S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
23. únor 2010

Fris a neozvali sa za tu komodu? no zajtra volaj a ja by som uz pisala staznost moja mailom pekne a nech ti daju zlavu, alebo dopravu zdarma oki?
Musia mat urcite normy a mozes a ohanat datumom kedy si to mala mat vyhotovene a etse to poslali poskodene ci nedorobene ci to tak neh sa staraju ..
Vstal mi MM ... budem musiet prachat ale az za chvilu ,lebo v poslednej dobre frfle na PC 😀

vladkaz1
23. únor 2010

isiel kadit, etse mam cas tak pol hodku 😅

frisbee
autor
23. únor 2010

Neboj....oni majú ešte týždeň času,aby dodržali termín reklamácie,tam ma viacej štve to,že baba nie je schopná ani zavolať...a to je ona jediný kontakt s firmou..neskutočne neschopná.

vladkaz1
23. únor 2010

Inak citam po sebe ,mala mi tu lieta bere mys ,ale uz cim dalej v tej nesustredenosti pisem horsie a horsie .... 🙄 sorac

bambi09
23. únor 2010

langoška 😀 😀 😀 😀 😀 má pravdu,předsedo 😀 😀 😀 😀 😀
Vladenka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že išiel kadiť-mám ešte pol hodinu 😀 😀 😀 😀 😀 😀
fris 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 to na tú firmu-ja by som sa na ich mieste už hanbou prepadla 😠 😠 😠 😠

vladkaz1
23. únor 2010

Bambi no kupe malu mam este 10 sat minut 😀 a ajstak pojde panelak ..
Ako moja lepsie?
Fris a co nad kuch. uvazujes ci co? Stoji to na bode mrazu jak ta moja chodba?
Kedy sa dostava vyuctovanie za dane? v marci ?

frisbee
autor
23. únor 2010

bambuľa...no ja už som s nimi skončila. 😒
vladi,u nás v apríli,neviem,ako na Slovensku.My sa chceme ísť pozrieť do Brna,je tam akcia do 3.3. a potom sa uvidí.

bambi09
23. únor 2010

Vladi,ja lepšie,ďakujem-len malá je dnes na nevydržanie,keď je chorá,je hrozne upišťaná,nechce papať,nič ju nebaví 😒 😒 😒 som zvedavá,čo lekárka zajtra povie-akú diagnózu 😒
no,fris,máme rovnaké sny-ostrov v kuchyni,ale tebe sa to skôr splní 🙂 😉
Vladi,to vyúčtovanie-neviem presne,ale myslím že tak nejako 😅 😅 ten preplatok na dani 😕

vladkaz1
23. únor 2010

Jaj baby ja mam take sny .. no nespnia sa mi . 😀
Som rada ze je vam lepsie moja ,uvidis a napis ako ste dopadli aj my ideme do skolky k DR pre tlacivo .

bambi09
23. únor 2010

Vladi a kedy ti malá pôjde do škôlky??naša by tiež mala ísť na zápis v podstate,ale ja aj keby som mala zostať pol roka dobrovoľne nezamestnaná,nedám ju v troch rokoch 😝 😝 až od septembra,ak mi nepredĺžia materskú 😝
fris,no aby nie 😠 😠 😠 takto sa seriózna firma nechová,aj keď máš od nich pekné veci,ale... 😖
a teda sny ja mám riadne-dnes v noci som sa vydávala za nejakého Karola-fešák a mala som s ním dvojičky 😀 😀 😀 😀 😀 mal vilu s bazénom a chodili sme po svete,na Floridu... 😀 😀 😀 😀 normálne som bola nasraná,keď som sa zobudila 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
23. únor 2010

Ja ani teraz nemám sny,lebo najprv musíme na dome urobiť omietky a dlážky a potom sa uvidí.
bambuĺa,ty divoška,tak karol.. 😀 😀 😀 😀

bambi09
23. únor 2010

fris 😅 😅 😅 😅 no môžem ja za to??? 😀 😀 😀 😀 ale bolo to také príjemné,ležať s bruškom pri bazéne,Karol mi nosil pitie,hladkal bruško... 😀 😀 😀 😀 ani do roboty som nemusela chodiť 😀 😀 😀
no,dobre,už sme v realite 😀 😀 😀 😝

teodorka
23. únor 2010

bambula ja sa poseriem ja som tuto noc tiez porodila dvojicky 😀 dievcata ale jedno bolo postihnute 😀 tak na rozdiel od Teba som bola rada ked som sa zobudila 😀

bambi09
23. únor 2010

teo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no fuj,to čo bola za noc??? 😀 😀 😀 nebol náhodou spln?? 😀 😀 😀
ale mrcha mešká,kua 😠 😠 😠 😕

bambi09
23. únor 2010

a teraz tomu čurákovi krásne jedna babenka pomenovala šulína-čumbrlák 😀 😀 😀 😀
ja len dúfam,že sa niekto nebaví na náš účet,aj keď v tomto prípade by to bolo aj super 😕

frisbee
autor
23. únor 2010

vy dve niečo predpovedáte,som zvedavá,čo to bude...hm,dvojičky 😀

idem tam kuknúť 😕

teodorka
23. únor 2010

spln ma byt v nedelu 🙂 fris tak na co si prisla? sranda ,zeeeee???// 🙂 🙂 obidve dvojicky 🙂

teodorka
23. únor 2010

mne mrcha nemeskala tak neviem preco take plodne sny 😀

frisbee
autor
23. únor 2010

aha,čo som našla na nete v snári:
dvojčata -» starosti budou radostmi a úspěchem korunovány

teodorka
23. únor 2010

fris este ze Ta mame 🙂 🙂 🙂

bambi09
23. únor 2010

fris,nééé ☹ ☹ ☹ ja chcem Karolaaaaa 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
23. únor 2010

bambuĺa,aj karola nájdem 😀 😀 😀 😀

bambi09
23. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 nájdi,ale nech sa nevolá Karol 😅 😅 to sa mi veľmi nepáči 😀 😀 😀 ale zas keď bude mať vilu s bazénom,šoféra a všetko to ostatné,môže byť aj Karol 😀 😀 😀

bambi09
23. únor 2010

ty nájdeš skôr Kamila,ako Karola 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
23. únor 2010

pekné meno,že 😀 😀 😀 😀
ja mám na skype mladú,hľadáme v googli masových vrahov,píše nejakú prácu 😝

teodorka
23. únor 2010

my sme si s Tomim robili pedikuru 😀

bambi09
23. únor 2010

fris-teda-brrrrr 😔 😔
ja som pozerala Allison Dubois,okúpala malú a urobila som jej pedikúru a nakopla ešte raz práčku,aj som si pokukala práčkovú TV,kým sa malá máčala 😀 😀 😀
teo- a kto komu??či navzájom??one tebe-ty jemu?? 😀 😀

bambi09
23. únor 2010

teo,si ma doplietla-ja som malej robila manikúru 😀 😀 😀 😝

tinika
23. únor 2010

ahojte kočky, dlho som tu nebola, mam teraz vela prace, je danove a popri tom aj drobca ale zvladam 🙂 po nociach hihi a vy čo mate nove?

frisbee
autor
23. únor 2010

tinika naša,ahoj 🙂 🙂 🙂 🙂 ako sa máš,čo synček?Si šťastná,že????? 🙂 🙂 🙂 🙂