S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
1. únor 2010

tak už som tu a všetko vám napíšem,v piatok som bola tak nasraná,že mi bolo až zle.
vanji,pekný nábytok 🙂 🙂 🙂 🙂

takže..o komode viete,objednala som ju v septembri v tom kovanom nábytku,mala byť hotová do mesiaca.
V novembri som tam písala,že čo sa deje,že to je vianočný dar a že letím v decembri do Londýna.Baba nič.Tak som písala ešte jeden raz,to mi odpovedala,že sa omlúva,že to nenapísala majstrovi na zákazkový list...to znamená,že on vyrábal objednávky,čo boli až po mne..ale že do mojeho odletu to bude hotové.Po návrate z Londýna som jej písala,že čo je s komodou,nik sa neozval.Po Novom roku som ju začala bombardovať,tak mi napísala,že sa omlúva,že to už bude hotové a pošle mi to na ich náklady v piatok.Ubehol týždeň a nič.Potom mi volal majster,že ako to chcem,že to iba začínajú vyrábať...klamala mi celú dobu.V piatok ráno mi volá prepravná služba,že mi vezú komodu a chcú to zaplatiť hotovo.Nasrala som sa šialene,normálne mi firma zavolala,že už to posielajú a bývlo to na faktúru.Takže mm musel vyskočiť z postele a letieť do mesta do bankomatu a pretože to malo byť prekvapenie a on o tom nevedel,tak sa naštval.Komodu doviezli,vybaľujeme ju,je krásna,tak skrotol,ale iba do doby,keď sme zistili,že sa ten šuplík nedá otvoriť.Tak som obháňala dopravcu a tú babu z nábytku a ona mi prisahala,že v nedeľu večer objedná auto a odvezú to na reklamáciu.Dnes čakáme pri okne ako kreténi,nikde nikto.Volám na dopravcu,oni že žiadnu objednávku nemajú.Volám babe,ona mi klame do ksichtu,že to objednala a oni asi neposlali auto.Tak som jej povedala,že si naozaj nemienime vybrať celú dovolenku v januári na čakanie na komodu. 😝 Volala mi naobed,že teda zajtra.Kua,než to odvezú,opravia a zase dovezú,bude leto.No a samozrejme,že mi do faktúry naúčtovala aj ten minulý dovoz,čo sĺubovala,že bude na nich ako omluva.Hádame sa s okom tretí deň ako kone,sa na to možem vyj....ať 😠 😠 😠

vladkaz1
1. únor 2010

No fris teda 😠 to je puca 😝

teodorka
1. únor 2010

fris ...asi bude nieco vo vzduchu lebo aj u nas je hustoooooo 😝 🙄 🙄 len nie s mm ale s detmi vsak vies
inac zdravim po dlhej dobe vsetky humoristky 🙂

frisbee
autor
1. únor 2010

ja som tak vytočená,nenávidím,keď niekto nezvláda svoju prácu a ešte klame,keby to nebola jediná firma v republike a ja som to nepotrebovala od nich,že mi už robili celú izbu,tak sa na nich vykašlem,normálne mi je zle. 😠

frisbee
autor
1. únor 2010

teo,no konečne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a klídek,však vieš,čo máš robiť...a v najhoršom prípade....karate je sviňa 😀 😀 😀 😀 😀

teodorka
1. únor 2010

jasneee
ale vies co bolo dnes?odisla som tak ako si povedala a ci Ti neprisiel za mnou vyryvat?tak som znova odisla zase prisiel....dokelu aj mi bolo smiesne aj som bola nasrata
a s tou komodou mi je luto...snad sa to predsa len urovna ...dokelu

simona55
1. únor 2010

fris a ta firma ma taku to zamestnankinu? a to kludne moze klamat,a ohurovat ludi? je ta firma blisko vas? ja by som jej do oci naplula, svinajedna. 😠

simona55
1. únor 2010

a este som zabudla, a oko preco sa stebou vadi? ved nie ty si vyna zaveci,alebo ze si to objednala, 😕

frisbee
autor
1. únor 2010

teoška...mala si odísť niekam do krčmy,kurnik 😠 ...ale smiešne to je 😀

simi,to je proste nejaká neschopná baba,čo prijíma objednávky a nezvláda to.A je to na druhom konci republiky,to ma štve,nejde skočiť do auta a ísť tam osobne 😝

bambi09
1. únor 2010

ahojteee 🙂
teoška,no,že nakukneš 😉 srdečný pozdrav 😵 🤐
fris,to už je teda fakt vrchol-som vytočená aj za teba-tá baba je sprostá krava 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
a nehádajte sa-uženiete si infarkt zo stresu-to vám za to nestojí ☹ ☹ ☹ chápem ťa,ale vieš,mám ťa rada-daj si bylinkový čajík,Oku pusu a ukľudnite sa 🙂
Vladenka,och,až ma to zabolelo,ako to čítam ☹ ☹ ☹ neboj-Macko je silný,ale pre istotu by som išla na UZV,ale ty si nedávno bola na 4-D-neviem,či to nevadí-každopádne držíme palce,nech je všetko ok,trošku viac sleduj pohyby-chúďatká moje-ste sa zľakli obe ☹ ☹ ☹ 😔
simonka-fotka je pekná,aj niki má zas novú 😉 niki,malá je už ok?? 😕 😕
vanjuš,ja som ťapa-posielala som trom Emkám gratulácie a som nejako zabudla,že aj vaša je Emka 😅 😅
tak dodatočne všetko naj-naj-naj,nech je zdravá a nech sa jej darí 😵 😵 😵
nábytok budete mať krásny,moderný,veľmi pekné 😵 😵 😵 aj čo Vladka poslala 😉
veronka,no vidíš,to tak v "manželstve" býva,raz je zamračené,potom vyjde slniečko a tak dokola 😀 😀 😀 zvykaj si 😀 😀 😀 😝
julka,aj máš svalovku z tých plesov?? 😅 😅 ja by som tiež išla,no,ešte rok-dva musím vydržať 😝 😝 😝
darinka,ty si nejak tichučko-všetko ok??malý ako??ohlás sa nám,chýbaš mi tu 😵 😵
no,ideme my zháňať ten stolík mladému,nechce sa nám do tej zimy 😝 😝 😝

frisbee
autor
1. únor 2010

simi,najprv sa naštval,že o tom nevedel,tak som mu vysvetlila,že to mal byť darček,potom robil scénu,že to nešlo otvoriť,potom,že on to zase do krabice baliť nebude,potom,že čo tam píšem adresu na krabicu 😀 😀 😀 😀 a potom ho už sralo aj keď som nič nehovorila 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
1. únor 2010

veri a načo platiť nie?
Dúfam, že už nebude kydať, lebo ma porazí.
vladka ďakujem, mám tmavú podlahu a krb je z pieskovca, takže som musela k nemu dopasovať aj svetlý nábytok.
Veri, urobila som len 3 piškóty svetlú, tmavú a červenú do tortového korpusu. Tmavú a svetlú som rozrezala na polovice. Robila som ich zo 6 vajec, červenú len z troch. 6 vajcia, 6 lyž. kryšt. cukor, 6 lyž. múky /3 hladká a 3 výberová/ a lyžička a pol prášku do pečiva
Plnka : 2 vajcia, 2 lyž. mlieka, 10 dkg. kryšt. cukor, Toto vymiešať nad parou, a potomdo toho vmiešať 1 heru, a arómu buď rum, alebo ja dávam, keďže pre deti tak šťavu z pomaranča. No a som to na striedačku vrstvila s plnkou / z polovice som dala kakao, aby bola aj tmavá/ a s džemom.
Roztopila som čokoládu, poliala a zdobila. 🙂

frisbee
autor
1. únor 2010

ozaj...vladi,som ti v tom zápale nenapísala....preboha,opatrne 😕
bambuľa...ha.pijem bylinkový čaj 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
1. únor 2010

vladka neviem kde je cenník ja som si to objednala u Kollárovej ona má decodom. 🙂

bambi09
1. únor 2010

vanjaaa,prestaň!! 😀 😀 😀 😀 nerob mi tu chúťky-včera som varila ten puding-aj tak ste všetky zdrhli 😝 😝
tak dnes bude tá krtkova torta,aj keby som o polnoci mala piecť 😀 😀 😀
fris,och jej,tí chlapi-nakoniec môžeš aj za globálne otepľovanie,nie?? 😠 😠 😠
vanjuš,len si užite snehu,my to máme už 3 týždne 😀 😀 😀 mužovi poslal kolega fotky v maili z Jazera z KE,teda kopa snehu,auto vyhrabával 😅 😅 😅 😝

vanja
1. únor 2010

fris, tam bol problém ten, že si im nenapísala, na ktoré vianoce chceš tú komodu ako darček 😀 😀
ale ja by som ich poslala do riti a dopravu nech si zaplatia sami.

frisbee
autor
1. únor 2010

vanja 😀 😀 😀 😀 😀 ty si to odhalila 😀 😀 😀 😀 no ona to preto tak urobila s tým platením,keby poslala na faktúru,tak by som tam videla,že platím aj dopravu.Takto mi faktúra prišla až včera a už som to mala zaplatené u dopravcu 😠 😠 😠 .Oko babe povedal,nech si to pekne odvezú na svoje náklady,bude ich to stáť skoro tisícovku,tie dve cesty.No mám migrénu ako sviňa,idem chvíľu na kopec.

vladkaz1
1. únor 2010

jaj no kocky odveci napisem ale ,pravy kart sa mi podarila polievka ,varit viem vsetko ale slepaciu mam jak na boha vzdy kalnu .. vzdy teraz je cirucka a ten kohut sa rozpada tak je makucke to masko ... no idem si kupit tlakovy hrniec ,ziadna robota len som to tam natrieskala vsetko spolu ,nic na okolo oprskane a za hcvilku hotove .
Budem setrit na tlakac alebo nieco obetujem a kupim si ho ..
To bude rizotooo idem robit zakial mala spi caves 🙂

simona55
1. únor 2010

Bambi vdaka to je moja pol rodinka, Fris to su ty tipicky chlapi, ze? a naco a preco? a kam? a ked to je uz pekne spravene tak ze jéééééééééééj ake je to pekne 😀 😀 😀 aleboze potrebujem doma nieco ozaj chlapske pomoct scim si uz neviem radi, tak musim tyzden vkuse no pod uz, kedy uz, a on ze vsak to spravim zteraz sa mi nechce,atd...... a nakoniec to idem spravit sama, vtedy uz sa chiti do toho,takze to to su chlapi,ale vravim o svojom 😀 😀 😀 😀 😀 ziadneho nechcem ohovorit. 🙂 🙂 🙂 😝

vanja
1. únor 2010

vladkaz si šukuľka 😀

vladkaz1
1. únor 2010

Ale vanji prd sukulka ,su ine sukulky hahaha 😉
Ale co budem teraz robit so 6L polievky?
No pockam kym vychladne a zamrazim ,aspon nebudem musiet malej kazdy den robit cerstvu ,aj ked priznam sa nerobim veru kazdy den polievku ..
A rizoto som nasla super recept rychle ,cakam kyms a ryza udusi ,ja robim v trube ... tak potom ho iba sup sup spravim ... mala este spi 😅

frisbee
autor
1. únor 2010

no už som tu,to je fakt deň,vyleziem a vzduch a ono začne snežiť 😒

simi,s tými chlapmi máš pravdu....zbytočne všetko komplikujú...oko teraz čumí urazený...tak si predstavte,kvoli nemu som piekla kura,ja ho nejem, a tá sviňa bola v trúbe dve hodiny a furt nebolo makké,tak jedol neskoršie.Ja som sa stihla popáliť o kraj trúby,mám na prstoch boľavé bubliny.Tak som umyla polovicu riadu a išla som chvíľu na dvor strčiť ruku do snehu,prešla som sa po záhrade a pocvičila psy.Prídem dnu,oko umýva tie 4 veci,čo tam ostali a robí ksichty,že bola v dreze napadaná ryža....životný probrém 😠 ...je tam sitko a ja by som to pomaly umyla,ale tie prsty ma strašne boleli. Tak čumí....a všetko začalo tou blbou komodou,normálne si dám panáka a prdím na neho 😎

vladkaz1
1. únor 2010

Fris no mas asi den blbec ser na to daj si panaka a hotovo .
Ja zas mam velice dobry den na hovno sa zacal ,ale mne sa tak podaril obed ,aj rizoto je fantasticke stavnate take som este nerobila s lecom 🙂 , mala si pochuti

frisbee
autor
1. únor 2010

no je to teda deň,fakt. 😝
vladi,no vidíš,aká si šukulka.....ja som si dala akurát zbytok ryže s paradajkovým šalátom,zajtra urobím tortellini..haha,po nich neostávajú zrnká v dreze 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
1. únor 2010

Fris pohoda mala mi az teraz vstala od obeda ,hahaha zjedla tanier poliveky hustej aj s maskom a tanier rizota .. no na paradu som spokojna ....
Hmm aj u nas sa casto rbila cestovinka ,ale nejako sme sa toho prejedli ...

vladkaz1
1. únor 2010

kde ste ja sa tak nudim az no....

frisbee
autor
1. únor 2010

tu som,dopíjam kávičku,oko išlo na dve pivá a namiešalo mi vodku s džúsom...hahahaha,asi na omluvu 😀

vladkaz1
1. únor 2010

no vidis ,super omluva len si daj .., hmmmm teraz by som si dala tie ckokoladove penisy 😀 tak mam na nieco chut 😅

frisbee
autor
1. únor 2010

no to ja tiež 🙂
našla som na streche tie bytové inšpirácie,posunuj si šípkami všetky fotky,ja idem reštartovať,zase sa mi seká

http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/wwilko314/a...

jalao
1. únor 2010

baby, kto sa to tu bije? 😉 fris, super inšpirácia....
Tánu mám už zdravšiu, ale ešte zajtra bude s babičkou, kašle jak fajčiar.
Vanja, neviem, či si ešte tu, ale písala som ti 2x mailik a oba sa vrátili z azetu...tak neviem, čo sa deje. 😒