S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
24. zář 2009

jeeej, novy kabat...tomu sa povie radost! 🙂 🙂 🙂 Tak to mne nehrozi... ☹ ☹ U nas momentalne frcia vydavky typu izolacne potery, stropne tesnenie a odvodnovacie trubky 😀 😀 😀 😀 Stava sa so mna odbornik!! 😅 😅

bambi09
24. zář 2009

čaute superženy 🙂
ja sa ani nezapájam,snažím sa poležať,keď sa dá,zabalená v deke,chcela som tie okná umyť,záclony oprať,no nehrozí 🙄 🙄 hody-nehody,okná počkajú,hodovníkov nečakám a so sprchou v nose sa nebudem máčať v kýbli a potiť sa,nie?? 🙄 ani necvičím teraz,nevládzem,stačí,že navarím,upracem a celý deň sa vrtím okolo našej lentilky 🙄
a vy pracujúce to máte ťažké v tom,že musíte skoro vstávať,ale my-kojičky to máme ťažké v tom,že keď spíme dlhšie,ako 2 hodiny vkuse,to je sviatok,alebo zázrak 😀 😀 😀 však vanji 😀 😀 keď sa tie naše potvorky nedocicané nechcú vzdať 😅 😅 ale mne to neprekáža,len že sa nevyspím 🙄
a tie mušky,no fuj 😠 😠 😠 aj u nás sú,to je pliaga 😝
dari,kondičku si spravíš,nechci vedieť,ako som ja fučala na aerobiku prvý krát 😀 😀 😀
julka,Ty sa tiež namakáš a chudák vanja na tej búračke 🙄 🙄 už nech to majú spravené
simonka,ďakujem,si zlatá 😵 😵 ešte pošlem tie hračkové,to môžeš aj deťom ukázať,staré hračky a bárbiny,kam se podíváš 😀 😀 😀 raj pre mňa 😅 😅
a kabát nehrozí ani u mňa,teraz len športovo chodím,opätky čakajú,kedy nebudem vláčiť malú na rukách 😀 😀 😀
Vladenka,Ty klídek,vecičky počkajú,ja som začala chystať výbavičku,až keď som nastúpila na materskú,6 týždňov pred pôrodom 😅 viem,že sa veľmi tešíš,aj my s Tebou,ale času dosť 🙂 🙂 🙂 😉
Nikinka,Ty poď sem a nesmúť za domovom,tu je väčšinou sranda 😀 😀 😀
nezabudla som na niečo,niekoho?? 😅

jalao
24. zář 2009

no ahoj , Bambi, okna pockaju, to je jasne, kasli na ne... a dostala si moje fotky do mailu?
🙂 🙂 a vy ostatne? 😀 😀
BAmbi a vies, ze niekedy je vlacenie decina na rukach cista posilovna a kmitanie po byte cisty aerobic?? 🙂 🙂 A mas to ZADARMO! 😀 😀 😀 (jak kolo mountfield!)

bambi09
24. zář 2009

Julka,dostala si obrovská sympoška,ja dúfam,že raz sa všetky trpaslice aj netrpaslice stretneme a urobíme rošádu v nejakom podniku,veľmi si to želám 😵 😵 😵 a ten druhý mail nemá chybu,bojovník 😀 😀 😀
deti hrajú golf,tak si môžem vychutnať s vami kávičku 😵 😵 mladému je už lepšie,pomohlo zníženie dávky,už ho nebolí žalúdok ani nehnačkuje,chválabohu,keď malá tento liek naposledy malá,zvracala,fuj,horké je to jak šľak 🤐
ale jemu je ťažké vybrať ATB,čo bol malý,bral ich 2x do mesiaca ☹ ☹ teda nie celý rok,v lete bol občas pokoj,inak samé zápaly prínosových dutí,zápal pľúc,zápal priedušiek,aj na liečení v Štóse som s ním bola skoro 6 týždňov,keď mal 4 roky a nepomohlo,vrátil sa so zápalom dutín a ešte tam chytil herpes zoster,hrôza,hygiena jedna katastrofa tam,v jednej vani sa kúpalo 20 detí a vaňa sa dezinfikovala asi raz za rok 😠 😠 😠 nikdy viac
a s tým fitnesom pri deťoch zadara máš pravdu 😀 😀 😀 práve som povysávala malým vysávačom kuchyňu a ...burizóny,ako inak 😀 😀 😀

jalao
24. zář 2009

Bambi, ty pestujes v crepnikoch tie burizony? 😀 😀 😀 ...no, ved ja som ich tiez detom casto davala, neboj.. 😉 😉 Na rosadu sa tesim...len budeme musiet spravit nejaky geograficky vypocet, ze kde by sa to konalo...kedze Vanja je vyhodnarka, tak nas to vysuva dakde ku BB, hoci Fris to vyvazuje zapadnejsie....tak zeby Nitra, alebo Piestany? Lenze pozor - mozno bude chciet dojst aj Niki, tak to sa asi vzdavam, lebo to by vychadzalo na Nemecko! 😀 😀

jalao
24. zář 2009

a Bambi, dobre, ze je mlademu lepsie, aj tebe isto odlahlo...Nasa slecna mala tiez vcera 37/6, co nebyva zvykom, ale rano jej nebolo uz nic, sla do skoly, aj na trening uz isla, takze evidentne ju len daco obchadzalo...Stale je zatvorena plavaren, co nas mrzi, decka sa tesia, aj kvoli tomu otuzovaniu je to dobre...dufam, ze od oktobra ju uz otvoria, prebieha tam rekonstrukcia... Plavanie vrele takymto chorlavejsim detom odporucam!! 😉 😉

bambi09
24. zář 2009

julka,som sa pobavila na Tvojom geografickom výpočte 😀 😀 😀 nakoniec skončíme niekde v škótskej alebo írskej krčme 😀 😀 😀
a to vieš,že som rada,chudák,sa mi tu včera zvíjal v kŕčoch ☹ ☹ ono tá teplota je niekedy len taká,že rýchlo prejde,ak by bola malá chorá,tak to by sa prejavilo 😉
a s tým otužovaním máš pravdu,len my sme v rodine traja neplavci 😅 😅 ja mám z vody paniku,odkedy som sa topila,teda kozy spolužiačky ma topili a mladý nejako nechodil,keď to mali zo školy,čo bol stále chorý,tak mu chcem nejaký kurz zaplatiť,len kedy to bude stíhať,v škole je štyri dni do tretej,2x má krúžok,učenia dosť,tak uvidíme,aj ja by som rada prekonala strach,ale je to ťažké,ako necítim pod nohami zem,koniec,idem ku dnu ako kameň 😀 😀 😀 a malá sa hádam naučí,keby viem plávať,aj by som chodila na tie rybičky-plávajúce bábätká,ale ešte sa im tam utopím 😀 😀 😀
a ostatné trpaslice sú zas kde??idem mrk vedľa,večer som to prečítala a pripomenulo mi to detstvo... ☹ ☹ ☹

jalao
24. zář 2009

bambi, no ale to by si veru nemala zle chodit aj s malou...mozno by si sa skratka prekonala a nabrala v tej vode trosku istotu.. neboj, tam vas nenahadzu do 4-metrovky!! 😀 😀 .ved ja to stale tvrdim, ze netreba vediet plavat 3 kilometre, ja tiez plavam par zaberov a to som plavkyna, a s malou by ta to takto donutilo, ja by som ti toto odporucala..a ked este mate taku moznost, my sme taku veru nemali...Kamoska z Ruzomberka chodieva s malym a je velmi spokojna, maly ma pol roka a mal za cely cas len raz nadchu...Uz chodia do druheho kurzu 😉 😉 😉

bambi09
24. zář 2009

veď popozerám,čo to stojí a uvidíme,možno sa prekonám 😅 😅 😅
múdro vravíš,len vieš... 😀 😀 😀 😝

jalao
24. zář 2009

Dzifcata, koncim tu, bezim pre vacsiu na tanecny, pre mensiu do skolky 🙂 🙂 , tak prajem prijemne odpoludnie aj vecer, pa zajtra a vsetky, co to potrebuju, kurirujte sa!! 🙂 🙂 🙂

bambi09
24. zář 2009

Julka,ahooooj,teším zajtra,uži si Rómea a detičiek 😀 😀 😀
ja idme s malou na ihrisko,nechce sa mi,lebo sa moc necítim,ale 2 dni s ňou bol tatino,tak výmena stráží,ten má v robote frmol,tak nech si doma vydýchne 🙂 dnes nevarím,mám aj polievku,len ma čaká žehlenie 🙄 🙄 tak sa budem naparovať nad žehličkou 😝 😝 😝

vladkaz1
24. zář 2009

baby isli s mm lom na nkup a skoro som odpadla normalne tocak dvojity a estee ze som sa dzrala kocika idem si lahnut moj robi zahoracku fazulovicu so slyzami mame setriaci rezim. a zajtra langose so syrom a tatarku ..
Bambi mas pravdu veci pockaju ani som to nerobila je mi hrozne zle az ma pali brucho .. som pretazena nic nerobim serem na vsetko na bordel aj tak dnes som to prehnala mala ma nasrala a je to citit .
baby nestiham vas precitat prepacte ze melem len o sebe a potesila som sa mejliku som sa nasmiala
😀

frisbee
autor
24. zář 2009

tu som,spadol mi net,dve hodiny to nešlo sa pripojiť,aj mladá mi písala a nešlo mi to odoslať 😠 .Súhlas s plávaním,mňa to vždy postaví na nohy 🙂 bambi,naparuj si soplíček,to je hrozné s upchaným nosom 😕 .
vladi,mňam fazulovica 🙂 ,a ty papaj ovocie a zeleninku,nech ste v poriadku 🙂

vladkaz1
24. zář 2009

jaj baby ja by som isla plavat kto chodi ?,zavidim 😀 v dobrom ...
bambi davaj si pozor moja a setri sa 😵
Fris dojdi na veceru moj uz robi slize prekonava sa ,nakupila som si ovocie zeleninku a zajtra si pojdem kupit kyselinu listovu a calibrum mi odporuci doki ..
a ty ako marod? noha v poriadku?

nikinka008
24. zář 2009

Ahojte baby 🙂 ...nahodicka ze spominate dnes to plavanie 😀 ...manzel sa nedavno bol pytat na jednej plavarni kedy tam maju tie kurzy pre babatka tak sa tam za nejaky cas tiez chystame 🙂 sa tesiim...malej sa aspon tym plavanim spevni chrbtica a ona zboznuje vodicku 😀 😀 ,tak preco to nevyuzit 😉 ...mamka s ockom si dnes boli kupit plavky, 😀 😀 ..a mala ma uz aspon dvoje strasne zlate ked budem mat cas tak odfotim a dam do albumu,mozte potom kuk 🙂 😎 ...len sa modlim 😀 aby tam nemali nejaku chladnu vodu pre nu lebo potom to asi padne 😕 😒 ...tak uvidime...ale ja plavat neviem alebo aspon musim citit dno po nohami 😅 ..ale ocino vie tak asi radsej necham malu v jeho rukach 😀 uvidime alebo ma moze istit zo zadu 😀 😀 ...................baby ja sem straasne rada pridem lebo tu je vzdy taka sranda,vela sa nasmejem ked vas citam 😀 😀 ...ale uz dva dni ma boli hlava ☹ tak musim obmedzovat PC asi to bude tym 😅 ....

vladkaz1
24. zář 2009

ahoj Ninka super ze budete chodit plavat a tesime sa na foto len hod pekne 😵

nikinka008
24. zář 2009

vladkaz1...ocino sa tesi na babatko? 🙂 😉

bambi09
24. zář 2009

nikinka,huby z PC,to bude nedostatkom sexu,šup z koníka na koníka 😀 😀 😀 😀 😉

bambi09
24. zář 2009

a čo dnes všetky spíte,alebo sexujete??zas to nemusíte preháňať,keď ja ešte nemôžem 😀 😀 😀 😝

bambi09
24. zář 2009

tak teda keď inak nedáte,dobrú noc všetkým 🙂 🙂 🙂 😉

nikinka008
24. zář 2009

bambi09....tak tak moja ☹ 😔 mas pravdu,to bude asi tym 😕 ..ale este mam svoje dni,ktore sa uz dnes mali skoncit a stale nic ☹ a manzel zajtra na nocnu 😠 treba vydrzat do pondelka 😀 😀 😅

vanja
24. zář 2009

čaute nočná smena, zas som sama? 😀

vanja
24. zář 2009

no tak som vás dočítala, ale somunavená na písanie, teraz som skončila s robotou, bola som hore od pol 6-tej, o pol 11-tej som utekala s Emkou na čeľustnú ortopédiu, potom k zubárke na preventívnu a domov. Roboši odišli o 4-tej, a potom sme nastúpili my s manželom, ale o siedmej nás vyhnal dážď tak sme došli domov, osprchovali a šli na nákup. /rošli sme domov o štvrťnadesať, vyložila som nákup, uložila deti, upratala kuchyňu, osprchovala sa a idem na vás mrknúť. Ešte si idem vyfénovať vlasy, elbo keby som šla spať s mokrýmitak vstanem jak baran. 😀 😀 😀 😀

vanja
24. zář 2009

nový problém nejdem dnes čítať, elbo by som o tom rozmýšľala , tak až zajtra. Idem spať, lebo som hore od pol 6-tej, doobedu som utekala s Emkou po lekároch. Roboši odišli o 4-tej, a potom sme ešte my robili s manželom, ale o pol siedmej nás vyhnal dážď, tak sme sa osprchovali a išli na nákup. Prišli sme domov o 9-tej, vyložila osm nákup, uložila deti, poupratovala kuchyňu. Osprchovala som sa a idem si ešte vlasy usušiť, lebo ináč by som vstala ako baran. 😀 😀 😀 😀 či ovečka 😀 😀 😀

vanja
24. zář 2009

ráno vstávame tiež skoro, lebo ešte chceme s manželom dať dole strop z poslednej izby, je drevený, kým prídu roboši, aby mohli rozoberať steny. Kontajnery sa plnia jak sviňa. Keby aspoň neboli tak drahé, jeden nás vyjde s vývozom, dopravou a zaplatením robošov asi na 4500 až 5000 korún. A to už ich tu bolo 8. A ešte si 2-3. No čo už, ale kvôli životnému prostrediu, aby sme neurobili čiernu skládku, tak im musím doniesť pappiere o vývoze. 😀 😀 😀

vanja
24. zář 2009

tak sa majte babenky, zajtra sa ozvem. Asi už všetky sladko spinkáte. Tak ešte pomyselnú dobrú nôcku vám prajem a zajtra pekný dníček.
😉 😉 😉 😉 😉 😉

bambi09
24. zář 2009

vanji,to je teda dobré svinstvo,tie drahé kontajnery,to platíte aj za tých hajzlov,čo to vyvezú,kde im príde 😠 😠 😠
a si písala duálne???máš tu jeden príspevok dva krát 😀 😀 😀
dobrú nocku,Ty naša robotnica utrápená 🙂 🙂 😉
niki,nič si z toho nerob,aj ja mám své dny 😀 😀 😀 juchuchú bude až v sobotu 😀 😀 😀 uhorka trošku relaxuje 😀 😀 😀

jalao
25. zář 2009

Huraaaa, piatok!!
Dobre rano rannej smene zelam 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
25. zář 2009

Dobre ranecko kocky 😀
Vanja tak to je teda nespravdlivost 😠 no nemam slov ,platit za niekoho ineho za skladku 😖
Co by ste sexovali? ani u nas nebola uhorka 😀 MM bol unaveny z prace,idem aj zajtra do prace a od pondeleka do piatku budeme cele dni len ja a mala to bude zas zuzo ...
Ninka jasne ze sa tesi ,hladkame brusko 😀 😅 , no a povedal mi ze mam brusko jak podusticku slaninkove 😅 😀 😀 ja ze neboj sa za chvilu nebude slaninka ale melon 😀

simona55
25. zář 2009

ahojte a dobre ranko , vladi a vktorom mesiaci si? lebo vydim ze uz mas aj vypocitany porod v pase. 🙂 vladi pocula si otom ze ktora zena zacina byt v tehu ,a pritom to nevie ze sa jej snivaju sny z prasatamy 😀 ale to vazne av snary to je ,ty si taki sen nemala?ja som pred davidkom mala ale som ootom ani nepocula ,len raz som sa pozrela do snara a tam to bol napisane, 🙂 vcera sa mojej sesternici, narodili dvojcatka, dvojvajecne,jeden chlapec a baba. 😀 su zlate.bambi si chorucka?, ved doteraz som to ani necitala ,len teraz pozeram tvoj prispevok, boze kocka ty si nachladla ze? ale teraz ani necudo ved raz je teplo raz je zima.aj ja idem dnes z davidkom k dokine,aj on zacina mat taky cudny kasel,a radsej sem ako na poho tovast, potom ho idem dat ostrihat.