S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

martinano
17. únor 2010

fris to nic, ved pri tolkych prispevkoch ani sa nedivim, hlavne,ze si si vcera oddychla to je podstatne.a upraces pomalycky susedka nech si mysli co chce
jalao tak mas spolocnost, bola som na slovensku len ja sama,zijeme v norsku, sice hlavu som mala stale tu,ale pomohlo mi to velmi.tym,kze sme tak daleko maly je so mnou od narodenia 24hodin denne,tak som to uz fakt potrebovala a maly tiez uz sme si liezli na nervy navzajom

frisbee
autor
17. únor 2010

martinka,to je jasné,že si potrebuješ oddýchnuť,s malým dieťaťom je to nekončiaci kolotoč a to počasie tiež neprispieva k dobrej nálade.No veru,mne to včera pomohlo,ja už som totiž nemala silu na nič 😉

martinano
17. únor 2010

fris mas pravdu, ja som sa uz par dni pred odchodom normalne nepoznala, prislo to v pravu chvilu.som rada,ze uz ti je lepsie

frisbee
autor
17. únor 2010

ďakujem,ďakujem,nápodobne.My sme tu ešte k tomu takí izolovaní,nikam sa nedalo ísť,tak sme sa dohadovali a nerváčili,ale už super. 🙂

veronkaj
17. únor 2010

no tak aspoň som vás pozrela,

vladkaz neboj máš poriadok, mňa doma tiež pucujú že čo furt robím niečo ale tým, že si doma a stále to máš skoro rovnaké tak máš ten pocit, neboj šikulka si a už je lepšie????
a piekla som ho pokial nebol zhora taký trošku ružový no uvidím ked prídem domov.

fris tak to prajem príjemné upratovanie, to poteší také nečakané náhody, ale stáva sa, budem čakať na odpoved ip nech viem čo s ním ďakujem

jalao - ja by som tiež najradšej mala kuťa pri sebe, a váš šéf si to teda zariadil,

nikinka, ..... ostatné ja čím ďalej tiež mám menej času na to čo by som chcela, stále niečo je

nikinka008
17. únor 2010

Ahojte,uz sme doma z prechadzky mala spinka tak vam mozem napisat konecne 😀 😀
Mm mam v Manchestri ,ale dufam ze uz na ceste s5 😖 Vonku je depresivne pocasie 😔 ale zatial depku nemam 😀 Vcera vecer uz som nevladala ist ani na pc,lietala som cely den 😅
Boli sme vcera s malou v jednom hrackarstve,nebolo tam vela ludi tak som vyskusala ju dat nech sama chodi,a ona vam bez problemov cely cas chodila za nami a ani raz nespadla,presla tak celucicky obchod,bola taka chutnucka,a tam kde sme aj my isli tak ona hned za nami nikdy nesla niekam inam 😀 😀 😀 az mi bolo luto ze som nevzala fotak by som si ju natocila 😀 😀 nabuduce vezmem 😀 😀
Vcera som piekla bananovu roladu prvy krat,a musim sa pochvalit ze bola a este je vyyborna 😀 😀 akurat mi trosku popraskala cokolada ked som ju rezala 😖 tak neviem preco 🙄 Nic som nerobila len umyvala riad asi 10 krat 😝 mam pocit ze nic ine nerobim 😠
Mala vcera isla spat o 9 dovtedy sme sa vsetci traja blaznili spolu 😀 a nastastie bez problemov zaspala ale to uz bola riadne unavena 😀 ale bola hore uz o pol 7 😖 lebo ju brusko bolelo,ale bodaj by nie ked nic neje len hluposti 😠 3 tyyyyyyyzdne baby!!!!! 🙄 mm je jedno co to ona vlastne je a ci je ale mna ide z toho porazit,da si 4 lyzicky a dovidenia ale ked vidi ze mam v ruke jogurt alebo nieco sladke tak sa ide zblaznit 😀 😖 😔 😔 😕 😕
Vladka,pozerala som na brusko,kraaasne 🙂 😉 rastiete nam pekne 🙂 doma ako?mala sa ma uz lepsie?s TM sa este hnevate? 😕
friis,tak ty si mala vcera lehaaaaro 😀 niekomu je hej,,,juuuj aj ja by som sla 😔
juli,aj sa pripajam a blahozelam dcerke k 5 narodeninam,kraaasne 🙂 🙂
veri a co nove u vas?priatel poslucha?o svadbe ani reci? 😕
Tak mala je za chvilu hore ani najest som sa este nestihla,nic nestiiiham ☹

nikinka008
17. únor 2010

😕 😕 😕 😕 kde sme? 😔

simona55
17. únor 2010

niki tvoja mala uz chodi? 😕 supéééér 🙂 potom je sikovna moje deti zacinali niekedy 1,5 ja zase ucim maleho na nocnik,ale vzdy mi ukaze ze eee nechce,ale ako ho obleciem hned sa po kaka, 😝 potom mi ide ukazovat ze kaka,a tak si natahuje nostek aj pery ze fuuuj 😀 taky je zlatucky ale zaroven mi ukazuje na rytku ze ci ho nenabijem, lebo mu to zvyknem vraviet ze ked sa pokaka dak bude dada. 🙂

frisbee
autor
17. únor 2010

čaute 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ja iba kuknem,čakáme návštevu,takže tu budem až tak okolo desiatej 😉

nikinka008
17. únor 2010

No a v tom hrackarstve sme kupili kocky 😀 😀

nikinka008
17. únor 2010

Tak ja uz konecne sedim 😝 akurat som dozehlila,dalsie vyprane mam na susiaku a dalsie 2 kose na pranie ma cakaju,je to normalne? 😅 😕 😀 😀 😀 ....teraz cakam na mm isiel o 8 ulozit malu a este sa neukazal 😀 ma mi ist zafarbit vlasy 😀 😀 😕
Ale tu je ake flakando?baby kde ste?
fris ma este asi navstevu
bambulka,chore deticky ☹
a zvysok? 😕

nikinka008
17. únor 2010

simi,ano mala nam chodi uz dlhsi cas 😀 😀 malo co pada stale sa zlepsuje,ale toto v obchode nemalo chybu,vsade za nami cupkala a kazdy ju obchadzal a kochal sa nou 😀 😀 😀

nikinka008
17. únor 2010

Dnes ked sa ocko vratil z manchestru a mala ho zbadala,tak sa chytila za hlavu a vravi,,,,,ajajaj 😀 😀

nikinka008
17. únor 2010

ale mi je cely vecer nejako zle od zaludka 😝 😔 idem nieco zjest dufam ze si dnes nebudem pisat len sama so sebou 😅 😕
Ahoj niky ako sa mas? 😀 snad odpises 😅

nikinka008
17. únor 2010

simi ja mam pocit ze ked ja budem malu ucit na nocnik tak mam vopred prehrane,ved ona nikde neobsedi,inak ocnik dostala pod stromcek,a zatial v nom ma piskotky 😀 😀 😝

nikinka008
17. únor 2010

ale potom jej ich uz tam nedam ked sa vicika ci pokaka 😀 😀 🤐

veronkaj
18. únor 2010

dobré ráno denná smena nástup,

nikinka nuž polovička teraz poslúcha, začala som byť trošku tvrdá, a dávam mu najavo, že nie som od neho závislá v ničom a že som s ním len preto, že ho ľúbim.
a o svadbe stále si trvá na svojom a tak ja som prestala sa pýtať.

a neboj podarí sa aj nočníček, všetky deti sa to naučili

bambi a ostatné s chorými deťmi želám skoré uzdravenie,

fris ako návšteva???
darinka prídeš???
vladkaz krásne brušenko a kopká statočne dúfam

ja som v noci toho veľa nenaspala, zo strechy sa nám zosúval postupne sneh no to boli rany a popri tom si mladý večer pospal a v noci medzi 23-2,30 ráno si behal kade tade s tým svojím spôsobom zatvárania dverí čo ma vždy trhlo a tak som unavená ako večer.

darina60
18. únor 2010

Ahoj Veri som tu. Veri dobre ideš na chlapa. Aj zo mna je tvrďaska 😀 😀 A pomáha to teraz 😀 😀
Včera sme mali rodinnú akciu, chceli sme ísť s dcérou do knižnice a chlapi sa pridali tak nás bola plná knižnica. Ja veľmi rada čítam a dcérka to má po mne.
Malého som dnes prihlásila na korčulovanie, budú chodiť zo škôlky.........
Bambi, dúfam, že u vás sa choroba zlepšila...
Fris nedošla večer, čo návšteva sa zdržala?
Niki, tuším si to tu večer držala nad vodou 😀 😀
Vladi, bruško krásne, ale už rastie 😉

veronkaj
18. únor 2010

dari ahoj, no nieže by som bola nejaká tvrďas v pravom slova zmysle, som aj milá a prítulná ale dám aj najavo, pri nejkých hláškach napr. z telky čo si myslím a poviem tak že potom musí rozmýšlať, že ak by sa to jeho týkalo tak jajaj.

super to korčulovanie, to as mne akosi nedarí, na tieto veci sme polená s dcérou,

kočky pootom napíšem

jalao
18. únor 2010

ahojte, dobre ranko vinsujem!
Dari, dobra aktivita to korculko. Tana bude chodit az od septembra na vytvarku priamo v skolke, tak som rada, ze ju nemusime nikam vlacit. Mame tam aj take mamicky - co nechodia ale do prace, a vodia svoje 4-5 rocne deti na mazoretky, na disco, na kurzy...s tymi detmi tam musis 2 hodiny sediet a cakat na ne 😒 (ale zacina to napr. o pol 2..) Neviem, asi si myslia, ze ked zacnu ako skolaci, tak uz bude neskoro... 🙄
My sme boli vecer na navsteve este,deti sa ukladali sami 😉 😉 boli sme hodnotit krasnu novu kuchynu a aj kupelnu - radost pozerat 🙂

jalao
18. únor 2010

no dievcata...ved uz je obed a tu nikoho???
O chvilku idem ku koznej, prezrie moje hebke telo a kozu 😀 😀 😀 Aj elektricku ihlu som objednala, tak ma tam vytrapi ☹ ☹ , ale co pre krasu nespravime, ze? 😅

vladkaz1
18. únor 2010

Cfate sestiham nic ,inak doma som nic nerobila tyzden riady mame po celej linke hrozne .
farbila som sa ,som jak morska vila ariela ,jekae to mam zerave 😀 ,hormony no nevadi ..

vladkaz1
18. únor 2010

Takze este raz caves ,teraz som skoncila ,som znicena jak pes ,mala spi a ja pojdem zalahnut tusim tak isto ...
To akoze nik sem nechodi ci co?
S pozdravom vasa Ariela 😀

bambi09
18. únor 2010

ahojte 🙂
ďakujem vám za želanie skorého zdravia-už som chorá aj ja,bolí ma hrdlo a soplím,ale syn už odkašliava a v noci spí lepšie,ale už som bola zúfalá-nezaberalo nič ☹ ☹
a včera som sa dozvedela,že Stodal granuly už nebudú vyrábať 😒 😒 že vraj Boiron nedostal certifikát-iba na sirup 😠
Vladka-Ariela-čo si si farbila??vlásky?? 😕 😕 😕
dari,niekedy treba byť aj tvrdá na chlapa 😀 😉 a čo ste si požičali??aké knižky??ja stále nemám dočítanú tú Chatrč 😅 😅 mám nové povinnosti,tak nestíham 😅 už ani časáky nestíham,len rýchlo prelistovať 😝 😝
veronka 🙂 😉 len tak ďalej...
julka,hmm,tak také mamičky to majú ako náplň dňa,aby si pripadali dôležité asi 😅 😅 😅 🤐 🤐
niki sa nám tu včera vypísala,tak je dnes ticho?? 😅 😅 😀
simonka,vy ako??a vanjuša dlho nebola 😕 😕
martinka,ja som tvoj prvý príspevok prehliadla,lebo tak skočil medzi mojim príspevkom 😅 😅 prepáč 🙂 😉
ale som rada,že si ok a že si si oddýchla 🙂 😉

vladkaz1
18. únor 2010

Bambi to mi je luto ,moja odpocivaj 😵 prajem skore uzdravenie cmuuuk
Ano mam vlasy jak Ariela ziarovka ,cervene ,no hormony a ta ista faba ako minule a som total cervena jak das 😅

bambi09
18. únor 2010

Vladi,ohnivá Xena?? 😀 😀 😀 nevadí,vymyješ 🙂 😉
a ty si už ok??zdravotne??
a fris je kde?? 😕 😕

frisbee
autor
18. únor 2010

vladi....Arielka,som zvedavá 😀 😀 😀 😀
bambuĺa,u nás je strašný odmäk,museli sme robiť kanáliky v snehu,aby odtekala voda,ja som odhadzovala na kopci s lopatou,no fuj.Včera večer spadol sneh zo strechy,to bola rana,že sa trepal barák,teraz máme pocit,že nám čosi blbne v studni,ale máme ju na ulici a než sa k nej dostaneme cez tú hromadu snehu,ktorým je za celú zimu zahádzaná,tak sa potentujeme 😝

vladkaz1
18. únor 2010

Ano kocky ,hodim vam foto neskor teraz uz neni dobre svetlo .
Inak kupila som kocik ,vanicku budem mat uz v sobotu asi a kocik mi pride az v marci 🙂 ,tesim sa
Ja som uz v poho aj Lucka ,to je nejaky blby 2 dnovy virus 😠
No Fris mate co robit veru 😕

frisbee
autor
18. únor 2010

Jé,to je super,aj s kočíkom,aj s vami,že je lepšie.Mńa furt bolí tá hlava 😝

vladkaz1
18. únor 2010

Fris ty mas ten tlak stale ci co?
Spravila som len rychlo cestovinu s 3 mi druhmi syra a nic sa mi nechce ine,zajtra bude file 🙂
Mala mi s chuti vypila dzus a uz mi ho aj vygrcala na koberec 😝