S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
8. pro 2009

Veronkaj jasne my 580Eur 😉

veronkaj
8. pro 2009

no vidíš a to si na materskej a čakáte miminko.
ja som tiež dlho hovorila a túžila aby sme mali spoločné dieťa a argument veľký úver a pod. som zmietla s tým, že ja potom predám svoj byt a vyplatíme väčšinu úveru a materská ide riadne hore takže by to také nebolo a nakoniec zaklincoval, že on už je na to starý a vo svojom veku má teraz čerstvo 43 už nechce. a hotovo

jalao
8. pro 2009

duchovne hodnoty som myslela to, ze miesto drahych darcekov sa uspokojime len s drobnostami a budeme si vazit trebars zdravie, to, ze sme spolu a mame milujucu rodinu okolo seba a tak.. 😉 😉 😉
Ale aj to je "z duse", co si Veron napisala... 😀 😀 😀

veronkaj
8. pro 2009

jalao paradoxne ja sa teším že po 12 rokoch budem mať vianoce v kruhu tých čo mám rada a predpokladám čo majú radi mňa a MP sa tvári ako to pretrpí lebo od kedy sa rozviedol vianoce neznáša a každý deň opakuje nech už je po nich. už som sa ho minule opýtala ved ked nechceš tak povedz a ja teda na vianoce niekam odídem aby si netrpel. vraj mu mám dať čas zvyknúť si ale potom načo si hľadal priateľku nemal chcieť nikoho kým sa zo všetkým nevysporiada ale to predsa nebude nikdy a vždy človeka minulosť zabolí.

vladkaz1
8. pro 2009

Veronkaj ved mna sa ale zvysenie tej materskej nijako nedotkne ja memam narok ,tazke musime vyzit s toho co mame 🙂 nebojim sa za 3 roky po materskej pojdem niekam robit a bude hned lepsie aj citit peniazky ,, 😀
ja sa ti cudujem ,ze svoj sen mat este dieta si nechas len tak zobrat 😉

vladkaz1
8. pro 2009

jalo ved take su najkrasie 😉

veronkaj
8. pro 2009

vladkaz nemám na výber, nechce a hotovo, vraj keby sa stalo tak sa nevykašle na mňa že taká sviňa nieje ale proste nebolo by to dobre, boli by sme v podstate trpený, a nech som dala akýkolvek argument, vraj je starý a hambil by sa za neho naše dieťa a všetci by naň pokrikovali že je to jeho vnúča a tak, proste nepochopí moj postoj, ja som už prišla a mám hore anjelikov ale nepochopil že by to prospelo aj nášmu vzťahu a vôbe mali by sme obaja zmysel života a chuť ráno vstať určite viac ako úver.

jalao
8. pro 2009

ja myslim, ze na tie vianoce trosku zmakne a uvidi, ze sa to da prezit aj v peknej a prijemnej atmosfere...ja byvam vzdy taka dojata (a unavena ) a stastna...dufam, ze to tak bude aj tento rok 🙂 🙂 🙂

veronkaj
8. pro 2009

no uvidíme čo bude.

veronkaj
8. pro 2009

babulky ja idem ale poobede budem robiť na pc tak pozriem, medzitým dnes budem robiť francuzáky tak potom, mrknem

francuzáky - zemiaky aby si to podaktoré nevysvetlili inak 😀
pa a pekný deň zatial

jalao
8. pro 2009

mna napadli len zemaky a co ine ma malo napadnut???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

darina60
8. pro 2009

Jalao, aj mna len a len zemiaky 😀 😀 😀
Už si sa vrátila z obeda?
Ja tento týždeň tiež varím, muž má dovolenku a sú doma s malým, ale ked sa mi nechce, tak aj z jedálne donesiem. Dnes chcem piect, lebo počasie neviem ako u Vás ale u nás od rána prší, a to som chcela ísť pred domom robiť vianočnú výzdobu.
A kde sú dvojičky fris a bambi? Bambi asi zaľahla s malou a teta fris??

jalao
8. pro 2009

Darinka, aj u nas zodpovedne od rana prsi a prsi... ☹ ☹ ja keby som si hlavu polozila na stol, tak asi za 2 minuty spim... Ano, bambi spi, mala rusne rano s drobcom a teta fris asi uz kufre na povale hlada a ometa ich metlickou 😉 😉 Dnes som neobedovala, musim sa trosku obmedzovat a na vianoce to zase 2x dobehnem...mam tu len banan, mandinku, jablcko...a dopoludnia jeden sojovy rozok...Ale dojdem domov a hlava do chladnicky... 😀 😀

frisbee
autor
8. pro 2009

vy nemravy...francouzáky,jo? 😀 😀 😀 😀 😀

ja si chystám,periem,žehlím 😝 😝 😝 😝 😝

jalao
8. pro 2009

dievcata, ahojte, koncim, bezim do skolky... 😉 😉

veronkaj
8. pro 2009

ahojte
no ešte že som napísala že zemiaky však teta fris 😀 a my že nemravy 😀
ty normálne makáš, ja akurát dováram a robím tie zmluvy

darinka ja varím doma každý deň, dcéra mi zo zdravotných dôvodov nemôže chodiť do školy na obedy mladý je hladný stále a mp už pracuje doma takže si to nemôžem dovoliť, to by nás trochu draho vyšlo ale občas si objednáme aj my pizzu alebo urobíme niečo len tak väčšinou v piatok.

bambi09
8. pro 2009

tak my sme tak trochu vyhajaní,vstali sme okolo piatej 😅 😅 😅 ale není to vono,spať cez deň 😝 😝
a aj naša malá ľúbi memačky(zemiačky 😀 ),aj ja-je to môj druhý chlieb 😅
ideme sa napapať a makať teraz doma-šichtu na koňovi mám odrobenú,tak teraz musím doma niečo 😀 😀 😀
možno občas urobím kukuk na vás 😀 😅 😉
tak baľte,robte,odpočívajte-každý,čo musí 😉
hahojte

bambi09
8. pro 2009

fris a ty nejaké lacné vložky kupuješ 😀 😀 😀 tu teda obyčajné Always clasik sensitive stojí balík tých maxi 29 Sk a to mi veru jeden nikdy nestačí,takže fakt nad tým kalichom uvažujem 😉

vladkaz1
8. pro 2009

cafte ,som doma bola som sa flakat a kupila som si supis cizmy 😀 tesim sa kabelku som si nevybrala a zdalo sa mi fakt moc dat za kabelku 50E 😝

frisbee
autor
8. pro 2009

bambuľa,však to šlo o to,vychváliť investíciu do kalicha 😀 😀 😀
vladi,hoď foto čižmy 😀

vladkaz1
8. pro 2009

moja odfotim hodim oki 😀

vladkaz1
8. pro 2009

mas mat aj fotky Lucky som dala co som dnes pofotila ,mi pomahala upratovat 🙂

frisbee
autor
8. pro 2009

jéééééééééééééééééé,vidím malú vlaďku 😀 😀 😀 😀 ,by som to mačkala,ručičky,nožičky,líčka 😀 😀 😀
pekné čižmy,semišové?To je tohtoročný hit v Taliansku,ale ja som taká drevená,že by som ich pri prvom obutí zničila,dobre si kúpila,vyzerajú super...akú majú podošvu,nebude sa ti to šmýkať,aby si necapla aj červíčkom 😉

vladkaz1
8. pro 2009

niesu semisove ale kozenne ,no brusena koza .. dam si ich naimpegrovat a nepremoknu inak su fantasticke makucke a podosvu maju vrubkovanu ale ja si kazde cizmy davam este podrazit obuvnikovi podrazku .. lebo teraz aj ked predavaju drahe cozmy podrazka nestoji za nic a oziabe ..tak si to pojdem dat spravit ..
Ano a mala je bohovska .. ja som tam jak vyprdnuta .. dnes som isla nenamalovana zhastrovana kupovat cizmy no isla som len na postu a chytila ma labrovacia .. po meste 😀 😀
Inak mala je cely Boris 😉 nie ja mozno zuby ma pekne po mne .. take rovne biele ,ja uz mam zazltnute .. a ake pekne som mavala biele jak perlicky .. hmm teraz 16 teho idem zubarovi som zvedava co mi povie ma zabije po 7 mich rokoch bojim bojim mam az averziu ,ale musim do tehu knizky potvrdenie mat

frisbee
autor
8. pro 2009

aha,na tej fotke to vyzerá ako semiš,pekné sú a vyzerajú pohodlne. 🙂 malá je úžasná 🙂 🙂 🙂 chudiatko moje,hlavne,aby ti tam zle neprišlo 😕

vladkaz1
8. pro 2009

No dufam ze ho neogrcam 😝
na foto mozno ano ,lebo to fotim s telefonom ,nemame fotak od kedy mala treskla o zem 😝 😀

frisbee
autor
8. pro 2009

ja tiež nemám digi foťák,všetko cvakám mobilom,inak fotím na film,ale už ma ten notebook donútil,že si ho budem musieť kúpiť.

vladkaz1
8. pro 2009

no my sme mali ten panasonic lumix simple ,no a mala nam ho pokazila asi po 4 roch mesiacoch pouzivania .. akze sme zavzili ze zas 8 sem tisic za fotak nedame .. tak necvakam inak moc mobilom lebo to je na hovno 😀
ale inak teraz su dobre digi fotaky aj za 3 tisic 🙂 raz si kupim ak budu prebitocne eura 🙂

frisbee
autor
8. pro 2009

no ja počítam až nabudúci rok,teraz mám ešte platiť komodu,čo som objednala v septembri a kreténi mi ju ešte neposlali,tiež ma to štve,som ju na Vianoce chcela mať doma,sľubovali a prd. 😝

vladkaz1
8. pro 2009

Jaj moja jasne budete novy????? super .. my este nemame dozariadovane detsku mame staru .. okrem koberca ten som kupila nedavno treba ju zariadit ale stale na to neni ani na chodbu stale nieco nieco sa serie a teraz mam prvorade kocik to je uz investicia v tejto dobe a postel manzelsku a tu hnedu co je na fotkach dam babke starej mojej babke .. inak je dobra len ten vzor sa mi nepaci chcem drevennu