S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
12. lis 2009

no za ten optimizmus a pozitívne myslenie určite...sa ti to tam pripisuje 😉

teodorka
12. lis 2009

co herecky? 🙂 u susedy Vam je lepsie ,coooo???? 🙂 🙂 😀

frisbee
autor
12. lis 2009

ja už nevládzem behať dokola..vek sa hlási 😀 😀 😀 😀

teodorka
12. lis 2009

neverim fris,Ty z nas vladzes najviac 😀

frisbee
autor
12. lis 2009

vládzem,ale to tajím 😀 😀 😀

teodorka
12. lis 2009

aby sme Ta neprehanali,coooo?

frisbee
autor
12. lis 2009

asi tak......ja som taký malý manipulátor 😀 😀 😀

nikinka008
12. lis 2009

bambi...volala som mu vobec mi to neberie ☹ ☹ ☹ uz mam nervy 😠

frisbee
autor
12. lis 2009

niki..a kedy sa má vrátiť?

teodorka
12. lis 2009

neboj ozve sa

monicka32
12. lis 2009

caute krásky,akosi ste to tu dnes roztočili,ja som bola dnes cele poobedie vonku ked mame tak krásne ale teraz som si sadla a normalne padam na hubu. 😨 😔 To som si zas dala ,pred barakom mame dve vrbi a tooolko bordelu teraz s toho. este dobre že neviem naštartovát tu pílu lebo uz by asi boli dole a hajde do krbu s nimi 😀 .Ked jalao spomínala toho kona zdechlého ja som raz tostala taku tu sprostu sms ze posli tuto stastnu rybku dalsím piatim ..... ved to poznate a tak som poslala ani si nepametam komu iba mi dosla odpoved RYBKA ZDOCHLA.. 😀 😀 .a odvtedy uz radsej nic take neposielam. 😅 Bambi ´j mna už mlada prerástla asi 5cm ale ked ma naserká este stale dociahnem a struhnem jej a ked este porastie tak sa bude musiet aj sklonit som jej minule povedalla 😀 Rehnila sa jak puknutý gaštan na mne

monicka32
12. lis 2009

Mno pekne to asi naschvál že? 😀 Len co som tu debata ustala a ja ze si pokecame ,tak teda nie ☹ Ty brdo to je az nepríjemne aj vcera ste to rozbehli len co som vam dala zboho ...aj dnes Irenky_?

vladkaz1
12. lis 2009

no ja nemam slova Bmbula je vulgarna? ale k vtipu patriii ne?
ano, MM hral profesionalne 🙂 ,ale nemal sponzora neskor a je s chudobnej rodiny tak sa na to vykaslal coz je velka skoda ☹ lebo bol talent .. ale zlakala ho partia a prisiel do TT coz je dobre inak by sme neboli manzelia zas na druhu stranu ..
Juli mnnaaam hod aj k nam placky zemiakove ,ak ich nepeciem lubim inak nejem lebo ten smrad mastny na okolo da zabrat aspon mojemu zaludku ,ale momentalne si Pú spravila chut s kyslou uhorkou ... 😀 😀
Frisulka prosimta davaj si na seba pozor sak to neni len tak moja 😉
Veronkaj no sak treba dat nejky energeticky napoj ,a troska bubliniek a hned bude aj naladicka a unava pominie a potom mooozes spaaaaat 😀 😀 😀 😀
Bambi tvoje hlasky zerem 😀 😀 😀
Juli jaj a k tomu hokeju to neni len tak cesta ,teraz vstupne aj ked by mohol mat pernamentku plus peniaze na viacej to je aj 50E a mysim si ze ked mame oslavu vieme aj lepsie zurocit prasule momentalne .. inak mu spravim prekvapco a zajednam mu na december hokej v Skalici tam uz mozeme troska popustit 🙂 a bude mat pekny darcek ...a moze sa odreagovat aj on ...
Inak ja budem mat narodky sa tesiiiimmmmmmm 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
12. lis 2009

Monicka moja ma 2 roky a tak isto sa rehni jak puknuty gastan 😀 do ksichtu a vobec ma nepocuva to je strasne 😝

monicka32
12. lis 2009

Vladka tvoja ta este urcite pocuvat bude este je malicka ,ale obavam sa že moja uz prestala 😀 .ma 16 a tazku pubertu 😝

vladkaz1
12. lis 2009

No tak to teda dufam ze bude striga mala ,inak dostane na ricinu .. 😀 😝

bambi09
12. lis 2009

ahojte 🙂
tak sme sa nadýchali smogu a sme doma,počítali sme na nadchode autobusy,trolejbusy,ale že ich bolo 😀 😀 😀
z ihriska sme radšej ušli,teda len takého medzi blokmi,lebo toľko drzých faganov tam bolo 😠 😠 😠
a mamičky v paži,môj chlap dostal titul dedko 😅 😅 😅 mal čiapku tak sa prudko urazil 😀 😀 😀
Vladka,aj ja Teba žeriem,aj monickine hlášky,ten puknutý gaštan nemá chybu 😀 😀 😀 😀
no,môj mladý má len 14 aj pol,ale ešte celkom v pohode,občas vystrčí parôžky,dostane po nich a zas chvíľu kľud 😀 😀 😀 😀 ale furt sa po mne vešia,chce sa bozkávať a hovorí mi mám ťa rád 😀 😀 😀 no není k sežrání??? 😀 😀 😀 Vladi,to je škoda,že si ten Tvoj nemohol dovoliť hrávať,naši kamoši majú syna na hokeji,tak viem,aké je to sakra drahé 😝 😝 ☹
nášmu stačia lezecké boty,kým ich nezoderie,alebo mu nenarastie laba 😅 😅
Vladi a kedy máš??potrasieme Ti paprčkou??aj ja za chvíľu,ale už sa tým nechválim 😀 😀 😅 😝
monicka,čo sú to za reči,že zdrháme pred Tebou??to ani náááhodou,to je blbá zhoda náhod 😅 😅 tu občas každý trpí samomluvou či samopísaním,tak klíííd 😀 😀
niki,tak už sa drahý ozval??sa bojím aj za Teba... 😕 😕

monicka32
12. lis 2009

Bambi to asi manžovi padol hrebienok ,že?asi by som sa strasne smiala to by sa už urazil velmi aj ten moj jesiták 😀 😀 Bambi chalani dozrievaju trosku neskor tak to este len zacne ,ale ved to k tomu patrí aj tie certove rožky ,ale co už s nimi ved ich milujeme 😀 sem tam dostane pohlave a je to v klídku ale som zvedava co mi este prinesie ta jej puberta 😝 niki neboj ,draheho mas zachvílku doma to mi zeny sa večne o nich strachujeme a pritom z ich pohladu o nič nejde tak sa nestrachuj a radsej si vychutnaj klídek 😵 .ja som tiez vzdy stresovala a teraz som si už zvykla a som v poho ale uplne ta chápem 🙄 .Vladka potom napís kedy a potrasieme paprckou aspon nadialku 😵

vladkaz1
12. lis 2009

Bambi ano mas pravdu ,kto je talent a nemoze sa presadit a este jeho k tomu nik neviedol, on sa vychoval sam da sa povedat, lebo je z rozedenej rodiny, otec alkoholik a mamu nerespektovali ani jeden a ta nemala na nich cas, kedze sama na druzstve robila chcela uzivit 3 deti neskor s druhom mala 4 te, takze moj manzel od jakziva skomny chlapec co tyka spravania ,tak si na vsetko zarabal sam.
Moje kamosky , sa ma vzdy pytali ,ze co si berem chudobneho chlapa mladeho co nic nema ,vies ona napr. bohateho pre mna stareho chrena, ale ma auto ,byt ale podvadza ju kade chodi ...
No ja som to nikdy nechcela ani som na starych neni ... som sa zozkecala 😝 .. je to tazske ,ze zaciname od nuly vsetko si spolu budujeme, ale o to krajsi pocit mam v sebe .. a viac si veci vazim .. a tak aj malu nasu 🙂
malu chce viest moj na hokej co ja nechcem dovolit v ziadnom pripade ...inak je pohybovo velmi nadana .. ale je zena a nechcem z nej mat nejakeho chlapiska alebo aby bola disciplinovana jak stroj a je to velmi drahy sport .. no takze tak 🙂 nech si uzije detstva a sama nech sa rozhodne co chce robit .. ked povie ze balet tak bude balet aj ked takym smerom ju nechcem viest pravda 😅 je.
Super ze takto chodite ratat autobusy sranda taka rodinna prechadzka ,ja to mam moc rada .. aj my sme boli dnes na ihrisku s malu vyuzit ze neprsi a pekne sa prehrali s hokejku .. 😀 ja som bola akoze brankar 😀 🙄 s pupkom 😅

vladkaz1
12. lis 2009

ja si este pockam mesiac aj 2 dni 😀 to sa len chvalim do predu 😀 😀 😀 😀 ja som este zaba mozem ..
Bambi tak aj ty povedz potom cica mica pogratulujem ti 😀

bambi09
12. lis 2009

Vladi,s pupkom 😀 😀 😀 radšej s pukom 😀 😀 😀 na pupík pozor,na nášho Macka Pú 😀
a inak je to smutné,ale Ty si skvelá baba,máš na svoj vek vyspelé názory 😵 😵 ja som si tiež zobrala chlapa s holou riťou,ale neľutujem,všetko sme si spolu vybudovali,pokúpili,aj si to vážime 😵 začínali sme v podnájme,s požičanou telkou,sedačkou, chladničkou aj práčkou,naša bola len posteľ a skrine a postupne sme si všetko pokúpili a to som bola 6 rokov nútene doma so sumou 1.400Sk na mesiac 😒 😒
hlavne,nech sa ľúbite ako kone,veci prídu,tie nie sú podstatné v manželstve 😵 😵 a deti,to je ten najväčší poklad 😵 😵 😵
a veru tak,nechaj to na malú,nech sama rozhodne 🙂 😉

bambi09
12. lis 2009

Vladka,nepoviem 😀 😀 😀 ale nie,Emmu Tekelyovú nemusím,ale v niečom má pravdu,číslo je len vek,je to v hlave 😵 😵 😵 ja sa na toľko necítim a je mi fuk,čo kto drísta 🙂 😉

bambi09
12. lis 2009

ale si mala vidieť môjho chlapa,keď mu tá pani povedala,že dedko 😀 😀 😀 😀 urazená ješitnosť 😀 😀 😀 😀
ale mu hovorím,ohoľ sa,vyzeráš mladšie,keď je lenivý,dobre mu tak 😀 😀 😀 😀
ale on na svoj vek tiež nevyzerá,len tak medzi nami dievčatami,aj mladšie naňho mali slinku,ale majú smolu 😀 😀 😀 😉

vladkaz1
12. lis 2009

jasne ze davam pozor 😀 no uz mam nacisto pupok fakt ,ale priznam sa ze je este taky slaninkovsky 😀 😀 😀 nie taky tehulkovsky hahaha .. 😅 😅 😅
A veru mali ste to aj vy velmi tazske ,no ale ja to berie tak kto v tejto dobe nema? nie? raz sme hore ,raz dole .. bude aj horsie .. vzdy si poviem ze su ludia aj horsie na tom a ked po dalsej materskej zacnem robit bude to hned citit .. 🙂

vladkaz1
12. lis 2009

Mladsie kopnut do zadku ,slinku nech prehltnu a zenateho chlapa necht na pokoji! 😀 😀 inak bude zle nedobre 😀 😀 😀
bambi ved ty si riadna kocka ,pocuj ja ked budem v najlepsich rokoch este len si zacnem hovorit aka som mlada a krasna .. cisty narcis coo???? 😀 😀 😀 😀 😀 ale budem si to uzivat 😀 😀 😀 teda dufam

bambi09
12. lis 2009

Vladi,moja reč,kým máme čo jesť,čo na seba a deťom na lieky a hračky,tak je dobre 😵 😵 😵 vydržíme a raz na to budeme len spomínať,keby som čakala na to,kedy budeme na tom dobre,nemám deti nikdy ☹ ☹

bambi09
12. lis 2009

Vladenka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja sa z Teba pototo 😀 😀 😀
a kde sú zas všetky zalezenééé??? 😠 😎

vladkaz1
12. lis 2009

no vies ja tak isto teraz pocuvam komentare, ale to su ti neprajnici ,ake to bude tazske s 2 mi detmi, ze este len uvidim .. a take reci neznasam to, priznam si som precitlivela .. ale take reci si teraz mozu odpustit nepotrebujem to pocuvat ,tazske to mame aj teraz a zijeme hlavne ,ze je mala zdrava a ostatne casom pride ako sa vravi podla zasluh 😀 😀 asi si este nezasluzime 😀 😅
mam jednu super kamosku z PRIEVIDZE ,byva tu oproti mne a vzdy sa dobre vykecame, ked mame taketo depky ..
ja to beriem tak malej dam aj modre z neba v ramci moznosti ... este bude takych dni ked budem na obed robit pecene zemiaky v trube ... inak ich velmi lubim hmmm s maslom 😀 takze ziadna katastrofa 😝 😀 😀

vladkaz1
12. lis 2009

nepototo sa 😀 , aspon si priznam ze som s casti narcis .. ved si krasna a tvoj vie co ma doma neboj ... mlada by mu nevarila a nechodila sa porerat na autobusy 😅 😀 😀 ta by chcela nieco ine stale jak sa vravi a cest v.
nebudem kazdehohadzat do jedneho vreca ..
Treba si vazit co mame .. lebo raz ani sa nenazdame a bude vsetko prec ... my sme 2 ja talinani a ja zboznujem mojho muza dufajme ,ze nam to vydrzi .. 🙂 ak ked nie tak sa pozabijame 😀 😀 😀

vladkaz1
12. lis 2009

A kde ste sakra ,este chvilku a ukapnem aj slzu 😀 😀 😀 😀, to mi nerobte 😀 😀 😀 sups sem ...
mala mi uz spi a ako vidite trpim samomluvou .. nem vadi 😀 😀 😀 je mi smutno, zajtra budem akoze 14.25 rodit ,teda uz dorodim ... mam v sebe nostalgiu 😔 😅 fnuk fnuk 😀