S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

langkofel
20. led 2010

dobry vecer,

no dufam ze ma neodbachnete vy rusi, ich spreche deutsch 😀 😀 😀

tak ja som mimi s rustiny 😝 , vy ste riadne dobre kocky...

frisbee
autor
20. led 2010

ich spreche auch deutsch,guten Abend 😀 😀 😀 😀

langkofel
20. led 2010

hehe, ja len ze ked ste tu taky partizani, reku aby ste ma dakym kalasnikovom neodrovnali, mna nemciska 😀 😀 😀

Cau, cau fris, no ja som si veru dnes na teba tiez spomenula, kvoli datumu, ale nechcela som nic pripominat 🤐

Jaj kocky ja som mala dnes nadherny den, fakt som taky nemala 4-5 rokov. Ja ked som sem prisla som strasne rada chodila snowboardovat, tu je vzdy krasne slniecko, modra obloha, zjazdovky krasne, no proste ako na horach...A potom som zacala chodit s mojim ex, on nikde nechodil..., neskor som otehotnela, to som nemohla, ked uz som mala malu, bala som sa aby sa mi nic nestalo...no a tak som na tom mojom boarde nestala no fakt vyse 5 rokov. A dnes som dostala volno, reku si pospim...prd o 7.00 mi zavolal priatel, ze jedinecna prilezitost, mam sa obliect, oprasit board, vychystat krpca do skolky, ze o hodinu je u nas...Mali ste vidiet tie fofry 😀 😀 😀
No a ked som si potom uvedomila, ze som vlastne 5 rokov na tom nestala, reku to bude trapas, ked sa pred novym frajerom skotulam s kopca... 😀 😀 😀
Nic take sa nekonalo, mali sme super den bez jedineho oblacika, super som si zaboardovala na zjazdovkach kde som este nikdy nebola a som stastna prestastna 😵 😵 😵

No dobre, pardon niekde som sa chcela vykecat, prepacte 😉

frisbee
autor
20. led 2010

langoška,veď sa neospravedlňuj,my sa tešíme s tebou,naša mladá sa naučila jazdiť na snowboarde v Taliansku a tiež je z toho nadšená,teraz v sobotu boli niekde na Morave na zjazdovke 🙂 🙂 🙂 🙂
hehe,veď som si myslela,že to vezmeš akože Rusi proti Nemcom 😀 😀 😀 😀
A aký bol sneh,tu je mokrý a ťažký,tam u vás musí byť super 🙂 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
20. led 2010

...ozaj,ďakujem,že na mňa myslíš,to býva nadránom o 3.30,,takže teraz budem tak do jednej sedieť pri telke,vycikám sa do zásoby,aby som nemusela ani vystrčiť nohu z postele 😎

langkofel
20. led 2010

moja, ja by som sa fakt posr... a mas aspon dakoho teraz doma?

frisbee
autor
20. led 2010

no mm spí vedĺa,že strašne so psami chrápeme 😀 😀 😀 😀 ,v posteli mám jedného psa a mačku a vedľa postele druhého psa. 😀

jalao
20. led 2010

no baby, kontrola nočnej smeny!!!! Haaa! ta to co takto??? 😠 😠 😠 😠
Langoš, neviem, či si ešte tu...ozaj to krásne znelo, čo si písala, gratulujem ku krásnemu dňu.. 😅 😅 😅 Zajtra budeš mať hádam aj svalovicu.
Fris, čo to tu strašíte??? 😒 Ja to ani radšej nechcem vedieť!! A ešte mi vysvetli, že ako ten jeden pes vie, že on do tvojej postele NEMOŽE a ten druhý zase MôŽE??? 😀

frisbee
autor
20. led 2010

oli,pretože je inteligentnýýýýýýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀 ...on tam vlezie až ráno 😀 😀 😀 😀

langkofel
20. led 2010

a pocuvajte dnes nocnu smenu ktora veduca rozpustila? haaaaaaaaaa?

frisbee
autor
20. led 2010

no ja sa tiež nestačím diviť,ani bambuľa,ani vanja,vlaďka má omluvenku,že má červíka,a ja už zaspávam,to je sodoma gomora 😀 😀 😀

frisbee
autor
20. led 2010

No ja idem do vaničky a budem sa dívať na telku z postele,už nevyleziem,až ráno.... 😝 😝 😝 😝 Dobrú, virtuálne baby 😀 😀 😀 😀 😀

langkofel
20. led 2010

dobru fris, myslim na teba...

veronkaj
21. led 2010

dobré ráno babulky, do dennej smeny nástup a nočná spať,

no fris ty jaká jazyčnica no šikulka, a ako dopadla noc, bolo všetko ok alebo bol strach???
langkofel - tak tomu sa hovorí skvelý deň, a aj to treba len častejšie

čo je s vanjou už som ju tu dlho nevidela.

veronkaj
21. led 2010

babulky poslala som Vám meil myslím, že zapadne do tak častej témy tu.

simona55
21. led 2010

dobre ranko,fris co si jedla rusky borsc z stiplavou paprikou? volakedy este aj mne isla rustina a aj som ju mala rada,no nie kvoli jazyku,ale kvoli sudruzke ucitelke,vtedy som mala s triety volny pohib 😀 😀 😀 😀 😀 presedela som celu hodinu na hajzli alebo v parku,alebo skocila domou,napapat sa byvali sme blisko skoly 🙂 🙂 🙂 no to som sa aj ja chcela pitat ze co je z vanou?

frisbee
autor
21. led 2010

čaute,tak som čumela do jednej v noci na telku z postele,zaspala som až okolo druhej zabalená do duchny...spala so ako drevo,ešte uvidím dnes a potom sa už nebojím. 😝
veri...pekne sme ťa pokazili 😀 😀 😀 😀 😀
simi...boršč milujem a štipľavú papriku tiež 😀 😀 😀 ...no keď na tom letisku boli sa Rusi a vyzerali ako s Mrázika,smiali sme sa furt s mladou a furt sme na seba hovorili rusky...no pubertiačky 😀

simona55
21. led 2010

jáááááááááááááj fris potom preto ta rustina,aháá. 😀 😀 😀 😀 fris mas dobry vstah dcerou vsak?

jalao
21. led 2010

ahojte baby, nooo, tak Bambi píšeme za včera Ačko 😎 😎 , lebo bola bývala sľúbila, že už bude poctivejšie koníkovať...
Dnes som doma, idem sa učiť, dobre som si konečne pospala, vystrojila deti do školských a predškolských zariadení, vyvesila prádlo a idem na to. Tak píšte, nech to tu má gule... 😀 😀 😀 😀

langkofel
21. led 2010

Ahojte, aj ja mam dnes volno, doteraz som tu mala kamoskynho maleho, ona bola u kadernicky, krasne a milene dite, stale na mne mluvil, je polo cech 😀 😀 😀

Fris tak super som hned rano na teba myslela

frisbee
autor
21. led 2010

simi,no mám,ale hádame sa ako kone 😀 😀 😀 😀 😀
bambuľa už ani nevylieza z pyžamka 😀 😀 😀 😀
langoška 😀 😀 😀 co hezkého ti chlapeček řekl,??? 😀 😀 😀

frisbee
autor
21. led 2010

baby,prešli vám odo mńa tie fotky???

veronkaj
21. led 2010

no tak dnes účasť mizivá čo sa deje???

ja by som najradšej zalahla, už sa pomaly začínam desiť ako to budem zase z vyplazeným jazykom zvládať ked nastúpim aj poobede, tak to bude.
babulky nepoznáte nejaký pekný lacný penzion alebo hotel niekde kde sa dá relaxovať cez víkend že sa dá aj pozrieť okolie ???

langkofel
21. led 2010

Friss, musela som sa rehnit, lebo ja som mu polovicu nerozumela, ma len 2 rocky, ale ked zahryzol mojej malej do marcipanoveho prasata, s ktorym sa ona hra (akoze to nema na jedenie ale na hranie) tak mu vravim, juj Adamku to nemuzes s tym se Leonka hraje a maly "Leonka brecet?" no na spapanie bol...

Juj musim palit, idem na obed a vyzeram jak posledna bosorka 😝

simona55
21. led 2010

fris mne neprisli ziadne fotky, 😕 dcerin priatel odisiel dnes na tyzdnovku,a dcera je ako by jej jazyk zobral zo sebou, 🙂 taka je ticho, len mlci,ked sa jej prihovorim, tak mi odpovie. 🙂 no teraz zbada ako machrovala, ze hnala ho chudaka aby siel svojej mame,ze ho uz nelubi 🙂 🙂 🙂 jaja jaja 😀 este len dnes odisiel a uz jej je smutno.teraz odisla mala jazdu, baby ozaj jazdy sa davaju tak casto ? ved ona ich ma za tyzden uz 4krat,a aj sobotu pojde, jeto ok.?Veri , ja som mm vravievala ze raz si dame svadobnu cestu do sturova, je tam jeden penzion,neviem ci je lacny,ale mne sa tam pacilo velmi ,boli sme tam iba sa pozriet na kone, ale uz je tomu asi1rok a neviem sa tam dostat z financnych dovodou 😀 😀 😀 😀 😀 ze vraj ked vyhrame loto. 😀 😀 😀 😀 no ked vyhram velku sumu tak uz si zaplatim nieco lepsie ,a bude som nou moja rodinka no nie 😀 😀 😀 😀 .to ma stim ukludnoval lebo vie ze to sa aj tak nestane.babi co je chora? niki skorej uzdravenie 😉 aj ja inak kaslem jak deravy sud ,uz ma normalne pluca bolia z kaslu. 🙂

frisbee
autor
21. led 2010

simi,neboj,tebe ostatným budem ešte posielať,ono mi to nechcelo prejsť,preto som včera posielala po troškách...keď ja neviem z,enšovať ako bambuĺa 😀

frisbee
autor
21. led 2010

zmenšovať 😝

simona55
21. led 2010

aha dobre,len si sa pitala, tak ti odpovedam ze mne nie 😀 😀 😀 😀

bambi09
21. led 2010

ahojte
malá je chorá,má horúčku a plače,že ju bolia zúbky ☹ ☹ ☹ ☹ noc bola hrozná,musím ísť niečo vybaviť,muž príde k malej 🙄 🙄 🙄
ak jej do zajtra nebude lepšie,ráno ideme k MUDr. ☹ ☹
fris,o 3:30 som bola hore a myslela som na teba 😔 vlastne som bola hore celú noc ☹ ☹
nemám ani náladu písať,možno sa ti večer ozvem čo a ako
čaute

frisbee
autor
21. led 2010

simi,tak som ti to poslala,a prišla mi správa od orange.mail,že ti to nejde poslať 😕 😕 😕

bambuĺa..jejda 😕 😕 😕 😕 chudiatka moje,tak až bude lepšie,napíš...pusu obom ☹