S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
9. bře 2010

niki,tak jasné 😀

vladkaz1
9. bře 2010

ahojte cakam na postarku a n tenisky zatial nikde ,som nervozna ☹

nikinka008
9. bře 2010

Baby,uz ste robili niekedy lososa?Rozmyslam ze kupim zopar kuskov a vyskusam lebo strasne by som chcela vediet ako to chuti,stale na to pozeram v tescu jake by to mohlo byt 😀 😀 😕

nikinka008
9. bře 2010

fris,ved ako inac 😀 😀 😉
vladka ahoj,ake tenisky? 😕

vladkaz1
9. bře 2010

Niki ja som este nerobila ale je dobry nasi robievaju je to velmi syte ...
no ja som si kupila tenisky tak cakam maju mi prist

nikinka008
9. bře 2010

vladka,vyskusam aj ja len neviem ako ho urobyt lebo na internete je vela sposobov 😀 😀
tak super mozes ich potom odfotit 😉 🙂

frisbee
autor
9. bře 2010

vladi,a odkiaľ to posielala,to može prísť aj zajtra.
niki,losos je výborný,neviem teda,či ste zvyknutí na ryby a je veľmi rýchlo hotový.

vladkaz1
9. bře 2010

Fris s BA do vlastnych ruk 1 vou TR ,a doporucene myslis ze dojdu zajtra?

frisbee
autor
9. bře 2010

aha..tak to neviem,tu v Čechách je rýchla pošta,tak snáď tých 50 km do Trnavy to príde za jeden deň...hm hm hm.

vladkaz1
9. bře 2010

ja neviem moja nerobim na poste tazsko polemizovat ,ale som nervozna dufam ze nedojdem o prasule

frisbee
autor
9. bře 2010

veď to,keď nevieme,ako pracujú,ale pevne dúfam,že to príde v poriadku.A kedy k vám chodí pošta?

teodorka
9. bře 2010

niki ja robim lososa skoro kazdy tyzden 🙂 robim ho uz kadejako uz aj experimentujem a je fakt fantasticky lahodny
mne chuti najviac ze si posypem kusky korenim na ryby necham stat aj pol dna a rychlo opeciem z oboch stran na rozpustenom masle ,potom kusky lososa zabalim este do alobalu ,polejem maslom a dam zapiect este na nejakych 20 minut do rury ,vyborne su k tomu obycajne zemiaky s kuskami masielka alebo opekane zemiaky ...no a ked experimentujem tak ked ho balim do alobalu tak este massko posypem kuskami ananasu inokedy zase pokrajam pomaranc a poukladam na lososa a tak dam zapiect alebo som robila aj na spajdle -striedala som lososa + sampiony + vsetky druhy papriky ,biela,zelena ,zlta ,cervena a dala som do rury grilovat ...je to super dietne v tomto pripade a vyzera to bozsky 🙂

bambi09
9. bře 2010

čaute babuchy 😀
človek vás otvorí a hneď sa zoslintáááá 😀 😀 😀 losos-mňam 🙂 ja robievam občas,keby to nebolo tak drahé,tak aj každý týždeň 😅 😅 najviac mi chutil s citrónovou omáčkou 😉
Vladka,aká zmena,všetky ste zmenili fotky 😅 😅 😅
naše dobrodružstvá Talianov v Rusku popíšem postupne,naraz by to trvalo 😀 😀 😀 aj by ma odhlásili 😝 😝
stretko s vanjušou bolo za 100 bodov zo 100,spoznala som ju z diaľky,vysoká,štíhla,vietor vo vlasoch,šanón pod pazuchou-no vedúca 😀 😀 😀 som čakala,kedy mi jednu privalaší,že čaká tak dlho,ale je to baba pohoďáčka-dobre nám bolo,len málo a opila ma 😀 😀 😀
ja sa z tej cesty neviem spamätať,ešte včera sa mi nohy klepali 😝 😝 😝 toľko zážitkov za 3 dni-to by aj vola zložilo a môj chudák chlap musel do roboty a to spal nejakých 5 hodín včera-je to Macho 😀 😀 😀 syn zostal doma, ten by nezvládol vstať a ísť do školy,by tam zaspal na lavici 😅 😅 😅
chýbali ste mi,včera ma hnevala tá baľšaja technika,ale muž mi dal preč jeden program na kontrolu teploty a večer notebooku prestalo šibať,len som nemala energiu písať 😝 😝 😝

vladkaz1
9. bře 2010

bambi som rada ze ste sa mali supis ,tak vravis ze si bolo lolo?????? trosiska ? 😀 😀 😀

frisbee
autor
9. bře 2010

bambuľa,veď aj ona ťa spoznala....trpaslík utekal na malých nožičkách veľkým mestom 😀 😀 😀 😀 😀

simona55
9. bře 2010

ahojte fris predstavsi vcera sa mi odstahovali deti,a dneska sa mi vratili, plakali sme vsetci traja. isla som jej zobrat este zopar veci a zatkva mama uz mi vravela ze oni sa zblaznili oni uz chu ist naspet, a som si pomyslela a co ine si cakala 😕 😅 ja som to vedela na100% ze oni tam tyzden nevidrzia 🙂 velmi som sa im potesila, ved ona je moja najstarsia 🙂 a zatko boze ako by bol nas, on normalne ako by bol moj syn ,on vobec nie k mame sa tahal ale ku nam. 🙂 strasne deti 🙂 Bambi ahooooj, tak si sa mala dobre ze? a stretko z Vanou muselo byt faj. 🙂 😉

langkofel
9. bře 2010

caute koceny, skoro my nos zamrzol a fuka tu jak na sibiri, mamky pred skolkou cakali vsetky s kapucnami na hlave ako eskimacky 😀 😀 😀

frisbee
autor
9. bře 2010

tu som,bola som na kopci..langoška,no soplík mi tečie kade-tade,aká je tam zima,kurnik.
simi,ja som ti to hovorila,že sa vrátia...a povedali,že prečo?

bambi09
9. bře 2010

ehm,človek si na chvíľu zdriemne a tu je ticho 😀 😀 😀
fris,ty čo furt po kopcoch beháš??trénuješ na Tatry?? 😀 😀 😀 ja som ledva Sitno vyliezla,som myslela,že skapem 😝 😝 😝
a teda pokračujem v našich dobrodružstvách:k našim sme dorazili po 22-hej,svokrovcov sme nechali na nedeľu 😝
spali sme dlllho,sobota bola oddychová,len muž namontoval mame na telku,čo sme doviezli káble na anténu,pokecali sme,brat vyrobil police-teda len dosky na police,potrebujeme také dlhé,že to ani nekúpim,takže tak 😝
v nedeľu sme sa najedli,pobalili a okolo 11-tej sme vyrazili do KE,došli sme k svokre,muž so synom išli prví,lebo malá spala v aute,tak som čakala,kedy sa zobudí a či ich svokra vôbec pustí hore 😝 😝
pustila,malá sa zobudila,tak muž prišiel aj pre nás,došli sme hore,dusno bolo,aj som si povedala,čo som mala na srdci,keď svokra začala,že koľko má malá a nevedeli sme dať vedieť,že sa narodila a že sme došli svokra pred smrťou pozrieť... 😠 😠 😠 😖 to som mala sto chutí sa obuť a ísť,tak som jej svoje povedala,že sme jej nič neurobili a ona už vlastne ani nevie,prečo sa toľké roky hnevala 😒 😒 😒 potom zmäkla,jak buchta na pare a revala 😝 😝 😝
svokor je na tom zle,po porážke a po operácii nádoru na močáku ☹ ☹ ☹ bolo to náročné,ale prežili sme to 😝
svokor plakal,veľmi zostarol ☹ ☹
bolo to smutné,ale som rada,že muž konečne prekonal tú bariéru,boli tam aj známi,ktorých máme radi-skoro mužovi druhí rodičia,ale z tých ich rečí mi bolo zle-návrat márnotratného syna,že sa mu to vráti a podobné "múdrosti"-hmmmm 😖 😖 😖 oni ani nevedia,prečo to všetko bolo,si myslím,že toto hovoriť nemali 😢 😢

frisbee
autor
9. bře 2010

bambuľa...... ☹

bambi09
9. bře 2010

no,ale tak čo sa dalo čakať-ľudia sa nemenia 😖 😖
nevadí,ukázali sme,že sa to dá 😉 minulosť je minulosť,záleží,ako to bude ďalej... 😉
ja som muža roky presviedčala,aby sme tam išli,len nebol na to pripravený 😝 😝 aj sme sa kvôli tomu hádali a nebolo to k ničomu 😝 😝 teraz na to došiel sám,tak som ho v tom podporila,aj keď som nebola nadšená,že tam pôjdem 😝 😝

frisbee
autor
9. bře 2010

no ale je to nápor na psychiku..a tie kidy k tomu 😒

vladkaz1
9. bře 2010

bambi no teda ,ale ber to s tej svetlej strany ...

bambi09
9. bře 2010

baby,mne je to už jedno,už to tak neprežívam,ako kedysi,sme ďaleko 🙂 😉
a to sme ešte nevedeli,aká cesta nás potom čaká-brďo-koky 😅 😅
simi,to vieš,že to tak beriem 😉 a teda vaši mladí nevedia,kde by sa usadili?? 😅 😅 no,hádam už vedia 😀 😀 tak si rada,že sú naspäť,že? 🙂 😉 a ako to dcérka znáša??tehuľkovanie??v akom je už vlastne týždni?? 😕

bambi09
9. bře 2010

jé,Vladi,som napísala namiesto Vladka simonka 😅 😀 😀 😀 prepáč,som z toho všetkého ešte trochu mimo,len by som spala 😝 😝 😝 takú cestu sme zažili naposledy,keď padla pod Strečnom lavína 😝 😝 😝

vladkaz1
9. bře 2010

Dobre si napisala moja 🙂

teodorka
9. bře 2010

bambi tak ste mali veselo 😕 to ste sa kolko rokov nevideli? to co si pisala mi pripomenulo nas pripad ...moj muz je tiez ,,marnotratny syn" 😀 no ale my sme uz tak ze dnes som isla ku svokrovcom prvy krat sama so siskami v jednej ruke a s mrazenym kuratom v druhej ruke ...a vravim svokre ze nesiem Vam robotu [to kura mi urobte na smotane]a rovno Vam davam aj odmenu a dala som jej do ruky horuce sisky 😀 my sme sa tiez nebavili skoro tri roky vobec ani nezdravili a tento rok sa to nejako urovnalo a teraz si hladame cestu k sebe

bambi09
9. bře 2010

teoška 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobrá si 😀 😀 😀 na to je moja chválabohu dosť ďaleko,aby som jej šišky nosila 😀
ale nebavili sme sa skoro 8 rokov 🤐 🤐 🤐 pohnevala sa,lebo sme odmietli prísť na oslavu 60-ky z BA do KE,lebo sme mali syna v horúčkach 😠 😠 😠 uvidíme,ako to bude ďalej,svokra je mi ľúto ☹ ☹ 😔

teodorka
9. bře 2010

tak to ste sa dobre dlllho nebavili...my sme to mali o to tazsie ze vlastne svokrovci byvaju od nas nejakych 8 domov 😎 my to cele pripadalo take detinske ...boli sme ako male deti 😝

bambi09
9. bře 2010

teo,presne,ale tak ja som sa nemienila s mužom hádať kvôli ľuďom,čo na mňa v živote nič dobré nepovedali 😝 😝
muž na to musel prísť sám 🤐 🤐 🤐 a zažila som aj hnevanie z ich strany,keď sme ešte bývali v KE,takže veľký rozdiel v tom nie je,či sme blízko,alebo ďaleko,keď má raz niekto srdce z kameňa,je to jedno 😒 😒 😒