S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. led 2010

dobrú,ženy,ja erotickú ám,furt sa po mne plazí nejaké zviera...samý šulín 😀 😀 😀 😀

bambi09
2. led 2010

a šukuľka v tomto nie som-v PPT ešte nie som doma,ale mám doma šukuliaka 😀 😀 😀 😀 syna 😉

bambi09
2. led 2010

fris 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty sa mááááááš,my len hadov máme 😀 😀 😀 😀 a škrečka 😅 😅

frisbee
autor
2. led 2010

bambi...hadi by sa dali použiť 😀 😀 😀 😀 ...pááááááááááááá

bambi09
2. led 2010

cmuk 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀

simona55
3. led 2010

ahojte, bambi normalne ti zavidim tie aktivity, tie sankovacky, unas vobec niesu ani kopce do slaka 😠 , sama rovina , tu je ako zapadkovo. 😠 😖 ale ked napada sneh tak sa niekam oberieme z detmi.

vladkaz1
3. led 2010

Ahojte tu strasne fuka ,ale snehu nikde 😝

frisbee
autor
3. led 2010

ahojte.....hlásenie podávam:zase som zle spala,vstávala som okolo desiatej,zeleninová polievočka zabrala,záchodík opäť krásnych 20kg 😀 ,rýchlo som uvarila a išli sme so psami do krajiny,mrzne,tak je sucho,teraz všetci aj s okom chrápu,sa vybehali 😀 .Varím si prečisťujúci čajík,poobedie bude u nás kruté,mali sme cícerovú kašu s údeným...no dnes nebudem ja dáma a on Redford 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
3. led 2010

baby kto ma taku telku zavesenu na stene???? V ikei maju v akcii drziak na stenu len sa nemam s kym poradit ci by nam to dobre drzalo aj ked je do 60kg ale nieje origos je tam dobra cena ,ale neviem ci to kupit

frisbee
autor
3. led 2010

vladi,nemáme,ale našla som ti nejakú chlapskú diskusiu,ono to nebude tak jednoduché,každý typ potrebuje niečo iné 😒

http://www.lcd1.cz/d/vogel-s-vfw-140/?s=DISKUSE

vladkaz1
3. led 2010

Fris ,dik musim nahnat mojeho nech to pokuka
🙂

frisbee
autor
3. led 2010

nech kukne kukačák 😀

vladkaz1
3. led 2010

no to su strasne velke peniaze za ten drziak im akoze hrabe????? 😅

bambi09
3. led 2010

ahojte 🙂
Vladka,ten držiak som aj ja pozerala,ale muž má objednaný lepší(síce aj drahší),ale mám istotu,že to tú telku udrží a je aj otočný,dá sa natočiť,ako chceš,tak ma odhovoril od toho z Ikea 😉
fris,tak u vás bude delostrelecká paľba??? 😀 😀 😀 😀 😀 bacha,nech sa netrafíte navzájom 😀 😀 😀
simonka,no,ja som rada za každý kopček,u nás doma sme mali kopcov a kopcov,tak si neviem predstaviť žiť na rovine 😅 😅 😅
u nás riadne prituhuje,aj poletuje sniežik,ale sánkovačka bude až zajtra,madam sa dnes nevedela dospať 😅 😅

frisbee
autor
3. led 2010

lalala lalala.... 😀 😀 😀 😀 ...ale ako sa mi uľaví,keď tie plyny pojdiu von 😀 😀 😀
teraz som behala skoro dve hodiny s chlapcami cez prekážky,ja budem ako víla....akurít cecíky mi plieskali o brucho 😀 😀 😀

frisbee
autor
3. led 2010

lalala lalala.... 😀 😀 😀 😀 ...ale ako sa mi uľaví,keď tie plyny pojdiu von 😀 😀 😀
teraz som behala skoro dve hodiny s chlapcami cez prekážky,ja budem ako víla....akurát cecíky mi plieskali o brucho 😀 😀 😀

vladkaz1
3. led 2010

😀 😀 😀 😀 Fris 😀 😀 😀 😀
Bambi hod link 😉 pekne prosim 😵
mala spi na mne za pc ,nemozem sa ani hnut 😀

frisbee
autor
3. led 2010

vladi,aspoň vieš,ako na tom som 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
3. led 2010

ježiš,prečo mi to poslalo dvakrát príspevok???? 😕

vladkaz1
3. led 2010

ja som dnes robila fazulu na sladko tak to budu ine delobuchy 😀
malu som prelozila zakutala sak sa mi nedalo hybat 😀

bambi09
3. led 2010

fris 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Vladka,pošlem,len sa ukľudním 😀 😀 😀 som vypenila,leo som si ku káve nachystala na tanierik koláče a konček z metrového-tam je najviac čokolády a drahý mi to zožral 😠 😠 😠 tak som vypenila,že aj ten posledný konček padol za obeť jeho bruchu 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
3. led 2010

bambi...za trest mu nedaj 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
3. led 2010

Vladi,až teraz som prečítala,ako ti malá zaspala 😀 😀 😀 naša tak včera na gauči pri mne,kým som ju preložila na posteľ,musela som jej hlavičku pridržať,aby jej nepadla 😅 😅 😅
a ten držiak muž bude mať z BGS firmy a tam sa dá,len ak máš živ.list na elektroniku a také veci,tak ti pošlem obrázok a keby ste chceli,kúpi vám to priamo u nich,len neviem,ako to do TT dopraviť 😅 😅
len musíš zistiť váhu tv,rozteč úchytiek vzadu-napr.VESA 20,VESA 30 a pod.alebo pošli presne typ vašej telky,on si to vie zistiť
to len ak by ste chceli,lebo je to za lepšiu cenu,to je veľkoobchod,do firmy tam nakupujú,takže tak
a teda máte všetky strukovinový deň??? 😅 😅 😅 my máme ešte rezne,polievku,šalát,zemiaky a zmrzlinuuuuu 😀 😀 😀 😀 a koláčov do alelujaaaaa,asi vás pozvem 😀 😀 😀 😀 a drž pri tomto diétu,hehe 😅 😅

frisbee
autor
3. led 2010

bambuľa,dopravíš jej to osobne a vybozkávaš ju aj za mňa 😀 😀 😀 😀

bambi09
3. led 2010

haha,šak nedám 😀 😀 😀 😀 😀 končeky si nabudúce schovám 😉 ale keby nemal do čoho kusnúť,ale koláčov v chladničke 2 dózy,orechy zliepané,Nebo v ústach,metrový,medový a on just mi toto zblajzne 😀 😀 😀
to mi robí furt 😀 😀 😀
a vidíš,vybozkávam,aj tak som ju chcela navštíviť,aj darinku,tak len bude teplejšie,pobeháme-vybozkávame 😉

vladkaz1
3. led 2010

ja som prave zozrala zmrzku ... je ten metrovy by ma nasrallllll!!! Veru dnes bude mat za trest bez .. 😀 😀 😀 😀
mala musela byt chutna jak zaspala ...
Moja podla toho kolko cena .. neviem musim sa dohodnut s mojim tento mesiac mame hrozne hrozne vela platit tak ked zostane dam vediet ... nooo ☹ 😀 nuz ked neprsi tak aspon kvapka .. janua je vdy taky posraty
veru Fris ved krstiny budu ,dostavis sa aj ty 😉

frisbee
autor
3. led 2010

šak hej,pokrstím,aj neslušné pesničky zaspievam a zase odletím ako raketa 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
3. led 2010

😀 😀 😀 😀 mas dovolene

bambi09
3. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 neslušná kmotra 😀 😀 😀 😀 😀 malý prvé čo povie bude sprosté slovo 😀 😀 😀 😀 ťa Vladka potom onéééé 😀 😀 😀 😀
Vladenka,ja len že tam je to lacnejšie,ale my tiež ešte nemáme stojan,to nie je akútne a veru,január býva najhorší 😝 😝 😝 😝 neviem,čo tí ľudia tak veľmi oslavujú,veď nový rok znamená v našich končinách vždy len zdražovanie 😝 😝 😝 alebo nejakú krízu-plynovú,ropnú,morálnu... 😝 😝 😝
musím si zajtra odniesť tú žiadosť na úrad,aspoň 2 a pol mesiaca dostanem o trošku vyšší rodičovský 😒 😒 😒
muž si robí srandu,že rýchlo tretie a dostaneme aj 25.000,čo nás pri malej obišlo aj vyšší rodičovský,ale to by mi neplatilo,lebo by som po skončení jednej materskej nemala tých 270 dní odpracovaných,jedine,že by som si priplácala na poistenie a na to im zvysoka seriem 😖 😖 😖

vladkaz1
3. led 2010

bambi ja nebudem mat narok na to rodicovske 😝 takze ,ked sa narodi Oliver na malu rodicovske mi zanika a budem na Olivera dostavat tych 179E pocas 3 rokov .. no hruza
To chceme dat malu do skolky a sa aj pokakame a zas sme pri hovienkach 😀 😀 😀