S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
9. říj 2009

som zabudla že ešte nie je po 22:00 hod. 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

vanja
9. říj 2009

vladka mamička naša ako ti je?
cítiš sa už lepšie?
🙂

darina60
9. říj 2009

Vanja, ty si číslo, u nás sa po 22hod už len spí. 😀 😀 Ale myšlienky mať môžeš aj teraz. 😀 😀
Aj ja som myslela na vladku, či ešte stále chodí tak často na WC.

bambi09
9. říj 2009

ahojte 🙄
teda,Vladka,konkurujem Ti dnes počtom návštev na WC,ale kvôli inému,ako Ty 🙄 🙄
neviem,čo to je,ale no teda fuj 😀 😀 😀 aj sa bojím najesť,aj napiť a na kávu mi len robte chúťky ďalej 😝 😝 😝
veronka,ten Tvoj bude tvrdý oriešok,chlapi sú ješitní v tomto,že starý na dieťa 😖 ja by som netvrdila,pozri na Gotta a iné brity 😀 😀 😀
užite si tú svadbu,ááách,aj ja by som šla,už sme dlho neboli 😀 😀 a ten zub-potvora,nech nebolí,sa nebudeš môcť baviť 😒
dari,ahoooj,dlho si tu nebola a ...ja nič nestíham 😝 😝
a cítim,že aj malá má problém,tak idem prebaliť 😝 😝

bambi09
9. říj 2009

vanja a Ty pri káve také hriešne myšlienky máš??? 😀 😀 😀 tak potom čo sa Ti honí hlavou,keď piješ víno?? 😀 😀 😕

frisbee
autor
9. říj 2009

tu som,už nikdy nenakupujem s chlapom...jak hotentoti 😎

darina60
9. říj 2009

Ja už odchádzam, sme na striedačku fris. 😀 😀 A to si až teraz zistila, že s chlapom nakupovať sa nedá 😀 😀 Ja už najmenej 10 rokov nenakupujem, teda s výnimkou ked sme zariadovali dom, ale to sme sa pri všetkom povadili a ja som sa odula, a napokon bolo po mojom 😀 😀

nikinka008
9. říj 2009

fris ta co sa stalo?? 😀 😀 ....ja rada kupujem s manzelom lebo ma lepsi vkus ako ja....vo vsetkom 😀 😅

vladkaz1
9. říj 2009

bambi no teda nic moc a co si nieco zjedla preboha??? mas hnacku ? chuda moje davaj si pozor na seba .. ja nemozem ani do obchodu ist baby som tam hodila do sacku tycku co som mala robit ked mi doslo zle vsetci namna kukali jak som letela von jak na debila alebo na nejaku socku este sa vonku obzerali zamnou 😅 😝 😔 a MM zaplatil ..
Dnes ste mi super padli do rany s temou nakup .. aj ja som prechodila cele mesto sama chcem jesennu bundu a topanky take boxerkove topanky neviem ci viete .. a nic som nezohnala nic nic nic 😝

frisbee
autor
9. říj 2009

dari 😀 ...my sme museli spolu,nemáme oblečenie na pohreb....raketový nákup bez skúšania...ešte,že sa mám tak v oku a sedí mi to 😀

niki,on nevydrží na jednom mieste,je hyperaktívny a brble 😀

vladkaz1
9. říj 2009

Fris no teda brble to asi kazdy nie?
Ale somnou sa lepsie nakupuje nez s mojim ,teda to je pohroma taku fajnovku ste este nezaili 😀 horsie nez zenska ale vkus ma teda dobry ,ale aj drahy 😝

frisbee
autor
9. říj 2009

baby,ten moj sa ponáhľal aj v pohrebnej službe,keď mu tá pani ukazovala katalógy,on už hrabal nožičkou,až ho ona musela jemne uporovňovať,že...nespěchejte,pane.... 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
9. říj 2009

upozorňovať

bambi09
9. říj 2009

Vladka,neviem,z čoho to je,riskla som a srkám kávu,ale už cítim pohyby 😀 😀 😝 tak dnes budem na suchároch a vode,možno si dám banán a horkú čoko,máme aj nejaké lieky,ale zatiaľ sa ešte dá,len musím rýchlo vyberať zákruty v byte 😀 😀 😀
a teda Tebe je stále zle,tak si to mala nechať tam,to by inak čumeli 😀 😀 😀 nevedia,čo je tehotná žena?? 😉
nič si z toho nerob,naša známa vždy v autobuse blinkala do sáčku a nikto sa nečudoval
fris,tak ale nakúpili ste,tak dobre,ale chápem,o čom hovoríš 😀 😀

vladkaz1
9. říj 2009

no tak by som ho nakopala 😀 , to jak moj .. ale co ho zaujima dokaze vyberat ako potrebuje

frisbee
autor
9. říj 2009

no ženy....že milosťpaničky s kávičlou...a témy sú sex,grcky,kako 😀 😀 😀 😀

vladi...ja niekedy aj zdrhám,on má rádoby vtipné poznámky,alebo brble,to mu zahlásim,že ho dám do penziónu pre dochodcov a je pokoj 😀

vladkaz1
9. říj 2009

😀 😀 Fris ano to som si uz aj ja vsimla ze ked neblvackujeme tak serkame ,alebo sexujeme .. no u nas neviem ani co to uhorka je 😀
A s tym domovom ,no teda poviem ti ze keby to povedala moja mama tatovi tak ju asi vystahuje 😀 😀

bambi09
9. říj 2009

tak,káva nem dopadla dobre 🙄 🙄 🙄 už je ta-tam 🙄 cmúľam horkú čokoládu 😝 😝

frisbee
autor
9. říj 2009

vypadol mi koník 😕

frisbee
autor
9. říj 2009

vladi...moj je na to zvyknutí,to vymyslel sám s tým domovom 😀

frisbee
autor
9. říj 2009

nekukám čo ťukám..zvyknutý

vladkaz1
9. říj 2009

🙂 nevadi ja ked niekedy po sebe citam no hruza 😎

vladkaz1
9. říj 2009

babmi moje chuda je mi luto ze je ti tak na prd pocuj nemas nejake pirule na to ? ja mam dobre na srajdu .. kebyze si tu niekde tak ti donesiem ☹

vladkaz1
9. říj 2009

Vanjuska ,dajuem za opytanie mame sa fajn ,len som ugrcana a nic sa mi nechce ,keby ste videli ako mam doma ,normalne mi to ale ani nevadi ,len chvilami 😀 😝 a vy co nove?

bambi09
9. říj 2009

tak ja už som relatívne ok,len sa bojím jesť 😀 😀
odvtedy som nebola,nešiel kôň ani mne,tak uvidíme,ako to bude ďalej 😝 😝
fris,to si na seba pekne vymyslel,zlatý je 😀 😀 môj sa so mnou háda,že ho musím dať spopolniť,inak ma bude chodiť strašiť 😀 😀 ale ja chcem,aby ležal vedľa mňa aj potom 😀 😀 😀 no,ťažká dilema,ale kto vie,kto prvý otrčí kopytá 😀 😀

frisbee
autor
9. říj 2009

bambuľa,ja som mu povedala,že ho dám s urničkou do toho výklenku,čo máme v stene v záhrade vedľa hnojníka 😎 😀

bambi09
9. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak toto by môj nepredýchal 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
9. říj 2009

my máme rovnaký humor s mojim 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
9. říj 2009

tak to je dobre 😀 😀 😀

frisbee
autor
9. říj 2009

človek sa nesmie brať moc vážne 🙂 .no čo máš nového,kako naše? 😎