S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
12. říj 2009

tu som, dnes to bola rýchlovka, zaspala hneď, asi zato že prsí
tak jalao ako so stavbou?
fris máš toho dosť na dnes, a ešte k tomu nočná, šetri sa 🙂

vanja
12. říj 2009

veronkaj, hej, tovar už je aj ho obkukujem, a aj tak potom kupujem na poslednú chvíľu 😀 😀 😀 😀
teraz sa poriadne rozpršalo, utekám pre malú do školy autom, lebo nemá dáždnik
hneď som späť 😉

vanja
12. říj 2009

som tu kde ste baby???????

jalao
12. říj 2009

Vanja, hadam nenechas malinku samu, ked si sa vychytila do skoly?? 😅 😅 Ci ma ti kto postrazit?
Ved keby cosi, ja ti na nu dohliadnem.. 😀 😀 😀 Co sa tyka stavby, je to hruba st., je to pod strechou, mame osadene okna, dvere a natiahnutu elektricke rozvody komplet. Vcera to MM poobede bol zapucovavat vnutri, ze aby sa dali robit omietky. Ale to je hudba buducnosti. Nehneme sa poriadne dalej, pokial nepredame byt a vies, ze byty sa teraz nepredavaju....MM si tam kopec veci robi pomalicky sam, ale to je nic...to ani nevidiet pomaly. Ale snad sa to dakedy podari a tato kriza pominie.
Fris, ja som ta prehliadla, sorry, tiez si dnes jak na spagatku... 🙄 🙄 Tak vela sily zelam, nech to zvladnete bez vascej ujmy.

vanja
12. říj 2009

jalao ja mám mamu u seba, má 70, ale je ešte celkom čiperná, takže postráži, aj teraz si išla k malej ľahnúť.
Poznám to hrubá stavba jak rýchlo bola sme sa vytešovali, ale tie dokončovačky, halda peňazí a roboty. MM si tiež veľa toho urobil sám, aj obklady tie menšie, hore v podrkroví máme drevené stropy, to tiež robil sám, aj podlahy, a ešte čo ja viem všetko. Z roboty na stavbu, sobota, nedeľa stavba My máme úver zo ŠFRB, takže sme museli do 2 rokov skolaudovať.
a keď predáte byt kam pôjdete?

jalao
12. říj 2009

vani, kuk IP.

vanja
12. říj 2009

jalao ip,
idem baby, večer prídem snáď 🙂
príjemnú prácu ešte dnes v robotke, a doma už len kľud a nohy v teple 😀 😀 😀
my sme si včera otvorili smužom vínko, tak dnes ho dopijeme, už sa teším 🙂

bambi09
12. říj 2009

ahojte 🙂
teeeeda,vy ste sa dnes rozpísali,naša malá je upišťaná dnes,tak nestíham 😝 😝 😝 prečítam vás a podám hlásenie,už som mala strach,čo je s fris,ale pozerám,že už sa ohlásila,tak oki 😉
ale tá srnka,chudera,ach,ten blázon musel ísť rýchlo 😠 😠

jalao
12. říj 2009

no ahoj Bambi, myslela som si, ze mas podobnu situaciu smalou...dajju spat a hotovo!! 😉 😉
Nie, zartujem, ved aj nasa byva umrncana, hlavne, ked ju zo skolky donesiem a nie je dost vyspinkana, prip. aj malo najedena...Inak je to vesela kopa. Dnes tu nic take zasadne neprechadzame,....len tak medzi recu. 😅

darina60
12. říj 2009

Ahojte, ja som vybehla s malým k dr. lebo volal, že ho hrdlo bolí viac, našťastie teplotu nemá. Tak zajtra aj pozajtra som s ním doma. Dala mu atb, hrdlo ma chytené. No dúfam, že teploty už nebudú.
Fris a ty asi zajtra máte ten den D, takže taká nevyspatá po nočnej tam pôjdeš?
Vanja, aj mi sme otvorili včera vínko, ale pila som len ja, lebo muž bol kvôli malému v pohotovosti, keby bolo treba ísť, našťastie nebolo 😉
Majte sa fajn, ja končím, a nech mám rano čo čítať, jaska 😉

frisbee
autor
12. říj 2009

čaute,pokúšam sa spať,nejde mi to....darinka moja,nech malý rýchlo vyzdravie...no máš pravdu,budem spať asi 5 hodín,poletíme do toho Brna a večer zase na druhú nočnú...tam padnem hneď po príchode 😝

vladkaz1
12. říj 2009

baby vy ste nejake aktivne no furt makate .. ja nic ozehlit by sa mi veru zislo neviem sa prinutit ,Fris ty stale behas hore dole .. nejde ti to na nervy .? 😕 ale ked musis tak musis jasne ...
dari drzte sa veru cim skor prajem skore uzdravenie 😵
Vanja to ste fakt super rychlo postavili sikovni ste 😉
Bambi daj jej troska niecoho do mlieka .. jaj jak bude spat 😀 jasne ze si robim srandu ..
jaj a konecne som si dnes kupila jesennu bundu .. tak sa tesim a som sa dohodla s mamu ze mi ju rozsiri potom na jar ked budem mat uz brucho .. 🙂 inak pohoda mala bola dnes zlata 😵

nikinka008
12. říj 2009

Ahojteee...fris,bambi,vanja,darinka,vladka,jalao... 😀 ....ako sa mate? 😅

nikinka008
12. říj 2009

fris a ako sa ti paci v praci hm? 😕 to tam robis nastalo uz?? 🙂 ....ja som tiez robila nocne 7 dni v tyzdni tu v anglicku tak viem co to je 🙄 ,a aj moj manzel chodi na nocne no nic moc ale co uz vyberat sa neda 😖

nikinka008
12. říj 2009

vladka malej si uz vyzvetlila ze bude mat surodenca?? 😅 ...to nevadiiii ze sa ti nechce nic robit,nechaj tak ono ti to neujde a manzel pomoze 😀 😕

vladkaz1
12. říj 2009

Ninka tak to nezavidim .. moja nocne hmm ale ako pises clovek si nenavybera veru .. ja som robila recepcnu a 24 to bol zabijak hlavne v zime .. 😝 a mame sa v pohode dakujeme za opytanie a vy?

vanja
12. říj 2009

ahojte baby, nočná smena nástup a dúfam, že nie v takom počte ako včera večer, len ja, ja, ja dlho nič a zase ja..... 😀 😀 😀 😀 😀
dopíjam včerajšie vínko, lebo mm nechce, on pije horúci čajíček,
malá spí a staršia ešte vymýšľa, ale už je hodinu v pyžame

vanja
12. říj 2009

zas so tu sama? 😅

vladkaz1
12. říj 2009

ja som tu len idem do vane .. 🙂

vladkaz1
12. říj 2009

ked som tu ja tak nikto tu neni sakra co sa nechcete somnou bavit? 😕
Nininka sorac zas som ta premenovala 😵

vanja
12. říj 2009

ahoj vladka, ako sa mi máš?

vladkaz1
12. říj 2009

pohoda uz som to pisala tisic krat 🙂 .. hihi a ty ako co nove? piesok dovezeny teraz co budete robit?

vladkaz1
12. říj 2009

jaj a dakujem za oytanie idem sa rychlo osprsit a pridem ak tu budes alebo niekto lebo v poslednej dobe napisem a nikde nikto ..

vanja
12. říj 2009

no ja som tu večer vždy sama, už druhú noc tu nebola bambi ani fris, a pritom tu boli vždy, no ale fris má výnimku, lebo pracuje
ideme robiť dvojgaráž, zajtra mal prísť murár,ale nepríde lebo prší, takže musíme počkať na počasie 🙂

frisbee
autor
12. říj 2009

čaute,tu som,až teraz odišla šéfka,tak možem chvíľu ťukať...baby,hlásili,že sa hrnie zima...no keď som išla autom sem,normálne uragán a že v Krkonošiach už sneží...

vanja
12. říj 2009

ahoj fris,
aj unás sa ochladilo a tiež hlásia zimu, no tak uvidíme, čo to budeme mať za počasie
a 🙂 nočná bude kľudná?

vanja
12. říj 2009

zajtra o ktorej ideš?

frisbee
autor
12. říj 2009

no mám nejakú prácu...a zase musím do pivnice,sa potentujem,zajtra to je o 15.30....to znamená,že ráno prídem o pol 8.mej domov,trochu sa vyspím,musím si umyť hlavu,ostrihať zelené oko,letieť do Brna,potom bude nejaký kar,potom rýchlo sem...no zaspím už v aute

vladkaz1
12. říj 2009

moja mas toho veru dost tak sa drz ,veru zima ide dnes som volala so svagrinu a uz mi hlasila z Hodonina ze padala omrzlica dnes .. tak sa mozeme pripravit .. na kosu riadnu..
Vaji dufam ze to este stihnete zakial je dobre pocko postavit ,kolko trva postavit garaz?

vanja
12. říj 2009

tak si dávaj pozor na seba, a nech všetko dobre dopadne a v kľude
nevieš čo je s bambi,má doma nočnú s manželom či čo, už druhú noc tu nie je, sa musíme na to pozrieť 🙂 😉