S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
17. črc 2009

😀 😀 😀 😀 cítim živočíšne teplo a počujem strašné chrápanie,ten cavalier strašne chrápe 😀 😀 😀
presne tak,ako vaša beky spí náš Cody...nemravne 😀 😀 😀

simonka...mačku mám obyčajnú,ale troch psov k tomu 😀 😀 😀

bambi09
17. črc 2009

frisbee 😀 😀 😀 😀 😀 buď rada,že len chrápu,naša Bekča strašne prdela,nakoniec dostala Espumisan,tak sa to zlepšilo,ale vždy keď vidím v telke reklamu na Espumisan,tak sa stráááášne smejem... 😀 😀 😀 😀

martinano
17. črc 2009

ahojte nejako moc nestiham vonku je krasne,tak si to uzivame, tatina chodime do prace cakavat vecer prideme zniceny okupat a spat vsetci traja,ale ja vsetko poctivo docitam, ideme von, ahojte zatial

frisbee
autor
17. črc 2009

bambi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 prdí ten náš najstarší....ale vajcáky 😝 😝 😝 😝

marti...furt nestíham,aspoň pár filmov ti napíšem:komédia Bosé nohy v parku s mladým Redfordom a Jane Fonda,komédia ...a co dál doktore? s Barbrou Streisand a Ryanom O´Neillom,smutná Love story s Allie McGraw a Ryanom O´Neillom, Takoví jsme byli....s Barbrou a Redfordom

cmuk cmuk,idem makať 🙂 🙂 🙂

bambi09
17. črc 2009

frisbee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to na tie vajcáky,čo mu robíš volské oká??? 😀 😀 😀 😀
a idem aj ja eče makať,malá mi o 16-tej,ako som ju ukladala na poobedný spánok bojkotovala moju snahu,tak zalomila na rukách o 17:30 po výdatnom reve,šupla som ju do kočíka do kuchyne a pustila jej ventilátor na 1.stupeň,nech ju trošku ovieva,lebo je tu nenormálne dusno,ja sa fakt teším na dážď a ochladenie 😅 😅 😅
a na chalupu ideme až v pondelok ráno,muž si zmyslel,že ešte musí ísť zajtra obhliadnuť auto,tak zas sa zdržíme,ale nevadí,sme tam až do nedele,to si oddýchneme dosť 😉 😉
a tieto filmy mám tiež rada,len som ich dáááávno nevidela,možno niečo občas dávajú na MGM,len ja to nestíham sledovať,v poslednej dobe vôbec telku nepozerávam,len si pustíme Óčko a makáme pri muzike 😀 😀 😀 😝 😅

simona55
17. črc 2009

frisa a psov som zabudla sa opitat akych mas?

frisbee
autor
17. črc 2009

bambi 😀 😀 😀 😀 moj chlap tvrdí,že mu to od toho psa vonia 😀 😀 😀
simonka...českého horského psa,cavaliera a border kóliu 🙂

martinano
17. črc 2009

ahojte
no frisbee ty sa nenudis, videla som tieto filmy, len prvy tam mi nazov nic nehorvori, mozno nie,ale ja som na nazvy filmov hrozna,ja si ich napamatam a ked zacne film uz viem,ze som ho videla 😅
my sme prisli z prechadzky idem okupat a ulozit dieta pa

vanja
17. črc 2009

ahojte babi,
tak ja som si dnes bola posedieť s kámoškami, tak som trošku obžila s toho môjho stereotypu. Nasmiali, teda narehotali sme sa jak nejaké 17-tky. Ale bolo super. Asi musíme častejšie, elbo taká som nejaká svieža.......... 😀 😀 😀
frisbee luster už svieti?

frisbee
autor
17. črc 2009

vanja 😀 😀 😀 to je fajn,že si tu s takou dobrou náladou 😀 😀 😀 .luster svieti asi niekomu na pošte 😀 😀 😀

vanja
17. črc 2009

no už som si myslela že sama okupujem PC 😀

vanja
17. črc 2009

ale aspoň som stihla urobiť poriadok v papieroch a pri PC. Zas zajtra dostanem od manžela že nič nevie násjť. 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
17. črc 2009

moj zaspal aj so psami,je tu dusno,mne to ešte nejde.a to som lietala so psami...tu je po tých potopách strašne moc komárov,budem vyzera´t jak po plastike,jak tie svińuchy do mńa bodali 😎

bambi,moc ďakujem,ale ten počítač nie je moj kamarát...aj cez ten štart tam niečo chýbalo,že ďakujem manželovi za ochotu...jedine až tu bude mladá,tak by ju mohol naviesť 🙂 🙂 🙂

vanja
17. črc 2009

no aspoň vieš že máš dobrú krv, keď na teba sadajú.
U nás sa včera tiež prehnala búrka, okolité dediny mali zatopené pivnice, a dnes 34 stupňov.
Taký ti na ,ňa hlad došiel, že som si bola dať chlieb s paštékou 😀

frisbee
autor
17. črc 2009

ja sa škrabem ako decko 😀 .Pomaly zaspávam

kde je bambi...ja síce nevyzerám,ale naozaj som počítačový analfabet,viem si ho zapnúť,poslať e-maila a niečo okopírovať a niekam vložiť a to je všetko 😀 😀 😀

vanja
17. črc 2009

ja asi tak isto, a čo posr... manžel opraví. 😀 😀 😀
idem aj ja spať, dobrú noc

frisbee
autor
17. črc 2009

vanja..ppapapapapapapa 🙂 🙂 🙂

bambi09
18. črc 2009

ha,som vás všetky tromfla,vanja mi narobila chute na pečeňovku,čo mám v chladničke,ale odolala som 😀 😀
dali sme si "len"zmrzlinku a ja potom ešte frapé 😝
fris,veď keď dcéra príde,tak popíšeme,keby sme vedeli poradiť,ja používam prehliadač Google Chrome a Internet Explorer,mám nainštalovanú aj Mozillu,ale tú málo využívam 😅 😅 😅 a ja som tiež len bežný užívateľ 😀 😀 😀
a komáre nás tiež riadne otravujú už,sa škrabeme jak opice 😀 😀 😝 hlavne malinkej mi je ľúto,také malé nemôžeš veľmi ani repelentom natierať,všetko je od dvoch rokov a čo bábo majú zožrať komáre??? 😒 😒
aspoň kočík jej vždy nastriekam a nosíme sieťku na ňom,inak by ju dožrali a ani mne ten repelent v spreji nerobí dobre,dráždi a kašlem z neho 😠 😠 😠
fris,tak na tej pošte musia mať teda svetla,alebo si pánko zarobil??? 😠 😠 😠 nakopať ho do gulí,takých seriózov "milujem" 😠 😖 😠 ale tak hádam sa raz dočkáš 😉
mám na balkóne 10kg uhoriek,tak sa vééééľmi "teším",aj posledné marhule od maďarov,tak bude ešte džem,mladý ho miluje,tak nech má,potom už len slivkový lekvár,lečo a kečup narobiť a zima sa ma môže opýtať,čo som robila v lete 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 v tej pekelnej horúčave 😠 😝 😝 😝 😝
dobrúúúúú noc a dopísania,fris,dobre havov vystískaj a keď chrápu,otoč ich na bok 😀 😀 😀 😅

frisbee
autor
18. črc 2009

bambi 😀 😀 😀 😀 😀 za prvé ty v noci nespíš???? 😀 😀 😀
za druhé ja som ešte niečo horšie,než bežný užívateľ 😀 😀 😀 tvoj chlap mal pravdu,
v exploreru som po tie e-maily otvorila,takže tam budeme bojovať s tou Mozilou...no ale
trvalo mi to,som sa z toho zapotila 😝 😝 😝

ja som v noci nemohla spať,ten moj aj so psom chrápali,moj chlap do toho ešte vykrikoval zo sna,potom šiel asi o druhej na záchod a keď sommu duši citlivej povedala,že chrápe,tak šiel spať vedľa,ráno bol jak decko,že asi bol unavený.Teraz vyrazil chlapec do obchodu...baby,už je zase zatiahnuté a čosi sa chystá ☹
bambi,klobúk dolu,nepoznám nikoho,kto by tak zaváral...ty si taká pracovitá...jako fakt to myslím vážne,panečku! 🙂

simona55
18. črc 2009

fris.ti nezviknes zavarat?ani ja tonemam moc rada vtomtepleesteaj vyvarattie flasky.noale MM strasne ma rada leco aleohnivo stiplave,tak musim uhorky astak moc nezavaram.staci 10flias tie sa minu naposledy viac calamady.dokelu maly my pokazil klavesnicu anejde mi ta dlhsy bombik tam dole su zlomene nozicky .a ozaj da sa to dokupit.?

frisbee
autor
18. črc 2009

simonka:vieš,tu v Čechách už fakt zavára málokto,poznám asi 2 dievčatá u nás,zavárajú akurát uhorky a maximálne marhule.Tu sa hlavne páli slivovica a marhuĺovica 😀 No a ja som väčšinou doma sama,skoro ani nevarím,iba keď príde muž na sobotu nedeľu domov,takže u nás by to ani nemal kto jesť a džemy už vobec nik,sladké nejeme.Ani mäso skoro nekupujem,iba kvoli nemu na nedeľu...ale zase aby som nevyzerala ako nešika,varím výborne,akurát nemám komu 😀 😀 😀
simonka,opýtaj sa tam,kde si počítač kupovala,určite sa to musí da´t opraviť...prostě v nejakom obchode s počítačmi,aspoň ti poradia 🙂

simona55
18. črc 2009

ale preco bysi mala byt nesika. ? to som sa pitala len tak .ani ja nemam rada sladke,ako vydim ten moj maly bude pomnelebo nerada je sladkosti.a nenudis sa sama? ale bo si zamestnana? kolkootazokboze.

frisbee
autor
18. črc 2009

simi,neboj,to som myslela zo srandy 😀 😀 😀 ,ja viem,že som šikulka 😀 😀 😀 .sama sa nenudím,mala som na krku celý barák,do práce som jazdila 40km tam A večer 40km naspäť autom aj v zime na snehu,fuj...teraz som tri mesiace doma,muž sa vráti už nastálo asi za 14 dní,tak si budem hľadať prácu....vystriedame sa...

vanja
18. črc 2009

aj ja som včera nakladala uhorky, a chustám sa zavárať broskyne 😒 😒

frisbee
autor
18. črc 2009

my doma nazývame uhorka niečo úplne iné 😀 😀 😀

vanja
18. črc 2009

mám trikrát hádať, alebo iba raz? 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
18. črc 2009

kurnik šopa,zase začína búrka ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠

martinano
18. črc 2009

ahojte
no frisbee to je hrozne s tymi burkami vcera sme pozerali na nete tie zaplavy, to je hrozne 😅

frisbee
autor
18. črc 2009

ja čakám,kedy nám začnú praskať steny...polovicu domu máme storočnú...kamenné základy a nepálené tehly a už to vlhne

martinano
18. črc 2009

no to nie je nic moc,ale hadam sa to uz konecne umudri a prestanu tie burky 😉