S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

nikinka008
31. říj 2009

sexujuu 😀

nikinka008
31. říj 2009

ja nemam dnes uhorku 😖 mily je v praci 🙄

vanja
31. říj 2009

a môj je doma, ale som chorááááááááááááááááááá

vanja
31. říj 2009

nikinka aké je u vás počasie? u nás je kosa hrozná 😝

nikinka008
31. říj 2009

vanji...a vsak lepsi liek nepoznam,treba sa vypotit nie? 😕 😅 ....no zimu mame aj tu dnes bol uprsany den sem tam slnko vyslo ale uz vidno ze ide zima nemam rada toto obdobie a obzvlast tu 😠

vanja
31. říj 2009

ani ja ja mám rada jar, no ale čo už nejako vudržíme 😀 😀 😀
ale dúfam že zajtra bude teplejšie, ideme na hroby u nás aj ku svokre 🙂

vanja
31. říj 2009

teo a u vás ako
?

nikinka008
31. říj 2009

ja som strasne rada chodila zapalovat sviecky na hroby vecer to bolo potom krasne 😀 asi by sa patrilo zajtra zapalit nejaku sviecku aj ked sme tak daleko a nemame moznost ist 😔

vanja
31. říj 2009

no to by sa patrilo. Ja tiež mám rada tie svetlá a hlavne večer, keď odchádzame od svokry, tam okolo vás, a tie cintoríny ako po tme svietia všade. Nádhera.

nikinka008
31. říj 2009

to ano krasne to je 🙂 a kde vsetky flakaju,to isto vsetky uhorkuju 😀 😀

vanja
31. říj 2009

no hej včera sme ponocovali, poniektoré až do rána a teraz sú unavené 😀 . To bude asi tým vekom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Alebo ako hovoríš uhorkujú. 😀 😀 😀
Ale žeby tak dlho???????????? 😀 😀

vanja
31. říj 2009

idem už aj ja, ale nie uhorkovať, vystriedť prádlo, sprchnúť a spať,
tak dobrú noc 🙂

nikinka008
31. říj 2009

no videla som ze ste tu vcera kecali a kecali 😀 😀 uvidime ked sa dostavia ze ake budu mat ospravedlnenky 😀 ....ja tu bojujem s malou v posteli 😀 ocko neni doma tak spinka somnou,,,a sa rozhodla spat tvarou do matraca 😖 uz neviem co robit tak som ju dala max na bok spat ale sledujem ju 😎 za chvilu ma vytlaci z postele 😀 😀

vanja
31. říj 2009

to poznám, moja malá okupuje moju polku, aj staršia by sa ešte zmestila ku nej, tak spím na kraji 😀 😀 😀

vanja
31. říj 2009

ale už naozaj idem, dobrú noc 🙂

nikinka008
31. říj 2009

mozem hodit foto je zo vcera ale je to podobne ako dnes 😀

nikinka008
31. říj 2009

vanji uz som dala mozes sa pozriet 😅

nikinka008
1. lis 2009

Dobre ranko vsetkym 🙂 no dobre ako dobre,,,,,tu uz od rana leje ako z krhly a podla pocasia bude asi cely den 🙄 takze ani von ani nic sa neda akurat sediet pred telkou 😖 kde ste vsetky?ani vecer tu nik nebol ani rano 😕 dospavate vcerajsie uhorky 😀 😀 😀 ....ked som tu tak tu nik nieje ☹ 😕

frisbee
autor
1. lis 2009

ahojte...včera som vám zaspala ako drevo,potom som sa zobudila o pol tretej,dívala som sa hodiny do tmy..normálne v jednu chvíľu rana do okna,akoby päsťou,ale nik tam nebol 😕 ,zaspala som okolo 8.mej a teraz vstávam.Vonku námraza a hmla...no už je to tu.

nikinka008
1. lis 2009

fris a co to bolo preboha? 😕

frisbee
autor
1. lis 2009

niki...u nás sa toho deje v baráku... 😠 😠 😠
teda baby,kde ste,bambuľa,to je trestuhodné,taká absencia 😀 ...dúfam teda,že je všetko OK.Ja idem na cičák,takže tu budem okolo 19.tej...namřza to tam,dúfam,že sa nebudem vracať.

bambi09
1. lis 2009

ahojte 🙂
tak hlásenie pre mamu: bambuľa je živá,zdravá,vyuhorkovaná,len nemala včera čas,maľovala stenu v kuchyni,vypratávala balkón od harabúrd a presúvala nábytok,ako inak?? 😀 😀 😀
takže dnes nakuknem a potlačím k tej 7000-ke 😅
fris,čočočo???strašíííí??? 😕 😕 😕 😕
vanja,ako??už lepšie???a malinká??podaj hlásenie
niki,malá je bombová,ako naša-celá posteľ moja 😀
a ostatné??čo je nové u vás?? tu je kosa jak hovado 😝 😝 😝 aj sýkorka dnes prišla na balkón,chuderka hladná,tak som tam do misky nasypala vtáčí zob 😅

simona55
1. lis 2009

cawtw, particka, prave sa chystam na cintorin,zapalim par sviecok a potom sa sem vratim, cely den sme maly den otvorenich dveri, 😀 😀 😀 😀 no nieco strasne tolko rodin mat neni med lizat 😀 😀 😀 😀 ppotom som nestihala kavu varit umymivat riad, a pohare ako na svadbe, 😀 😀 😀 😀 ale dufam ze uz zajtra bude klud,

teodorka
1. lis 2009

ahojte moje najkrajsie 🙂 🙂 myslim po mne 😀 nemozem Vas obist ....simona ja zase nemam komu ist na cintorin ak neratam starym rodicom ale tam nechodim ...neviem nejako nemam potrebu 😒 isla by som susedovi ktory zomrel pred dvoma rokmi ale jeho zena ho ma odvtedy na skrini takze nemam komu 😎

bambi09
1. lis 2009

teodorka,na skrini??? 😕 😕 😕 😕 ojojoj 😝
a vďaka,že si zablúdila k susedám,nikto nie je doma 😠 😠 😠
simonka,tak DOD ste mali???zajtra si vydýchneš,mať veľkú rodinu je náhodou pekné 😵
frisuľa už vybehaná po cvičáku??žiješ?? 😕 😕

frisbee
autor
1. lis 2009

ahojte..teda teo...ja tiež nemám komu ísť,deduško bol v BA na Slávičom,ale mám pocit,že sa matka na hrob vykašlala...a ktovie,čo s ním urobili...a babičku má tiež na skrini....s rodinou 7 rokov nie som v styku,takže tak. ☹
bambuľa,som vybehaná a vysiakaná 😀 😀 😀 😀

vanja
1. lis 2009

ahojte baby,
tak to vám závidím, že nemáte komu chodiť na hroby, keby sme to mohli povedať aj my s manželom ☹ ☹ ☹
no čo už život je raz taký..... ☹

nikinka a tá tvoja malá, ako kebysom svoju videla 😀
bamib,l malá je už na tom lepšie už má voľný noštek, ale ešte nie je celkom fit, no a ja sa pomaly doliečujem, už hrdlo dobre, len nádcha ostala.

teodorka
1. lis 2009

no ja neviem kedy ho chce niekde ulozit ...no ale ja k nej domov sviecky zapalovat nejdem 😝 jeho som zboznovala bol mi ako otec ale ju nemusim 😝
a inac dobru noc susedy 🙂 🙂

frisbee
autor
2. lis 2009

dobré ránko...vidím,že keby sme nemali teodorku,tak odídeme do večných lovísk 🙂 ...odpadla som po cvičáku...teraz sa chystám,ideme okolo 11.tej do Znojma,tak dúfam,že vás niekoho stretnem. 🙂

veronkaj
2. lis 2009

dobré ráno,

ako vždy zas som tu len ja ráno????
tak toto čo ste popísali od piatku nedočítam tak skoro, nedá mi niekto stručný prehlľad udalostí ??? 😀

babulky moje veselé ako ste sa mali??
- ja som v piatok nešla do druhej roboty, aj ked šéfka frflala hoci som jej na to už pýtala a dnes predpokladám nepríjemný rozhovor a určite bude chcieť aby som tam ostávala ešte dlhšie, uvidíme,
pokupovala som na hroby veci navarila chlapom na sobotu a v sobotu ráno sme išli k babke, porobili sme po cintorínoch a po skoro roku sme u nej prespali no zbohom, ten kto bol z toho najšťastnejší bol náš hafan lebo nikde tam nechcel sám spať tým že to tam nepoznal tak spal so mnou v posteli a musela som s ním ísť v noci 5x von.
- v nedelu sme došli domov a tak som navarila na nedelu a na dnes aby mali, poobede som ešte aspon trochu požehlila a išli sme s polovičkou na cintorín.

- potom sme sa rozprávali s polovičkou večer zase o tom že chce kúpiť to novšie auto a pritom prišli aj iné veci a ako ma nič nebavilo a v nič som neverila po poslednej debate tak teraz už totálne nemá zmysel u mňa veriť v zajtrajšok alebo iné dni.a nemám dôvod sa na niečo tešiť a jediné čo môžem je robiť, platiť, a prežívať a veriť že sa stane zázrak a klepne ma čím skôr

no a teraz pekne pracovať,