S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
10. říj 2009

😅 😅 😅 😅 😅 tak se mi líbite,teta 😀 😀 😀

frisbee
autor
10. říj 2009

tak čo,aspoň bol kľudný v obchode 😀 😀 😀 😀

bambi09
10. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ej,bisťu,Ty si ale vybitáááááá 😀 😀 😀
môj spí s malou,v noci nedospal 😅 😅 😀

bambi09
10. říj 2009

hmmm,malá sa nacickala a spí ďalej 😕 😕 😕
tuším sa nákup odkladá na zajtra 😀 😀 😀 muž má do 13-tej videokonferenciu,potom môžeme cúrať 😀 😀

bambi09
10. říj 2009

😖 😖 😖 😖 😖 ta to čo tu je za pracovná morááálka??? 😠 zas všetky sexujú... 😠 😀

vladkaz1
11. říj 2009

No my vcera konecne po dlhej dobe 😀 .. inak dobre ranko

darina60
11. říj 2009

Dobrý deň, Vladi 😀 takže už ti je lepšie 😀
Naši išli zas na preteky, v takomto počasí 😠 😠 SOm povedala mužovi, že ked bude chorá bude s nou doma, on že však je velká 😠 😠
No ale malý zalahol, má zvýšenú teplotu a boli ho hrdlo ☹ ☹ Spí teraz, vzdychá, chúda a ja tu musím byť pri nom si zaželal. Asi to vyzerá na angínu, takze budúci týžden škôlka nehrozí a ja musím dako vymyslieť , lebo mám v práci ešte dáke resty, tak s mamou hádam prestriedame. On býva málo chorý naposledy bral atb v júni a teraz toto, to počasie a ešte v škôlke majú aj zimu ☹ ☹ Dáke recepty na hrdlo nemáte? Dala som mu na cmúlanie tantum verde, zatial.

nikinka008
11. říj 2009

Ahoj vladka ako sa mas?Este behavas na wc? 😕

frisbee
autor
11. říj 2009

ahojte...no dari,chudiatko malý.... ☹ vladka,opatrne,keď robíte tie dierky na vlásky 😀 😀 😀 ,niki,jak je?

ja sa chystám na cvičák,ale vyzerá to,že zaprší,ešte žehlím,vypijem kávu,nachystám si veci a uvidím,či teda pojdem,alebo nie.

bambi09
11. říj 2009

ahojte 🙂
my za chvíľu ideme,teda tak do pol hodky,sme si poležali,vonku kosa,prikurujeme ohrievačmi 😝 😝
dari,tak to je mi ľúto,už nás tie choroby budú asi prenasledovať,už skončilo babie leto ☹ ☹ na hrdlo je dobré aj homeo,Homeogene 9,na zachrípnutie Homeovox a ešte od inej firmy Angin-Hell na bolesť hrdla
ja som sa po pôrode len homeopatikami liečila a zabralo 😉
fris,v takej zime na cvičáK???brrrr,tak sa teplo obleč 😉 a čo??večer si zahajala??ani vanja nebola 😕 😕
niki,vy ako??ste zdraví zatiaľ??
Vladke bolo dobre 😵 😵 super 😉 simonke ešte asi je,keď sa nehlási 😀 😀

nikinka008
11. říj 2009

fris,bambi,,,,mame sa celkom dobre,do mesta nam prisli kolotoce a vselijake atrakcie tak sa chystame cez tyzden tam pozriet,pocula som ze v noci je to tam krasne vsetko rozsvietene,,ale tak my sa vecer nemozme vybrat 😀 kvoli malemu spachtosovi 😀 ...

vladkaz1
11. říj 2009

cfte vidim ze sa mate vsetci fajn my sme prave prisli od nasich kupili super kavovar tak sme boli na dobrej kavicke .. aj ja taky chcem hahaha
No dnes pohoda ani som nevarila mame este segedin a ja moc nejem lej jablcka hrozno a treska mi chuti to mi segra zakazala ze to nemam jest ze su tam umele farbiva a cukre .. nuz ale ked chuti tak chuti .. s lososom mnam .. inak teply obed do seba nedostanem .. je mi s toho zle ani maso mi nechuti nic proste pomali mi nechuti ..nevadi
moj si rozkazal nepecenu smotankovu tortu s piskotami tak som mu teraz spravila plny pekac zo 6 tich smotan .. som zvedava ci to zje dvojfarebnu .. s bananom teda kilo tam islo ..boze podava si aj za mna .. ma apetit veru 😀
Inak nic nove ..mala bola dnes u dedka podarena len za nimi chodila jak cicik .. tam sa jej vzdy nieco ujde a ma ich velmi rada a jaj zabudla som mala dostala autosedacku po predu od nasich k 2 rocikom hodim vam do albumu foto uz si konecne nemusime poziciavat a super darcek prakticka vec .. my jej zas kupime nejaku hracku ved mame este mesiac cas ..

vanja
11. říj 2009

čaute baby nočná smena hlásim príchod
😀 😀

vanja
11. říj 2009

lásky moje tak kde ste???????????????????
😕 😕

darina60
12. říj 2009

Čaute, dobré ránko, čo všetky spíte v takomto počasí 😀 😀 Včera účasť biedna. Mi sme boli len doma malý teplotoval celý deň, dávali sme obklady, to mu pomohlo, ešte o pol noci mu vybehla teplota. Muž dával zábaly, chudák a o piatej vstával do práce. Dnes je u babky a ked bude mať zas teplotu skočím k dr. A zajtra a pozajtra ostávam doma. ☹ Tak tolko správy z domova, idem makať, lebo prídem do práce až v piatok 😉

jalao
12. říj 2009

caute vsetky, ja som tu zavalena dokumentami, takze mi nezostava moc casu na konika, len budem sem-tam nazerat, piste,nespite baby!! 😀 😀 😀
Potom si docitam, co sa dialo v partii cez vikend... 😉 😉

vladkaz1
12. říj 2009

Darinka no to je mi luto ze je maly chory,davajte si pozor a prajem co najlepsie skore uzdravenie .. cmuk
Jalo ty sa neupracuj .. alebo neustuduj 😀 .. ale ja tak isto v poslednej dobe ani nemam cas len nakukam a potom neviem co napisat 🙂

jalao
12. říj 2009

Ahoj Vladi, no citam, ze mas pestry denny rytmus stale...Ja si spominam, ze mna v obchodoch tiez vzdy natahovalo, museli sme v potravinach len rychlo preklusat s vozikom, nahadzat najnutnejsie veci a podho von 😀 😀 😀 Keby si to nebola spomenula, celkom som na to zabudla...
Sef sa chysta na dovolenku, tak ma uci kadejakym veciam a ledva stiham svoje veci vybavovat, pred chvilou mi tu zlozil kopu dokladov vysoku cca 20cm a v tej sa idem hrabat, ....no jak kura!! 😠 😠 😠

vladkaz1
12. říj 2009

No mja tak sa drz .. uz je to lepsie s tym nadrapovanim nestazujem sa ale malo jem . 😝

veronkaj
12. říj 2009

to cez víkend kedy ste tolko stihli napísať, prečítam postupne 😉

no letmo vdiídm, že ako u koho veselo, inak začala som čítať a ja teda s mojou polovičkou problém nakupovať nemám,, on je asi v tomto odlišný od iných chlapov on chodí na nákupy rád a nikam neponáhla, popozerá, a tak to už mna niekedy šlak trafuje

frisbee - to ani náznakom nepochybujem, u Vás musí fičať atmosféra 25 hod. denne

bambi - to s tým tvojim konštatovaním o kukurici nemalo chybu, len tak dalej
vladkaz - ešte stále ti býva tak zle?? za to maličké to stojí
darinka - a ty kde si???? chýbaš nám tu
vanja - ani ja často nedostávam kvety len na sviatok a minule drahý že už si môžeš kúpiť tú vázu čo chceš, lebo zmontoval komodu, čonám došla a ja že načo aj tak nemám čo dať do nej, lebo kvety mi nenosíš, a vraj na čo mi bude nosiť kvetu , ked nemám riadnu vázu. 😠

no frisbee aj ja som bola v sobotu u kaderníčky lebo sme išli na tú svadbu a zobrala som aj jednu kočku čo tam išla s nami a bol tam kaderník ,že ja vás budem robiť, také mladé uško a ja že dobre, robte čo chcete ale podmienka je že budem potom pekná. a ??? dokonca ma aj namaľoval, učesal a výsledok, spokojnosť, cenu radšej nepoviem ale každý neodolal a pochválil. až na moju polovičku tá ma vytočila. Prídem od kaderníka , dcéra že vau mami máš o 10 menej si krásna a polovička že fíha?? to ti tak vyžehlili?? inak som brčakavá . no 😠 hovorím hej vyžehlili a teraz môžeš ty za to privítanie.

- ideme z kostola a ako sme tam stáli objavil sa tam posledný model Audi a on oči zasnené čumí na ňu , že nádherná s povzdychom. 😠 no a potom že nemám byť naštvaná.

inak bolo fajn, až na nohy čo nás bolia. ale na koníka som nestihla ani čumnúť tak idem dočítať.

jalao
12. říj 2009

Veron, aka nahoda, aj jedna holka isla v sobotu od nas na svadbu, kdesi do Skalice?? neviem uz presne...Ale prsalo do podvecera...trosku zle pocasie na svadbu, ale co si navybara clovek.. 😉 😉 😉

vanja
12. říj 2009

čaute baby, a havne pracujúci ľud
včera večer som tu bola sama jak vol v plote
u nás prší už druhý deň takže nahovno ani vonku s malou sa nedá ísť
teraz čakám piesok, by mali doniesť do jednej a okolo 4-tej idem so staršou do obchodou, lebo akosi treba zase pokúpiť oblečenie, len rastie a rastie
😀

jalao
12. říj 2009

vanja, nie vol v plote, ale KOL! 😀 😀 😀 😀 V konecnom dosledku je to ale asi to iste... 😉 😉
VEru, aj tu leje fakt jak z krhly, nenormalne! Na stavebne prace to fakt optimalne nevyzera, hoci tuto robotnici, co stavaju dialnicu pred nasou budovou, ti sa tvaria, ze nic. ☹ Chudaci, takato robota...
Nasi tiez rastu doma, nemysli, mam ten istny nekonecny problem... ☹ Ale vcera som si vsetko pozehlila, to som bola stastna...pozerali sme vecer SS a pri tom som vsetko vybavila. Samozrejme, medzitym sa mi dalsie susi a pracku musim pustit, ked dojdem vecer domov, lebo je zase plna...No klasika. 😝 😝

vanja
12. říj 2009

jalo jak vol, lebo som tu sama so sebou 😀 😀 😀 😀 😀 😀
teraz doniesli piesok, taká kôpka a že 3000 sk, a zajtra má prísť murár, tak dúfam, že nebude pršať
a s tým prádlom máš pravdu, to je furt dookola, ja sa dnes večer chystám žehliť
sušiak je plný takže ďalšie periem až zajtra 😝 😝 😝 😝

jalao
12. říj 2009

ANo, my sme brali prednedavnom furu strku a sup 5 tacov!! A mina sa to zavratnou rychlostou..to ani nemusim spominat.
Ostatne baby asi vikend dospavaju?? 😀 😀 Hoci vieme, ze Dara ma maleho choreho, ale toto pocasie ani nic lepsie priniest nemoze...u nas to zacne tiez takto kychat postupne.. 😒 😒 Toto je najmenej oblubena cast roka pre mna...musim vydrzat aspon do toho decembra... 😎 😎

vanja
12. říj 2009

veď to zachvíľu sú tu vianoce, konečne, ja sa tak teším jak malé decko :- 😀 😀 😀
teda hlavne kvôli deťom, takp mám radosť vtedy z nich 😀 😀 😀
a vy ste so stavbou ako na tom? čo už máte?

vanja
12. říj 2009

idem dať malej obed, potom dôjdem jak zaspí, ahojte 😀 😀 😀
aj s kávičkou

jalao
12. říj 2009

tak pa zatial
😉 😉

frisbee
autor
12. říj 2009

čaute,moje..včera som išla v daždi na cvičák,najprv sme všetci sedeli v autách a čakali,až to prejde,potom sme tam lietali tri hodiny,domov som išla za tmy,na ceste nejaký debil zrazil srnku tak,že tam ostala ležať hlava s krkom 😝 😝 😝 .Včera som padla skoro do postele,dnes idem na noc.Ráno som letela 11km pre kvety,poobede budem viazať smútočnú kyticu,teraz varím,potom si chcem ešte chvíľu pospať...takže nakuknem vždy iba na minútku..potom až v noci z práce...prší,je bahno,fuj...držte sa,trpaslíci 🙂 🙂 🙂

veronkaj
12. říj 2009

jalao - super a k nám, nechceš ísť žehliť, ja som poprala a mám tam aj žehlenie ale v nedelu sme boli zo svadby jak polámaný a nerobili sme už poobede nič

darinka, nech sa drobec čím skôr uzdraví , ako vidím aj u nás doma chytá dcéru trochu prechladnutie

vanja - ja mám tiež rada vianoce ale teraz ked už je vianočný tovar v obchode je to divné vytráca sa z nich potom to čaro predvianočné

frisbee - no pekne nabitý deň, vydržkaj