S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
10. zář 2009

šťastú cestu a dobrú noc

frisbee
autor
11. zář 2009

čaute,už mám za sebou kávičku aj kako 😀 😀 😀 😀

jalao
11. zář 2009

Dobre rano, no dobre, dobre, dnes si ma predbehla...ale musim rychlo skypovat s tou spoluziackou, lebo ona uz chce ist spat, maju tam 11 hodin vecer.. 😝 😝 🙂

frisbee
autor
11. zář 2009

ahoj,juli 🙂 🙂 🙂
bambuľa,u nás je pekne,Čechy hlásia dážď a 17-21 stupňov,nedeľa polojasno 16-20 stupňov,vezmite si bundičky a dáždniky 😉

frisbee
autor
11. zář 2009

čaute,moje,letím do Brna 🙂 🙂 🙂 🙂 ,budem to okolo tretej 🙂 🙂 🙂

jalao
11. zář 2009

ahoj, pekny den prajem, ak sa neuvidime, ja tu mam tiez stale frmol, nestiham prispievat. 😖 😖

bambi09
11. zář 2009

ahojte ženule 🙂
fris,dobre vybav,nakúp atď. 😉
a neboj,aj pršiplášte berieme,ak bude pršať,obeháme múzeá,hlavne na to hračkové sa teším aj za malú 😅 a ak nie,tak budeme vonku od rána do večera 🙂 😉 my sme už boli aj v daždi v Prahe,síce bez malej,ale tak bude v nosiči a pod dáždnikom 😉
Julka,tak pekné stretko,nech to vyjde,kedy to máte presne??
vanjuša,skoro som nezaspala,ako si večer robila bububu 😀 😀 😀
a čítala som fris,že mám za sebou kávičku aj kakao 😀 😀 😀 ja že jaká "super"kombinácia,tak buď kafé alebo kakao,nééé??? 😀 😀 😀 ale pochopila 😀 😀 😀
simonka,už nerieš tamto,dnes je iná doba,nejako len bude a poď sa k nám trochu rozveseliť,ono v každej rodine niečo je,keď máš deti,furt niečo riešiš,inak sa to nedá,len sa z toho nezblázniť 😅 😅
a darinka,som nejako včera nereagovala na Tvoje hlásenie 😅 prepáč,ale super,že je to na dobrej ceste 😉 držím palčeky,nech už je to ako kedysi,opatruj sa a napíš častejšie,nie len hlásenie,teda ak chceš,chýbaš nám tu 🙂 😉

jalao
11. zář 2009

Ahoj Bambi, no tu som este...
Stretko je zajtra, uz to mame takmer komplet prichystane, este zajtra kyticu vyzdvihnem a spoluziak tablo dovlecie, opatruje ho v garazi 😀 😀 Trochu mam stres, ze mam na krku aj prihovor, nie som velky suveren (ci suteren? 😀 ). Tak sa snad velmi nebudem kokokoktat...
Dnes ide dcerka na party ku kamoske, no a s Tanou ju pojdeme vyzdvihnut vecer, tak este posedime u kamosky isto, zajtra slavi zase sesternica, tieto deti maju lepsi spolocensky zivot, nez mame my... 🙂 🙂

vladkaz1
11. zář 2009

ahojte nemala som cas ,vygruntovala som cely byt poprala pozehlila aj zaclony v celom byte mame mat jarmocnikov .. tak nech mam cisto jak v bavlnke voni mi cely byt jeee som rada dufam ze zajtra nebudem mat zas bombu ako vzdy po jednom dni .
Jalo uzite si stretko !!! 😵 😵 😵 dobre sa zabav
Bambi prajem prijemnu cestu ,davajte si pozor na seba 😉 😵
Fris som nevedela ze tu mame taku star 😉 😵 , super si sikovnicka a sorac to video mi neslo vobec spustit tak som ani nepozerala aj ked som bola zvedava
Vanja pozdravujem Simonku Darinku ... 🙂 😵 😵 😵 😵

jalao
11. zář 2009

ahoj Vladi, boze, ty mas zachvaty upratovania?? 😀 😀 😀 Mne sa to akosi nie a nie stat!! 😉 😉 😉 a pritom by bolo aj treba...vies si to predstavit u nas, ked prideme az podvecer, vsade vybuch este od rana...vacsinou ani neviem kde mam zacat...tak najskor vynadam deckam, ktore su uz doma dlhsie a nepohli ani prstom 🙄 🙄 🙄 , potom daco rychlo porobim, ideme s malou von alebo na zahradku.....vecer robime veceru, nahanam decka do ucenia atd atd...Az ked pride sajba, tak sa rozbehnem dakedy v sobotu a gruntujem.. 😖 😖
To mas super, ze jarmocnici...to nam musis napisat konkretnejsie 😀 😀 😀
Fris, ani mne neslo otvorit ten link, skoda. Daj este nejaky, kde by sme si ju mohli pozreit 🙂

vladkaz1
11. zář 2009

jalo si zlata ,no mne sa to stava casto som taka hmm.. ako by som to nazvala chorobne upratovacna .. 😅 😝 leze mi to samej na nervy aj ked mam kopec neoprateho pradla aj to mi vadi .. tak co ti budem hovorit , len si pestujte bordelicek 😀 nikoho to nezabije venujete sa rodinke a tak pritom ja pri tom stiham vsetko hram sa s malou pomaha mi pustime si pesnicky nakrmim ju ..a tak nemam pocit ze by bola o nieco ukratena 🙂 , no ale mojmu leze na nervy ze umyvam vanu kazdy druhy den ,ze bude za chvilu zodrata 😀 nevadi .. 😀 a neznasa ten smrad pre mna vonu cistoty po pripravku v kupelni 😎
Jaj moja uzi si stretko tisko zavidim my ideme na jarmok az zajtra lebo .. MM je este chory ale prsi .. sem tam mala este spinka .. nechce sa nam dnes a v sobotu ideme na ten Desmond ,babka dedo varuju krpanu 😀

jalao
11. zář 2009

Ja toho desmoda uz v poslednom case nemusim, ale kebyze ma ktosi vola (akoze ma nikto nevola 🙄 ), tak by som isla...ale 21/09 ideme na dyvallo, sem pride cinohra SND, zabudla som dokelu ten nazov..Ryba pre troch??? Vajda, Studenkova, tusim Kocurikova..len 4 herci tam pridu skratka - vidis, aj tie styri mena si akosi neviem zapamataf 😀 😀
Dnes, ked oberiem tie jablcka, zajtra z nich chcem kolac upiect, pojdem s tanou ku tej kamoske, nech si aj ona uzije dievcata a ich diskoteku, ja si dam s kamoskou u nich aspon pohar vina a spravim tam vydych a nadych... 😀 😀 😀 V piatok vecer mi to teda dobre padne!!!

frisbee
autor
11. zář 2009

baby,tu som 😀

jalao
11. zář 2009

ahoj fris, vybavene?
Ja sa idem prave rozlucit, bezim v ustrety weekendu!! 🙂 prajem vam tu pekny pokec, mozno sa vecer pripojim, uvidim, ako to vyda...majte sa krasne vsetky!! 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
11. zář 2009

pá,ja kmitám okolo rodiny,sme tu všetci,bambuľa opatrne 😀

vladkaz1
11. zář 2009

ahojte tak sa drzte vsetky moj si robi zomna srandu ze ten koncert j az buduci tyzden tak som teraz v miernom skoku .. neviem ci sranduje alebo akt som to zle pochopila

vanja
11. zář 2009

čaute nočná smena hlásim príchod, je tu niekto? 😉

simona55
11. zář 2009

ahojte, babule ako sa mame, 🙂 tu je ako si pusto nie?

frisbee
autor
12. zář 2009

ja vás prosím o odpustenie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,je nás tu plný barák,tak so nestihla prísť ☹ ☹ ☹ .
vladi,klíd,však ideš za kultúrou 🙂
¨vedúca,si tu bola sama jak ten kůl v plotě 😎
simonka,dostaneš na riť,prídem osobne,sa tu o teba bojíme,keď máš nejaký problém,čo ho nenapíšeš do IP,od toho sme tu,aby sme sa podržali,ty ty jedna,ja mám nejaké tušenie,ža ťa niečo trápi,chcem IP,lebo prídem k vám aj s vareškou 🙂 🙂 🙂 😉

vladkaz1
12. zář 2009

no takze mal pravdu je to az na buduci tyzden , neviem preco som to poplietla ale sme povadeny na zivot takze ani na jarmok nejdeme spolu ..pekny den baby

frisbee
autor
12. zář 2009

ale vladi,ty sa pozvŕtaš zase ako paragraf a bude dobre 😉 😉 😉 ,uhorke neodolá 🙂

vladkaz1
12. zář 2009

moja asi nie pre tento krat ! nechcem to riesit to je jedno, ale neustupim ani za nic ,idem na jarmok sama s malu a s mamu .. n ide s kamosmi ..ty su mu prednejsi asi len tolko pre tento krat

frisbee
autor
12. zář 2009

ja viem,že ty neustúpiš 😉 ,ale dobre bude,šak sa lúbite ako kone 😀

nikinka008
12. zář 2009

Ahojte dievcence 😀 ako sa mate?Vidim,teda skor citam ze tu mate skoro vzdy veselo co 😀 ...tak to ma byt 😉 ...a ako sa ma darinka?uz sem nechodi?...citala som jej pribeh ale bohuzial nie cely asi len prvych 30 stran..a poslednu 🙂 ...tak neviem ako to dopadlo,,,ale asi sa to uz tu neprebera..nevadiii....len som vas chcela pozdravit a nestracajte humor 😀 pekny zvysok dna

vladkaz1
12. zář 2009

Fris si zlata 😉 ty vies aka som .. takm sa rozhodla som svina ale malu mu nechavam nech ide na pivo jak chce slubuje jej kolotoce tak nech ide s nou

vanja
12. zář 2009

tak mu treba vladka, nech sa postará aj o malú
dobre si urobila, veď on sa spamätá
fris tak kde si bola včera večer?
simi konečne si sa ozvala, ale už som bola večer preč, lebo nikto neprišiel. Príď dneska, som tu zatiaľ.
bambi asi relaxuje na manželovi..... 😀 😀 😀 😀 takže nemá čas, a asi ani wifi
nikinka vitaj, tu sú všetky baby, ktoré majú humor vítané.
darinka, jalao zdravím, ako sa máte? 🙂

vanja
12. zář 2009

zas tu budem samaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😢

bambi09
12. zář 2009

ahojte ženuše moje 🙂
konečne som osprchovaná a sedím,nachodili sme sa ako kone 😝 😝 😝 ale super bolo,počasie krásne,až horúco bolo,zažili sme policajný zásah v priamom prenose,nejakí extrémisti sa rozhodli,že budú protestovať tam,kde sme my išli-na Apolinářské ulici,inak tá pôrodnica U Apolináře je zvonku krásna,je to kultúrna pamiatka,bolo tam milión policajtov,uzavreli ulicu,tak sme to museli obísť na nábrežie inokade,no,zážitok jak sviňa 😀 😀 😀
pol dňa sme strávili na Detskom ostrove,malú bolo nemožné dostať z húpačiek,nafotili sme kopec fotiek a zajtra ak bude pekne,tak zas hurá za dobrodružstvom 🙂 🙂 🙂
tak ja len toľko,idem si ľahnúť,lebo som death 😝 😝 😝
všetkým trpasliciam prajem dobrú noc a máte slabú účasť,čo to?? 😕 😕

vanja
12. zář 2009

čauko bambi, tak si to užívaj a pošli potom dajaké foto
ja si tak tak sama so sebou, ako fŕis napísala jak kúl v plote, a dakedy jak vúl.... 😅 😅

nikinka008
12. zář 2009

bambi09...a kde ste sa vybrali hm? 🙂