S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
2. pro 2009

😀 😀 😀 😀 pokial sa este nehybe 😀 😀 😀 No sak hadam vies, co som myslela! 😝 😝 Ja pojdem asi zajtra kupovat sladkosticky deckam... 😉 😉

veronkaj
2. pro 2009

áno viem ale vyznelo to zaujímavo,

sladkosti už mám pokúpené už aj čo to s darčekov na vianoce, tento rok si moja dcéra už vyberala darčeky čo chce aby nedostala hlúposti, a tak ona je už vybavená, polovička zhruba tiež ešte nejakú voňavku, má rád tak nie bežnú značku tak musím pozháňať a eešte máme aj na silvestra výročie a to vôbec neviem čo vybrať a mladému kúpim nejakú kozmetiku.
no a čo babke tak to netuším ona má všetko a nech kúpime čokolvek aj tak nebude dobre.

darina60
2. pro 2009

Dobré ránko kočky, dnes by sme mohli aj poraziť nočnú partiu 😉 😉 Ja som tu síce len do druhej ale zato od šiestej ráno 😀
Veronka a čo mladá chce aké darčeky, lebo ja nemám nápad čo našej mladej. Lebo ona má teraz v utorok narodky, potom Vianoce a v januári meniny. Tak musím viac kúpiť. Oblečko sa jej nedá, lebo ona si už bársčo neoblečie, musí si sama vybrať. A aj mi spájame oslavy, ešte okrem mladej narodenín ma tento mesiac malý meniny, však simi aj tvoj 😉
Veronka a tuším sa polosyn rozhýbal trochu, ale jeho nároky 😒 😒
Mikuláša sme dostali pre deti v práci tak, len dačo dokúpim a som vybavená, aj tak budeme mimo tak to tam nebudem trepať. Zajtra na obed odchádzame ale ešte som doobeda v práci.

jalao
2. pro 2009

ahoj Simi, ano, ved aj ja som priznala, ze som to dodrzala sa nefarbit 3 mesiace a to bolo uz na mna veeeela 😉 😉 😉 A Simoka, prepac vcera som si nevsimla, co sa pytas. Chodim externe na VS... 😉 😉 😉 Nie je to casovo az tak narocne, akurat tie nervy, ktore obcas prezivam...ale to zalezi od povahy kazdej z nas..Poznam aj vacsie stresacky, aj flegmaticky 😉 😉 😉
Ides s tym Davidkom ku tej doki?
Veronka, na Silvestra ste sa s TP zoznamili? alebo ake vyrocie to mate?
Dochodcom sa kupuje najhorsie - poznam 😒 , kupujem piatim....vsetko maju a nic nepotrebuju... 😉 😉

jalao
2. pro 2009

Dari ahoj, len som ti chcela, ze ja idem mojej 11rocnej kupit take tie tenisky, co maju dole to kolecko...heelysky, ci ako sa to presne vola...s tym ma uziera uz od leta...Tak to chcem ist tento tyzden pozriet...mlademu som kupila krasne rifle, ano, je to trochu loteria, ale dufam, ze mu sadnu 😅 😅 . On ma vysku ako ja, tak malo by to byt ok...Tanicke zatial len take tricko, este daco pozriem, co ju potesi a kazdemu aj nejake tie kupelnove kozmeticke vecicky, co sa zidu aj potesia...
Dari, je tam hore sneh, kam idete? beriete aj lyze atd? 😕 😕 😕

veronkaj
2. pro 2009

darinka ahoj
no dnes píšeme my, no tak tomu sa hovorí súbeh náhod,
moja dcéra tento rok chcela mäkkučký župan, tak si vybrala akej farby chce - nič už nechce ružové to frfle ale paradoxne župan ružový áno, potom kozmetiku, dve také darčekové súpravy, v jednej je voňavka a ešte nejaké dve veci a druhá šampon a telové mlieko so štetôčkami na malovanie a samozrejme voňavku Hanny Monthany. takže to som jej aj kúpila povedala že nič iné nechce, lebo aj tak počas roka jej kupujem takže asi tak, oblečenie ja tiež už bez nej nekupujem aby nefrflala takže som bola rada že si vybrala , horšie to je s polovičkou ten nevie mi povedať nič čo by chcel. takže to môžeš poradiť ty mne čo sa kupuje polovičkám.
a nároky jeho syna, celý život bol zvyknutý len na značkové oblečenie a veci, proste čo chcel to mu dali a ked nie on tak jeho mama poza otcov chrbát. POkial mi jeho nároky nezasahujú do spol. delenia účtov a pod. nemám právo voči tomu čokolvek povedať. keby mne len tak dal niekto auto tak určite budem rada a nie špekulovať hned nad leasingom, a čo bude ďalej ukáže čas. a dúfam že teraz už idete na ten víkend lebo už ťa tolko krát posielam

inak MP má pre mňa nejaké prekvapko a hovorí mi to už odkedy sme zobrali spoločný úver pretože som hovorila že ma aspoň na večeru mohol zobrať pri tej príležitosti a on že to bude riešiť prekvapkom ale až príde tá správna chvíla a tak postupne som vyzistila, že to bude až v decembri, teraz máme mikuláša, narodeniny, vianoce, výročie dva roky čo sme spolu. a stále nechce povedať čo to bude len jediné čo mi povedal že to bude prekvapenie v dome aj vonku. 😒
nič viac a tak stále skúšam a rozmýšlam čo to bude, zariadenie ani nič do domácnosti to nebude, to by bezo mňa nekupoval, to už viem teraz že na vianoce dostanem kuch. robot, lebo väčne frflem ked musím niečo strúhať a pod.

jalao mi sme sa zoznámili ku koncu novembra a to sme sa občas stretávali a volali si a na silvestra sme boli spolu večer v meste a keďže ja som bola roky sama s dcérou na silvestra sama, ona spinkala ja čumela do telky a jeho syn bol vtedy už týždeň u frajerky bol by doma sám tak som ho pozvala na silvestra k nám, dali sme si chlebíčky, nejaké maškrty pripili detským šampanským rozprávali sa a pozerali telku a padla prvá, druhá a ešte zopár nesmelých pusiniek a od tej doby to berieme tak že sa náš vzťah posunul a začali sme spolu chodiť. a tak je pre nás vlastne silvester výročím. ( aby ste si to nevysvetlovali po svojjom boli to len pusinky)

jalao
2. pro 2009

boooze, Veron...pusinky a detske sampanske? 😀 😀 😀 😀 To teda bol mejdan! Co ste boli neplnoleti? 😀 😀 😀
nie, nie, okej, verime vam, verime... 😉 VEd pekne, ked hovoris, ze si bola sama roky s malou...prajeme ti to...! 😉 😉
To je super, ze chysta takto prekvapko...uplne ma to dojalo...ver mi...aj doma aj vonku moze byt aj vianocne osvetlenie 😀 😀 😀 ,ale to asi nebude ono...Tak potom ma napada daco ine, ale nechcem povedat. Sama si to uz naznacovala...tak uz VYDRZ! 😝 😝 😝 Ja som taketo daco nikdy nezazila... ☹ ☹

veronkaj
2. pro 2009

😀 😀 jalao to nie len vieš ja som bola roky sama s dcérou a tak som si vždy nachystala niečo na zahryznutie a detské šampanské sme mali doma lebo sme boli pred tým na oslave kam sme niesli a kúpila som dve že sa ved niekedy zídu a tak som použila čo som mala doma - teda na pitie.
no super vianočné osvetlenie 😀 😀 😀 tak to je trefné som sa narehotala, ale to asi ono nebude. ja ho vorím že to bude možno že v obyvačke mi povie že mám odísť a vonku budú zbalené kufre.

no a čo ťa to napadá sem s nápadmi, prinajlepšom budeme typovať a kto tipne správne niečo odo mňa vyhrá.

a to mi akože makáme doobednú??

jalao
2. pro 2009

nie, ja to nepoviem... 😔 😔 😔 nebud zvedava, budes skoro stara. 😀 😀 😀
A ta vianocna svetelena vyzdoba ma napadla uplne spontanne, kedze to ma byt vnutri aj vonku 😀 😀 😀

darina60
2. pro 2009

Veri, naozaj len pusinky, ale to len na Silvestra či aj na Nový rok 😀 😀
No na ten víkend zajtra, Juli sneh tam nie je, ale malý povedal, že nevadí hlavne že tam mi budeme 😉 😉 😉
Baby ja mám pre mladú playboy návlečky, to chcela a objednala som taký sedací vak do jej izby. No aj mi fičíme na hane monatane a High school Musical. Jej by sa zišli zateplené čižmy no ale tie si musí vyskúšať, lebo sa jej žiadne nepáčili zatial.
Pre muža toho mám najviac nakúpeného, len neviem či si to zaslúži, ešte mu chcem knižku dokúpiť.

darina60
2. pro 2009

Juli a mna zas napadlo spontánne že to može byť vonku aj dnu, úplne dačo iné, ale doobeda sa to tu nesluší preberať. Ozaj a mi nelyžujeme, tak ani lyže nemáme. A ešte si na toho tvojho nas... 😉 Mne ked lezie na nervy mám našťastie doma kde zaliezť, ako aj včera , lenže smola za chvílu ma nájde a už je pri mne, a ja fakt by som bola dakedy rada sama..... 🙂 🙂

veronkaj
2. pro 2009

jalao no pekne, pekne, tak kamoška koníkova, hovoríme si tu čo to a ty mi tiež nechceš povedať a ja že urobíme typovací prehľad.
ale aj tie moje kufre je tiež aj v dome aj vonku.

darinka pekne podpichuješ no vtedy boli len pusinky, po nejakom čase postupne viac ale to poznáme všetky 😀
a pekne vám to malý povedal, tak si to krásne užite , čižmy som mojej kúpila už na tento rok nové aké si vybrala a vyskúšala to už bez nej neeeee. a Hana Monthana číha doma na mňa všade a už ked počujem v telke tak mám dosť ale veď nech si pozre.

a poraď čo sa kupuje polovičkám no takkkk a naštvaná ani tak nie skôr z niektorých vecí príliš sklamaná ale snažím sa s tým vyrovnať a začínam to brať tak, že užívam si to čo mám teraz a hľadám aj v nepríjemnom aspoň čo to pekné a to mňa zase drahý nehľadá hlavne keby sme sa pohádali. hrdina .

tak typujeme čo bude prekvapko pre mňa som zvedavá na vaše nápady.
- jalao - vianočné osvetlenie - ale verím že dáš tam to čo si naozaj typovala
- darinka - niečo neslušné - ale vonku by mi bola zima - to nieee
- ja vychadzov

darina60
2. pro 2009

Veri, a nemáš dáky ciťák čo by si dostala? Lebo ja som nikdy nemala, vždy vianoce boli prekvapko, ale on z mojich rečí vždy vycítil, čo by sa mi páčilo. Ale tento rok som mu povedala priamo, že nechcem nič čo sa dá kúpiť za peniaze 😒 😒 A on že ale dostaneš dačo. Ja mám ciťák , že nový mobil, tak uvidíme či som uhádla 😉 😉
A hlavu si lámem, čo môže byť za darček von aj dnu, pomôže ďalšie 😉 Ozaj a oblečenie??

veronkaj
2. pro 2009

oblečenie to nebude, vie že nemám rada keď mne by kupoval niečo a nevie či sa mi to bude páčiť a hlavne či mi to bude dobré nakolko mám nejaké to kilo naviac a ja jemu kupujem len také bežne užívateľne veci na oblečenie bez neho lebo tiež má určité nároky a vkus.

a jalao no kde si s tou svojou teoriou.

jalao
2. pro 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 dari v IP.

jalao
2. pro 2009

tak, alibi som si zabezpecila. 😉 😉 😉 😉
Dnu aj von moze byt metla, prezuvky, rohozka, krhla, teplomer (ale nie taky, ako Dari naznacila 😀 ) alebo aj stol a stolicky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
2. pro 2009

Prosim ta, Dari a co si kupila TM????? ked vravis, ze kopec veci uz....ja mu planujem nejake flipy a ponozky, ale nieco take poriadnejsie neviem...ma vsetko a skrine su tiez plne...fakt vobec neviem. ☹

veronkaj
2. pro 2009

jalao no ty dnes sršíš humorom, a nechci mi tu napísať že to bolo to čo ťa napadlo ale nechceš povedať, ale tak v podstate máš pravdu

a darinka aj ja by som potrebovala poradiť v darčekoch tak babulka rad a prezraď čo máš nakúpené 🙂

jalao
2. pro 2009

no, pekne...Darinka nechce priznat, co nakupila...radsej usla kdesi na obedik... 😉 😉 😉
Veronka, ale preco sa na mna hnevas? ja som uz dala najviac tipov!! 😉 😉 😉 Pocuvaj, este ma teraz napadlo, ze dnu aj von sa davaju aj stuple do usi.. 😀 😀 😀 😀 😀 och joj, jaka som ftipna.... 🙄 , pritom by som doma najradsej pohare rozbijala... 🙄 🙄 🙄 Asponze tu sa vyskotacim.

veronkaj
2. pro 2009

jalao moje ja sa nehnevám, ja som len čakala že čo.... povieš a ty že prezuvky, rohožka... no rehotala som sa a kolega že čo?? lebo to už bol dnes asi tretí výbuch rehotu pri koníkovi a ja že nič prezuvky. a on že čo je také smiešne na prezuvkách a ja že sú dnu aj von. a tak nechápal

no hovorím že dnes sme vtipné ale aj samé všetky nás tu nechali napospas a každý je niekde inde asi prídu na nočnú.

a čo sa deje že poháre rozbíjala, toľlko šťastia z črepov potrebuješ?

jalao
2. pro 2009

no vidis, ake smiesne mozu byt prezuvky.. 😀 😀 😀 😀
Ja som rano citala aj temu o najotrasnejsich darcekoch a to som sa teda napucila, ak budes mat cas, mrkni si to, nastis sa. 😀 😀 😀
jooj, keby tie rozbite pohare pomohli, tak ich aj po nom nahadzem, ale to je marne, akurat skodu by som si narobila a potom by som to musela zametat a zbierat... 😠 😠 😠

veronkaj
2. pro 2009

jalao a čo u vás sa kazí predvianočná atmosféra a mangel neposlúcha,?
no ja som rozbila pohár v nedeľu ale nechcene

darina60
2. pro 2009

Juli, veru . Ja som minule valkala cesto a muž , že aký nebezpečný nástroj máš v ruke. Ja že hej aj som rozmýšlala, že by som ho použila a bol by svätý pokoj 😀 😀
Ano bola som na obede, Julka uhádla, takisto aj trezor, uvidime či si mala pravdu, asi hej 😉
No ja som mužovi kúpila košelu, čiapku, knižka príde, on zbiera modely aut, tak to, pulover, objednala som stenový kalendár s fotkami detí. A hádam stačí, však ani to si nezaslúži 😉 😉
A flipy sú čo slipy, či som taká blbá a neviem čo to je, Juli 😉 😉 😉

veronkaj
2. pro 2009

no darinka dúfame že obed chutil, ja som robila včera jablkovo tvarohovú žemlovku a keĎže mi to MP neje lebo to je sladké tak som si zobrala časť dnes na obed.

a práve preto že jalao tak dobre typuje som chcela vedieť jej pokus taký naozajstný .

darinka no ty si nakúpila ja chcem MP zohnať ešte tú voňavku a na výročie čo mu dám netuším ani náhodou.

dnes sme tu fakt iba tri tuším a aj to jalao už zmizla asi išla aj ona jesť tak dobrú chuť. 😉

jalao
2. pro 2009

jasne...my to tak doma volame odkedy to zacal syn nosit od skolky 😀 😀 😀 😀 A potom dcerka, ze vyjdem z vane a dam si zufan. A este kedysi maly, ked bol uplne maly, tak, ze zohlej mi to v miklofonke.. 😀 😀 😀 Tak odvtedy mame mikrofonku.
No darcekov si mu Dari teda pod stromcek nakopila ojojoj... Vysvetli si to on tak, ze ty uz si zase V POHODE. 🙄 🙄 Fakt s valcekom niekedy na tych chlapov...
Dari, este cosi...uvedomujes si, ze pojdete v piatok cez PB?? kde ti mam prist kyvat?? 😀

simona55
2. pro 2009

ahojte, jalao, mne sa paci ked deticky tak podetsky rozpravaju 😀 😀 😀 😀 😀 aj moj maly aj ten take slova vyslovoval ze maly sme co lustit, 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. pro 2009

no zase som tu,a nikde nikoho 😕 celý deň som sa snažila upratať,prala som,umývala okná a furt to nie je poznať,prišla mi nová záclona oku do izby,tak som ju tam hneď vycapila,aby si mala dedina o čom poklebetiť,ešte budem žehliť a ostatné zajtra 😝 ...starý pes nám kašle a má sopeľ,prvý raz za toľko rokov je chorý,v noci sa dusil,no super.Tondovi som vyliečila zapálenú riť a teraz tento starý trpí,no dokakám sa z toho.

vanja
2. pro 2009

no ženy čo máme po večeroch hospodársku krízu? či čo? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
2. pro 2009

trpaslíčky jeden pre vás:

Trpaslík chce nastoupit do autobusu,
když vtom jej předběhne blondýnka.
"Kam se cpeš ty drzá bruneto?"
"Ale já jsem blondýna!" ...
"Ale já to odsud vidím jinak!"
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
2. pro 2009

a ešte pre vodičky:

Z auta vystoupí nasraný chlap a křičí
na ženskou za volantem druhého auta:
"Ty krávo, dělala jsi někdy řidičák?!
A blondýna odpoví: "Určitě víckrát než ty,
debile..!"

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀