S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

darina60
21. srp 2009

Aj ja sa hlásim do trpazličej zostavy a kde máme šéfku, žeby nás stále ešte čítala? A Babmi so Simonkou určite upratujú, varia, zavárajú a čo ja viem čo ešte. Ja som síce z Vás asi najlenivejšia, včera som nespravila doma nič, ale zato v práci som sa činila. Takže ostatné kde ste?????

frisbee
autor
21. srp 2009

tak jasne 😉 ,hlavne,že bude mať lásku,budete sa mu venovať,nezabudnite do polroka pravidelne odčervovať,aby vám neumrel,a podstatné je to,že to musí byť člen rodiny,a nie vec na dvore 😉

jalao
21. srp 2009

dakujem za odborne rady a ak ti to nebude vadit, este sa ta potom na nejake veci popytam v IP, ked to bude aktualnejsie 🙂 🙂
No dievcata, ja som bola vcera po 6 rokoch na masaaaaazi -chrbet a sija! 🙂 jaaaaaaaaaaaaaaaaj
Maserka ma tych 100 kileciek a gniavila moje telo, ze ma teraz boli viac, ako predtym 😉 O mesiac idem znovu...jupi

frisbee
autor
21. srp 2009

ja chcem tiež ☹

jalao
21. srp 2009

ok, ved ta objednam! 😀 😀
fris, moze byt potom ta IP ohladom hafanana?

simona55
21. srp 2009

ahojéééééééééééé , moje babule, zanedbavam vas co? no uz pomali vsetko dokoncim, a potom tu budem viac, len teraz nemam cas ani na sex 😀 😀 😀 😀 😀 ved uz mi mm vravi ze, nem dopadne dobre. 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
21. srp 2009

vitaj Simca, sezona nepusti, co uz! to musi aj tvoj M akceptuvat... 😉

frisbee
autor
21. srp 2009

jalao,píš 😀 😀 😀
simonka,ja ťa nažalujem Snehuli,tu máš na koni samých fanúšikov,tak nesmieš zanedbávať 😀

jalao
21. srp 2009

Tak Fris, na kedy ta mam objednat k tej maserke, nech ides do teh Hitalie vyplieskana?? 😀 😀 😀

frisbee
autor
21. srp 2009

já jsem myslel,že jste herečka...a vy jste masérka 😀 😀 😀

jalao
21. srp 2009

veru, volala sa tusim Irenka! 😀 😀 😀

vanja
21. srp 2009

baby vás dočítať to chce dostatok síl, ale aspoň jednu tému už mám dočítanú.
A fris no musela som večerdakde prispieť, keď tu som si sama so sebou,lebo neviem kde steboli všetky.
simi, to je už vážne, keď zaváranie je prednejšie ako sex...... 😀 😀 😀 😀 😀
a na dovolenke bolo super
boli sme 3 dni na Detve, urobili sme si výlet po Poľane, potom sme boli v Jasne Nízke Tatry, ubytovaní sme boli v Demänovskej doline. Boli sme v Bojnickej ZOO, na Oravskom hrade, Likavskom hrade, v Zuberci v Oravskom skanzene, poprechádzali sme sa pod Chopkom, dostali ma aj na bobovú dráhu, a pritom mám panický strach z výšok a z rýchlosti, ale prežila som to. No aboli sme sa 2 x kúpať v Bešeňovej.
No a dnes len periem. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
A trpaslíkov nie je nikdy dosť, veď viete, žer snehulienka bola náročná 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
21. srp 2009

Snehuľa naša.....vítaj,vítaj.... 😀 😀 😀 však keď tu nie si a simonka zavára a bambucha je v sexi témach,alebo nadáva na BA 😀 😀 😀 ,my to tu nestíhame obhospodarovať s jalao ...to je tvoja konkurenkta na Snehuľu,iba 2 cm jej chýbajú 😀 😀 😀
No pekne ste pochodili,jééé....akurát na tú dráhu by ma nik nedostal,ja blinkám 😀 😀 😀 😝

jalao
21. srp 2009

Mila Vanja, dovol aby som sa ti predstavila, ako novacik v tiiiime 😀 😀 . ja tu makam s Fris aj s Darinkou denne smeny, ostatne sa snazia v tych nocnych...ale to ja uz som s hlavou na vankusi, alebo na gauci....

jalao
21. srp 2009

ahoj, partia, takze nikto tu nezije momentalne, lucim sa, idem plavat 🙂 🙂 . Prajem pekny vikend!

bambi09
21. srp 2009

ahojte aj tu 😀
Bože,ja len čítam a rehlím sa,až plačem 😀 😀
vanja,to je za trest,že si si užívala bez nás a inak teda super dovolenka,to ste mali tryskové lietadlo,že ste toľko stihli??? 😀 😀 😉 no nááádhera 🙂 😉
jalao,Ty sem už patríš a keby Ťa Snehuľa neodobrila,tak zahájime trpaslíči štrajk 😀 😀 😀
no,idem fakt obliekať mančaft a večer som tuuuuu 🙂 😉 pááááááááááá

bambi09
21. srp 2009

baby,ta to čo to tu je totok??? 😀 😀 😀
sme na druhej strane,šéfka,kde si??sem sa a nažeň poddaných na pánske 😀 😀 😝

frisbee
autor
21. srp 2009

já mám tady přispívat na zločince.sexuální vrahy násilné...totok

bambi09
21. srp 2009

😕 😕 😕 😕 😕 😕 čo????nem rozumiem 😅

frisbee
autor
21. srp 2009

keď povieš totok...vidím bohuša 😀

bambi09
21. srp 2009

ah

bambi09
21. srp 2009

malo byť ahááááá,zblbol mi nb 😀 😀 😀 😀 😝

bambi09
21. srp 2009

a zvyšok bandy je kde??zas sexujú?? 😀 😀 ach,tí trpaslíci,malí,náruživí,sexuchtiví... 😀 😀 😀 😀

vanja
21. srp 2009

tak bambi, dobre si vás ohodnotila 😀 😀 😀
jalao vitaj a ja som ti už písala keď si tu prvákrát prispela, takže nie si pre mňa úplne nový trpaslík. 😀 😀 😀

frisbee
autor
21. srp 2009

bambi...ja ťa prestávam poznávať,aby som ťa nehodila do tej témy,kde má nejaký chlap fotku toho uja so sekerou z Majora Zemana 😀

vanja
21. srp 2009

fris daj pokoj, to si pamätám ešte ako dieťa a furt som sa toho bála 😅 😅 😅 😅
a ešte moja zlatá sestra vytrhla fotku z Draculy, kde stojí v tom oblúkovitom okne či v dverách a dala mi ju na vankúš keď som sa zobúdzala 😅 😅 😅 😅 😅 😅

frisbee
autor
21. srp 2009

ja si nerobím srandu,do témy pod nami...mánia nakupovania pre dieťa vliezol nejaký provokatér,dal si tam fotku toho kýváka,je to od str.25 a kočky na neho,že my ťa poznáme z netu 😀 😀 😀 .tak som im tam hodila link,aby vedeli.
vanja,my sme bývali na internáte na zámku,telka bola dole na chlapčenskom intri,my sme sa na toho zemana dívali tam a v noci sme sa vraccali na zámok potatané až za ušami 😀 😀 😀

bambi09
21. srp 2009

vanja 😀 😀 😀 😀
fris,tak to je moja trauma z detstva,ten starký so sekerou,ako sa kýve,fuj 😀 😀 😀
a takto si Ty,heJ??za chlapcami na Majora Zemana?? 😀 😀 😀 idem mrk toho ... 😝

vanja
21. srp 2009

fris no tak už dnes naozaj zaspím 😅