S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

simona55
18. pro 2009

ok budem cakat 🙂 🙂 🙂

bambi09
18. pro 2009

ahojte ženule 🙂
ja len na skok,vyrážame pomáhať Ježiškovi s darčekmi 😀 😀 😀
ja kuk a tu populačnáááááá explóóóózia,náááádhera,veronka,ty už nič nerieš,splnil sa ti obrovský sen a ja viem,že to bude chlapček 😵 😵 😵 tabletky v žiadnom prípade už neber,kým lekár nepotvrdí tehu alebo nevylúči 🙂 😉
fris,myslím na teba,držkaj sa a opatruj,posielam objatia ☹ ☹ ☹
darinka,všetko som dostala-ďakujem a odpoviem,len si nájdem večer chvíľku 🙂 😉
simonka,malej držíme palčeky,nech sa to zlepší a tie lieky zaberú 😔 😔 a mladá nech veľa negrcká 😅 😅
starosti boli aj budú,kým budú ľudia 😉
Vladenka,ty sa držkaj a v tej zime pozor na seba aj na Macka Pú 🙂 🙂
julka tu dnes ani nebola-aha,má dovolenku-maká doma 😀 😀 julka,nezavar zadok,keď budeš lietať jak s vrtuľkou v riťke 😀 😀
dúfam,že nikinkovci dobre doleteli do UK v tom mraze 😝 😝
tinika,čo máte nové??neukážeš nám malého Paťka??dúfam,že ste ok 🙂 😉

veronkaj
18. pro 2009

tak babulky asi to bol planý poplach, robila som si dnes večer ďalší ale inej značky a je prada že som bola na wc každú chvílu ale teraz bol negat. tak neviem, takže zopakujem asi v nedelu ráno.

ale slubila som že dám vedieť tak tak,
ale som sa vytešovala dnes ako blcha a teraz nič. no uvidím. snád má tá pani aspoň čo veštila pravdu.

držte palce a dám potom vedieť, ň
pekný víkend. pa

vladkaz1
19. pro 2009

Veronkaj nestresuj ,ved uvidis kupuj si tie mamatesty co si hovorila a rob si ho z odstupom 2 di mozno bude ciarka silniet a mozno nemaju tie druhe testy taku citlivost ve to by si bola podla posledjej MS este len v cca 2 hom tyzdni??

bambi09
19. pro 2009

ahojte 😕
ženy,to čo to tu je???čisté,poctivé flákando 😖 štrajkujeme??? 😕 😕
veronka,nechaj tomu chvíľu čas a uvidíš,ale tabletky neber 😉
simonka,čo je nové s malou???a mladou??a Davidko už je lepšie??podaj hlásenie
aj fris,ako sa držíte,moje?? ☹ ☹
a ostatné tiež môžete občas nakuknúť a popísať 😉
my sme včera prišli domov až večer,mali sme v pláne trasu Hornbach,Avion,Ikea-stihli sme len dve prvé zastávky aj to v pokluse,takže v pondelok pôjdeme ešte do Tržnice dokúpiť,čo treba a ešte do Ikea,potom už len s mladým na dve-tri hodky do mesta,aby sme ešte ockovi nejaké prekvapko kúpili bez neho 🙂 😉
inak už len podopekať,naplniť,upratať a v stredu ešte štrúdle makovú,orechovú,kakaovú a biely koláč a bobaľky a hotovo 🙂 mali sme šťastie na akciu v Hypernove,tak Ježiško donesie aj pekáreň-kúpili sme Severin za 50 eur,na odskúšanie,či nás to bude baviť,ak hej,neskôr kúpime aj lepšiu 😉
tak peknú sobotu všetkým a nakuknite 🙂

simona55
19. pro 2009

ahojte, davam hlasenie, 🙂 davidko sa ma stale lepsie chvala bohu 🙂 este trolinku kasle,al e len obcas, no z mladou sa neda vydrzat, 😀 uz si zase zopakovala3 mamatest,a ciarka je tam stale tmavsia zretelna ale ona si neveri, lebo ze jej neni nic, 😀 len sa jej obcas kruti hlava, 🙂 uz ledva caka kedy jej to potvrdy doktorka.no a zmalou je stale to iste, lekari jej dali 5dni ze ako sa jej to obrati, no uz zajtra bude5den uvidime.ale je mi svagrina cudna v telefone, 😒 je taka odvazna uz nema ten smutny hlas , je taka akoby uz ako bude tak bude.fríís kde si ? ozvisa nesmut, pod medzi nas.ja a este tolko ,predstavte si dneska mlady nepustil dceru ani zametat ,aj spolu varili, 😀 😀 vravim mu co bude do 9mesiaca ? pojdes zanu aj kakat?

bambi09
19. pro 2009

simonka,super,že malý je už lepšie 😵 😵 a teda mladá ešte furt neverí??? 😅 😅 😅 veď len dočkaj,keď bude objímať WC misu-uverí 😀 😀 😀
a na malinkú myslíme,nech sa to Vianoc zlepší,tak im to prajem ☹ ☹ ☹
baby,u nás sype,zajtra ideme na sánky 😵 😵 😵 😵 teda dúfam,že to aspoň do zajtra vydrží-na Vianoce hlásia dážď 😠 😠 😖 a potom zas ochladenie a sneh,na porazenie 😒 😒 😒

vladkaz1
20. pro 2009

Simonka super ze je malemu lepsie ,cakam aj kym sa polepsi neterke ...
Mlada sa tesi aj mlady to je podstatne a nech ho nadsenie neprejde ,ked ju chce na rukach nosit nehc nosi moja 😀 laska je laska ..
Vcera ste to tu teda riadne poflakali ostatne musim vam povedt 😒

simona55
20. pro 2009

pekne zasnezene ranko, u nas je krasne uz myslim na ten sneh, 🙂 to to by mohl vydrzat do vianoc ze? a co je frisulke ze nepise ? mam onu strach ☹ bambi ona nema este take ze vracanie ln sa jej obcas kruti hlava, 🙂 ani ja som nic nemala z Davidkom 😕 predstavte si taka je prefikana ze , strach a hruza vyuziva svoj ho priatela, ze je chora a to ju boli a to ju boli, a ten blazon jej vsetko robi, a vsetko uveri, ajmy sme boli takito? 😀 😀 😀

vladkaz1
20. pro 2009

Simi no vies si to zariadit hahaha sikovna je 😀
Aj my mame doma sniezit a aj tebe prajem nadherne zasnezene ranko 😵 ,u nas je riadna kosa a vcera som zhanala kto by mi predal pozical fusak .. malej je zima nabambusenej a este s deku hrubu zabambusenej no ale taky ako bol volakedy fusak mi pozicia kamoska ,nehc mi ta moja krpana nenachladne pre drhuhe kupim uz potom novy 🙂

frisbee
autor
20. pro 2009

ahojte slniečka,teraz vstávam,my sme boli včera v Rakúsku a poobede som balila nejaké darčeky,do toho revem,takže asi tak,nechcem vám kaziť veselého ducha 😉 .Dnes má priletieť mladá,dúfam,že nebude kalamita,jej kamarátovi zrušili let kvoli snehu,tak uvidíme.Ideme von so psami,potom sa ozvem,držte sa,ľúbim vás. 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
20. pro 2009

Ahoj Fris no dufam ze jej nezrusia kamoska calkala 18H. na letisku kym sa dostala na SK .. hruza ..
A neplac uz je nam smuto potom aj za teba 🙂

simona55
20. pro 2009

no vladi ten fusak je velmi dobry, ja mam este ten co som volakedy kupila krsnemmu synovy a uz ma17,5 roka 😀 😀 😀 a este je ako novucky kozustek krasne biely a zvonka modry z oveckamy. no a nieco ohladom malej, volala som svagrinej ,ze vraj jej uz ustupili tie horucky a klesol zapal pluc ze vraj sa ma lepsie, no chvala bohu velmi sa tesim. 🙂 no terasz uz idem dam si hore varit, a potom by som chcela ist ,trosku von.

veronkaj
21. pro 2009

dobré ráno babulky, a toto je čo taká absencia??????

fris no tak už prestaň plakať,neznemí sa tým nič a to čo malo už slzami odišlo, príde ti dcéra a budete si navzájom v rodine robiť vianoce a s láskou budete aj tak spomínať celý život. aj my ťa lúbime.

simonka no to som rada, že je malému lepšie a maličká dúfam a verím že sa to obráti len k lepšiemu a mladá, ved ona uverí a vy to ako zvládate už ste si zvykli.

vladkaz no ty ideš s tými týždňami už 18tt dávaj si pozor ked je taký sneh a šmyklavo aby sa nič nestalo a to platí aj pre ostatné.

darinka, ......ostatné a vy čo ??? stačí už pečenia a upratovania šup na chívlu sem.

no a teraz hlásenie odo mňa,
v sobotu sme boli s dcérou u babky, náš pes ju zaujímal najviac poblahožela mi k narodkám a nedostala som ani lízatko, nášmu kuťovi kúpila šaty za 30,-eur a chcela mu ešte čižmy a svojej vnučke dala k vianociam nám dala 50,-eur aby sme si podelili a tak som jej to aj nechala tam, my sme jej dali, mikuláša, vianočný darček spolu s obálkou tiež peniazmi že ked nechce tráviť štedrý večer ani sviatky s nami tak nech si to potom dá pod stromček.
vraj nebude ani piecť ani nič, lebo kam ona ide na sviatky všetko dostane tak som jej doniesla aj krabicu napečené a náhodou som zistila že má napečené dve veľké krabice ale nepovedala ani slovo ani nás neponúkla z nich

a potom nasnežilo a bola sranda na ceste a to sme išli cez babu dostali sme dva menšie šmyky a jedno auto do nás skoro napálilo ked sa mu otočil zadok.ale zvládla som to v poriadku.

a potom mi gratuloval drahý dostala som nádhernú veľkú kyticu a sviečku taký ten kvet a dostala som žltý no nádherne to vonia a ja mám rada také hlupostičky a dcéra mi kúpila sošku takého roztomilého ľadového medveďa s takým trblietavo lesklým povrchom a pekne to zabalila a potom sme si večer zapálili krb teda drahý nachystal lebo už je zima a po večeri sme si otvorili víno a ked išla malá spať tak som išla umyť riad, že potom ešte dopozerám film a ked som sa vrátila tak mi MP hovorí že poď ku mne na chvílu niečo s tebou by som chcel a ja že čom urobila?? a tak som si sadla tiež k ohnňu dal mi pohár vína a povedal že nič zlé si neurobila práve naopak....... a požiadal ma o ruku. a tak to bolo to prekvapko, a tak som zasnúbená od soboty.

toť vsjo.

vladkaz1
21. pro 2009

Veronkaaaaaaaaj gratuljume srdiecko ,boze to je nadhera a romantika ,ty to pises tak smutno aona taka dobra spravicka tesim sa s vami a co???? test?????? na to najviacej cakam 😕

veronkaj
21. pro 2009

vladkaz no test nič robila som včera doobeda ked bol drahý podať športku ten mamatest a bol negat. tak nič, ale tešila som sa a stále pozerám na prstienok je krásny ked nájdem na nete podobný dám vam link aby ste vedeli ako vyzerá a moja dcéra sa tešila ako blcha ked som jej to povedala.

jalao
21. pro 2009

AAAhoojte. 🙂
Veron, z celeho srdca gratulujem! A som v kutiku duse rada, ze moj tajny tip vysiel 😉 😉 😉 nechcela som ti to napisat, preto som potom pisala o tych prezuvkach, pamatas 😀 😀 😀 😀 Uplne si ma dojala, fakt. 😵

veronkaj
21. pro 2009

http://www.originalni-sperky.cz/zasnubni-prsten... číslo 002 zlatý s veľkým zirkonom,

nieje to uplne presne on ale veľmi sa podobá obyčajný, jednoduchý ale pekný a daný z lásky.

ďakujem aj ja som si to myslela že to bude to, lenže môj drahý hned na začiatku ako sme spolu začali chodiť povedal a za tým si stál že žiadna svadba ani deti, že ked spolu tak áno ale bez pappiera a stále si nás aj tak doberali že už by sme mohli a tak a on stále že načo by mu to bolo taký papier... a ja som mu vysveltila že papier na nič ale to čo znamená je podstatné a vysvetlilla som mu zopár krát prečo.. a myslím, že to ž esom s ním zobrala a splácaam ten úver to dosť zavážilo a tak sa takto rozhodol.

darina60
21. pro 2009

Ahojte kočky, najprv som Vám ani nechcela napísat, lebo do konca roka už nie som pracujúca, ale ked som si prečítala to málo čo ste cez víkend napísali, tak píšem, ale hlavne kvôli veronke. 😉 😉
Veri, blahoželám, to je romantika. 😉 😉 😉 A môžem potvrdiť jalao hned na to myslela 😉 😉
Ja mám náladu naprd, tak si mi ju aspon zlepšila 🙂 🙂
Včera som piekla prvý krát parížske rožky,moc sa nevydarili výzorovo, dúfam, že aspon budú chutit. 😉 😉 Muž mal včera dáku blbú náladu, furt len bačal po deckách, už som rada, že išiel do práce. No a ešte mi písala naj kamoška, čo jej muž ma rakovinu, spomínala som ju tu, tak od 28.dec. ide na mesiac ležat do nemocky, idú mu transplantovat kostnú dren, tak mám také rozpačité pocity, stále na nich myslím, možno sem príde s deckami ku koncu roku. Tak asi tak prebehol víkend. No idem pokračovať, piecť a upratovat. A vy ste v práci??
Ozaj Fris, na Teba som zlatko tiež celý víkend myslela, uži si aspon Simonku a oko a spoločné vianoce, ja dáko nemám chut na tieto vianoce, keby nebolo deciek asi by som išla dakde mimo. 😉 😉

veronkaj
21. pro 2009

babulky našla som ho, len ten žltý pásik je trošku tenší ako na obrázku tak takýto zázrak som dostala

http://www.hodinky-klenoty.cz/zbozi/sperky/zasn...

vitaj darinka, moja dcéra zase piekla prvý krát včera bábovku a podarila sa našli sme takú úplne jednoduchú a bola mňam

to mi je ľúto tolko chorôb naraz a to že muž vrčal, k nám sa zase babka správa horšie ako k cudzím, napr. nášmu psovi vypraží kuracie prsia na obed dva rezne a tak

vladkaz1
21. pro 2009

Veronkaj je nadherny ja mam podobny len z bileho 🙂 a rovny tvar okolo ty ma staky krajsi tvarovany ..
Dari je mi fakt luto ,ze sa musi kamoska takto trapit ,zivot je nespravodlivy .. boze a k tomu este ma decka rodinu vsetko ach jaj ,neviem co by som k tomu dodala ☹

jalao
21. pro 2009

Veronka, je naozaj krasny. My, ked sme sa pred X rokmi s MM zasnubili, kupil mi privesok s pismenkom O, bol celkom jednoduchy, ale mne sa zdal najkrajsi na svete 😉 😉 😉
A vsetkym chorym prajeme rychle uzdravenie, zial, choroby na kalendar fakt nehladia... 🙄 🙄
Dari, poslem ti IP, ale neskor... 🙂

veronkaj
21. pro 2009

ďakujem všetkým, ste milé, vedela som že vás to poteší tak ako mňa, no dcéra tá najprv zahlásila no konečne, ked som jej ho včera ukázala a hneď začala že ona bude družička a tak som ju stopla, že to niečo stojí a nemám 20 takže ani svadbu akú takú robiť nebudeme, len asi tak že obrad a obed a to sa porozprávame neskôr.

teraz 27 nás pozvala jeho rodina na takú vianočnú stretávku minule bola u nás ked sme mali oslavu tak teraz ideme k iným a tam im to oznámime. tak uvidíme reakciu ale zatial sú so mnou spokojný tak hádam sa potešia ked nám prajú mimino tak budú radi.

nejako veľa poslednú dobu chorôb tak prajem všetkým skoré uzdravenie,
a hlavne detičkám

inak ešte zajtra a končím v práci až do 7.1.2010

nikinka008
21. pro 2009

Ahojkyyyy....konecne mam chvilku aby som napisala mala zatial este spinka aj s ockom tak to vyuzivam 😀 ....od piatka uz sme o5 v anglicku....ale cesta nam trvala ovela dlhsie ako sme mysleli 🙄 ....cesta lietadlom bola celkom dobra...letelo velke lietadlo takze skoro cele bolo prazdne do manchestru sme prileteli vecer o 7....auto sme mali na strazenom parkovisku,lenze kedze nase auto stalo skoro 3 tyzdne vonku na zime zamrzla nam baterka v aute a auto ani nereagovalo...s malou sme cely ten cas mrzli v aute a bol riadny mraz chudatko len som ju prikrila dekou a zohrievala no bolo to hrozne...opravar ktory prisiel nam spravil len este vacsiu skodu a tak auto muselo ist do servisu a skoda za 230 libier....stastne a vesele 😠 ....tak sme isli do hotela,,,bol celkom pekny aj izba bola pekna mala sa hrala az do polnoci vobec sa jej nechcelo spat.. 😀 😀 😀 ....v piatok o 2 sme odisli z hotela lebo uz sme mali auto opravene a konecne sme sli domov...a mm isiel rovno do prace...tak sme si toho uzili 😀 😀 😀 ....
mala je uz pokrstena bola strasne dobrucka pocas celeho krstu potom hodim nejake foto alebo vam poposielam na emaily 😉 .....vsetci z nej mali radost doma ale bolo im aj velmi luto ked uz sme museli odist dufajme ze ak vsetko pojde dobre z peniazkami mozno pojdeme aj v aprili domov este uvidime.. 🙂
vcera sme malej boli kupit uz novu atosedacku a bude ju mat az do 4 rokov dali sme za nu viac ako sme planovali ale ta co sme chceli kupit nam nesedela do auta tak co uz 😖 potom sme jej este kupili stolicku na jedenie kedze uz papame tak sa tesim 🙂
este nemam kupeny ziadny darcek pre mm budem este musiet ist do mesta ale asi az zajtra dufam ze to vsetko stihnem,chceli sme este kupit koberec do obyvacky a do kuchyne kvoli malej lebo od podlahy strasne taha zima a uz je dost aj nachladena vlastne vsetci traja sme chory 😝 ...este musime postavit stromcek ale to az vecer ked uz mala bude spat lenze budeme musiet ho asi nejako priviazat lebo mala ho bude urcite tahat 😀 😀 ....ozaj vam uz stromceky stoja?

nikinka008
21. pro 2009

fris.....aka bola cesta do londyna?uzila si si ho?..ozaj je mi luto tvojho psika ☹

nikinka008
21. pro 2009

simi....tak to si musela ostat riadne prekvapena ked si sa dozvedela ze dcera je tehotna...ale tak co uz ti len zostava sa z toho tesit no nie? 🙂 uz veri tomu ze je tehotna? 😀

nikinka008
21. pro 2009

veri...tak to bolo romanticke poziadanie o ruku,ozaj krasne tak ti blahozelam k tomu aj prste je nadherny 🙂 tesis sa vsak?

nikinka008
21. pro 2009

idem mala sa uz asi zobudila lebo pocujem ze uz aj mm je hore 😀 trosku som tu dlhsie sedela asi 😀 zatial papa

bambi09
21. pro 2009

ahojte 🙂
ja len na skok,včera som mala vrtuľu v zadku,ale net som nestíhala-varila som,piekla,mám nové záclony v kuchyni a v detskej,napiekla som dva chleby,dnes ešte ideme narýchlo nejaké obchody obehať,zajtra tržnica,lebo dnes je tu hrozná kosa a do toho aj fúka,no des-včera večer bolo -16!!! 😕 😕 😕
dnes musím ešte záclonu do obývačky aj závesy dokončiť a ešte je čo robiť,tak tu nebudem,ale zajtra nakuknem
chorým skoré uzdravenie,zdravým veľa energie 😉
veronka-všetko naj,naj,naj k narodkám a supeeeer,krajší darček si dostať nemohla-prstienok je krásny 😵 😵 😵 😵
aj ja som to tušila 😉 a uži si dovolenku a na vašu babku nemám slov ☹ 😒
(inak môj zásnubný je skoro ako obrúčka,len tenší a gravírovaný,ale potešil ma rovnako,ako julku prívesok 🙂 😉 )
fris,drž sa moja,aj my ťa ľúbime-to vieš 😵 😵 dúfam,že Simonka dobre doletela a že to najhoršie už máte za sebou 😔 😔 ak budeš na skype,večer sa ozvem 😉
Vladenka,pozor na seba 🙂 😉
dari,hlavičku hore-dobre bude,neboj 🙂 😉 😉 napíšem-len nestíham 😝 😝 😒
simonka,dúfam,že malinkej už bude lepšie...
niki,ozvi sa,či ste dobre doleteli 😕 😕 😕
kočky,pečte,upratujte-len sa nezbláznime z toho 😝 😝 😝 a píšte,kto má čas 😉

simona55
21. pro 2009

veronka zo srdca ti gratulujem, zzasluzis si takuto uctu 😵 🙂 dneska som bola z mojim uchom u orl a zistili my hluchotu , v takom stadiu,ze budem musiet,nosit ten strojcek.ze vraj tomam od nervu,a od VT ☹ 😠 ale som strasne nasrata na to ucho,este mi napisal liek na roztiahnutia zilky. uz neddbam bude ako bude.a nieco o malej, chvala bohu teploty zmyzli aj zapal pluc,len teraz ju ucia aby sama dychala.lebo aj stym ma problem.no ale uz je mimi nebezpecenstva. 😝