S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
29. srp 2009

čaute,moje 🙂 ,tak murár prišiel o pol tretej,serkali sa s tým celé popoludnie a stejne urobili iba jednu stenu a potom mi volala suseda,že sa máme staviť na burčiak,tak sme boli u nich...nie u tej špiónky 😀 😀 😀 .No a potom mi volala mladá,že by sme mohli vyraziť do toho Talianska v stredu večer a v pondelok ráno by sme sa vrátili 🙂 ,takže v pondelok musím do Znojma uzavrieť poistky a urobiť nákupy,v utorok na kontrolu do servisu pred cestou a v stredu budem baliť...má ísť s nami aj nejaká kamoška našej mladej,no uvidíme.

simona55
30. srp 2009

vani skoncilo to tak ze,mmmu pomohol vstat, a obulsa , a neviem´ ako ale nabral sily a dal sa do kroku, no ale krv mu dobre stekala po tvary, nenechal sa osetrit,aj som sa tesila ze odisiel lebo vies takyto opilec si moze vymysliet ze sme ho zrazili,alebo nieco ,vies uz dnes never nikomu,vecer ked som isla k tete pre zemiaky na nedelu, tak som prechadzala vedla jeho domu tak som ho vydela, tam na zemi lezat,a dobre liali takze sa urcite prebral, vyes jeho opustila zena aj deti kvoli alkoholu.

frisbee
autor
30. srp 2009

simonka,ja som ti zabudla napísať,fuj,to je hrozné s tým opilcom,to je tak zavolať sanitku 😝 ,a on ešte može byť agresívny...ale ako pekne si ho nazvala,že pán 😀 😀 .To je fakt strašné,že sa takto človek zničí,tu ich máme tiež pár takých.

simona55
30. srp 2009

vies fris boolo mi ho luto, ☹ ale keby to tak polis videl tak normalne povie ze ho mm zrazil,celkom sa to podobalo 😝 fuj, ja toho opilca poznam on mi bol kolega v robote ,ale uz aj vdedy bol taky to opilec, raz sa taak opil v robote ze neveele kkde je, 😀 😀 😀 obchitkaval , elektricky stlp, 😀 😀 😀 😀 😀 abjimal sa snim bolo ,ja som sa sneho skoro popisala 😀 😀 😀 😀 a le ledva cakam kedy ho uvidim,aby som ho vysmiala ak je este na zive 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
30. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no ak je ešte nažive,tak mu to povedz 😀 😀 😀 😀 s elektrickým stĺpom som to ešte nikoho robiť nevidela,to akurát mm si myslí,že striptérky tam majú tú tyč na to,aby sa im lepšie vstávalo 😀 😀

vanja
30. srp 2009

fris všetko je niečo poprvé.... 😀 😀 😀

vanja
30. srp 2009

zase som tu sama, asi sa na to ..... 😀

frisbee
autor
30. srp 2009

tu som 🙂 ..nik tu celý deň nebol...my musíme najazdiť nejaké km,než pojdem v stredu do servisu,zajtra ráno letím na dopravný inšpektorát pre medzinárodný šoférák a potom do Znojma uzavrieť cestovné poistenie,pre rakúsku diaľničnú známku a nakúpiť,v utorok budem baliť,v stredu oklo 17.hod.chceme vyraziť.Ja bláznivá panna som už skontrolovala všetky diaľičné kamery od Viedne až dolu k San Benedettu del Tronto,niekde prší,niekde je teplo 😝

vanja
30. srp 2009

máme cestovnú horúčku? 😀 😀 😀

frisbee
autor
30. srp 2009

No ja som bláznivá organizátorka,všetko zabezpečené,a všetko pod kontrolou 😀

vanja
30. srp 2009

No veď to tak má byť.
Idem späť, som unavená, neviem kedy tie zuby vyjdú. A ráno idem o 7-ej z domu, lebo mi skončilo STK na mojej starej feldičke, tak ju idem ozdraviť. 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
30. srp 2009

Idem aj ja,vstávam o šiestej,budem tu až poobede,tak dobrú,dúfam,že sa vyspinkáte obe 🙂

frisbee
autor
30. srp 2009

P.S. Veľa zdravia feldičke 😀 😀 😀

vanja
30. srp 2009

ďakujem, odkážem jej. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale som povedala manželovi, že ju nepredáme, že pre mňa na behanie je dobrá. A teraz keď som doma je na nezaplatenie mať 2 autá. či s deťmi k lekárovi, na nákup....
ale už idem, mamá vstala.
čauko a dobrú noc

vladkaz1
31. srp 2009

cafte baby , my stale rovnako nemam ani naladu ani chut nic riesit , mala vcera 3X grcala ale sme jej tahali sople z odsavacku a potom v zapati na to 3X taku sajbu az no .. noc kludna ale cez den hruza des .. som vycerpana .. boli sme gratulovat segrinmu malemu k 2 rokom velmi sa potesil hracakam .. som total ko vybuchana s penazi cakam len na vyplatu na piatok .,. este mame aj jarmok Trnavsky no vsetko sa nam sere nejako sme to tento mes. neustriehli ohladom financii ale sak nejako bolo nejako bude 😀 ale mali sme dost oslav mame dar ,Krstiantku obliect sa na oslavu a jedno z druhym no des ,potom sme boli este v tom hodonine .. u svagriny takze uplne vydaje na hovado darceky a tak dufam ze tento mes. uz bude lepsi .. a okt., nov.december sa zblaznime vsetci mame nejaky sviatok z rodiny, moj meniny okt. ja tak isto ,mala narodeniny meniny ,ja narodeniny december tato narodeniny dec. vianoce a vsetkooo nechcem ani nad tym uvazovat .. 😀 tak soms a vykecala 😀 😀 idem dat malu sat a upratovat po vareni .. aj tak mam doma bomu 😝

frisbee
autor
31. srp 2009

čaute...vladi,no je toho na teba moc,snaž sa spať aj cez deň,vždy,keď ti zaspí malá,aby si neskolabovala.
Baby,ja som ráno pre ten medzinárodný preukaz,potom v Znojme,zistila som,že mi v aute nesvieti palubná doska,čo je super,keď ideme v noci 😝 a nehraje rádio,pretože u fordu stačí aj to,keď sa vymení batéria a pokiaľ nevieme kód rádia,tak sa to mus zložito a za prachy zisťovať na cnetrále fordu..sa z toho potatám.15 hodín cesty bez rádia,to zaspím už po hodine,som tam nasr...tie problémy nekončia 😠

Čo vy ostatné,darinka,simonka,vanja...podajte hlásenie 🙂 🙂 🙂

simona55
31. srp 2009

jas som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 len sa mi nechce pisat,som leniva 😀

frisbee
autor
31. srp 2009

ja ti dám lenivá,taká mladá baba 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
31. srp 2009

☹ ahojte mala je na tom dost zle chuda ☹ nestihla som dokinu lebo rano az tej jej nebolo pohotovost zrusili v TT svine 😠 , musime ist az do galanty zajtra je sviatok takze doki ma zatvorene takze bud do Galanty lenze nemame auto som sama MM v praci tak som na prasky .. bud ju nadopujem Nurofenom alebo neviem co ☹

darina60
31. srp 2009

vladi a co jej je, chudatku malému??Stále s tým uskom, alebo má teplotu, ci bolest ☹

simona55
31. srp 2009

joj vladi co je vlastne malej? nestras,ci by to boli zubiky? aj mojmu malemu idu 4naraz no ale v noci som dost dobre spala aj on,ale tu to uvidime,zeako bude. fris ale som , 😀 no ale ten nurofen je velmi dobry , ved jej mozes dat proti bolesti. ja uz malemu davam 2noc, a myslim ze to mu zmiernuje bolest, ale moc mu uz nedam abysi nezvikol na liek,.

simona55
31. srp 2009

fris ja som uz staromlada, 😀 😀 ja uz mam 18rocne manzelstvo 😀 uz tooooooooooolko rokov ,varim ,perem, vsetko robim, no ale nastastie dnes ma dcera zastupila 😝 😀 😀 😀 😀

vanja
31. srp 2009

ja len na skok čaute, prídem večer. 🙂

vanja
31. srp 2009

teda hneď jak uložím malú... 🙂

frisbee
autor
31. srp 2009

čaute trpaslíci a Snehuľa vedúca,už sedím a nik ma od klávesnice nedostane 😀

vladkaz1
31. srp 2009

ahojte mala mala teploty bola uplne otapena a grcala ledvaj dychala chuda teraz je uz lepsie .. 🙂 aspon ze nieco baby ... uplne bola zelena .. ☹ nemam cas neskor sa ozvem

vanja
31. srp 2009

joj vladka to mi je ľúto.

ja sa nezdržím dlho, lebo som unavená, dnes som mala celý deň behačky od rána. Prišla som domov o siedmej večer. Ešteže máme babky...... 🙂

frisbee
autor
31. srp 2009

babenky moje,držte sa,nemáte to jednoduché...ty,vladi,to s tým vracaním...nie je to čierny kašeľ,ja som ho ako decko mala a pamätám si,že som sa dusila a vracala 😠

Ja tiež pojdem,musím sa vyspať pred cestou do zásoby,dobrú noc,moje. 🙂

vanja
31. srp 2009

idem aj ja baby, dobrú nocku, vyspime sa všetky do ružova. Veď sa končia prázdniny.....

frisbee
autor
1. zář 2009

Dobré ránko 🙂 🙂 🙂 🙂 ...zapnem koňa,a hneď sa na mňa díva zelené oko Snehulienky 😀 😀 😀 .Idem do garáže hľadať kufor a mapy,už som ráno sladovala na webkamerách situáciu na talianskych diaľniciach,slnečno,málo áut 😀 😀 😀 😀