S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

nikinka008
16. led 2010

vladka a ty sa ako mas?este ti byva zle,ci uz ani nie 🙂 a ten kocik je nadherny,my sme si dali poradit od jedneho predavaca ten kocik teraz vyzera ako keby som ho z prepacenim krave z pyska vybrala 😀 😀 😀 hnusny material atd atd 😝 na jar by som chcela nejaky novy ale len ked budu peniazky 😖

nikinka008
16. led 2010

a kde te?bambi tu dnes nebola 😕

langkofel
16. led 2010

no klusajte sem 😀 😀 😀 , ci co zase mate stredu?

jalao
16. led 2010

ahojte, je tu este niekto? ja mam dnes komatický deň 😎 , kruhy pod očami sa zvačšili 😀 😀 , nohy ma bolia z vysokých opatkov, ale stálo to za to....myslím, že každý bol spokojný, hoci unavený..Spať sme šli ráno o pol 7 🙄 🙄 🙄

nikinka008
16. led 2010

jalao ako bolo ? 😀

langkofel
16. led 2010

komaticky, ja zas citam komicky, reku co to ako ma byt a preco? 😝 ale uz chapem, jaj tak to niekomu je 😎 ja som sa uz o pol 7 chystala do roboty...

frisbee
autor
16. led 2010

tu som,zase sa mi seká net,jeden príspevok sme budem dostávať hodinu.
jalao,haha,už vieš,aké to je chodiť na nočné 😀
niki,langoška,trpaslíci spinkajú??? 🙂

langkofel
16. led 2010

fris nevyhovaraj sa, ktovie kde sa flakas??? a pises tu o sekani 😝

jalao
16. led 2010

no bolo výborne, dobre sme sa vytancoali... ale regenerovať budeme ešte tak do utorka... 😀 😀 😀 Predsa len, vek nepustí...20 ročný človek môže aj celú noc flámovať a ráno vstať do školy, ale čo už my... 😎 😎 😎
Langoš, ved ja viem, že my ked ideme domov z plesu, mnohí už šlapú do práce....je to taký divný pocit 😀 😀 😀 ..a slovo kómatický som myslela od slova kóma... 😖 😖 😖

nikinka008
16. led 2010

fris trpaslik spi teraz som trosku bola pri nej lebo sa zobudila ale uz spi 😅

langkofel
16. led 2010

chapem, chapem jalo, mame jedneho znameho a ten ked cez vikend flamuje a v pondelok ho dakto zhana, jeho zena zdviha telefon s vetou, " Nie mrzi ma R...bude urcite do zajtra v kome" ja ked som to 1x pocula strasne som sa na tom pobavila 😀 😀

jalao
16. led 2010

niki, no co, ešte sa Sarka dnes hrala s káblikmi? 😀 😀
fris, tu je tiež len blato, práveže by sme uvítali trochu snehu, nech je vonku opticky upratanejšie..ten biely sneh budí taký dojem... 😉 😉 Vraj možno zajtra trošku nasneží, čo som správy pozerala... Mne tu inak neseká nič...Ale dnes mi v hlave cez deň sekalo, to je fakt... 😎 😎
Lango a u vás je sneh, alebo ako tam teraz máte? si na severe, alebo niekde dole? Ozaj, včera som spievala do mikrofonu so spevákom LAšatemi kantare.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nikinka008
16. led 2010

neee dnes ju to tam nejako netahalo 😀 😀 ale musela som dat stolik pred telku aby mi ju stale nevypinala 😖 😀 😀 ....heh ejha to musela byt riadna zaabava 😀 😀 😀

langkofel
16. led 2010

jalo sneh 🙄 , boze ani nespominaj fuj uz nechcem, uz dost, prosiiiiiiiiiiiiiiiiim uz ziadny sneh!!!!!
Ja som v Dolomitoch

jalao
16. led 2010

niki, toto som aj ja musela robievať, ked boli deti malé 😀 😀 lango, nám ešte snehu nestačilo...ved sme boli iba raz lyžovať!! Takže ty si v kopcoch, hovoríš... No a prellož mi to lašatemi kantare...italiano bero.. 😀 moja taliančina je nulovaá 😎 😎

langkofel
16. led 2010

nechajte ma spievat a italiano vero, nie bero, vero je akoze pravy, cize sono italiano vero...som pravy talian 😀 😀 😀

hej hej horalky su z nas, alebo sedliacky? 😖 , juj a ja teda na lyze moc nie som, snowboardovala som, ale uz 4 roky odkedy mam malu tak som nie, mam problemy s kolenami, klbami, no do srotu so mnou... 😝

jalao
16. led 2010

dakujem za výklad...a poznáš tú pesničku? Ste horalky vravíš? Ale šak nežijete na samote hádam! 😉 😉 😉 😉 Ja sa po taliansky budem učiť, ked už dokončím školu, dostaváme dom a odrastu nám decká....takže asi tak za 20 rokov... 😀 😀 😀

langkofel
16. led 2010

hehe tak teraz som sa pobavila, ako si sa spytala, ze sak nezijete na samote hadam??? 😀 😀 😀 Tak na samote nezijeme, ale v dedine s 200 obyvatelmi a tak ked sa vyberieme tuto do mestecka (5000obyv.) tak si vzdy myslim ze sme v NY 😀 😀 😀

Hej pesnicku poznam, jeden cas si ju mala stale spievala 😝

jalao
16. led 2010

ja predpokladám, že u vás je mestečko s 5 tis. obyvatelmi na vyššej úrovni, než tu n SVK 20 tisícovom....žili sme v Bavorsku, tam sme to tak presne mali...Máme krásne spomienky a často si s MM vravíme, že tam deti vezmeme, boli sme tam kedysi so synom, ked bol malý, ale teraz sa nám už nejako nedá, škoda... 😔

frisbee
autor
16. led 2010

no ženy....už mi nejde ani posunovať text hore-dole a keď kliknem na našu tému,začne sa krútiť koliesko miesto šépky a na lište je napísané,že neodpovedá..super,tak už neviem,čo s tým. 😝
langoška,ja Dolomity milujem,vždy,keď sa blížime po diaľnici od Villachu k Tarvisiu,tak si hovorím,že už som doma 🙂 🙂

jalao
16. led 2010

dievčatá, ja už nevládzem...idem do sprchy a pod duchnu 😉 😉 Fris, už aj ten PC je asi unavený....brú noc!

langkofel
16. led 2010

Fris to vies ze o pol noci chodia bosorky? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
16. led 2010

no ved...preto sa už ja radšej lúčim.... 😝 😝 😝 😝

frisbee
autor
16. led 2010

no nestrašte,idem 😀

langkofel
16. led 2010

aj ja idem spat....

ale ja myslela ze ako sem na forum 😝 😀 😀 😀 😀 😀

simona55
17. led 2010

ahojte dobre ranko,no co kazd&y este spí? jalo tak si sa mala dobre ze? mala si zivu hudbu?

frisbee
autor
17. led 2010

dobré ránko,zobudila ma jaruna klebetnica ako nám jačala pod oknom,počasie plní predpoveď.je tu uragán,vstávam s náladou paní učiteľky zo Slunce,seno....pápapapapapapapapapapááááááááááááááááááá 😀 😀 😀

baby,premýšľajte,čo mám za problém,je to počítačom,alebo netom?A vždy až večer,cez den je síce pomalší,ale nejako sa sem preboxujem,ale v noci nič,reštartujem,chvíľu to ide,a potom sa iba točí to koliesko,čo je miesto šípky,kua 😕 😕 😕 😕 😕

vladkaz1
17. led 2010

Fris no to je parada ,mas zly signal ,alebo je niekto na teba napojeny

frisbee
autor
17. led 2010

no my máme wifi,všetko je ožné,lebo to začne vždy až večer a idem sa posrať a neodošlem príspevok,neposuniem text hore-dole...kua