S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
10. lis 2009

dobrú všetky....tož ja asi padnem tiež....vedúca,páááááááááááááááááááááááááá

martinano
10. lis 2009

ahojte len vas pozdravim 😉

frisbee
autor
10. lis 2009

marti...no skoro som to zavrela...ako je????

vanja
10. lis 2009

ahoj martinano ti žiješ? 🙂

vanja
10. lis 2009

fris už si preč?

frisbee
autor
10. lis 2009

tu som

vanja
10. lis 2009

to je dobre, lebo ja už tiež idem spať 😀 😀 😀

vanja
10. lis 2009

nie nie len srandujem.
fris beriš nejaké lieky? či len po domácky sa liečiš?

frisbee
autor
10. lis 2009

mám vitamíny,paralén,bylinky...ale mne celkom nič nie je,iba ma bolí hlava a som strašne slabá a zadýcham sa

vanja
10. lis 2009

a máš voľno alebo robíš?

frisbee
autor
10. lis 2009

mala by som ísť až vo štvrtok,zajtra tam musím volať

frisbee
autor
10. lis 2009

je tam zima a prievan,nemám z toho dobrý pocit

vanja
10. lis 2009

no tak toto prostredie ti určite neprospeje a do štvrtka sa asi do poriadku nedáš

frisbee
autor
10. lis 2009

už je to 12 dní,uvidím,keby som to nezvládala,tak si to nejako prehodím

vanja
10. lis 2009

no tak dosť dlho si už chorá
ja som už v poridku, atb zabrali hneď
fris a kde sme sa stretli u kamila v akej téme, nejako som mimo, viem že som sem začínala prispievať pri claudiovi, ale teraz som sa tam pozerala, ty si tam nebola. 😒

frisbee
autor
10. lis 2009

aha...my sme sa stretli v tej téme o starobe,ako tam prispievala tá zanett,potom ten kamil...rozvod a požičiavanie kojeného dieťaťa,alebo ako sa to volalo

vanja
10. lis 2009

no tú ženet si pamätám ale toho kamila nie, idem si to pozrieť

vanja
10. lis 2009

už som to našla a aj bambi tam bola s nami 🙂 🙂

frisbee
autor
10. lis 2009

ja mám pamäť ako slon 😀

vanja
10. lis 2009

už som v obraze, prečítala som si to, nejak mi to vypadlo z hlavy, ale po prvých príspevkoch som si pspomenula.
Fris dobrú noc ti prajem, skoré uzdravenie a ja idem tiež pá, spať, ale predtým skúsim ešte tú uhorku, keď mes ju už toľko spomínali.
Tak dobrú noc.

A dobré ránko pracujúemu národu, našej tehuľke a ostatným trpaslíčkam. 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
10. lis 2009

no vedúca,najprv si ho musiš vyhrabať spod toho noťasa a vankúšov 😀 ...dobrú a ďakujem 🙂

martinano
10. lis 2009

ahojte
zijem,aj ked to tak asi nevyzeralo
mam za sebou tazke obdobie,ale toto je vesela tema,takze hodime len vesely koniec vsetko je ok, tak ako ma byt tak je dobre 🙂
fris ty si chora,dufam,ze budes skoro fit

teodorka
11. lis 2009

dobre ranko humoristky 🙂 🙂 vcera ste to u nas roztocili dakujeme 🙂 🙂

veronkaj
11. lis 2009

dobré ráno babulky,

aj som si práve dočítala, tolko strán popísať??? 😵 super
u nás stále prší od včera, a ja som už večer bola unavená potom som ešte niečo riešila a vyzerá to tak že som došla o 600 eur, ktoré už neuvidím a niekto bude mať vďaka tomu krásne vianoce aj ked si to nezaslúži.
tak som potrebolava spať ale celé ma to štvalo a tak som nemohla zaspať asi do druhej a o 3,5 hodiny som vstávala, takže dnes večer hádam zaspím.

vanja super že už ste ok, a maličká ako zvykla si už nekojiť alebo ešte občas pýta
fris no tak nech už aj tebe lepšie.
jalao - ja mám tiež žehlenie velké návlečky a to tak nerada takže sú posledné
teodorak a ty si si dnes privstatla
darinka - a ty kde sa túlaš asi máš toho tiež dosť
bambi - 😉
a iné čítam....

jalao
11. lis 2009

breee ranko! Ja tu dnes budem kvoli vam cely den len zivat!!! 🙄 🙄 🙄 🙄
Veron....ja tolko za mesiac nezarobim.... ☹ ☹ , ja by som mala riadne nervy....ale vselico sa stane a kadeco musime zvladnut.. 😎 😎

teodorka
11. lis 2009

no mna rano zobudila vybuchnuta ziarovka ...isla som zapalit nocnu lampu ked mi zazvonil budik a iba to rachlo ...tak som isla kuk poistky a tie boli v poriadku ...tak volam mm lebo ten ako naschval nie je doma dva dni ze co tak som riesila poistky na spolocnej chodbe v bytovke ...a to som ja technicky antitalent 😝 no a takto som sa uplne zobudila a uz sa mi do postele ist nechce takze idem do roboty 😎
ale mame krasne pocasie co? 😀

jalao
11. lis 2009

Teo, ahoj, tu prsi, prsi, len sa leje!! ☹ ☹ ☹ no takyto technicky budicek, to sa tak casto nestava... 😀 😀 Esteze nezostala vsade tma...aj to sa mi uz stalo...a decka chytili paniku, ani baterku ☹ ☹ som nevedela v rychlosti najst, aby som sla na vonkajsiu chodbu nahodit tu poistku!!
Tak vravis, ze baby v desperkach sa nenastvali za ten vcerajsok 😀 😀 😀

darina60
11. lis 2009

Dobré ránko, fakt ste toho popísali nočná smena, mi pracujúce Vás asi netromfneme.
Julka, máš pravdu, išla som spať ale až po Rodinných putách. Včera sme gratulovali tatinovi, má meniny, tak sme chvílu posedeli s deťmi, ale má dáke starosti, ale to je zas o inom 😒 😒
Ináč pohoda, až nato že v noci nemôžem spať, lebo ma bolí ta jazva, ako sa v noci prevalujem. Hádam, ked mi to odlepia a dajú dole štichy bude lepšie.
Neviem ako sa tu budem dnes vyskytovať, lebo šéfka stále vrčí 😠 😠
A dobre ste ma doplietli, teo tu ráno straší, čo nie som zvyknutá 🙂 🙂
Bambi nové foto v pase, najprv som pozerala, že kto nový sa pridal ku nám 🙂 🙂
No a JUlka už preberá aj nočné smeny včelička pracovitá 🙂 🙂
No a dievčence čo ste preberali v noci, normálne sa červenám 😲

veronkaj
11. lis 2009

jalao veď to ma najviac štve, ja tiež tolko nezarobím za mesiac, je to v podstate môj plat za necelé dva mesiace a najviac ma štve že nakoniec podvodom to dostane niekto od koho to už nedostanem nikdy späť a pri tom má tolko peňazí že až.
ale prišla som už v živote aj o oveľa viac

teodorka ani u Vás nezaprší a nezaprší??? včera sme mali doma večer veselo nieže by mladý dostal rozum ten trucuje naďalej dokonca už ani nechce jesť čo som navarila z trucu bud si niečo urobí sám alebo je iné čo sa kúpi, a nadalej nás ignoruje a stále je zavretý v izbe a večer išiel niekde a kedže on už roky nehovorí kam ide ani nič, tak nič ale
s naším hafanom sme sa trochu bláznili a to bola šou narehotali sme sa aspon chvílu ale zlomená som ako luk