S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

langkofel
21. led 2010

heheh myslis tie bicyklove co aj v taliansku mame? tak tie su uplne super, tie my radi 😀 😀 😀 a najlepsia je moja mama, vzdy slape o dusu ale riadit necha na mna, lebo sa strasne boji, ked okolo nas auta brkaju... 😀

frisbee
autor
21. led 2010

langoška moja,idem spať po tej noci,už neudržím oči..tak dobrú a ahoj zajtra 🙂 🙂 🙂 🙂

langkofel
21. led 2010

issla som ti napisat to iste
tak dobru noc aj tebe 😉

veronkaj
22. led 2010

dobré ráno

krásne domčeky a tá kuchyňa fris na tom prvom obrázku ale zase ani ten bazén nieje na zahodenie, a ty by si sa odsťahovala do francúzska ?????
a večer ste sa len vy striedalI??

simi krásne to o ženách, aj pravdivé.
konečne piatok, zajtra spím ako medveď, včera som bola neskutočne unavená ospalá a večer nie a nie zaspať a ešte ma chytila aj zimnica, no tak asi aj na mňa niečo ide.
ozaj fris a ako dopadla tá noc, bolo rušno???

simona55
22. led 2010

dobre ranko ze Veri je to krasne,aj pravdive,mne sa to aspon lelmi ppaci.niekto mi povie ze co je z bambi a z vanou? su asi chore?.fris mas dobry vkus s domamy 🙂

jalao
22. led 2010

bre ranko, zase nevyspata... 😒 😒 Nocnu smenu si zapisujem ucast....ok,ok 😉 😉
Ja som mala nocnu spojenu s kulturou, kamoske som pomahala organizacne s jednou velkou akciou a museli sme dockat do polnoci, kym odisli posledni hostia... 😖 😖 , kym som sa dostala do postele bolo viac ako jedna a to nevravim, ako ma boleli nohy z tolkeho postavania a pochodovania po schodoch hore dole a vsetko v riadnych opatkoch....a najviac ma krize z toho boleli, som odvykla od elegancie... 😝 😝 😝
Fris, tie domy su eno-nuno, ale ja mam asi uz deformaciu, lebo mna prve, co napadne, je to, ze kto to bude vsetko upratovat.... 😎 😎 😎
Bambule posielame energiu ku zotaveniu s malou vcielkou.. 🙂 🙂

frisbee
autor
22. led 2010

ahojte..haha,mňa to vždy raz za čas prepadne a listujem si v tých domčekoch,trpím 😀 😀 😀 😀 a podľa toho nenápadne zariaďujem náš dom 😀 😀 😀 ...oli,čo kto by upratoval,ale tam boli pozemky že 2000 a 5000m,kto by na tom makal 😀 😀 😀

o bambuľu sa nebojte,malá je chorá,tak nespia,ona sa ozve 😉

jalao
22. led 2010

ja zahradnym pracam este tolko nerozumiem, akurat, ze musime vela kosit a zahradku som si zriadila vramci svojich casovych moznosti ( ani tu som velmi nezazimovala... ☹ ), ale ja ked vidim tie miestnosti vnutri....no vravim, deformacia... 😉 Niekoho na okna si mozes najat, ale spratavat narozhadzovane veci, veci okolo pradla, hracky... to je vzdy na mne.. 😒 . Moja segra vzdy povie - uz nech je to na internatoch! 😀 😀 😀 ale to vravime ako taku srandicku...lebo vieme, ze aj nasi chlapi su neporiadni... 😠
viem, ze mala Babmi je chora 😉

simona55
22. led 2010

babi skore uzdravenie 🙂 🙂 🙂 🙂

veronkaj
22. led 2010

bambi ked sa vyspí určite príde k nám
a neviete čo je s vladkaz a vanjou tú úž som tu dlho nevidela a darinka??? tá asi má tiež teraz toho veľa v práci a do toho má maličkého chorého.

friss vy tuším máte pri dome tiež dosť veľký priestor a neodpovedala si že ako dopadla tá bubu noc.

langkofel
22. led 2010

Ahojte, aj ja prajem chorym skore uzdravenie a pridavam sa do klubu, dako ma hrdlo pobolieva 😒

Jalo je vidis tak na ten intrak sa tesim aj ja hoci mam len jednu, dufam ze pojde dakde aspon do Rima do skoly, ze mi pride len 1x za mesiac domov 😀 😀 😀

jalao
22. led 2010

Lango, ved to si tak vravievame, ked nam z deti nervy tecu a nemozeme sa ani v klude trochu porozpravat... 😀 😀 Ale neboj, teraz ma najstarsieho uz na VS prvaka a stale mu vola, pisu na Skype a tesia sa, ked sa doma ukaze... 🙂 A pravdaze, stale ma tendenciu ho trochu kontrolovat, bol si v skole, co si jedol, ucis sa?? 😀 😀
lango a kolko rokov ma tvoja italiana vera? 🙂

darina60
22. led 2010

Ja vás tiež zdravím 😉 😉 Ja som na OČR od stredy a nie v práci. Výter sme mali v poriadku, ale včera začal malý kašlať a dosť tak som dnes nabehla k dr. dala antibiotiká, v stredu na kontrolu, ale ja už idem v pondelok do práce tak mama bude varovat v pondelok a utorok. Tak sme od stredy doma, už mi z toho hrabe, stále mu musím vymýšlať program aby nesedel pred telkou 😉 😉
Tak Vám a detičkám želám veľa zdravíčka, tých čo sú chorí aby rýchlo vyzdraveli a tí čo sú zdraví aby neochoreli 😉 😉

jalao
22. led 2010

Dari, ahoj, tak ty budes mat teraz uz prvaka? Idete na zapis? Mne sa to zda neuveritelne, ze na rok nas toto uz caka... 😖 som rada, ze ti starsi su uz samostatni ohladom ucenia a vsetkeho okolo toho a vobec sa mi nechce zase s prvackou zacinat, priznam sa... 😉 😉 Ved sa mi zda, ze som ju este len tot z porodnice doniesla!!

veronkaj
22. led 2010

darinka mysleli sme si ,že ste chorý aj vy,
tak želám skoré uzdravenie. IP

darina60
22. led 2010

Juli čau, ideme síce na zápis, ale bude mať odklad. 😉 Takže našťastie o rok si to zopakujeme. AJ tak to bude fuška. Mne sa malý narodil, ked dcéra nastupovala do prvej triedy a mala som to riadne perné. Ked malý spal cez obed a mohla som mať chvílu na oddych tak som sa učila s nou, tak to bolo až do tretej triedy.

frisbee
autor
22. led 2010

čaute,to čo bolo s koňom,že stránky sa opravujú??? 😕
veri,večer sme si s mm dali dva čaje s rumom a spali sme ako zabití 😀 😀 😀 😀

baby,aký pekný deň,napadlo ma,že by se si mohli ísť zaplávať na termálne kúpalisko do Rakúska,skočili sme do auta,plávala som s čepičkou sama jediná vo vonkajšom bazée v takom strašidelnom opare,okolo sneh a mínus 6 stupňov 😀 😀 😀 ,potom vnútri v teplej vode...Irenko,to je tak příííííííííjemnéééé 😀 😀 😀 😀

dari,cmuk 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
22. led 2010

ha,až mi zmrzol soplík v nose 😎 😀 😀 😀 😀 😀

simona55
22. led 2010

juuuuuuuuuuuj som nasrata ten kon nechcel cvalat. 😀 😀 😀

bambi09
22. led 2010

ahojte 🙂
všetkým ďakujeme za podporu,dnešná noc teda bola zas hrozná 🙄 🙄 🙄 dospávali sme s malou celé dopoludnie-som zničená,ako keby som drela 3 dni na poli 😝 😝 😝
malá ešte soplíkuje,nechce brať sirup-to reve strašidelne a vypľúva ☹ ☹ ☹ je to doslova boj s ňou,ešte že si nechá odsať noštek-tak len odsávame a odsávame 😝 😝 u MUDr.sme neboli,nechcem,aby tam chytila ešte niečo horšie,ak sa to nezlepší cez víkend,tak budeme musieť,ale na betón to má z tých stoličiek 😒 😒 všetky zuby sme si takto odtrpeli 😔 u syna si na takéto niečo nepamätám 😕 😕
ďakujem všetkým za mailíky,včerajšie som ešte ani nepozrela
keď budeme v normále,budem tu ako predtým,mňa sa nezbavíte,si nemyslite 😀 😀 😀
ale toto je teda zaberák,už dlho sme nemali malú chorú,tak sme z toho vedle 😅 😅
fris,večer na skype 😉 všetko preberieme,oki? 🙂

bambi09
22. led 2010

a vanjuša tu fakt dllllho nebola 😕 😕
vanjuš,kedy presne to máte tú veľkú oslavu pre vašu slečnu??už 2 rôčky bude mať 😵 😵 ako to letííííííííííí 😝
fris,tak si si bola šušuru vymáčať v tej teplej vode??dúfam,že si tam nič nechytila 😅 😅 😝

frisbee
autor
22. led 2010

bambuľa,držte sa 🙂 ...neboj,nechytím,veď som plávala vonku v tom raze a snehu 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
22. led 2010

mraze 😀

bambi09
22. led 2010

...hahaha,ale šušuru si mala v teplej vode 😀 😀 😀 😀 cmuk 😉

frisbee
autor
22. led 2010

no ale keď som musela vyliezť z toho bazénu bosá von na mráz a bežať do krytého,tak všetky potvory zamrzli 😀 😀 😀

bambi09
22. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dúúúúúúfam 😀 😀 ja som raz v hoteli chytila vo vírivke nejakú pliagu,tak preto to spomínam,hygiena mínus-nechcelo sa im meniť vodu pre každého-lemry 😠 ale to bolo dáááávno,ešte sme bývali v KE 😅 😅
mladý ide na hokej,tak som zvedavá,či sa vráti domov celý a zdravý 😅 😅 😅

langkofel
22. led 2010

ahojte, za pol hodky zacina nocna smena 😀 😀 😀 ,

boze ja uz som zavislak, doma som len cez obyvak cesticku prehrnula v tom bordeli, len k PC a do spalne a nerobim nic ine len do chladnicky chodim k PC a zase chladnicka PC...ja som chora.... 😝

frisbee
autor
22. led 2010

langoška...to preto,že si tu polroka nebola 😀 😀 😀 😀 ,ale prdky,ja som od toho júna,čo sme začali s darinkou zanedbala celý dom aj záhradu,ako sme tu furt vysedávali 😀 😀 😀 😀

bambi09
22. led 2010

langoška,vitaj v klube 😀 😀 😀 😀
a pýtala si sa na to calzone,ja to robím na slovenský spôsob,ako inak 😀 😀 😀 urobím náplň z mrazenej zeleniny,šunky,syra a upečiem klasicky v rúre 😅 😅 ak máš nejaký dobrý recept,šup ho sem-rada sa nechám poučiť 🙂 😉
u nás sa musí variť veľa muziky za málo peňazí,takže tak 😅 😀 😅

frisbee
autor
22. led 2010

bambuľa,kotol kyslej zemiakovej polievky na týždeň,ako to robila moja babička 😀 😀 😀 😀