S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

nikinka008
18. led 2010

mnaaam to musi byt chutne 🙂 ale veeela veci do toho ide 😀 😀 😀

langkofel
18. led 2010

frisbee ja milujem lasagne, ale musim sa priznat, ze ich sama nikdy nerobim, mam na to lidi 😀 😀 😀

nikinka008
18. led 2010

babule ja si idem dat sprchu mm uz je v posteli pochybujem ze ho odtial dnes este vytiahnem 😀 😀 😀 .... 😠 😠

langkofel
18. led 2010

niki ved ho tam nechaj 😉
aj ja idem spat, dobru noc kocky

nikinka008
18. led 2010

langoska ked ja som snim mala ine plany 😀 😀 😎

frisbee
autor
18. led 2010

langoška....však ja som na to tiež mala lidi...ale čo,keď sa rozišli? 😉 😎
niki....ty si sa pri nás pokazila 😀 😀 😀 😀

nikinka008
18. led 2010

friiiiiiis preco myslis? 😀 😀 😀

simona55
19. led 2010

dobre ranko,niki poliaci su krasny chlapi 🙂 su taky tmavy ze? aj mm je tmavej pleti, a preto ho milujem 😀 😀 😀 😀 vcera bol ako talian, bol taky prchky iba reval a krical, bol na dceru nasraty , 🙂 ☹ lebo dcera mi v nedelu zahlasila,ze by sa chceli odstahovat,k priatelovi, ☹ ja som neprotestovala,zamna premna chod, ked ti poviem nechod ,aj tak odides.tak potom to nema cenu sa hasterit snou. 😠 mm to pocul,no a on ze co ti je takym ludom!!!!!! fu bol nasraty ze as as. potom sme sa z mm mi dvaja trosku skriepili,ja som dceru zastavala jeho to hnevalo.ale nééééééééééééééch si ide ved po mesiaci pride domou mami uteba mi bolo lepsie. 🙂 😉 😉 sice je ten flegmaticky typ.

simona55
19. led 2010

niki nemoze mat Sarka ovcie kiahne?mojim detom sa to zacinalo iba ako male stipance,no a potom vy&padali po natreti kremu ako dalmatince,najprv to mala starsia a potom to dostal syn a sestrin deti.boli ako ozajstni dalmaatovia 😀 😀 😀 😀

veronkaj
19. led 2010

dobré ráno babulky
včera som vás nestíhala, mala som toho veľmi veľa tak som Vám snáď aspoň do počtu chýbala 😉

inak letmo som vás pozrela teraz ráno,
vladkaz nedáš mi recept na pizza rožteky, začala som držať 90 dietu a zajtra môžem pizzu tak by som urobila.
simonka a ako sa darí dcére ? už si zvykla že je tehulka a ukludnili sa jej hormony???
bambi tak vodičák na kočík by som chcela aj ja
frisbee - napíšem ti ip
darinka, no super s tým koláčom, ja som raz tak robila zavárané uhorky, až na konci keď som už chcela ísť sterilizovať som zistila že som tam nedala ocot.

a správy?
nuž u nás asi tak, akoby nestačilo alebo práve preto, prihlásila som sa s naším kuťom na cvičisko - tak som bola v sobotu aj v nedeľu, zaplatiť som musela na celý rok dopredu a či prídem alebo nie je na mne, a tak sme sa oťukávali medzi takými veľkými psami ale bol tam aj špic, pitbul a yorkshir takže náš jazvečík tam aj trochu zapadol, chudátko zima bola ako des a kusy ľadu na tráve ale tam sa ako tak snažil ale doma ked ho pustím vyvenčiť poňuchá všetky pachy čo cíti a môžem naň volať kolko chcem má v paži.
potom mladý sa zase udobrili a zase začínajú to chodenie k nim a k nám prebehnú a zavrú sa do detskej, občas sa idú osprchovať, okúpať alebo na wc alebo si mladý vezme auto a ide ju odviesť domov čo je asi 50 km a tak . Aspoň že ocino zaviedol že musí občas aj natankovať. Dohodli sme sa že si ich nebudeme všímať ako mi bolo vysveetlené teraz je taká doba a s dospelým nič nenarobím, nerobia zle tak že to necháme tak, do kedy zase vydržia. No ja keby som domov si nosila frajera aby som mala s ním kde v noci .... tak by ma mama zabila. ale vraj iná doba a aj mladý majú svoje potreby . TAk uvidíme čo sa vyvinie.
a ešte dobré hlásenie, čo som vám písala že minulý rok som prestala robiť v tej tretej robote poobede, našla som si prácu - poobede bližšie - už v pezinku takže tiež účtovanie ale s tým, že v tejto firme budem môcť ked sa zapracujem robiť aj z domu cez net, na jar nám zrýchlia net a potom si môžem prácu brať domov no uvidíme. Pretože teraz všetko čo zarobím ide na účty a keby sa niečo stalo cchem mať v banke nejakú rezervu a navyše keby som prišla o svoje pevné zamestnanie, potrebujem byť v podstate v obraze a tak si nájdem skôr nejakú prácu, keď budem mať lepšiu prax. a tak ma zobrali do tej účtovnej firmy s tým, že najprv budem podľa hodím platená a potom na % z firiem ktoré budem robiť.

takže tak. tak mi zase začne tak do 18 budem každý deň v práci a potom ostatné teda aspoň zo začiatku ale asi to urobím tak, že potom už niektoré dni zostanem dlhšie dokedy budem môcť a potom pôjdem skôr.
no uvidíme. ale aspoň ked skončím tak to mám kúsok domov, po ceste mám obchod a večer pri telke navarím na ďalší deň ale zavediem že asi nie raz ale dvakrát do týždňa sa variť nebude uvidím

jalao
19. led 2010

dobre ranko...no tolko roboty Veronka...sak uz som unavena... 😀 😀
Ja som mala tiez vcera tazky den, aj tu v "normalnej " robote a aj potom do vecera v druhej... Ja chodim nastastie len raz do tyzdna takto do vecera 😖 Je to fakt unavne a potom este okolo deti, veceru, kontrola uloh a pravdaze aj malinku vypusinkovat 😀 😀 Na muza sa uz, zial, neuslo.... 😉 😉 😉 Kym som sa k nemu dostala, uz chrapkal....ja som sa este do polnoci ucila na poslednu skusku...Takze som dnes dost unavena, ale uz to musim vydrzat.
Lasagne som si tiez naplanovala v kratkej dobe, mam namlete maso v mrazaku.

veronkaj
19. led 2010

no pekne spomínajte lasane ked ja mám dietu

jalao
19. led 2010

veron...a to je prosim ta co za dietu, ze ides jest pizzu? 😝 ved 90 dnovka ma dost tvrde pravidla...ci ako? Ja som sa tiez trosku obmedzila s jedlom, lebo som cez sviatky uspesne nabrala... ☹ tak uvidim, kolko mi to vydrzi...nie som v tomto dosledna a ked daco dobre navarim, neodolam...dieta -nedieta... 😵

simona55
19. led 2010

ahoj veri, no konecne aj otebe vieme nieco. 🙂 😉 no co je zdcerou? no tak prosim pekne, 🙂 ona ma cudne dni odkedy sa narodila, 🙂 🙂 tehukovanie si zvykla, uz uz uz jej trosku z tych zlych hormonou ubudlo, neviem ci som ti vravela ze chodi na vodicak od decembra, 😉 🙂 tesi sa ked ma jazdy uz ich mala2krat teraz stredu ma zase. inak ona je super dcera len niekedy ma muchy. no teraz sa rozholy ze sa prestahuju k svokrovcom, 🙂 ja jej vtom nebranim, 😉 😒 ved potom zisti ze co straca, nemyslim tym mna ,ale ten komfort co som jej dala ja,nevadi nech sa uci divcatko ,ved chcela byt manzelkou a a zenousvojho muza, tak nech sa jej paci, 😒 nech si to uzije ajna vlastnej kozi ako je fajn byvat spolocnosti svokri,mozno ze jej da viac ako som jej dala ja 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 .ale som jej povedala ak nahodou,sa jej tam zunuje alebo nepaci ,hoci kedy sa mozu vratit domou,ved to je moje dieta,a najstarsie. 😢 😔

frisbee
autor
19. led 2010

ahojte..ježiš,vy ste toho stihli a ja musím na záchodík,tak iba v rýchlosti....
hahaha,niki,ešte sa pýtaj,tu samé reči o sexe a už aj ty,ty naše dieťatko jediné 😀 😀 : 😀
simi...ale dobre si urobila,budú chvíľu sami a uvedomia si ,že život nie je taký jednoduchý,to akurát ockovia sú nerváci,keď im dcéry opúšťajú hniezdo 😀 😀 😀
veri...no ja zírám....ty makáš ako otrok a druhú smenu doma....jé,dobre,že chodíte na cvičák,je to potreba 🙂
oli...to učenie je makačka..veď vieš,že ťa v tomto obdivujem,ty brďo 😕 😕

simona55
19. led 2010

jééééééééééé frisulka 🙂 , uz som sa oteba bala, ze ked vyjdes do szahrady,ci ta snehova lavina ne tapne, 😀 😀 😀 😀 ale som si vidichla ked som tvoje foto zbadala 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
19. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
19. led 2010

fris a snezite, snezite? 😉 ozaj, vcera som sa ta spytala, ze kedy planujes navrat na recepciu a nestrehla som odpoved, ak si to pisala, tak prepac, uniklo mi to... 😎 Ucenie je dost makacka, dakujem za fandenie, ale ked vidim v mamickach, ktore studuju, ake su tam aj ine maminy, tak ma to velmi povzbudzuje 😉 😉
Simonka a tvoja mlada uz nechodi do skolicky, ked ma 17 rokov vlastne? A dobre robis, ze jej nebranis odist...nech si to vyskusa, ci to bude mat lepsie, mladi ludia si chcu vsetko na vlastnej kozi vyskusat.....a bude byvat daleko od vas?

veronkaj
19. led 2010

jalao nuž držím 90 dňovku a tam na tretí deň môžeš pizzu ale bez syra len zeleninovú ale tá trocha syra ma nezabije, ja tiež občas zhreším ale zatial čo ju držím sa ako tak darí. ten kto chce môže ju držať úplne presne a kto nie tak trošku pri nej improvizovať skôr je pre mňa problém vypiť 2 l to nestíham.

simonka - no super, vodičák je dobrá vec, mám a oceňujem ale treba mať aj auto, a to že chce ísť ku svokrovcom, nech ide ale asi aj tak počase prídu na to na čo všetci že najlepšie je byť sami. Dúfam že na to prídu aj naši mladý lebo z tej frajerky čo má mladý sa nám dvíha tlak ale nechceme im do vzťahu zasahovať aby raz nepovedali,že majú problémy alebo sa rozišli kvôli nám, ale uprimne nevieme si predstaviť keby chceli u nás bývať tá princezná čo sa k nám chodí vyspať a... tak no dúfam, že sa rozhodnú bývať sami. a keby bývali u vás tak vaše maličké sa budú aspoň spolu hrať a navyše ak je to dobrá dcéra z ktorou si vychádzaš tak to je úplne iné, mladý v podstate sa velmi nebaví ani s otcom, len ked niečo potrebuje inak len pozdraví zoberie čo potrebuje a robí si čo chce. no neviíem dúfam že to dopadne dobre.

fris no snažím sa aspoň sme nútené byť vonku inak sa k tomu nedostanem stále niečo je takže takto máme vyhradený čas, a zatial sa učíme privolanie ale je trvdohlavý tak na pamlsku chodí a v podstate na cvičáku nemá veľmi na výber ked nechce aby ho tie veľký psy zjedli tak tam aj poslúcha ale naučil sa pekne voziť v aute, aj prosiť. no hádam sa nám podarí. ale sadnúť tonie to mu je zima

a sneh mi ani nespomínajte, včera ráno na cestách katastrofa, a dostať sa na bočnú alebo zaparkovať no des to aby som mala prerážač snehu a dnes ked to do rána fajn primrzlo tie kopy nasunuté na krajnice no dostať sa z bočnej na hlavnú no išlo ma poraziť, dúfam že nárazník to prežil bez ujmy.

simona55
19. led 2010

juj baby moje,boli sme sDavidkom trosicku sa pokukat na koniky,pozametali zme im priechod,no aj nas 🙂 juj tak je vonku dobre,cerstvy vzduch, krasne snezi. 🙂 🙂 Davidko ako by sa bal snehu, 🙂ked mu nepoviem ze pod kumne, tak tam bude stat,,a tak opatrne chodi pritom sa mu ani topanky
nesmykaju .teraz si ho hupem bude trosicku hajat, a ja si pojdem obed varit,dnes bude ryzoto s kuriatkom a zeleninova polievka s pecenovimi gombocmi. jalo dcera nechcela ist dalej z ucenim,darmo som sa jej prosila,vzdy mi vravela mami ved zivot ma nauci. radsej si vybrala pracu,ma zamestnanie,len teraz je doma na ryzikovom tehu,a to ze by som jej mala branit,eee to si ona vybrala ,ja sa soplane do zatku pchat nebudem.vies to sa zacalo tak ze,minuly tyzden som uz cely tyzden jej aj mladsej dcere vravela nech mi pomozu,v domacnosti,iba take ze povisavat.utriet prach atd..... jedna druhej vraveli ze chod ty ale teraz ty,no urobila so si to radsej sama,ked mi maly zaspal,no a druhy den som isla do obchodu,ze im urobim nejake ranajky,a zaroven obed,pridem domou uz pomaly10hodin a riad na kredenci, ml.dcery izba ako bo 1svetovej.starsia si poupratovala izbu kde spia, ale to jejtrvalo najmenej1hodinu,a potom ked ma uz pomali slak triafal si robola pedikuru,manikuru vlasi zehlila a bordel vsade,pitam sa jej, ako si to mysli ze vsade je ako povybuchu,a ty to to robis. ?😠 a ze ona uz ma poupratovane a mrm mr mr podnos,mne napriek,no potom na nu strrrrrrrrasne revala ako si to ona predstavuje ved hovorim ty byvys vsade nielen tej izbe kde si.!!!!!!!.......a ja si myslim ze ona preto to to chce odist,ale ja ju aj pobalim,aj jej pomozem odstahovat, 🙂 ved bude iba na konci dediny.nebude daleko,byciklom30minut.

darina60
19. led 2010

Ahojte všetky, pred chvílou som dorazila do práce, rýchlo som Vás prečítala. Zistila som , že bambi žije, aj ked sa tu míňame. 😉 😉
Fris, ten Váš domček a ten sneh okolo krásne, romantické, hoci pre teba asi až také nie, len kopec roboty.. 😉 😉
Nika, vidím, že už si sa tu pokazila.. 😉 😉
Ja som v sobotu nabehla tiež na mm že som nervozna, rob dačo, tak robil 😀 😀 , sa ma bojí, ked som naštvaná 😀 😀
No ja som bola dnes s malým u dr. Včera sme sa tešili, že ked príde zo škôlky ideme na boby. No ale mal teplotu, k včeru už dosť vysokú, boleli ho nôžky, ruky , hlava, taký nijaký. Našťastie v noci nemal teplotu, tak som ráno nabehla k dr., spravila výter, zajtra budú výsledky a podla toho dá alebo nedá atb. Ak je to chrípka nedá a ak je to viroza tak predpíše. 😒 😒 Mne sa to nezdá na chrípku, lebo dnes nemá už teplotu, tak uvidím. No dnes som ešte v práci, babka varuje a od zajtra OČR-po druhý krát za 20 odpracovaný rokov 😉 😉 Och aká stará korytnačka som 😉 😉
A Fris, Ty teraz nechodíš do práce čo? 😉

jalao
19. led 2010

Dari, aj tu nastnezilo zase v noci...kopce su nadherne biele, cesty ale odhrnuli bez problemov, keby mi este rano nejaka sluzba odhrnala moje iglu s Octaviou 😀 😀 VEru, ja tiez na OCR nechodievam chvalabohu, vzdy to nejako dokombinujeme, aby som radsej nesla. Starsi syn ma uz 14 rokov a aj on ju uz dokaze opatrit, ked je nudza 🙂 Tak ked budes zajtra doma, ozvi sa nam s domacej stanice 😀 😀
Simonka...to mate teda dost velku dedinu, ked trva prejst ju bicyklom pol hodku! 😲 To ja prejdem aj cele mesto! 😉 😉 Ale v kazdom pripade daleko nebude a teraz budes chodit ty ku nej na navstevy 😀 😀 Sak ona uvidi, ze sa nema s kym vadit o riadoch, tak jej to bude chybat, ak to bude stale len na nej... 😉

simona55
19. led 2010

jalo ale to iba mne trva 30minut,ale inak mame aj auto ,no ale vlete dam maleho do sedaku,a idesa.inak tato dedina je dost velika.

veronkaj
19. led 2010

darinka to bolo dobré že som nervozna rob dačo, to ja sa pritúlim že chcem ťuťu muťu a on mi povie že teraz nemám chuť a že či sa mi nechce spať ved ráno vstávam ale ked jeho chytí chuť tak vtedy môže 😠
aj včera zo srandy že bozkávať sa to je roboty a sex drina no nakoniec sme laškovali a rehotali sa a rozprávalia a ked naň konečne došla chuť tak ja som išla spať ve´d ráno vstávam. no tak, že tak.

no babulky tak tento týždeň bude desný ešte a dúfam, že sa mi podarí aj DP urobiť všetky správne no a do toho tá nová práca a nový program včera som si stiahla demoverziu a čumím no učím sa.

babulky idem zase makať.

simona55
19. led 2010

pomoóóóóóóc som pocííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííítacovýýýýýýýýýý maniááááááááááááááák, od zente mááááááááááááááááááá uz pomoóóóoooóoc.nbo dobre uz idem,ved pomali vecera bude nie obed,ale uz je napoli uvarene. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
19. led 2010

ahojte nestihala som lebo som si bola kupit zimne tenisky take gotaxexove je teraz vypredaj tak som dobre nakupila za 19E nieco .. cervene moja farba pacia sa mi len muz ofrflal ..on ked nema nejaku znacku jaku hokejovu nosim on tak nic pre neho ...
Malu naobliekam a ideme do kopca alebo nasim na pesaka ,boby neberem vcera som ich nadarmo tahala .. tak zdravim kocky pekny den poslem link na tie pizza palickyhttp://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=6038 toto dobru chut

nikinka008
19. led 2010

Ahojte....ja som chora,boli ma hrdlo,nos a hlava 🙄 😖 dufam ze mi to rychlo prejde 😠

nikinka008
19. led 2010

simi aaano taky trosku tmavsi ale peeekny 😀 😀
fris no to vy ste ma tu tak skazili ja som taka nebola 😀 😀 😎

nikinka008
19. led 2010

simi ved mlada zisti ze pri tebe jej bolo najlepsie...ja by som nikdy nechcela byvat u svokrovcov,a mm to iste tak sa snazime si zarobit na vlastne 🙂

nikinka008
19. led 2010

simi nie boli sme u lekara a vravel ze to bude kvoli zmene prasku na pranie alebo peny do kupela som chcela vyskusat novy prasok ale som len malej poskodila 😖