S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

simona55
18. srp 2009

ozaj dobu noc uz sa poberiem do spalne. 😉

frisbee
autor
18. srp 2009

simonka...ty si dobrá 😀 😀 😀 .no ja tiež pojdem,padajú mi oči,to mám z toho,jak furt čumím na obrazovku.pá

simona55
18. srp 2009

no to moze byt ,mm my vravieva ze ma preto bolieva gebula lebo ze vecne cumim na obrazovku, 🙂 aj ma pravdu ,len mu ju neuznam 😀 vravim mu to ste ba ma boli, 😀 :-

bambi09
18. srp 2009

záááávisláááčky,spať!! 😀 😀 😀
simonka 😀 😀 😀 😀
letíííím,dobrúúú,cmuky,cmuk... 😉

jalao
19. srp 2009

Hlasim sa do sluzby!! Aky je dnes plan?? 🙂 🙂 🙂

simona55
19. srp 2009

dobre ranko, dnes tu budem malinko, mam vééééééééééla roboty. ☹ 🙂 😝 perem, potom zavaram,idem m z Davidkom kadernicke. a potom sem kuki,oki? 😀 😀 😀 zatial ozivujte to t, zloduchov mi do temy nepustajte!!!!! 😀 😀 😀 😀

darina60
19. srp 2009

Dobré ránko,vlastne ja už mám den. A jalao ty aký máš plán. Ja doobeda s malým a poobede do pol 5 som v práci. Ja nezaváram, simonka ty zato stále zaváraš. AJ tu ste včera popísali, to je fajn, a dobre som sa nasmiala.Ešte ma napadlo teraz, hoci to patrí do temy vedla, že ked som v nedelu v hneve písala tej suke mail, taká som bola nasr... , že som si povedala, ani to po sebe nebudem čítať, lebo si to rozmyslím a nepošlem. Tak som poslala a potom som prečítala po sebe, baby hrubka jak svina tam a potom asi dve čiarky mi vypadli. Ta si bude myslieť, že akú hlupanu si zobral, ale čo tam potom ten obsah je dôležitý. 😀 😀

jalao
19. srp 2009

Dari, vies co, ja by som si s tym hlavu fakt nelamala....ktovie, aky ma pravopis ta jeho skrina!!? 😠
Podla jej chovania, to nebude velmi inteligentna zena, takze nech cita, co dostane a najlepsie by bolo, keby si uvedomila dosledky svojho chovania...
Plan mam len taky, ze do 4 tu v rachote, potom musim tiez polievat zahradku, ako aj Simonka, pozberat urodu, MM je prec, tak je to par dni na mne. 🙂

frisbee
autor
19. srp 2009

darinka,podstatný bol obsah 😀 😀 😀 😀

jalao
19. srp 2009

dievcata, tak vy tu ponocujete a potom nam cez den tema pada a pada... 😒

frisbee
autor
19. srp 2009

ja prosím prestavujem mladej izbu a vyhadzujem staré noviny a upratujem,fuj 😀

jalao
19. srp 2009

Fris, jeej, ty si ale užitočná dnes!!! ja by som tiež radšej doma čosi robila, ako sa tu pariť!!! Čítala som vyššie, že ti príde dcéra, na dlho zostane, či len na dovolenku? A ako sa jej páči vo svete, zvykla si tam?

bambi09
19. srp 2009

ahojte 🙂
fris,príď aj k nám,ja toho mám plný balkón,triedim Paťovi do školy do zberu,tento rok určite vyhrááá 😀 😀 😝
no a nepadá tu len téma, ale aj fris hlava 😀 😀 😀 a dari,čo tam po hrubke,keď je človek vo vývrtke,zabúda aj,ako sa volá,nie ešte na pravopis-nerieš 🙂 😉 ako fris napísala,podstatný je obsah,ale veľmi rada by som vedieť,či si to madam prečítala a ako jej pri tom stislo riťku 😀 😀 😀
jalao,nepolievaj,od soboty má byť škaredo 😠 zas víkend doma,no,možno niečo vymyslíme s kamoškou pod strechou 😉
a darinka by mohla prísť na okennú brigádu,ale Ty máš toho na doma dosť,tak Ťa budem šetriť,ja tých svojich pár v septembri nejako vyšúrujem a potom až pred Vianocami,tu sa nenormálne práši a to ani nie sme otočení k ceste,ale do dvora 😝 😝 😝

frisbee
autor
19. srp 2009

jalao..ona zase hneď zmizne,niekde vyučuje tanec,potom sme chceli ísť spolu k moru..ale neviem,či to vyjde a zase odletí,lebo sa dostala na ďaľšie štúdium 😉 .Ona je preč z domu už od 15 rokov,čo odišla na strednú,potom bola rok v Austrálii a teraz bola v tom Londýne...my sme taká svetobežncka rodina,dúfam,že ani ja tu neumriem 😀

bambi09
19. srp 2009

fris,Ty nám chceš zobrať roha??? 😕 za kopečky?? 😕 ☹

jalao
19. srp 2009

wow, fris, to je dobrodruzna povaha, mas pravdu. 😲 A co sa teba tyka, to uz tu znelo....mafianska babicka...hoci mi to z ust , ci spod prstov nejde, nepripadas mi tak, aj ked vek neviem, mne uz taha na 40, ale stale zadok musim utierat, takze podla toho som mladica a pravdaze Bambi sa ku mne takisto pridava, tiez musi este malu riťku chodiť umyvať malej nezbednici 😀 😀

bambi09
19. srp 2009

jalao,ja v novembri 39,ale mama mi občas hovorí-rozum na 15 😀 😀 😀
a fris má 16 aj pol 😀 😀 😉 ale dobrodružná povaha je aj ona 😉 preto má nadhľad,lebo nežije len na jednom kúsku sveta 😉

frisbee
autor
19. srp 2009

ja budem mať po prázdninách 16 😀 😀 😀 😀

jalao
19. srp 2009

ano, frisko, tak som ti aj ti povala 🙂 🙂

bambi09
19. srp 2009

no,kočky,idem si zmyť to vajco z hlavy 😀 😀 a idem s deťmi do parku,zoberieme frisbee pod pazuchu a ideme,na deku,muž príde za nami a nakúpime v Auparku v Terne a domov,večer urobím dukátové buchtičky,už sme dlho nemali 🙂
takže sa tu majte krásne a potom sa ohlásim,čo máte nové 😉
fris,aby sme Ti nezabudli gratulovať,hlavne,že už máš OP 😀 😉

jalao
19. srp 2009

tak Bambi, pekny park aj Aupark 😀 😀

bambi09
19. srp 2009

jalao,dík,Aupark ja veľmi nemusím ani tie mega centrá,ale je tam Terno,tak nakúpime-to je Jednoťácky obchod a len potraviny potrebujem dokúpiť a hajzlák,tak stačí 😝
tak nájsť miesto na parkovanie je detektívka,niekedy až úúúplne hore v tých poschodových garážach parkujeme,ale pri Auparku je sad Janka Kráľa a tam je dobre posedieť na deke,keď je takto teplo 😝 😝
tak ahojte 🙂 😉

simona55
19. srp 2009

fris ozaj ,ja som sa zabdla spitat ,co je z havinkamy? ty 16? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
19. srp 2009

bambi, sak chojte na tu plážu, co to tam spravili pri Dunaji 🙂 Ja bych sa sla tam vyvalit a mala by sa hrala v piesku! 😀 😀

frisbee
autor
19. srp 2009

tak poporade...simonka,ešte 30 k tomu pripočítaj 😀 😀 😀
baby,už som nebola v BA 3 roky,ja ani neviem,kde Aupark je 😀 😀 😀 😀
furt makám,ešte pár vecí a budem tu 🙂

bambi09
19. srp 2009

fris,keď tu budeš,dobehni na kávu 🙂 😉 sa spolu opijeme 😀 😀 😀 😝 Aupark je za Novým mostom 😝 😝 samé sklo,bléééé a Aupark Tower 😠 😠 😠
no,na tú pláž baby chodia,ale ja-dievča z dediny to moc nemusím 😀 😀 😀 ja radšej trávičku-to vieš-sedláčka-vidláčka 😀 😀 😀 som ako dieťa husi pásla,ako ma mali radi,ako deti išli za mnou,niekedy to zviera má viac rozumu a citu,ako človek 😝 😝 😝 😔
no,fakt idem,lebo tu zas zamrznem 😅 😅

darina60
19. srp 2009

Tak bambi, sa tu míňame ale ešte som Ťa tu zastihla, takže ahooooooooooooooooj, možno večer podám správy z domova.

jalao
19. srp 2009

dari, ty si na pol. úvazok? Tak si to tusim spomínala... 😝

bambi09
19. srp 2009

dariii,páááá,držím palce,nech je pohoda,ja tu skáče okolo malej opičky,tak sa míňame 😀 😀
no,odchod 😀 😀

darina60
19. srp 2009

ďakujem bambi, a fakt už choď a venuj sa malej opičke 😀 😀 A neponocuj zas ako minule. To ja o deviatej už chodím spať 😀