

simonka ☹ ☹ ☹ to je smutné,ale zmeniť vieru asi nepomôže,ale veď nakoniec všetci sa modlíme k tomu istému Bohu 🙂 😉 len ho každý inak volá,ale je mi ľúto,že majú také trápenie... ☹

frisbee
autor
23. srp 2009

tak tak

frisbee
autor
23. srp 2009

bamboška,máš tam tému

bambi09
23. srp 2009

fris,akúúú??? 😕