S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
28. říj 2009

hmmm moja ja mam po malej jak ostatu slamu ... a take haro huste som mavala ... ale teraz sa nestazujem ... 🙂

frisbee
autor
28. říj 2009

ja si pamätám,ako mi padali aj po porode,to bolo hrozné.A papáš vitamíny?

vanja
28. říj 2009

ahojte baby, ja len na rýchlo, ani vás nečítam, lebo ste tu pár strán popísali. Malá je stále chorá, teplotu už nemá, len je strašne zahlienená. Predchvíľou sa pozvracala, takže som prezliekala posteľné. Ako malá povedala: "vypľula som sa na mamku".
Tak ahojte, idem k si k nej ľahnúť.
dobrú noc.

veronkaj
29. říj 2009

dobré ráno , ja zas prvá??? ešte spíte???

vanja - to maličká pekne povedala, húďatko nech ste šup zdravý 🙂
bambi a u vás už je lepšie??

frisbee - ty sa chodíš do iných tém rozčúliť??? ešte že tu sa nasmeješ

vladkaz aj dnes už ťa nechá macko najesť aby ste neboli hladný???

moja kočka už je lepšie, dúfam, že to bude už len ustupovať a bude v poriadku, včera som prišla poobede a liečili sme je to len prechladnutie

inak u nás sa drahý trochu spamätal, otázne dokedy, bola som odmeraná a normálne si dal záležať že podla dohody čo sme sa dohodli že aspoň raz do týždňa pôjdeme sa niekde prejsť, tak sme išli, aj čaj sme si dali a večer som sa osprchovala a tým že som bola hrozne nevyspatá som si ľahla a normálne sa drahý pritúlil, popusinkoval a vraj ľúbim ťa miláčik, Zachvílu som zaspala ako delo a zobudila sa až ráno. 😀

veronkaj
29. říj 2009

tým na ktoré mám meil teda Vladkaz a nikinka som poslala celkom pekný meil, na Vás ostatné nemám takže ak dáte do IP pošlem aj Vám 😉

jalao
29. říj 2009

Ahojte kocky, dobre rano vsetkym....Veronka tebe, ako zastupkyne pracujucich sikov... 😀 😀 😀 Tu je hnusne, prsi od noci, kym sme docvalali do skolky, mala som vlasy mokre ☹ ☹ Starsi syn spal jak o polnoci, dcera uz vstavala na ranny trening, chudiatko...cez prazdniny... 😖 😖 A kedze tu nemam sefa, dovolila som si prist neskor, ale ved vcera som tahala skoro do piatej... 🙄 🙄
Bambi, ked si spomenula tych Alexandrovcov, napadlo ma, ze ci nejdete na kulturu zas...lebo vraj je to krasne predstavenie, boli aj tu v Ziline minuly rok.
Dievcata, vstavajte! 😀 😀 😀

vladkaz1
29. říj 2009

dobre ranko ja som hore uz davno moj prisiel v noci o 1 dnej .. s prace tak drichme jak zarezany celu noc chrapal .. takze som sa vobec nevyspala a o 6 tej ma uz budila mala kocky kocky maminka .. no tak ledvaj kukam a MM sa prave zobudil a vlastnu hlasitost chrapania to je co??? ale uz zalomil znova 😝
Diki za mail idem kuknut a Veronkaj vidis nechaj ho troska podusit a bude aj milujem ta .. 🙂
jalo raz za cas neuskodi prist neskor ne?

vladkaz1
29. říj 2009

( Z )prace 😝

jalao
29. říj 2009

Vladi, aj ja som mala dnes v noci zvukovu kulisu v produkcii MM, vzdy ten chrapajuci ma tvrdsi spanok, ako ta OBET! 😉 😉 😉 😉 Tiez prisiel az v noci, ani som na hodinky nepozrela, ale on mal inu sichtu, ako tvoj M, Vladi...aroma piva bola v celej izbe rano 😉 😉 😉 Dnes ma volno, tak si doprial, ale aj to treba.... 😝 😝 😝

vladkaz1
29. říj 2009

jaj Jalo tak to potom hej 😝 😝 , no to zas chrapanie za pivo to by som mu nedarovala, na etapy by vstaval veru ... 😀 to ja neznasam tak ani nechodi .. ale bol unaveny s prace .. len ja chcem uz aj nieco porobit a on drichme este uz aj kavu som mu spravila a nic ,akoze aspon periny keby som mohla ciste navliect 😀 😝
jaj dnes som uplne otravena .. co budete dnes robit ? jasne, tie co ste v praci pracovat ...,ale mate dnes nejaky program na vecer alebo tak? ja budem zas do noci sama s malu no hruza 😔

frisbee
autor
29. říj 2009

ahojte...ja som včera odpadla...hrozné,nie som schopná dospať...a zase prší.

vladkaz1
29. říj 2009

Fris ty sa chces ustvat ci co??? to ako mas volno??? trocha relaxuj ... sprav si teply cajicek vyloz nozky troska a pritulkaj sa k hafanovi 😀

frisbee
autor
29. říj 2009

musím sa túliť k hafanovi,pretože oko išlo do práce 😀 😀 😀 😀 ...a čajík si dám tiež,škriabe ma v krku ako svińa 😝 .

vladkaz1
29. říj 2009

ved toj neni doma ne? dobre som to pochopila 😀 .. no skriabat v krku ta moze aj ze telo sa brani proti unave a tak sa to troska prejavuje, davaj si pozor oki?
ja tusim idem toho mojho skopnut s postele jaj ten zas bude brucat cele doobedie ,ale ide ma porazit 😅

frisbee
autor
29. říj 2009

oko je už 14 dní doma,ale furt dokončuje prácu,takže jazdí do Brna sem-tam.No chudák tvoj,že skopnúť 😀 😀 😀 ,to ste v časopise nepovedali 😀 😎

jalao
29. říj 2009

ano Fris! Tam len pisali ake tutuli-mutuli!!! 😀 😀 😀
Ale baby, priznajte si to, ved toto pocasie uplne laka na gauc pod deku... 😉 😉 Vladi, nechaj ho, nech sa dospi chudatko. Ja som to vcera spominala, ze MM mal turnaj, tak potom mali este akusi after-party, takze to nebolo necakane zdrzanie a zena (ja)s valcekom pri dverach 😀 😀 😀 😀

jalao
29. říj 2009

A bude cely den vzdychat, ako ho hlava boli a neciti sa dobre 😖 😖 😖 😖 a ja mu na to vzdy poviem - TAk ti treba, treba pit s rozumom... 😉 😉

vladkaz1
29. říj 2009

uz je hore som ho decentne zobudila, ze som nahovorila malu, nech ide posteklit tatinka .. 😀 😎

jalao
29. říj 2009

no vidis, dobra taktika!! 😀 😀

veronkaj
29. říj 2009

no pekne čo tu čítam,

frisbee - už aj ty začínaš byť chorá???? 😢
vladkaz , jalao to chrápanie vám nezávidím ja by som tak nemohla spať, chudák moja polovička ja mám problém s nosnou mandlou a tak ked spím chrápem hlavne ked som chorá tak si užije ale našťastie nie vždy

inak friss včera som sa rozhodla a konala, už dva mesiace od kedy máme šteniatko vravím polovičke že ho treba nahlásiť veterinárovi a dať zaočkovať ďalšie injekcie a on má čo sa mu straral predtým o psa, a že dobre a odkladal to z týždňa na týžden. Tak ako som bola včera naštvaná hovorím nebude sa čakať, kvôli dcére som došla skôr domov, sadla na net, podla mena našla doktora, telefon, zavolala objednala, o 10 minút stál náš kuťo na stole s injekciou v sebe a ďalšou tabletkou na odčervnenie, Celý večer bol na mňa nahnevaný - teda kuťo, lebo ho to bolelo a ako som ho držala si myslel že ja som mu dala injekciu.

polovičke som oznámila že pozdravuje ťa veterinár a máš sa tam zastaviť.
ostal zaskočený že ako som ho našla a tak a že čo mu chce veterinár robiť?????????? 😀 😀 😀 hovorím tebe nič, ale že veterinár niečo kvôli svojmu auta ťa potrebuje 😀

frisbee
autor
29. říj 2009

veri 😀 😀 😀 ...dobre si urobila,očkovanie nesmieš odkladať,tam je do roka presná doba,kedy to musí byť.
A s tým chrápaním...hahahaha..včera sme išli s mojim spať,on si ešte čítal noviny,ja som zaspala ako drevo,a on sa chudák musel odsťahovať vedľa,že som chrápala viacej ako pes a on nemohol zaspať,že by sa umľaskal do rána 😀 😀 😀

jalao
29. říj 2009

spravne Veron...ja by som sa tiez na kadejake veci doma nacakala...co sa da, zariadim radsej sama.. 😉 😉 😉
A odcervenie, ci ockovanie je predsa dolezite, ked mas zvieratko doma...Vas jazvecik sa vola Kuto? 🙂 ale zlate...

simona55
29. říj 2009

pekny dnik, vam vsetkym 🙂 uz od rana 7,00 vam idem pisat a jednoduchoma stale niekto vyhodi od pc 🙂 😖 a neviem dopisat slovo.ale teraz uz som vyhlasila ze uz dost!!! Vani este stale ste chory? bambi ajvy? a co to len nie nejaka chripka ide, aj mna aj maleho nieco ciha, stale len kychame, ☹ 🙂 Veronkaj uz sa ti to pohlo dobrim smerom, myslim tym teba a druha.chvala bohu uz to bude len ok.Friska dobre som rozumela? ty tahas 2krat 24? brrrr to by som odpadla, ja ked som tahala cely tyzden12sku uz na 3den ked som vstala uz som bola hotova nevedela som ci je leto ci je zima ,kolko je hodin, 😀 aky je den 😀 😀 no strasne,ale veru clovek si nemoze vybrat, kde chce robit , a kedy chce,bohu zial vtakom zivotee zijeme.och jaj 🙂 ☹ Vladi tebe uz robili AFT? ved to robiaaz 20ttnie? o plodovej si nerozmyslala? ked nie tak dobre si urobila,

vladkaz1
29. říj 2009

Simi co o plodovej vode? okoze nejake odbery ? to sa robi az po 35 tke nie? to myslis ?

frisbee
autor
29. říj 2009

aho simi 🙂 🙂 🙂 🙂 ta de ste,baby??? 🙂

jalao
29. říj 2009

ahojte, tu som uz.
Vladi, mne tiez navrhovali ACT - odber vody, ale som odmietla, nech si ju nechaju...a nemala som vtedy este vobec 35...
Simonka, to ja si neviem tiez predstavit, taketo 12 hodinove sichty, to je fakt drina... A su prazdniny, tak decka okupuju pocitac, co? 😀 😀 😀

vladkaz1
29. říj 2009

Jalo vazne ja som o nicom takom ani nepocula 😕 ,no uvidime a naco je to dobre informuj ma..
ideme obedovat a hajat moj ide do prace za hodku ..

veronkaj
29. říj 2009

Jaloo nie nevolá sa KUťo volá sa Riki a hovoríme mu zo srandy tiger, lebo má konce paciek žlé a na nich čierny pásik ako tiger a tak vravíme že ked vyrastie bude tigrom, už sa začína farbiť

včera bolo normálne super, došla dom skôr, nešla som do druhej práce, kedže malá choručkuje a tak som normálne z práce išla do lekárne, skočila do obchodu, navarila mezdi tým som sa o dcéru postarala, prádlo poskladala, u veterinára bola a večer som sa išla ešte aj s polovčikou prejsť a večer o 21 som už bola aj osprchovaná vlasy umyté a hajala.

takto by sa mi to páčilo a nie robiť od 6-18 a domov chodiť okolo 19 a potom všetko robiť.

jalao
29. říj 2009

VEron, ved to je jasne, ze do 7 byvat kazdy den v robote, to je na palicu... To keby takto byval nejaky podnikatel, nepoviem...ale ten by mal za to isto aj dost penazi a osohu, ale vy ste "normalni" ludia, ako som pochopila z toho, co pises.. 😉 😉 Ja som to uz pred casom spominala, ze tiez takto chodim v pondelky, byvam vzdy vecer uplne vycerpana, esteze je navarene z vikendu, takze sa len najem a odpadynam niekde na gauc, alebo tak...Vcera som naopak bola plne energie a takmer do polnoci som zehlila. Pozerala som na CT2 velmi zaujimavy dokument o 2 sestrach z Littmanovej, ak ste o nich niektora poculi, povedzte mi... 🙂

jalao
29. říj 2009

Vladka, ved vies, co je to odber plodovej vody. A daj si, na detailnejsie vysvetlenie do googla amniocenteza, ale teba sa to isto netyka, to by ti uz doktor avizoval, neboj nic. 😉 😉