S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

langkofel
17. led 2010

dobry vecer, simi aj ja som dnes piekla jablkovy 😉

boze zas esom sa tu na fore zacitala do jednej temy, no to nem dopadne dobre 😔 ...ja neviem preco tam vzdy dako podvedome vlezem 😒 , ale keby som vsade neliezla tak tu nie som, vsak 😉

simona55
17. led 2010

langofel, to ma detcka nahovotili na jab,kolac. ja som chcela zemlovku,lebo jablkovy kolac nemam rada.Vladi , ukazovala soom ho dcere ze jej sa nepaci,ale mne hej, jej sa pacia tie peg perego alebo ako sa to volaju,,ja som tiez kupila peg perego ale spdruky ,ale bol ako novy,uz pre 4dieta nebudem kupovat nove,a teraz uz bude dobry dcere tak nadvor spat pre mimi. 🙂

langkofel
17. led 2010

hehe tak ja som minuly tyzden rozmyslala nad zemlovkou, lebo som dostala jablka, ale pre mna robit zemlovku to sa mi neoplati , a tak ma napadlo ze urobim jablkovy kolac dnes, som spravila a mala skusila a vraj " no nie je to moc dobre, musim to jest?". Tak to mam zajedno tak ci tak si to zjem sama, este ma prist priatel, dufam ze ten neohrdne 😖

simona55
17. led 2010

langofel ani tvoje deti nemaju radi jablkovy kolac? unas to kazdy zboznuje, ale ja nie 😝 inak ja ani nemam rada sladkosti.joj zeny ja som tak ospala, ze by som si rada isla zalahnut. 🙂 no ale davko este nechce,tak musim snim bit hore. 🙂

langkofel
17. led 2010

juj tak my sme dnes zaspali o 18.45 😎 , len dufam ze nebude chora 😖

frisbee
autor
17. led 2010

ahoj,simi 🙂
langoška,do ktorej témy si vliezla? 😕

frisbee
autor
17. led 2010

no čoto toto 😕 😕 😕 😕 ťahám nás z druhej strany a idem spať,vy lenivci...keď mi to ide,tak to nejde vám....už som prišla na to,že mne to nejde,keď je oko napojené a hraje si hry v izbičke 😀

jalao
18. led 2010

no baby!!! kde ste sa to prepadli???
A dobre ranko prajem.. 😉 😉 Tu je opat zasnezena krajina, auto som 10 minut hladala pod bohatou vrstvou snehu...a to o polnoci este nebola ani vlocka!! 😉 😉

frisbee
autor
18. led 2010

ahoj,oli,no u nás je katastrofa,sneží v kuse asi od piatej hodiny poobede,záhrada je úplne pod snehom,mm ráno letel čistiť chodník,aby sa dostal z autom von,išiel do servisu,kurnik,zle sa točí volant,dúfam,e sa mu nič na tom snehu nestane.Tu jazdia traktory s radlicami jeden za druhým,a furt sa sype a sype 😕 😕 😕

jalao
18. led 2010

Fris, pocula som v spravach, ze biela Praha, seda Bratislava... 🙂 Sef bol vcera pri Olomouci a hovoril, ze od Makova sucho na nasej strane (ak to trosku poznas tam)...skratka morava pod snehom....Momentalne tu sype taky praskovy cukor, takze akoby to uz ustavalo... 😒 Tohoto sa ja trosku obavam, ze v rod. dome mas taketo starosti - odhadzovat pred garazou...ale zase sadnes do sucheho auta, ja kym to iglu rano odhadzem, si zaposilujem 😀 😀

darina60
18. led 2010

Dobré ránko, aj u nás zasnežené, ešte stále sneží, pre deti fajn, pre šoférov už menej. 😀 😀 Mne ráno odhrnul muž auto a ešte ho strčil aj do garáže. Včera sme mali oslavu, piekla som eskimo rezy, kto poznáte. Fajn koláčiik až nato, že ked som robila cesto ako som prisypala kakao, či vletelo do metličky na mixéri či čo, prestala ísť čo sa zasekla. A potom som dala cesto na pečiaci papier a zistila som, že som zabudla vajcia pridať. NO paráda, ako som ho zliala spät z papiera do misy 😀 😀 Keď sa darí tak sa darí 😀 😀 ALe to preto, že furt mi muž zo synom stáli za chrbtom, keď som to robila. 😀 😀 Ale mixér čo mám12 rokov asi bude v keli 😠 😠
Tak správy z domova sú na konci, idem makať 😉 😉
Veri, kde si a čo správy z domova 😉

jalao
18. led 2010

Dari a ty mas doma Natasku, ci Kristinku?
My sme mali tiez vcera vecer hosti, ale len vino som zvarila a kapustnicu som vsetkym podavala, takze si aj vypili, aj si zajedli dosytosti, potom sme spratali a este som dlho zehlila...Uceniu som moc nedala, dnes musim byt uz pre zmenu za studentku a nie za gazdinku 😝 😝 😝

vladkaz1
18. led 2010

cavte baby u nas tak nasnezilo zas neprejdem s kocikom ,takze na pesaka dnes .. hlavne ze som som sama MM ide do prace po obede takze aj na nakup peso ,
Mala som ist dnes s kamosku do materskeho centra , no som zevdava co s toho bude veru.. asi nic a stale snezi

simona55
18. led 2010

dobre ranko, aj unas napadal dost velky sniezik,a este aj pada,neviete nieco o bambi?kde je? ci niesu nezdravi.fris uz nechodis na to zastupovanie? a auto je uz fit?

darina60
18. led 2010

Juli, Kiku mám doma 😉
Vladi zober sane 😉 😉
SImonka aj mne chýba bambi, firs nevieš čo je s ňou, čo má zákaz cez víkend chodiť na pc 🙂

vladkaz1
18. led 2010

dari sane nemame len bob a v kuse snezi to by bola mala mokra az za usami

frisbee
autor
18. led 2010

ahojte všetky,simi,mm išiel teraz do toho servisu,tak neviem....
nebojte,bambuľa je v pohode,akurát nestíha,prisahala,že dnes príde...ale ke´d ona vstáva až poobede 😀 😀 😀 😀

jalao
18. led 2010

Dari, som sa pytala MM na ten silvestrovsky beh a vravel, ze aj on tam chodieval ako ziak a student behavat 😉 😉 Vladi, tu ked nasnezi co len 2 cm snehu, hned je briezok za domom plny deti!! 😀 😀 Bambula mala zrejme rodinny vikend...ja cez vikend tiez koniku moc nedam, nemam kedy, len ked sem-tam uspesne vytlacim syna z FB.. 😀 😀

vladkaz1
18. led 2010

moja mala sa postavila na trubku od radiatora a ze kukam mama ... no to je slovnik ..
mx sme mali vcera vasnivu noc konecne po dlhej dobe kocky ... sme sa obaja zduvali viac nez mesiac za sex on chcel nieco a ja ne a ne povolit a ja som chcela sexik .. no dvaja taliani vcera muz ustupil 😀

jalao
18. led 2010

no Vladi! 😅 😀 😀 😀 Ako mi vysvetlila v sobotu Langoska, Italiano vero.... 😝
Fris, presne to som si aj ja myslela o Bambi 🙂 A v BA tiez nasnezilo, takze zrejme dnes budu s malou slapat kopec hore dole 😀 😀

frisbee
autor
18. led 2010

vladi,no konečne 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
18. led 2010

😀 😀 a rano a hned sex ... este sracky zas chybaju ... 😀 😀 😀 idem sa najest mala spekuluje a moj este spi ide na poobednu tak do noci nech je vyspaty 🙂

frisbee
autor
18. led 2010

si ho zničila,chudáka slabučkého a ešte ho vyhodíš do snehu na mráz a do práce 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
18. led 2010

uz som ho budila nech ide nakupit nemame mlieko a ja rano chcem kavu ha s mliekom a on nist akoze ,mala je strcena v tom okne a spieva si chutna je .. len som zevdava co ju napadne dalej s tym oknom ...
vcera to veru bolo jak este v rozkvite lasky ... take vasnive .. 😀 len keby to bolo castejsie zas by sa nam to z unovalo co?

jalao
18. led 2010

a ktovie, co si o tom mysli may Oliverko? 😀 😀

frisbee
autor
18. led 2010

že mu robia dierky na vlásky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
18. led 2010

konik akosi blbne...Fris, to bude ta snehova metelica... 😀 😀
Fijuu, fijuu, fiju...zimny vietor fuka a z neba sa sniezik sype biely ako muuuuka! 😝

frisbee
autor
18. led 2010

fijuu fijuu haha,na tom som vyrástla...a ešte,že už nám fúka do komína chladná pani Meluzína 😀 😀 😀 😀

no blbne,pred chvíľou mi to vyhodilo,že stránky sa opravujú 😕

jalao
18. led 2010

a kto sa boji gulovacky, nech zostane dnukaaa 😀 😀