S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. lis 2009

ahojte...tu som,ešte niečo porobím a som vaša. 🙂 vladenka naša,on furt nechce????no asi sa fakt bojí....hovorila si s ním o tom??? 😕

musím vás pochváliť,ako ste pekne a veĺa popísali...darinka mi teda robí radosť 🙂 🙂 🙂

bambi09
2. lis 2009

Vladi,to je to múzeum hračiek,ja by som sa tam vyhrala týždne,keby ma do tých vitrín pustili,bola by som ako inventár,divoký trpaslík 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a ja len tak zo srandy,veď ja viem,že musia chcieť obaja,možno sa Ti muž bojí,aby malému neublížil 😅 😅 😅
ja tipujem,že budeš mať chlapčeka 🙂 😉 😵

vladkaz1
2. lis 2009

no moj sa boji ano aj my to povedal ale uz to prehana ne???
Fris aj my ta chvalime ze si tu 😀

vladkaz1
2. lis 2009

jezis bambi tak ty si inak koca na tej foto!!!! ta posledna uplne ze ta sosovicka ti pristane velmi a si uplne mlada!!! Ja som si ta predstavovala taku starsiu no a ty uplna kocica 😉
No a mala je strasne pekna na tej foto so sluchatkami ,jak keby som moju videla 😀 a na tej prechadzke
To je sidielko ze? 🙂

frisbee
autor
2. lis 2009

bambuľa je krásny trpaslíček,ja je to tvrdím furt,takú Lollobrigidu z nej urobíme,až bude dokojená,že sa celý koník otrasie v základoch 😀 😀 😀

bambi09
2. lis 2009

Vladi,červenám sa 😀 😀 😀 ja som stará telom,mladá duchom 😀 😀 😀 aj uchom 😀 ďakujem 😉
fris,ja sa z vás pos....m 😀 😀 😀 😀
malá je šidlo šidlovaté,ja mám akčné deti,čím to asi bude?? 😀 😀 😅 😝

frisbee
autor
2. lis 2009

divoký mliečkom rajom 😀 😀 😀 😀

bambi09
2. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 žeby?? 😀 😀 😀 😀 😝

frisbee
autor
2. lis 2009

sa nesmej,ktovie,čím sa živíš 😀 😀 😀 😀

bambi09
2. lis 2009

😕 😕 😕 😕 😕 😕 domácou kuchyňou a grilážkami z Tesca,na tom som závislá 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. lis 2009

štipľavé lečo,divoký guláš,silná bryndza...potom sa nediv 😀 😀 😀 😀

teodorka
2. lis 2009

fu ja pracujem a Vy tu tolko popisete ze sa mozem aj spakatiet kym by som to precitala 😎 postrehla som iba ze vladka nam je mrzuta ....nema sex 😀
vanja ...je chora ....tiez nema sex 😀
darina ta si sex vynahradza nakupmi 😀
bambi tu posiela nejake fotky ale mna vynecha ....ale neurazam sa 😝 😝 😝 😝 🙄 🙄 🙄 🙄
fris sa dnes ulievala...
zabudla som niecooooo?????????

frisbee
autor
2. lis 2009

že fris nemá sex 😀 😀 😀 😀

teodorka
2. lis 2009

ani Ty fris? 😀
to som tu jedina co ma sex hocikedy chce ...a este aj ked nechce?????????? 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. lis 2009

😀 😀 😀 😀 keď ja som stará a chorá,no ešte aby so mnou niekto hýbal 😀 😀 😀 😀

teodorka
2. lis 2009

😀 😀 😀 le n si to hovor fris 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. lis 2009

no práve sa mi upchali nosné dierky,tak si myslím,že aj z pohľadu partnera je to negustiózne...spotená baba,čo drkotá zubami a poťahuje sopeľ do seba..no nééé,Angelika by to nerobila 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
2. lis 2009

človek tu chvíľu nie je a tu zas len sex,sex,sex 😀 😀 😀 😀 😀
teo,dáš mailovku,máš fotky 😀 😀 😀 😀 na koňa néééééééé 😀 😀 😀
fris,mne až sopel vyskočil,ako to tu čítam 😀 😀 😀 😀 skús aj ty,či ti nevybehne 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. lis 2009

mne nie,ibaže by som si tam strčila feferónku 😀 😀 😀 😀

bambi09
2. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mám pre Teba odkaz,že Ťa má Zelené oko zohriať na vlastnom tele 😉
tak koho tipujete??Ben a Paulína?? 😕

vanja
2. lis 2009

samý sex a ešte ani nie je po 22-tej 😀 😀 😀

simona55
2. lis 2009

ahoooooooooooooooooj fríííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííís, 😀 urcite si bola dnes zamestnana ze tak dlho si nebola tu.Bambi preto by som chcela maleho uz odstavit,aspon cez den,lebo blisko nas sa otvara ,baliaren na zeleninu, a chcela by som chodit na brigadu,ved budem blisko iba odva domy dalej budem, nic ani bycikel mi netreba, pesky to je dve minutky.uz my je doma velmi zle, maleho my bude svokra varovat.

frisbee
autor
2. lis 2009

ahojte,vedúca a simi 🙂 🙂 🙂 🙂 ...no ja nemám na sex ani pomyslenie 😀 😀 😀 😀
jé,simonka,to by bolo super,keby ti tá práca vyšla..a so svokrou to už máš lepšie?

vanja
2. lis 2009

ahoj simi, riešiš tú istú dilemu ako ja len z iného dôvodu ☹

bambi09
2. lis 2009

Simonka,tak to chápem,držím palce,aby to vyšlo 🙂 😉 ale preto malého nemusíš odstaviť,veď si odstriekaj mliečko a keď nebudeš doma,dajú mu z fľaše Tvoje mliečko,to môžeš aj v mrazáku skladovať a keď budeš doma,dáš mu,veď tam asi nebudeš 8 hodín denne 🙂 😉
a teta fris,heš do postele,vypáliť bacily 😀 😀 😀
vanji a ako to zatiaľ vyzerá s malou??ako to nesie?? 😕

bambi09
2. lis 2009

nemám slov na Markétu,bola dobrá ☹ ☹ ☹ ☹
táto súťaž nie je o speve 😠 😠 😠

vanja
2. lis 2009

ahoj bambi, bol už plač, ale ja som asi viacej revala jak ona. Potom som si prelepila s leukoplastom a prišla ku mne, hovorím jej ,že mamka má bibienko a sa uspokojila a odvtedy ani nezapýtala mlieko. Tak až sa tomu divím, či si to tak hneď uvedomila. ale uvidím jak bude pred spaním. Jej dávam teraz o 21 atb a potom ju idem uložiť.
Teraz listujem po internete, a nemalo by jej to uškodiť, aj keď niečo prejde do mlieka, tak nakojím ju pre spaním, ale´v noci by som to skúsila len s čajíkom. A potom ráno pred tým ako zoberiem ja atb.
Skúsim to len tak ráno raz a večer pred spaním raz uvidíme.
Ale som hotová, vyrevaná a psychicky dosť na tom zle. Nie som ešte pripravená na odstavenie. už zase revem. Dobre idem. Podám ti potom hlásenie keď zaspí.
Ahoj

frisbee
autor
2. lis 2009

vanji ☹

vanja
2. lis 2009

fris ďakujem

bambi09
2. lis 2009

vanji,tak to neznásilňuj,ja o tom vôbec nerozmýšľam,aj keď malá bude cickať 2 a pol roka,je mi to fuk 😅
tak pokoj,kľud,vydržíte s čajíkom a po liekoch budete pokračovať,neboj 🙂 🙂 🙂 a neplač,lebo prídeš o mliečko 😉
sme s vami 🙂 😉