S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
17. říj 2009

hovelo sa jej,keď mala blato na hrišti.... 😀 😀 😀 ...a teraz mi zmizla,keď musím skoro spinkať 😀
ty fakt,medzery mám,až za tú dobu,čo som tu s vami si vybavujem kopu slovenských výrazov a s úžasom zisťujem,ako sa ten jazyk vyvíja,používajú sa slová,ktoré pred 20.timi rokmi neboli

vanja
17. říj 2009

ty kokso, to vážne?

frisbee
autor
17. říj 2009

no fakt...všade v témach čítam,že gaučovka 😕 😕 😕 😕 ...a ty kokso sa tiež nepoužívalo 😀 😀 😀 ..a ako je ten spisovný hot dog? 😀

vanja
17. říj 2009

horúci pes 😀
asi

vanja
17. říj 2009

moja mladá keď prišla z tábora, tak odvtedy je všetko - mami vieš aké dzivé.....

frisbee
autor
17. říj 2009

😀 😀 😀 ,to si myslím,písala vtedy 😀 .Nee,ten hot dog som počula strašne srandovný výraz...akoby zastrčený neviem čo...kecám,ale smiala som sa..a s origoš názvom to nemalo nič spoločné.

vanja
17. říj 2009

tak to som nepočula
ale som na MD, takže mám obmedzené vedomosti 😀

frisbee
autor
17. říj 2009

ja som na dochodku pol roka,a tiež strácam slovnú zásobu...ale koník to istí 😀 😀 😀

frisbee
autor
17. říj 2009

ozaj,boli sme v Ikei,a až oko videlo na vlastné oči,ako si predstavujem kuchyňu,tak začalo byť nejaké aktívne 😀 ...možno sa zadarí do Vianoc,a bude kuchyňa...i keď tú dlážku nestihneme opraviť.

vanja
17. říj 2009

robíš rekonštrukciu totálnu?

kristina25
17. říj 2009

baby pozeram, vy dnes dve tahate nocnu smenu 🙂

frisbee
autor
17. říj 2009

my musíme v polovici domu urobiť omietky a dvere,verandu prestavať a v kuchyni nám blbec dal zlý podkladový betón,on pracuje,prepadá sa a tým pádom aj dlažba...takže to musíme vykopať,strčiť tam železnú mriežku,zabetónovať a položiť novú krytinu...asi marmoleum,nekĺže to a nedržia sa tam baktérie. 😝

vanja
17. říj 2009

no ale teraz už si dáte pokej, veď ide zima, takn a jar budeš mať o robotu poatarané
nám už konečne v podnelok, keď nebude pršať by mal prísť murár na tú garáž

frisbee
autor
17. říj 2009

no bývame furt na polovičnom stavenisku,ja už hrabem nožičkou,už to chcem mať hotové.

frisbee
autor
17. říj 2009

murár jeden sám vám to bude robiť?

vanja
17. říj 2009

hej jeden murár sa nám to bude robiť 😀

frisbee
autor
17. říj 2009

sa nesmej 😀

vanja
17. říj 2009

nesmejem, už kliepkám, fris idem do hajan
ja som ešte nebola vo vani,
až teraz idem, takže mi to ešte potrvá
ale idem sama
keďtu ešte budeš tak pozdrav bambi, že mám neospravedlnené hodiny 😀

vanja
17. říj 2009

o ktorej zajtra idešdo práce, či až nočná?

frisbee
autor
17. říj 2009

idem aj ja,musím sa vyspať na zajtra,pá,dobrú 🙂

vanja
17. říj 2009

dobrú 🙂

kristina25
17. říj 2009

fris, ty si ceska?

frisbee
autor
17. říj 2009

nočná,ale mám aj cvičák, poobede,budem hotová.

frisbee
autor
17. říj 2009

kristi,Slovenka,ale bývam 24 rokov v Čechách 🙂

vanja
17. říj 2009

krtisti vitej, ale ja už padám
pá a dobrú...................... 😎 😎 😎 😎 😎 😎

kristina25
17. říj 2009

vanja, neze vtej vani zaspis.
tak uz si skor ceska ne

vladkaz1
18. říj 2009

cafte baby s tym narecim aj my tu u nas v TT mame svoju akobysomto nazvala rec alebo narecie MM mi najprv nerozumel ked som povedala zloz duchne .. pozeral namna jak 😕 😅 ale naucil sa .. haha a tak isto aj ja zahoracky ..ale moj rozprava strasne rychlo malo kto kto ho nepozna mu rozumie skor nerozumie ..
Mame este psa len vencime do kola 3 4 X za den .. uz som s toho veru vypadla .. je moj ale od kedy mame malu tak si ho nechali nasi ma 10R a je uz taky lenivy a velky hlavne ked ma potiehne tych 35 kilo tak mam co robit veru 😝
Inak pozdravujem vas kocky .. nic sa mi nechce u nas je strasne vlhko aj vonku take hnusne naprsane pocko

bambi09
18. říj 2009

Vladi 😀 😀 😀 😀 😀 bacha na tú opachu,nech nepadneš,keď Ťa potiahne 😅
a nárečím hovoríme aj u nás na východe,však vanji? 😀 ta ňe?? 😀 😀 😀
ale čo sú duchny viem 😀 😀 😀
ja som večer sa sem jaksi ehm už nedostala,čerstvý vzduch ma položil 😅 😅 😅 spala som jak mimino,kým ten idiot nad nami nezačal zas čosi rezať,píliť,sekať,búchať-veliký pseudokresťan a to máme v Karlovke VZN,že v sobotu po 13-tej a v nedeľu úplne sa nesmú vykonávať žiadne takéto práce 😠 😠 😠 každý na to kaká 😠
už nech tá kríza skončí a my fičíme do domu,lebo ma tu porazíííííííííííííííí 😠 😠
ale inak krásnu nedeľu 😝 je tu tak nejako zatiahnuté,sychravo,ale pôjdeme na prechádzku len do Líščieho údolia,včera sme premrzli 😝 😝 😝

vladkaz1
18. říj 2009

no isiel MM s Nikom aj s malu von ja som zatial vypratala izbu detsku vsetko na chodbu ideme prehadzovat nabytok lepsie povedane MM ide ja len poukladam hracky na miesto tak cakam ne nich ..
bambi len sa vyvetrajte jaj ja by som menila hned ja som na take prechadzky lesom a tak moj nie lebo tam vyrastal v lese mali hned za domom tak mu to neni vzacne a les mu smrdi .. mne nie mne voni .. 😀 pa peny den vam prajem trpazlice 😀

vladkaz1
18. říj 2009

cafte dnes nik? pozehlila som tu kopu 3 tyzdnovu a pojdem hajat tusim prehodil dnes MM izbu nasi uz prisli mama si v cechach kupila nadherny kozak s cicou pravou nejakou sak za tie peniaze ufff ale velmi pekny ..
Dnes som len nadavala hahaha moj ma ma uz plne zuby a mala je dnes stale pocikana ide mi to na nervy 😝 😔