S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

simona55
1. říj 2009

joj dari,aj som ta vcera citala ze chces byt prva rano, ale vies teraz budem ja lebo som si premiestnila pc, uz ma viac nevihodia ty smradi z ich izby 😀 😀 😀 😀 teraz ho mam na super mieste, kam cela rodina len vecer chodi a cez n den, mam pokoj, 😀 😀 😀 😀 😀 co zvladas friska? mozno ze ja nie 😀 teraz vobec ked davidko mi taha ruky pod mama pod 😀 😀 😀

darina60
1. říj 2009

Tak simi, mám konkurenciu na ráno 😀 😀 Ale neva, budem rada ak nás bude ráno budiť také slniečko ako ty 😀 Moc som sa dnes v noci nevyspala 😠 😠 😠 tak tu vyzyvujem celý deň. Aj ja mám doma Davidka 😀

bambi09
1. říj 2009

ahojte 🙂
simonka,hneď je tu veselšie,keď zavítaš k nám 🙂 🙂 🙂 nie,žeby ostatné baby mali málo humoru,ale Ty to tu vždy rozžiariš 🙂 🙂 🙂 a dobre si s tým PC urobila,čo Ťa majú čo vyhadzovať 😀 😀 😀 a teda soplíky heš-heš,nech je čalamáda,ako má byť,mňam,dala by som si,ale muž robil v utorok poriadok so synom v pivnici a mám zákaz 2 roky zavárať 😀 😀 😀 😝
Darinka,urobím si kafé a idem na odpoveď pre Teba,včera mi to vyfučalo,prepááááááááááááááááááč ☹ ☹ ☹
fris,máš pravdu,ako vždy velebnosti,ženy vydržia všetko 🙂 😉
Vladka,chápem,ja som v tehu spala už pred 20-tou 😀 😀 😀

frisbee
autor
1. říj 2009

no simonka,vitaj,mylslela som to tak,že si poradíme aj tam,kde by chlap už nemohol s nervami 😀 😀 😀
Snažm sa dať barák dokopy,zajtra príde ten moj, v sobotu nedeĺu budem doma až poobede,tak nech to tu vyzerá.Zapla som práčku a nejako sa mračí,mrcha 🙂 .Máme vedľa dievčinu v téme.

jalao
1. říj 2009

baby, rozposlala som zopar mnam mailov 😉

bambi09
1. říj 2009

Julka,mám,idem pootvárať,vďaka,ale tá joga na Ukrajine,ja som tu čúrala do stoličky-od vanjušky 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
1. říj 2009

Juli,ďakujéém

jalao
1. říj 2009

teraz si zase chutove bunky podrazdis... 😎 😎 😎

darina60
1. říj 2009

Juli aj ja ďakujem už som si uložila receptíky 🙂

bambi09
1. říj 2009

teda baby 😝 😝 😝 😝 😝 Julka,mám oslintaný stôl aj notebook,no nádhera,mňááááááááááááááám 😝 😝 😝
a tá liberecká nádhera-nááádhera,rozkošné fotky a posledný mail-to nemá chybu,tie od frisule detto 😀 😀 😀 😀
tie koláče uložím a raz určite vyskúšam 🙂 🙂 🙂 😉

jalao
1. říj 2009

tie kolace su fakt vymakane, kazdy by som okostovala!!
babule, letim, idem pre starsiu na tanecny, pre druhu do skolky, sef tu neni, tak prcham!!!!!!!!! 😀 😀 😀 pekny vecer prajem.

bambi09
1. říj 2009

Julka,utekáááááj,ja idem žehliť,zas 🙄 🙄 🙄

simona55
1. říj 2009

bambi a ostane co hovorite na ten rodicovsky prispevok? mame sancu?

bambi09
1. říj 2009

simi,mňa vždy také veci minú,aj tých 25.000 pôrodné,ale nevadí 😀 😀 😀 uvidíme,určite by to potešilo a pomohlo 🙂 🙂 😉 ale rodiť tretí krát kvôli prachom,to nikdy 😀 😀 😀 jedine že by dali 100.000 bolestné 😀 😀 😀

frisbee
autor
1. říj 2009

tu som s kávičkou 🙂 ....čo preberáte?Všimli ste si,že už tu dlho nebola konfliktná téma,už sme sa dávno nikde nehádali???A kde si ja energiu vybijem??? 😀 😎

bambi09
1. říj 2009

fris a čo??máš chuť niekomu držku rozbiť,či čo??? 😀 😀 😀
veď je nám tu tak krásne 🙂 🙂 🙂 😉 nekazme si to 😵 😵

bambi09
1. říj 2009

ak už inak nedáš,choď do témy o fajčení 😀 😀 😀 😉

frisbee
autor
1. říj 2009

tá je celá premazaná 😀 😀 😀 😀

bambi09
1. říj 2009

tak to áno 😀 😀
a kde ste všetky zas??na sexovanie ešte skoro,nie?? 😅 😅

vanja
1. říj 2009

čauko ja som tu
neseksujem a ty? kde si? 😀

vanja
1. říj 2009

iba keksujem, ale už mám dosť 😀

vanja
1. říj 2009

vladkaz, som si teraz čístala príspevky. lebo som tu dlho nebola a ako píšeš že ti príde sestra s deťmi tak ideš poupratovať. moja kamarátka keď mi volá že ide na návštevu tak ma vždy upozorní, že príde s 2 deťmi, nech neupratujem. Veď ajtak budem znova. 😀 😀

vanja
1. říj 2009

a nikinka robilasom znova dneska na večeru ten chlieb, dala som do toho ešte aj petržlenovú vňať, pór, kukuricu a nasekané šampióny. Dasto fantastičniego.

vanja
1. říj 2009

idem, tak sa majte a krásne sníčky 🙂

frisbee
autor
1. říj 2009

ahoj,Snehuľa,ja ešte varím,aby som mala zajtra čas na barák,kým príde oko z Linza 🙂

darina60
2. říj 2009

Dobré ránko 🙂 🙂 🙂 Prvá, konečne 😀 😀 😀 Ďakujem Julka, že si ma nechala byť prvou dnes 😀 😀
Idem vedla do témy.........

jalao
2. říj 2009

aj ja prajaem dobre ranko, u nas uz je dost chladno, aj kozak som vytiahla... ☹ ☹ ☹
DAri, nemas za co....rado sa stalo 🙂 🙂
Vanja, aky cudzi jazyk si na ten chleba zo seba dostala!! To si skombinovala taliancinu s polstinou, ze? 😀 😀

simona55
2. říj 2009

dobre ranko, aj mne podakuj dari, ja som ta tu u hladala od pol8 kedy sa ozves 🙂 🙂 🙂 by som nemusela byt prva.ozaj baby dnes idem z davidkom na ockovanie, ma 15mes,ale neviem ze ci mam dovolt, je chori ma strasny sopel, aj kasle este,alebo to nic?

jalao
2. říj 2009

Simi, ak je maly chory, tak podla mna nie je dobre ho ockovat...ved ockovanie mu narusi prechodne tu odolnost...radsej si zavolaj detskarke. Ja by som ho radsej doma preliecila a az potom nechala ockovat.

vladkaz1
2. říj 2009

praveze nebol neporiadok len hracky a tie si po sebe riadne upratali ,vcera mi bolo hrozne zle kocky no des ani som nemohla zaspat 😝