S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
6. lis 2009

fris, IP, ale ja za to nemozem. 😔 😔 😔

frisbee
autor
6. lis 2009

tak čo...som choručká,som 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
6. lis 2009

baby ja sa z vas pos... 😀
jalo ano personal treba ale umyvacku riadu si uz vybojujum veru ale zas ideme si kupit manzelsku postel je nam veru treba a kocik pre babo na buduci rok ved taky kocik stoji tak 20 cat tis. to je normalne investicia ..do frasa 😀
jaj baby nabehla vyplata som rada .. ale napadlo ma ,ze mam v mrazaku zajaca ,ze by som spravila perkelt a peceneho zajaca ,no tak myslim na smotane .?????.
no ale ste som to nerobila nikdy .. 😕 😅
No a Vanji s tym kojenim sa dobre drzis teda a v noci je veru dost 4-5 X moja to aky mas ty rezim v noci ? pytam sa lebo som nezazila a to ma porazi ze budem aj ja takto kojit ja sa potebujem vyspat lebo som potom zla .. a neviem si predstavit ze budem kojit 5X za noc ..
😕 prepac som uprimna ale desim sa toho ...
Malu som nakojila raz alebo UM a spala celu noc vzdy ,nepoznam take vstavat ..

jalao
6. lis 2009

Fris, tetuska, to si ine pochutky narobila...ja ani neviem, ako to moze vyzerat, niekedy, ked to este nakuchtis tie NEcestoviny s tymi ostatnymi ingredienciami, tak mi to, prosim ta, aspon vyfot, kedze uz to nemozem okostovat...
A ozaj, dakujem za mailiky. Grilovaci system ala Tesco sa vam lubil? 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
6. lis 2009

vladi..zajaca nevarím,to by som plakala a vrackala....takže to musia baby poradiť 😎
vanjuška s bambuľou si veľmi neodpočinú,ja som síce nekojila,ale po prvom mesiaci mi malá zaspala o pol noci a budila sa na kŕmenie tak okolo 6.tej ráno.
jalao..neskoro,už sme spapali,vyzerá to ako halušky s omáčkou 😀 😀 😀 ...grilovací systém super 😀

vladkaz1
6. lis 2009

Fris dostala som a ja lubim .. prepacis mi? 😀 idem dat malu do kocika a prejst sa s nou len reve nechce spat musim kocky pa vecer sa ozvem ked ma MM pusti ..

jalao
6. lis 2009

Vladka, presne, ako Frisula vravi, so zajkom nemam skusenost (ani zivotnu 😀 😀 😀 ), ale momentalne mame v mrazaku balicek s nalepkou Jelen - nozina!!! To tam MM napchal, kdesi zohnal...no otras....minule si dcerka Vladuska vyberala akysi nanuk, alebo co a vola ma, ze Mami - pod sem! Prosim ta, preco je tu napisane, ze JELEN? 😀 😀 😀 😀 uplne bola chudiatko zdesena 😝 😝 😝 😝
Vladka, ja som kojila 8 mesiacov, najskor musis casto, to je jasne, babatka maju malinke brusko a rychlo vyhladnu, a potom, ked sa to uz kombinovalo aj s UM, tak stacilo tak raz v noci, alebo az nad ranom...takze tie prve mesiace treba s tym pocitat, ak budes LEN kojkat. 😉 😉 😉 😉

frisbee
autor
6. lis 2009

vladi,ja ti doprajem,akurát doma to nemám 😀 😀 😀

jalao
6. lis 2009

fris a jelena v mrazaku si uz videla?? 😀 😀 😀
Jak v horore... 😒

vanja
6. lis 2009

vladka, zvykla som si, a niekedy som bola mrzutá, ale keďsom si uvedomila, že to robím pre svoje bábo tak ma to prešlo. Je to taký zvyk, že keď mi raz za čas pospí 4 hodinky tak ja sa po 2 hod.zobudím, že čo sa deje, prečo nevstáva.
A nebudeš zlá neboj, to malinké ti nedovolí aby si bolazlá. Keď budeš vidieť jak si spokojne dudlá pritom ti hladká ruku..............
fris tak nech vykvasí do vianoc 😀 😀

jalao
6. lis 2009

vanja, ja ti otazky podsuvam a ty nic... ☹ ☹ ☹ ☹ Asi sa tocis okolo sporhela, ked tam mas brigadu..
a co ostatne - kdeze mame Bambulu, Darinka sa tiez neozvala, ani Simonka, ani Niki... 😒

jalao
6. lis 2009

dievcata, majte sa krasne vsetky...papapa 🙂 🙂

vladkaz1
6. lis 2009

Ano Vanji ,Fris aj Jalo mate plnu pravdu!!!!!! aj ja vam prajem pekny vikendik ...
PEave som zozrala do slova tresku mala mi prave vstala v Kauflande bolo tolko ludi ze sa tam nedalo hybat tak sme nakupili len potrebne veci ako ovocie rozky no blbosti doslova a zajtra pojdeme na riadny nakup aj prach na pranie do tescaca a ideme aj mame 🙂

veronkaj
6. lis 2009

ahojte babulky, len tak naskok som

fris ??? že nevidela uhorku 100 rokov a tak na vyše 100 vyzeráš super 😉
vanja chúda a ty zase vidíš a nemôžeš, ale ide vám to super s tým odúčaním a zajtra aj my budeme mať niekoho na prácach v dielni takže si aj postojím pri sporáku a zajtra sa chcem dať aj ostrihať tak uvidíme čo z toho bude.

jalao aj ostatné aj vám pekný víkend, ak budem mať čas, kuknem budem cez víkend robiť aj na pc takže ak pôjde kon pôjdem aj ja

papa

vanja
6. lis 2009

jalao prepáč, murár dokončoval štíty pod strechu, ktorá ešte nie je.
No a zajtra príde manželov brat pomôcť mm ani neviem čo, ale také dajaké betónovanie ich čaká. Takže navarené už mám, zajtra si oddýchnem.
vladkaz ja pamätám keď som čakala prvú, ja som deň čo deň žrala šalát z červenej kapusty + 3 rožky.
Teraz som ani nejaké chute namala, zo všetkého trochu, a hlavne za sebou, sladké, kyslé, horké, a ani raz som sa nepory.... 😀 😀 😀

frisbee
autor
6. lis 2009

vanja...tak pekne strechu zaizolujte,nech na nás neprší,keď tam budeme spinkať 😀 😀 😀 😀

bambi09
6. lis 2009

ahojte 🙂
tak sa hlásim aj ja,dnes sa mi nejako nechcelo písať,len som vás prečítala,ako tu usilovne píšete,riešite,varíte,kojíte... 😀 😀 😀 😀 😀
včera som ani večer nebola,boli sme sa prejsť,v obchode,aj muž v druhej robotke na chvíľu,tak všetko jedným vrzom,prišli sme o 20:00,malú hneď do vane,riad umyť,ešte čo to urobiť a bola noc 😝 😝 😝
piekla som gaštany,tak sme lúskali,jak veveričky 😀 mňááám,ale len pol kila,je to drahé,jak šľak a jeden mi vybuchol,doslova,tak mám čo drhnúť 😝 😝 😝 celá rúra v ri.. 😖 ,ale aj tak som chcela vydrhnúť pred vianočným pečením,takže neva,nemáte nejaký tip na dobrý čistič???
ku kojeniu som sa už vyjadrila,zo začiatku je to na mozog,ale ako vanja písala,človek keď vie,prečo to robí,nie je nervózny z toho,len občas,keď už fakt ten spánok chýba,ja som mala pár kríz,ale teraz to už ide samo a nejako nepociťujem,že kvôli kojeniu sa nevyspím,zvykla som si,veď sa ešte vyspím,kým ma klepne 😀 😀 😀 aj potom 😝
zajtra varím asi šúľance alebo buchty na pare,uvidím,dnes máme fazuľovú prďavú polievku a francúzske zo včera,tak nevarím 😝
a mám v pláne kapustníky na sladko a jablkový koláč,tak sa teším 😅
ak nebude liať,pôjdeme na Železnú vyvenčiť deti 😉
a cumeľ máme,neriešim,mladý mal dlho a už nemá 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
6. lis 2009

neboj fris, natiahneme dáku plachtu a nebude na vás pršať. Veď keby ste zmokli tak len troška vyrastiete, nie? 😀
bambi no dnes by som u vás nechcela spať, keď budete ladiť zvukmi po fazuľovej polievke 😀 😀 😀 😀

bambi09
6. lis 2009

vanja,prd,štuch,prd,štuch 😀 😀 😀

vanja
6. lis 2009

uvarila som puding, dám si na to kilo šľahačky 😀 😀 😀 tuším bambi že u nás dnes tiež v noci nebude
chanel 5 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
6. lis 2009

že dámy....nedá mi 😀 😀 😀 😀

vanja
6. lis 2009

mne nedal
😀

frisbee
autor
6. lis 2009

ani ja jemu 😀 😀 😀 😀

vanja
6. lis 2009

veď preto ešte že to by tak bolo, že snehuľa nič a vy hej, ta to de by sme už boli 😀 😀 😀 😀

vanja
6. lis 2009

idem baby čaute, prídem večer jak uložím deti spať.
čaute 🙂

frisbee
autor
6. lis 2009

čaute

bambi09
6. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀
čau vedúca 🙂 😉

bambi09
6. lis 2009

fris,Ty kam zdrháš??ma ohováraš vedľa???šak dočkaj 😠 😠 😠 😀

frisbee
autor
6. lis 2009

ja odskakujem,oko furt niečo hovorí 😀

bambi09
6. lis 2009

brble??? 😀 😀 😀 brbli,brbli... 😀 😀