S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
22. říj 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😕

frisbee
autor
22. říj 2009

a tak ty sa nestresuj

bambi09
22. říj 2009

ja sa nie,len je to smutné ☹
ja nemám nikde nablízku už sviňu 😀 😀 😀 😀

bambi09
22. říj 2009

aspoň dúfam 😕 😕 😕
a zabudla som sa ku kristinke vyjadriť,kristi,neplaš sa,ako fris radí,toho právnika si nájdi,ak nemáš,existuje kancelária právnej pomoci-tam sú aj právnici zadara,hoď si do googlu,ale nespoliehaj sa na to,že sa bude k Tebe muž chovať fér,máš to teraz ťažké,viem,že sa bojíš,aby Ti nezobral malú,ale kto sa o ňu staral doteraz??predsa Ty 😉 a že si na MD?veď nebudeš večne...kľudne píš aj sem,tam vedľa sme už dlho neboli 😕

frisbee
autor
22. říj 2009

bambi,bež sa pozrieť,čo napísala adelka

frisbee
autor
22. říj 2009

jééééééééééééééééééééééééééééééééé 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
22. říj 2009

ty budeš mať macka Pooh???? 😀 😀 😀

vladkaz1
22. říj 2009

nooooo 😀 😀 😀 , to mam s magnetku na ladnicke 😀

frisbee
autor
22. říj 2009

tak teraz už vieš,že tam je,trpaslíček...tfuj tfuj tfuj....všetko najlepšie prajem...cmuk cmuk 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
22. říj 2009

🙂 ano, ale dava mi zabrat potvornik /potvornicka 😀 fuj baby cely byt mi smrdi same spagety ja to musim zajtra upratat vsetko a poumyvat nech to tu prevoni lebo ma slahne ..ani nejdem do ladnicky

vladkaz1
22. říj 2009

jaj a vies co mi este odlahlo ze tam je len jeden cervik nie 2 hahaha lebo mi kamoska vestila davno ze budu 2 😅 a to by som neprezila 😀

bambi09
22. říj 2009

Vladi,jééééj,kráááásna fazuľka 😵 😵 😵
a ešte môže jedno byť,čo Ty vieš,my sme mali mať dvojičky a zostal len mladý ☹
zapáľ si voňavý olejček,ja odkedy je jeseň,furt pálim sviečky a odparujem 😝 😝
tak super,držte sa
fris 😕 idem kuk 😕

frisbee
autor
22. říj 2009

vladka,hahahaha...dvaja rovnakí červíci 😀 ....ty,to musí byť náročné,ani neviem,ako je to s kojením,keď plačú obaja naraz 😕 ...neboj,bude jeden,ale nádhernýýýýýýýýýý 🙂

bambi09
22. říj 2009

fris,šak máme dva cecíky,nem??? 😀 😀 😀 tak sa dá 😉

frisbee
autor
22. říj 2009

bambuľa...a čo my nekojičky?držať dva červíčky a dve fľašky nejde...to musí byť fakt náročné pre celú rodinu 🙂

vladkaz1
22. říj 2009

no ani ja som malu veru nekojila chuda moje a tak som sa na to tesila nem mleko tak co? 😔

vladkaz1
22. říj 2009

idem vecerat mam chut na rozok so syrom a vajickom na hnilicko dufam ze bude aj chutit vajcia som vzivote nejedla 😅

bambi09
22. říj 2009

Vladi,to fakt??tak ja milujem volské oká,aj praženicu,aj na hniličku,práve tento týždeň som si robila aj s cibuľkou praženičku a malá mi to pasala,chutilo jej 😅 😅
ja som robila placky na lievancovej panvici,aby neboli mastné a na zajtra žemľovku,nech mám pokoj,chceme trošku po obchodoch pobehať,tak nech je čo do úst 😝
fris,tak aj ruky máš dve,nem?? 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
22. říj 2009

technicky...jednou držíš malé,druhou fľašu...a kam dáš to druhé? 😀 😀 😀

bambi09
22. říj 2009

technicky,podložíš deti vankúšmi a idéééš cica,načo držať??? 😀 😀 😀

frisbee
autor
22. říj 2009

ty si nejaká namakaná 😀 😀 😀 technicky 😀 😀 😀

bambi09
22. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 ešte dobre,že nie aj prakticky,ja som bola zúfalá,keď mi to lekár povedal...ale potom,keď povedal,že jedno zmizlo mi aj ľúto bolo ☹ no čo už...

frisbee
autor
22. říj 2009

a no tak 😠

bambi09
22. říj 2009

tak nič,mám dve krásne deti,veď sme mali na začiatku holú p...l,tak asi to tak malo byť 😀

frisbee
autor
22. říj 2009

máš,veru 🙂

bambi09
22. říj 2009

tak aj tu dobrúúúúúú,potvorka sa hádže 😀
aj Ty máš krásnu dcéru 😉 všetky sú krásne,lebo sú naše a ľúbime ich 😵

veronkaj
23. říj 2009

dobré ráno babulky, to tu ešte nikto nieje, šak je piatok 😉

frisbee a spol zase ponobujeme,

vladkaz - krásny červíček, maličký tak držím všetko čo sa dá nech všetko dobre dopadne a hlavne nech ste zdravý gratulujem 🙂 🙂 😵 😵

no a ja som sa včera rozhodla a mala preslov večer, ked som došla z roboty ešte sme išli niečo vybaviť a potom sme výnimočne kúpili pizzu lebo už bolo dosť hodín a povedala som že teraz už nič nevarím a ked sme sa navečerali ( ved mu nebudem kaziť chuť do jedla bo hladný chlap je strašne zlý a vtedy nemyslí vôbec) tak som povedala že niečo mu chcem povedať :
a povedala som mu čo si myslím o celom jeho prístupe k zmluve medzi nami aj prečo to odkladal aj o vyjadreniach aj o tom aký pocit som mala a mám z jeho výrokov ktoré povie, pekne krásne sprehľadom bez neslušných výrazov alebo plaču, samozrejme začal sa chytať za slovíčka tak som ho zvýšeným tonom nie krikom usadila že nech sa nechytá slovíčok ked mu veci vravím všeobecne a na rôzne situácie. Zároveň som mu dodala, že nech si do dnes večera rozmyslí čo a ako chce do tej zmluvy a dnes večer kapitolu zmluva uzavreme ak nie tak si začnem riešiť veci podla svojho uznania

- počúval a potom už nepovedal ani slovo, len to že mám pravdu pretože medzi iným som mu aj vysvetlila, že to že jeho sklamala jedna žena ešte neznamená že všetky sú také a aj to že ja som si život omnoho krutejší ako on prežila a viac sklamania a pristupujem k nemu bez predsudkov bez očakávaní zlého a dávam mu ukázať šancu všetky jeho stránky dobré aj zlé aj chyby aj to čo je v ňom dobré a nečakám od neho podvod pretože nemám právo ho upodozrievať alebo škatulkovať ale to isté by mal robiť aj on voči mne.

výsledok::::::::::... vraj si môžem napísať čo chcem všetko mi podpíše a nakoniec povedal že najlepšie by bolo keby sme sa zobrali.A tak som mu povedala že predsa on je proti svadbám pre neho je to kus papiera a tak som mu vysvetlila čo v ponímaní vlastne povedať áno niekomu znamená. čumel jak puk.

takže dnes večer sa ho opýtam čo si tam vymyslel a uzavreme kapitolu a podla toho sa zariadim aj ja. 😝

veronkaj
23. říj 2009

a ešte hovoírm mu že a čo moje sny a túžby.. a on že najväššou mojou túžbou a snom je dieťa ale on dieťa nechce .. .. tak som mu povedala že či chce alebo nie všetky moje argumenty za dieťa majú logiku a opodstatnenie a niesom 18 ročná cica ale žena ktorá dieťa vychovala sama a viem čo to je.

a tak som mu povedala že to je smutné ked nevieš ani to po čom túži žena ktorú miluješ.

tak mu to dnes spíšem počom túžim čo na to?????,, 😀

darina60
23. říj 2009

Dobré ránko aj ked u nás zahmlené a upršané 😀 😀 Fris neboj som zdravá a živá, bambi mi podpísala ospravedlnenku 😀 😀 Napíšem ti do ip
Kým som Vás dočítala.......
Vladi, super fotečka ako je to tam vidieť maličké.... Ja ti veštím, že to bude chlapec, lebo mne bývalo tiež takto hrozne zle pri malom, pri dcére nič. Takže uvdiíme či sa to potvrd 😀 😀 Aj si to dáš neskôr zistiť??
Veronka, už včera som Ťa čítala, aj som nad tým tvojím rozmýšlala, len som nemala čas písať. ...... Ja neviem, pre mna je cudzí, ale stále vo mne vzbudzuje pochybnosti, že niečo chce urobiť ale nie úprimne a aj pre tvoje dobro.... Možno sa mýlim, nepoznám ho, možno je fakt poznačený svojou minulosťou, sama ho musíš poznať. Ale musíš myslieť len a len na svoje dobro a dobro svojej dcéry, aby ste neprišli o všetko............Vieš nie ste ani zobratý, máš brať na seba nejaké bremeno z jeho minulosti, aby sa ti to nevypomstilo. A nakoniec ako vieš či by si ťa nechce len kvôli tomu zobrať, keďže poznáš jeho názor na manželstvo. Ja by som s tým všetkým moc neponáhlala ani so svatbou, ani s dieťaťom, a už vôbec nie s nejakými finančnými dohodami...............
Simonka, hurá , že si tu a že ťa môžem čítať, tolko energie sa na mna prenesie............ a neblázni, že tehotná..........To by som mohla už v blázninci skončiť..............