S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
17. zář 2009

Darinka,žehleniu statočne odolávam,ale večer musím aj ja dosku rozložiť 😝 😝 😝 keď pozbieram to,čo visí a ďalšie čaká na pranie,zbláznim sa z toho,tak musím začať odoberať z koša 😀 😀 😝
naša čvirda ešte nespí,pobehuje tu,ale burizóny som už schovala 😅 😅 😅 vysávač je napapaný 😀 😀 😀
Dari,ja burizóny ľúbim,ale nie zo zeme 😀 😀
a fris ešte asi pulíruje okná 😅 😅 alebo fotí kroj 😀

nikinka008
17. zář 2009

bambi09....ja sa veelmi tesim ked uz bude lozit a behat 😀 😀 aj ked mi to asi da poriadne zabrat 😅 😀 ale nevadiiiii 😕 ...ale zatial je to poriadny lenivec,,ked bola uplne malicka bola viac aktivna 😀 😀

bambi09
17. zář 2009

nikinka,ale veď aj my sme sa nevedeli dočkať,kedy začne,jej to trvalo dlhšie,až v 13-tich mesiacoch začala úplne sama chodiť,syn začal ako 10-mesačný,len si teraz občas povzdychnem,že kým nechodla,našla som ju tam,kde som ju nechala,keď som išla na WC 😀 😀 síce som si ju musela občas brávať aj tam,lebo ona musí stále niekoho mať pri sebe,ale teraz mi už asistuje a podáva papier 😀 😀 😀 ale tak to má byť,keby nechodili,bolo by horšie 🙂 😉
pozrela som si Tvoj albumček a Ty si tu asi najmladšia maminka,tromfla si tuším Vladku,ale ste takí zlatí mladí rodičia,malá je zlatá bacuľka 🙂 🙂 😉

nikinka008
17. zář 2009

jalao....ale kdeee 😀 😀 ...netahala by som malu do dazda,,,cely tyzden je pod mrakom ale nastastie neprsi 😕 ...skor ja som prechladla 😖 ....ano,rodila som tu v anglicku,vrelo odporucam 😀 😀 😀

nikinka008
17. zář 2009

frisbee....ano??a ako dlho uz je v anglicku?my sme dost daleko od londyna asi 6 hodin autom...a vola sa to Kingston upon Hull 😅 ....

bambi09
17. zář 2009

nikinka,vy ste na blbé počasie asi zvyknutí,že?? 😅 😅
naša malá začala nejako kýchať a sopliť,no,uvidíme,čo sa z toho vykľuje 😒 😒 som v lete nadávala na horúčavy,ale aspoň deti neboli choré,keď začneme teraz soplíkovať,skončíme zas na jar 😒 😒
a kde sú zas všetky trpaslice??mne dieťa spí,tak môžem bez výčitiek svedomia ťukať 😀 😀 😀 a závisláčiť 😀 😀
muž je na rodičku a skôr ako o 19-tej nepríde,zas donesie jóbovky

bambi09
17. zář 2009

Darinka,žehlíííš??? 😅 mne sa nescééééé 😀 😀 😝 ale asi pôjdem,tu nikto,Frisuľa sa kochá žužlíkom,Simonka asi uhorkuje,Vladka pucuje,Julka sa venuje rodine,Vanja spí 😉 Darinka žehlí,Nikinka sa venuje malej,tak idem aj ja robiť niečo užitočné,škoda,že nemôžem spojiť príjemné s užitočným 😝 😝

vladkaz1
17. zář 2009

Ahojte nemala som cas od rana som gruntovala a prisiel tato mi konecne do kuchyne spravit garnizu tu lankovu ale pevnu .. tak som musela vsetko poumyvat po prachu hruza 😒 a prisla mi kamoska o pol 4 tej teraz odysla tak pol hodka a poprcha chvilku sme boli vonku ,vecer som este oprala v rukach kocik ,teda potah .. mam ho mokry samozrejme ked prsi mame doma vlhko vetram a neschne nic .. ked sme na prizemi tak nemam ist ani ako do obchodu .. mala nespala teraz prave zalomila som zvedava kedy pojde vecer spat a kedy pojdem na nakup uz nic nemame

nikinka008
17. zář 2009

uz som s5 bola som navarit taku fajnovku 😀 😀 ..ja som to nasla na nete,ale najskor som to videla v chutovkach s Petrom Novotnym 🙂 A je to fajna mnamka 😝 😝 ....radim vyskusat 😉...http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7630&orde... kuk 😎

nikinka008
17. zář 2009

bambi09....jeeej dakujem pekne 🙂 potesiiii 🙂 😉 ...hlavne ze sme stastny 🙂

nikinka008
17. zář 2009

este ze ste mi to pripomenuli.....idem zehlit ☹ 😖 ....a na zajtra mam dalsie 2 plne kose prania 😝 ....nechapem kde sa berie 😀 😀

nikinka008
17. zář 2009

bambi09...ale leto tu bola celkom pekne slnecno horuco....ale pred par dnami sa to uz skoncilo,a je stale pod mrakom 😖 ...nemam rada toto pocasie tu ☹ ..ach co by som dala za domov 😀 😀

bambi09
17. zář 2009

Vladi,Ty už negruntuj,lebo mňa depka chytá z nášho výbuchu,Ty máš asi vzorné dieťa,naša celý deň niečo rozťahuje a dnes tiež zaspala po pol 6-tej 😒 soplí,kýcha,ach jaj,už to začína 😖
nikinka,ja som to nemyslela v zlom,takí ste zlatučkí a vidno,že aj šťastní 🙂 🙂 🙂 😉 tak to má byť 😉 a v UK ste už natrvalo??muža máš Slováka??prepáč,som zvedavá baba 😀 😀
a u nás sa špinavé prádlo tiež asi kotí,periem furt 😝 😝 😝 😀 len žehlenie nemám rada 😝
a na mňamky chodím tiež na inšpiráciu na MMB 😅 😅 robíš chute,ja dnes len vyprážanú cukinu a zemiačky,polievka je zo včera,mäso som večer nevybrala,až dnes,tak rezne budú zajtra 😅 😅 a v sobotu buchty na pare 😎
friiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis,halooooooooooooooo,kde siiiiiii?? 😕 😕 😕

vladkaz1
17. zář 2009

Niki ja asi jedu vec ktoru neznasam je zehlenie nezehlim ,moj nosi iba take dresoviny take tricka to zehlit nemusim a ked periem malej tak pekne vyvesam tak isto ked uschne jak ozehlene takze len poskladam hihi som vychcana .. co je treba ako zaclonu a take veci pozehlim jasne .. ale skoro nezehlim vobec sikovna si obdivujem kocky ktore zehlia .. ja by sm to nerobila a urcite by som si nezobrala koseloveho chlapa 😀 😀 alebo by som ho preonacila .. 😀

frisbee
autor
17. zář 2009

tak,ženy,vyprala som všetky závesy a záclony a povesila nové,upratala a samozrezjme,ako povedala bambuľa,kochala som sa žužlíkom 😀 😀 😀
niki,naša tam býva tri roky,ale už sa jej tam nechce ostať,tak uvidíme 😉

vladi...ja nenávidím žehlenie a ani mi to nejde,to je tak nepríjemná činnosť 😝

vladkaz1
17. zář 2009

jaj tak vas obdivujem ,Fris ty si ako ja aj ja to nemam rada vstava mi dieta moje milovane .. rozmyslam ci idem vytiahnut vedla do pivnice stary kocik a idem na nakup alebo seriam na to ked prsi .. dnes uz moj je este mokry a stym starym by som sa asi hambila ist neviem 😒

bambi09
17. zář 2009

Vladka,tak naše malé sa dnes asi dohodli,naša vstala približne ako vaša 😀 😀 kedy zaspí na noc netuším 😝 😝 😝 ale bola dnes super akčná,spať ani za nič 😝 😝
idem ešte niečo porobiť a potom sa tu stavím 🙂 😉
frisuľa,už si vydýchni 🙂 a mladá prečo nechce už zostať v UK?? 😕 😕 😕 ja že tam chce zostať 😉
Vladi,daj na starý kočík deku a idéš cicaaaa 😀 😀 😀 😉
ja žehlenie jedine pri telke zvládam 😝 😝 😝

frisbee
autor
17. zář 2009

bambi,láááááááááááááááááááááááska 😀

bambi09
17. zář 2009

fris,jááááááááááj,tak Čecha sa jej zachcelo a po svete behá?? 😅 😅 ale tak domácí chleba je domácí chleba 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
17. zář 2009

no nevie,ako to dopadne,ona ho tajne miluje už 6 rokov,teraz to vyzerá,že sa dali dokopy,ale boli spolu iba tri dni a ona odchádza,nechcem jej brať ilúzie.....
bambuľa,v behu som si ťa potvrdila 😀

frisbee
autor
17. zář 2009

kua,,prepásla som žužlíka,keď sám zaparkoval do nabíjačky 😠 😀

frisbee
autor
17. zář 2009

trpaslíci,má niektorá z vás parný mop alebo parný čistič???Je to účinné???

bambi09
17. zář 2009

trpaslice,sme na druhej straneeeee 😕 😕 😕
šup sa sem 😀
fris a to ako čo,že sám zaparkoval?? 😕 😕 si to chcela vidieť?? 😀 😀 a parný mop nemám,nekupujem,neporadím 😝 😝 😝
kde sú všetky???

vladkaz1
17. zář 2009

cafte no teraz som prisla nadavala som celu cestu booze ,milujem moj britax v tomto momente .. 😀 odtrhol sa mi na starom nakupony kosik aj s nakupom rovno pred kauflandom som nadavala jak pohan .. nakupene je zajtra robim kura alebo vysmazany syr

frisbee
autor
17. zář 2009

bambi,trpaslíci super 😀 ,no a žužlík keď sa vybije,zaparkuje sám do nabíjačky a ja som to ešte nevidela 😀 .Je to nabíjačka,alebo dobíjačka? 😀
vladi,kľud,mne sa raz vysypala papierová taška s nákupom tesne pri aute,no super 😝

vladkaz1
17. zář 2009

ale ja som kludna .. 😀 a o akej dobijacke idete? 😀 😀 😀

frisbee
autor
17. zář 2009

na vysávač,ty jedna,čo si myslela? 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
17. zář 2009

ahaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja nic ja muzikant 😅

bambi09
17. zář 2009

fris,žeby na žužloňa?? 😀 😀 😀 😀

bambi09
17. zář 2009

Vladka,keď sa se.e,tak sa se.re 😅 😅 to fakt poteší 😝 😝 😝