S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
25. zář 2009

čaute 😀 😀 😀 ,prosím o odpustenie,vanjuška,ja som sa včera pekne premiestnila do inej izby,oko už spalo,zapla som noťas,ľahla si pod deku.....a zaspala okamžite,zobudila som sa dávno po polnoci a presunula sa do postele....ako drevo,ako drevo,velebnosti 😀 😀 😀 😀 😀

nikinka008
25. zář 2009

vanja...uz si piekla ten chlebik?? 😀 😀

nikinka008
25. zář 2009

vladkaz1.....ale ja som nikinka 😀 nie ninka 😀 😀 ..ale nevadi kludne ma tak volaj 😎 😀 ...tak to je pekne,ja som strasne mala rada ked sa manzel mi rozpraval s bruskom 😀 😀 ...len si davaj na seba pozor 😉

jalao
25. zář 2009

niki, hod ten recept aj nam, mozes? Akurat dnes sa chystám piecť chlebík na vikend, tak sa nechám inšpirovať. Pozrela som si tvoj album, malá aká zlatučká...a chodia za ňou babičky,videli ju už, či to zatiaľ nejde? Tak ma to napadlo, ze taká milá vnučka, či si ju užijú nejako aj starkí... 🙂 🙂 🙂 Moja mama by mi toto neodpustila 😀 😀 😀 😀

bambi09
25. zář 2009

ahojte ženušky 🙂
nikinka má fotooooo,super,peknučká 🙂 😉
Julka,vďaka za mailíky,toto som už videla niekde v albume jednej babenky,bolo tam viac fotiek a len som zírala,toto ja tvrdím vždy,že niet škaredej ženy... 😉
a ste veľmi,veľmi pekná rodinka,krásne deti,sympoš manžel a Ty mladucha,čo sa hrá na starú,jako fris,velebnosti,jako fris 😀 😀 😀 😀 tá naša "starenka" vyzerá na 18 😀 😀 😀
fris,odpustené nech Ti bude,ja som si skypovala sama so sebou,ani vanjuša to nebrala 😀 😀 😀 ešte,že sa kamoška ozvala,tak som s ňou pomedzi svoje monológy ťukala 😀 😀 😀
my sme včera nakoniec boli s malou vonku spolu s mužom,pohúpala sa,nakydala na seba kilá piesku,pošmýkala sa,skončili sme v samoške,nakúpili a šli dom 😀 😀
doma som ju okúpala,nacicala sa a bola ako fris-tvrdá 😀 😀 😀 ,ja som ešte navarila 2 litre pudingu a bolo po dni 😅 😅
dnes mi je už lepšie,simonka,neboj,dobre bude,len nech sú deti zdravé,aj váš malinký a teda dvojičky,to musí byť krásne... 😵 😵 že gratulujeme 😵
Vladka,to je dobre,že sa tatino teší,môj,keď som mu oznámila,že bude otcom po prvý krát zostal,ako obarený,lebo som v nemocnici čakala na operáciu cysty a z cysty sa vykľuli dvojčatá 😀 😀 😀 potom jedno zmizlo a zostal nám len mladý,ale aj tak to bol šok pre neho,aj pre mňa 😀 😀 😀 ale pre mňa príjemný,pre neho neviem 😅 😅
a keď som si objavila malú,ako 2 čiarky na tehu teste a prišla za ním,tak zbledol 😀 😀 😀 že ako sa tu pomestíme...a vidíš,žijeme,dýchame,ideme dopredu 🙂 😉 všetko sa dá,keď sa chce,kedysi v jednej izbe spalo 10 ľudí a prežili to 😉
a čo sa týka hladkania bruška,tak mne ho pri druhom tehu viac hladkal syn 😅 😅 on sa na malú neuveriteľne tešil a keď sme boli na genetike a niečo započul o potrate,to ako že nie sme sa bavili,že pôjdem,ale tam to bolo preberané kvôli tomu Downovi,tak srdcervúci plač,že on ju chce takú,aká bude,ako dospelý,zodpovedný chlap,tak sme si poplakali spolu,všetko som mu vysvetlila,že by som nikdy nič také neurobila a nakoniec je malá vďakabohu zdravá,teda má svoj problém,ale toto je liečiteľné 😵 😵 😵

jalao
25. zář 2009

boze, bambi, si ma tu normalne rozplakala, ty si ale!!! 😵 😵 😵 😵

vladkaz1
25. zář 2009

nikinka sorac 😀 za premenovanie som si to skratila 😅 😅 😅

jalao
25. zář 2009

dievcata, tak ja sa s vami lucim, sef nas pustil na jarmok, takze padáme!! 😀 😀 😀 Vonku je krasne, svieti slniecko, prajem pekny vikend vsetkym.

bambi09
25. zář 2009

Julka,krááásny víkend 😵 😵 😵 a príjemný jarmok-správneho šéfa máš 🙂 😉

frisbee
autor
25. zář 2009

jalao,ste krásni 🙂 ,vladi,aj vy,už mám tú Rebeccu,no super rodinka 🙂 ,bambuľa je naša dobrá dušička 🙂 ,darinka sa stratila a simonka...no kde máš ten humor,už si dlho nepísala,čo si nového vyviedla mužovi,naposledy o tých kľúčoch v aute,chceme zážitok. 😀

nikinka008
25. zář 2009

jalao....tu je linka na ten chlieb 🙂 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7630&order=1 😉 ....babky videli malu ked sa narodila prisli k nam asi 3-4 dni potom co som prisla z nemocnice tak boli na 2 tyzdne to bolo v aprili..ale oni boli jedine co ju videli,a inak len cez skype ked si volame z nasimi alebo s manzelovimy rodicmi 🙂 ...domov sme este nemohli ist lebo sme nemali vybaveny slovensky rodny list,,trva to asi 3-4 mesiace,ale uz mame konecne dobre spravy uz by ho kazdu chvilu mali poslat na matriku odkial je manzel a potom sup domov,aj ked len mozno na 2 tyzdne ale tesime sa...takze malu uvidia uz ako 6-7 mesacnu po prvy krat 😀 😀 ...mozno pojdeme niekedy pred vianocami uvidime este,,,daaam vediet 😀 😀 ....

nikinka008
25. zář 2009

bambi09....zrusili mi fotku malickej 😠 tak som si musela dat inu 😀 zatial stacii 😅 ...

nikinka008
25. zář 2009

a zase som doma sama ☹ 😔 ...ale manzel pride o 2 rano domov z prace,tak ze vraj mi prezvoni ked nebude velmi unaveny,ze podla toho co mu daju robit 😀 😀 😀 😕

nikinka008
25. zář 2009

babyyyy kde ste?? 😒 ja idem za chvilu kupat malu uvidiime kedy zaspii lebo ked ju kupeme o pol 8 do 9 nie a nie zaspat 😠 ...tak to dnes skusim uz o 7 drzte palceky 😀 potom sa ukazem 🙂 😉 ...papaaa

vladkaz1
25. zář 2009

bambi nadherne slova 😵 😵 😵 😵 to vies napisat len ty!!!!!!
Ninka tesime sa s vami nech vam to dobre dopadne 😵 😵

bambi09
25. zář 2009

Vladi,ja sa z toho Tvojho bruška tak teším,ako keby bolo moje 😵 😵 😵 😉 veľmi držím palčeky,nech si Ty aj maličké v poriadku a potom,keď porodíš sa všetky trpaslice stretnú a opijú sa,aj Snehuľa,to už hádam nebudeme kojičky 😀 😀 😀
nikinka,malá je krásna,ale Tvoja fotka sem pasuje viac 😉 aspoň viem,s kým sa bavím 🙂 🙂 🙂 a teda nech sa návšteva doma podarí,musí to byť ťažké,byť tak ďaleko ☹ ☹ ☹ ale vydržíte,človek keď musí,vydrží všetko 😉
a ostatné krpane sú kde zas??? 😕 😕 😕

nikinka008
25. zář 2009

vladkaz1,,tfuj tfuj tfuj 😀 kiezby 😎 ...a ty sa ako citis?? 🙂

nikinka008
25. zář 2009

bambi,dakujeem 🙂 😉 ...tak tazke to je 😒 ale co uz stym narobis treba vydrzat..musim uspavat malu potom dojdem..

vladkaz1
25. zář 2009

bambi no berem ta za slovo takze sa stretneme na krstinach co ty na to? baby suhlasite ? stretko naplanovane ..
Fris no ja som po tebe prebrala stafetu 3ti den sragorim ale len rano a vecer pri tom ma napne na grcku .. 🤐

frisbee
autor
25. zář 2009

vlaďka...platí,na krstinách...sa uvidíme 🙂 🙂 🙂 🙂 ..ty sa hlavne šetri a nerozčuľuj,aby bolo všetko v poriadku 🙂
ja furt makám,ráno príde návšteva...ešte neviem,čo uvarím

frisbee
autor
25. zář 2009

no tam je zase nová téma ako cerezit 😀

bambi09
25. zář 2009

no,konečna nové sexuálne témy,dlho bol kľud 😀 😀 😀 jedna už je aj zamknutá 😀 😀 😀
Vladenka naša,Trnavu poznám dooosť dobre,tak platííííííííííí,na krstinách sa spijeme,to bude pohľad pre Bohov,toľko spitých trpaslíkov 😀 😀 😀 aj v správach budeme 😀 😝
baby,idem do hajan,som nejaká nijaká 😝 😝 😝
čafte zajtra,bude tóčo na kolotočoch 😀 😀 😀

bambi09
26. zář 2009

trpaslice,sme na druhej strane,zachraňujem 😕 😕 😕
kde ste všetky???fris vyvára návšteve,darinka sa točí okolo manželíka,vladka asi bľujká,simonka zavára,vanja búra,nikinka je na prechádzke,Julka víkenduje-vtedy nepíše,tinika dlho nerobila chichi a martinka sa nám zas odmlčala ☹
tak sem sa a napíšte,čo naozaj robíte 😀 my upraceme a ideme mrknúť hodovú atmosféru s deťmi,už môže aj mladý 🙂 🙂 🙂 😉

vladkaz1
26. zář 2009

Juli nadherne fotecky!!!!!mas nadherne deti !!!
Bambi my sme boli s kamosku a detmi vonku mame chlapov v praci tak preto mala spi chvalabohu .. a idem zehlit poprala som tie detske veci na dva krat tak idem to pozehlit a pobalit do krabic 😅

frisbee
autor
26. zář 2009

čaute,iba vás zdravím,je nás doma ako hadov,možno nakuknem večer 🙂 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
26. zář 2009

Fris tak si to uzivajte co mas doma celu rodinku? ja som prave dozehlila kopec detskych veci a este ma cakaju zajtra 3 susiaky ale musi to doschnut .. tak sa tesim teda 😝

nikinka008
26. zář 2009

tak som si konecne sadla 😀 😀 ...mala nastastie zaspala uz o 8 😉 🙂 ...dnes som stihla aj pozehlit ved uz bolo na case po 2 tyzdnoch 😀 😀...manzel je v praci az do rana 🙄 a este mi aj zobudil malu ked mi volal teraz z roboty tak som sa potesila 😠 znovu som ju musela uspavat,ale uz sladko spinka 😀 ...ale vidim ze zase nijaka ucast,,,coto coto?? 😕 😕 😒 ..no nic idem si pozriet telku lebo sa mi este spat ist nechce 😀 sem tam nakuknem ci niekto nedosiel 😀 😀

frisbee
autor
27. zář 2009

ahojte...zase iba pozdravím...vladi,mm tu má syna s rodinou,preplnený dom 😀 😀 😀 ...čo nepíšete,však sa prepadáme 😀 😀 😀

bambi09
27. zář 2009

😕 😕 😕 😕 😕 ahojte
to tu fakt nikto nebol tak dlho??? 😕
my sme včera boli len doma-invalidi,mňa bolela hnusne hlava,muž bol seknutý,ale makali sme 😀 😀 😀
dnes ideme po F1 do údolia,pozrieť program a previezť sa vláčikom,decká majú sľúbené kolotoče,že holandské,tak hádam nás nezruinujú,ak budú drahé,tak každé 2 jazdy a dosť 😝 😝 😝
fris,Ty sa nalietaš,čo??neboj,večer si vydýchneš a možno už aj sem prídeš popísať zážitky 😅 😅
a ostatné čo porábate??

frisbee
autor
27. zář 2009

my sledujeme,ako sa po dedine motá opitá kapela...ešte ani hody nezačali 😀 😀 😀