S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
27. zář 2009

fris 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to musí byť napínavééééé 😀 😀 😀

vladkaz1
27. zář 2009

ahojte ako ste prezivali vikend ? my sme lenosli ja som nachcipana kychame aj s malu no co uz ,, zajtra ranko namna myslite idem dokine . 🙂

bambi09
27. zář 2009

Vladenka,držíme palčeky,budem na Teba myslieť 🙂 🙂 🙂
my sme boli v Líščom údolí na hodoch,som bola trochu nasraná,lebo niektorí ľudia sú tak neohľaduplní,chodí to ako buldozér,nepozerá,že máš dieťa na rukách 😠 😠 😠 hulí Ti to do ksichtu,no otras 😠 😠 😠
popočúvali sme muzičku,trochu Bukasový masív,manželia Bangovci,nakoniec Polemic,ale to sme už išli preč 😝
malá bola 2x na kolotoči,mladý nechcel,kua,drahé,jak šľak,od eura po tri jeden žetón,sa načisto zmagorili 😠 😖
kúpili sme prdelníky 😀 😀 deťom medovníky,cukrovú vatu,blbinky,malej bajonik a šli sme domov 🙂 😉
vláčik,čo premával z DD do Karlovky sme nestihli 😝 😝 malá bola upišťaná,narevala sa,muž stál pol hodinu v rade na prdelníky 😝 😝 potom nám zaspala na rukách,niesli sme ju na striedačku,ja po schodoch,auuu,moje stehná,muž do kopca,som ho tlačila 😀 😀 😀 už je ťažká,jak mech 😝 😝
a čo vy??nikto tu okrem Vladky a fris nepáchol 😕 😝 😝

nikinka008
27. zář 2009

aj ja budem mysliet vladii 🙂 😉 ...nic sa mi nechce 🙄 mala nie a nie zaspat a to sa kupala uz o 7 😠 ale uz spi nastastie 😖 ..ale robit sa mi uz nic nechce,,ale budem musiet este popratat,umyt sa a spat 😔 tak zajtra,,,dufam ze sa stretneme viaceree 😀 😀 ..bru nocku 🙂 papaaa

nikinka008
27. zář 2009

zajtra hodim foto tych plaviek co som kupila pre malu 😀 😎 pa

jalao
28. zář 2009

dobre ranko prajem celej particke! 🙂 🙂

darina60
28. zář 2009

Ahojte, hlási sa druhá pracujúca 😀 😀
Vladi, držím palce u dr.
Bambi aj mna včera bolela hlava. 😉 😉 A hrozne, čo sa u mna nestáva. Muža mam od piatku doma, ale nemám na neho náladu, takže víkend som moc neprekecala 😉 😉 Ale vôbec ma to netrápi, chvalabohu, a ešte som paničke poslala aj smsku, ale nechcem to tu ani vedla rozpisovať. 😉 😉

jalao
28. zář 2009

Caute, no ja som skoncila na jarmoku v piatok hned z roboty, tam clovek stretne kopec starych znamych, najskor som si to cele presla sama v klude, potom sa pridali aj deti a nakoniec aj moji rodicia na tie predrazene kolotoce, ako aj Bambi uz pisala....Kazdemu som dala vybrat si 2 discipliny, tak Tanicka hned na kona ziveho sa pratala, to bolo uplne mile a normalnu manez....Starsi uz mali vacsie naroky. kazdy dostal pernicek a ja som si kupila este u vareskarov drevene vyrobky, domacu madarsku mletu sladku papriku, deckam este ten "prdelnik" pravdaze a este na doma liter burcaku 😉 😉 😉 , lebo MM sa tento rok nezucastnil, tak sme si doma srkli potom. 😉 😉
V sobotu som pracovala a varila najskor doma, podvecer na zahrade a v nedelu sme sa vybrali do prirody este, na take skaly za mestom, fuuu, ledva som to vysla, ale nemohla som sa nechat zahanbit!! 😀 😀 😅

frisbee
autor
28. zář 2009

Ahojtéééé...tak ja som včera dooboda funela nad varením lasagní,potom návšteva odišla,upratovala som,prala,večer sme sa išli pozrieť na hody,boli sme tam asi hodinu,mm dnes išiel do Rakúska ,padla som do postele a zobudila som sa teraz.Čakám poštu,teaz som zistila,že tu je štátny sviatok 😀 😀 😀 😀 ,oni dobre vedeli,prečo majú hody na Václava,opilci možu chrápať 😀 😀 😀 .Kde ste všetky?Jalao..papriku a prdelník ...brala by som 😉 😉 😉

frisbee
autor
28. zář 2009

vladi...a nezabudni nám podať správu...veď vieš 😉 😉 😉 😉

jalao
28. zář 2009

a\hoj fris, tak vy ste tiez hodovali s nami! 😉 to je dobre, ze ta nemusia tankovat statne sviatky, to my na kazdy z nich cakame s radostou!! 🙂 Aj decka sa ma pytali, ze kedy uz budu nejake prazdniny...vravim, ved ste este len skolu zacali!! Takze perny vikend na slovenskej aj moravskej strane!! 😅 😅

vladkaz1
28. zář 2009

Tak sa hlasim od dokiny tehotenstvo potvrdene ,knizku nemam az po sone ,som v 5 tom tyzdni tehu ,22 idem na sono platim 9E uz je to spoplatnene u Ilavskeho skoro som odpadla ale nevadi .. co uz a 28 ma caka kontrola a knizka ..
Dakujem ze namna myslite
neskor vas docitam chystam obed a mala spi tak mam cas trocha porobit a spratat bordel lebo na vsetko seriem iba stale zehlim 😔

jalao
28. zář 2009

Tak vladka, opatruj sa, setri sa aspon prvych par tyzdnov, na knizku si este teda musis pockat, no teda.. 😕 A Lucke si uz povedala, ze budete mat doma novu hracku?? 😀 😀

frisbee
autor
28. zář 2009

ty,vladi,a ako sa ti to stalo??? 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
28. zář 2009

😀 😀 😀 😀 😀 Fris co ti ja viiim???? 😀 no priletel bocian 😅 😅
jalo si zlata citam ze ste viacere dobre jaromocili zavidim vam prave som nie spapkala ale zozrala 2 chleby s horcicu a klobasku mnam je mi zleeee 😝 😝 pomooooc hihi tak mi treba

frisbee
autor
28. zář 2009

vladi 😀 😀 😀 😀 ,dostaneš na riť,klobásu!...vitamínky papaj,jogurtíky,prečisti telo,ten červíček v tebe bude mať zažívacie problémy 😀 😀 😀

bambi09
28. zář 2009

ahojte 🙂
ejha,tu to nejako mrzne 😝 😝
Vladka,tak super,že už to máš potvrdené,mne dala MUDr,hneď knižku,tiež som bola tak nejako,ako Ty,cca 5-6-ty týždeň tehu 😵 😵 UZV až neskôr,na Kramároch,pritom ona tam má stroj,ťapa 😠 už sa od nej pakujem,len sa mi nechce pre kartu,ale sme dohodnuté s kamoškou,že pôjdeme spolu na kontrolu k tej istej MUDr.,rodili sme pri nej obe 😵
mladý už bol v škole,len ešte doberá lieky,tak na konci veľkej prestávky si dá a fičí,dnes prišiel neskoro,učiteľka ich nechala po škole,lebo vyrušovali 😝 😝 tak im treba,kone veľké sú to a rozumu nikde 😀 😀 😀
a Vladka,klobásku môžeš,ale užívať len zdola 😀 😀 😀
Julka,tak super,že bolo dobre,veru,naraz sme hodovali 😅 😅 a veru,človek kúpi pár perníkov,"prdelníkov",bajonik,blbinky,kolotoče a v peňaženke prievan 😅 😅 😝 no,ale nedopraj deckám,raz za rok,tú vatu fakt len za rok,kým tu bol Lunapark,tak sa dalo kúpiť,po záplavách ho zrušili 😠 😠 a vatu kúpiš jedine v kelímku v potravinách 😖 muž mladému sľúbil,že ho raz vezme do Prátru vo Viedni,no,to aby sme začali šetriť 😀 😀 😀
simonka,Ty čo máš nové moja?? dari,dnes pošlem mailík,sľubujem 😅 😅
vanja je narobená,ale snáď dnes večer nezaspí a poctí nás svojou návštevou 🙂 🙂 🙂 😉
nikinka,už máš fotku nahodenú??a čo máte nového??
tu je ešte krásne,aj včera bolo teplo,muškáty kvitnú,ako divé 😀 😀 len mi svieti na notebooku,že od zajtra škaredo,aj dážď,tak to hádam nebude pravda 😝 😝
muž má dnes z roboty break caffe,tak príde neskôr trochu,ja idem žehliť,tak ahojte večer 🙂 🙂 🙂 😉

vanja
28. zář 2009

čaute baby,
som tu po 2 dňoch idem si vás prečítať, je tu niekto?
😎

vanja
28. zář 2009

tak som vás dočítala aj s prestávkou, lebo manžel dnes po dlhej dobe kúpil vínko taksme si naliali po 2 deci, ja ho pijem hore pri pc a on dole pri telke a robí na noťasi a volá ma, ženech prídem, dole, vylial víno na koberec, takže zajtra ma čaká robota. Ešteže som otvorila biele a nie červené. ☹

vanja
28. zář 2009

nikinka chlebík som robila v piatok, dačo vynikajúce, celá príprava aj s pečením tak do hodinky, dali sme si to na večeru a ešte ostalo aj na raňajky. Ráno som, ho vybrala schladničky, jedli sme to studené, nakrájalo som to na trojuholníky ako tortu + teplý čajík. Mňam. Určite ho budem robiť aj tento týždeň, a namiesto papriky tam dám nasekané šampiňóny a kukuricu. Dakujem za recept. 😉

vanja
28. zář 2009

a vy všetci hodujete, bambi, jalo, fris.....
a mi na sucho a bez kolotočov 😀 😀 😀 😀

vanja
28. zář 2009

darinka zas problémy? 😠
simi mladá ako?
vladka držte sa a dávaj na seba pozor 😔

vanja
28. zář 2009

bambi tak ja som vás poctila svojou návštevou a vy nikde ☹

vanja
28. zář 2009

zase si píšem sama so sebou, ale aspoň sa vyrozprávam
dnes som bola so závozníkom vyniesť kontajner, bab už ma poznala, tak som namiesto 50 eur platila 40, zlatá to žena 😀 😀 😀 😀 😀 😀
potom som odložila asi 200 tehál, ktoré som v sobotu načistila
vyprala 4 práčky / 1 v nedeľu/, lebo som týždeň neprala kvôli prachu, a už mám aj všetko požehlené odložené.
ja som taká šikovná 😀

vanja
28. zář 2009

zajtra ráno majú prísť roboši, tak dúfam, že sa zas toho dosť porobí. Už nám vykopali aj základ na garáž, vo štvrtok alebo v piatok by mal byť zabetónovaný. Dnes bol murár pozrieť, tak sme sa dohodli, že v októbri začne stavať garáž. Nebol veľmi nadšený že z kvádrov a tehál z búračky, ale keď sú ,tak asi nebudeme kupovať nové a za tie platiť, keď by sme ich vyviezli na skládku. 😀 😀 😀 😀

vanja
28. zář 2009

toť aso vsio, príde niekto? dnes, tu, ku mne sa pripojoť, či si ešte mám písať samo sa sebou?

simona55
28. zář 2009

ahoj bambi citala si moj ip? vies uz ochutnala slast, 🙂

vanja
28. zář 2009

jáj ahoj simi máš ip
aspoň ty si tu dnes, lebo som si sama so sebou písala aj idiiiiiiiiiiiiot

simona55
28. zář 2009

ano mam diki, no som tu iba chvilku , lebo mlada z mladim ma vyhadzuju, z izby, predstavsi to, :- 😀 onii chcu sukromie asi 😢 tak radsej ich necham, no a stebou je co? si po porabke?

vanja
28. zář 2009

tak im nechaj súkromie 🙂 🙂
veď sa chcú lem porozprávať, veď aj my sme boli mladí, zaľúbení. čo už si zabudla?
ja som po búračke , ktorej niet konca kraja....
ale snáď raz.... 😀