S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
27. říj 2009

hmmmm a už je tma aj u nás ☹ ☹ ☹ ☹

frisbee
autor
27. říj 2009

a ja už mám tepláky...však co nosím doma,řekni,doktore...no,tepláky...džíny néééé,to by mňa tlačilo...musím obhliadnuť pozemok 😉

bambi09
27. říj 2009

😀 😀 😀 😀 si myslíš,že ja doma chodím v minisukni a naostro??? 😀 😀 😀
mám dnes v hlave lunapark 😝 😝 😝 😝 také tóčo,neviem,či sa tlak mení? 😕
ja musím žehliť a balík zabaliť 😝 😝 😝 a nič sa mi nechce 🙄 🙄 🙄 buď mi príkladom 😀

jalao
27. říj 2009

ja sa nekamaratim s tangami....moj hemeroid ich neznasa. 😀 😀 😀 😀

veronkaj
27. říj 2009

darinka - to škrabkanie chrbátika majú tuším všetci chlopy radi, a my ich tak rozmaznávame

frisbee už sa ti veľmi neoplatí vyzlieakať z pyžama 😉 a ja že malé dievčatko????? 😀 😀 😀 ako dedo vravel stará mašla som 😀

bambi ty aká cica že mňáááááuuuuuuuuuu 😀 😀

no občas vám tu teraz aj ja prispejem, kým nepofrčím na poštu, nákup a tak.

frisbee
autor
27. říj 2009

jalao...asi tak 😀 😀 😀 😀 😀 😀
veri,však pyžamo je najlepšie,aj teplo je v ńom,aj luftuje 😀 😀 😀 😀 ...že mašla 😀 😀 😀

veronkaj
27. říj 2009

áno takte a ja pyžamo neznášam to už musí byť ja radšej nočnú košelu a navyše som sľubila ako pionierka že budem vždy pripravená no tak 😀

bambi09
27. říj 2009

Julka 😀 😀 😀 hemeroidýýýýýýýý 😀 😀 😀
veronka,mašľa,ale peknááááá 😀 😀 😉
fris,daj minisukňu a choď hrabať lístie 😀 😀 😀 oko aj Keliška sa zblááááznia 😀 😀 😀

frisbee
autor
27. říj 2009

ked my máme studený baráááááááááááááááááák 😀

bambi09
27. říj 2009

ale šak vonku choď a naostro,starú klepne 😀 😀 😀 😀 a oko bude v pozore 😀 😀 😀

frisbee
autor
27. říj 2009

a ja budem mať cencúle 😀 😀 😀 😀

bambi09
27. říj 2009

😅 😅 😅 som si nevšimla,že veronka písala o pyžame 😅 😅 😅
sorry,ja teda tiež vždy pripravená-nočná košeľa,pyžamo,len keď som chorá,flanelové-kvetinkové 😀 😀 😀
ale ponožky musím mať 😝 😝 😝 😀

veronkaj
27. říj 2009

bambi ja tiež len ked som chorá alebo ešte nekúria tak tiež flanelové teplučké červené s mačičkami - pôvodne malo byť mojej dcére len babka kúpila väčšie ako chcela a moja dcéra že hoci má mačky rada, že mačku neeeee.

a ponožky v noci ked sa vyzlečie košela no romantika 😀

frisbee
autor
27. říj 2009

no to ja som sem tiež prišla ako dáma z paneláku v košieľke,a skončila som v jágrovkách podvliekačkách po pradědečkovi oka 😀

bambi09
27. říj 2009

fris 😀 😀 😀 😀 a vy nekúrite?? 😀 😀 😀 😝
veri,ale šak ponožky sa tiež dajú vyzliecť 😀 😀 😀 fú,ale máme ostrú diskusiu na 15:23 😝 😀 😀 😀
deti,nečítať!!! 😀 😀 😀

bambi09
27. říj 2009

a červené mačičkové,héééj???aj ja čeeeem 😀 😀 😀 mňáááuuuuuu...

frisbee
autor
27. říj 2009

kúrime..plynom..a máme dierku vo dverách pre psy,takže tak 😎
a tie gate mali vpredu tú dieru na šulína 😎

frisbee
autor
27. říj 2009

no idem na kopec...idem na kontrolu,doktore,sleduj ňa 😀 😀 😀 😀

veronkaj
27. říj 2009

frisbee ja mám veľmi dobrú predstavivosť a viem si ťa v tom predstaviť ale čo tam pcháš ty do tej diery???? sa radšej nepýtam 😀

bambi aj moja dcéra je taká mačičková aj ja mám rada mačky, ale nemôžem byť dlho pri nich - alergia tak moc nemňaukaj 😀

frisbee
autor
27. říj 2009

😀 😀 😀 😀

bambi09
27. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
veronka,môj muž u našich kýcha,jak slon,majú kocúra,teiž má alergiu,ale si predstav,že sme mali psa a ono to po čase prešlo,ako keby si na to telo zvyklo,ale z mačiek máva aj vyrážky na predlaktí 😝 ☹
ja mám alergiu len na suseda 😀 😀 😀 a sprostých ľudí 😝
mňauuuu 😀 😀 😀
no,fris,načo používaš tú dieru,háááááá??? 😀 😀 😀

jalao
27. říj 2009

baby, ved to kazdy liecitel odporuca...pekne do haja v ponozkach za KAZDYCH okolnosti, tak macky, nemacky!!
ahojte, letim do skolky, takto by som sa tu ja vykecavala hola hej!!! 😀 😀 😀 😀 😀 Ale povinnosti volaju, prajem pekny podvecer - zacalo aj slniecko presvecovat, ale aj tak cely den svietime jak... 😠 Dalsiu svoju fotecku vam poslem v paruke.
avoooj.

bambi09
27. říj 2009

Julka,už zas si holáááá??? 😅 😀 😀 😀 😀 tak pááááááááááááááá zajtra 😉
tu je tma 🙄 🙄 🙄

veronkaj
27. říj 2009

bambi, ja bohužial nielen že kýcham ale sa celá vyhádžem a som teplá

jalao len pekne choď , môj kolega ked ja som chodila pre moju malú tvrdil že on tak rád by chodil do škôlky - lebo mi mohol spať pri pani učiteľkách 😉

ahoj, a darinka už asi tiež išla

bambi09
27. říj 2009

veronka,no,to je des,taká alergia 😝
a v škôlke by chcel kolega spinkať?? 😀 😀 😀 vybitý je 😀 😀
asi sú už všetky fuč,tak idem aj ja pá,večer sa na vás napojím 😉

veronkaj
27. říj 2009

ahojte všetkým

bambi09
27. říj 2009

veri,pááááá zajtra 😉
kua,práve som zmazala 59 spamov za 3 dni 😠 😠 😠 😠 furt mi Pfizer posiela,či nechcem Viagru 😀 😀 😀 čo ja mám uhorku???nemááám 😠 😠 😠 😀

frisbee
autor
27. říj 2009

čočočočo??? 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
27. říj 2009

som stúpila do hovienka,mám dlhé tepláky...tak som tu,išla som sa prezliec´t 😎

bambi09
27. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Viagru 😝 😝 😝 😀